2024. Május 23. - 16:02:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392207 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 14. - 16:55:58
Válasz #1050
Nem elérhető

fastor


Jól van bántják itt a kicsit  :'(
nem, nem engem bántanak @-o ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 14. - 16:56:37
Válasz #1051
Nem elérhető

God Vazzeg


Jól van bántják itt a kicsit  :'(

Majd jól nyakon csapkodsz mindenkit  ;D

2009. Október 14. - 17:30:00
Válasz #1052
Nem elérhető

Norbert002


Holnap nagyon brutálkodjál oda nyomásba!!!!!! 6 alá ne add semmiképpp!!!!

2009. Október 14. - 17:38:25
Válasz #1053
Nem elérhető

Gababoy


Egy kis videót is nyomathatnál róla! 8-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Október 14. - 17:43:36
Válasz #1054
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jól van bántják itt a kicsit  :'(

Jó persze, inkább a tegnapi 250-es nyomásodról beszéljél! ;D

2009. Október 14. - 17:45:48
Válasz #1055
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jól van bántják itt a kicsit  :'(

Jó persze, inkább a tegnapi 250-es nyomásodról beszéljél! ;D

Plusz a szoritók!  8-}  ;D

2009. Október 14. - 19:33:05
Válasz #1056
Nem elérhető

George


Egy kis videót is nyomathatnál róla! 8-)
Lesz videó a 220x4-ről 8-) Nem akarom kis súllyal égetni magam O0

2009. Október 15. - 12:43:51
Válasz #1057
Nem elérhető

George


 #:-)

Már meg is volt a mai edzés, ami nem is volt olyan rossz - de sajnos nem sikerült a cél az én hibámból. Redukálnom kell a bemelegítő szériák számát, mert egyszerűen kifáradtam a végére, így kétszer is neki kellett futni a 210-nek, mert az első kiemelésnél valami nem stimmelt. Nem tudom mi, egyszerűen nem éreztem a súlyt biztonságosan. Na lássuk:

Fekvenyomás kereten: 60x10, 100x10, 140x8, 160x6, 180x6, 200x4, 210x2
Levezetés: 150x14, 110x18
Kábeles összehúzás: 50x10 x3

Teljesen elkészültem az erőmmel a nyomás végére, ezért nem is csináltam már szinte semmit. Így is iszonyúan bedurrant, de nem pont ugyanazt akartam nyomni mint múlt héten. Szóval ami biztos kimarad legközelebb az a 160...a többit még átgondolom. Mostmár kellene komolyabb szakmai tanács is, majd felveszem a kapcsolatot egy-két emberrel.
Félreértés ne essék, nem sírok, de úgy érzem, ha nem fárasztom magam fölöslegesen, akkor simán meg lett volna ami terveztem. Illetve meg is lesz jövő héten. >:D

2009. Október 15. - 13:09:02
Válasz #1058

Akezdetfia

Vendég
#:-)

Már meg is volt a mai edzés, ami nem is volt olyan rossz - de sajnos nem sikerült a cél az én hibámból. Redukálnom kell a bemelegítő szériák számát, mert egyszerűen kifáradtam a végére, így kétszer is neki kellett futni a 210-nek, mert az első kiemelésnél valami nem stimmelt. Nem tudom mi, egyszerűen nem éreztem a súlyt biztonságosan. Na lássuk:

Fekvenyomás kereten: 60x10, 100x10, 140x8, 160x6, 180x6, 200x4, 210x2
Levezetés: 150x14, 110x18
Kábeles összehúzás: 50x10 x3

Teljesen elkészültem az erőmmel a nyomás végére, ezért nem is csináltam már szinte semmit. Így is iszonyúan bedurrant, de nem pont ugyanazt akartam nyomni mint múlt héten. Szóval ami biztos kimarad legközelebb az a 160...a többit még átgondolom. Mostmár kellene komolyabb szakmai tanács is, majd felveszem a kapcsolatot egy-két emberrel.
Félreértés ne essék, nem sírok, de úgy érzem, ha nem fárasztom magam fölöslegesen, akkor simán meg lett volna ami terveztem. Illetve meg is lesz jövő héten. >:D

Hali, én is nem rég végeztem az edzéssel, álltalában délelött edzek.
Elég komoly súlyokat használsz  ****:))))))

2009. Október 15. - 13:51:39
Válasz #1059
Nem elérhető

George


#:-)

Már meg is volt a mai edzés, ami nem is volt olyan rossz - de sajnos nem sikerült a cél az én hibámból. Redukálnom kell a bemelegítő szériák számát, mert egyszerűen kifáradtam a végére, így kétszer is neki kellett futni a 210-nek, mert az első kiemelésnél valami nem stimmelt. Nem tudom mi, egyszerűen nem éreztem a súlyt biztonságosan. Na lássuk:

Fekvenyomás kereten: 60x10, 100x10, 140x8, 160x6, 180x6, 200x4, 210x2
Levezetés: 150x14, 110x18
Kábeles összehúzás: 50x10 x3

Teljesen elkészültem az erőmmel a nyomás végére, ezért nem is csináltam már szinte semmit. Így is iszonyúan bedurrant, de nem pont ugyanazt akartam nyomni mint múlt héten. Szóval ami biztos kimarad legközelebb az a 160...a többit még átgondolom. Mostmár kellene komolyabb szakmai tanács is, majd felveszem a kapcsolatot egy-két emberrel.
Félreértés ne essék, nem sírok, de úgy érzem, ha nem fárasztom magam fölöslegesen, akkor simán meg lett volna ami terveztem. Illetve meg is lesz jövő héten. >:D

Hali, én is nem rég végeztem az edzéssel, álltalában délelött edzek.
Elég komoly súlyokat használsz  ****:))))))
Igyekszek, de ez a mai valahogy nem volt az igazi ::) Nyilván nem erőltetem beszarásig, szeretném még sokáig használni az izmokat és izületeket =/+'

2009. Október 15. - 14:23:43
Válasz #1060
Nem elérhető

poweres


HY Ogre!
Folyamatosan követem blogod, meg kell hogy mondjam még végén lesz belőled valami!
Jövőre itthon lesz a WPC bench-power eb Mosonmagyaróváron én elgondolkoznék rajta a helyedben.

2009. Október 15. - 14:23:43
Válasz #1061

Akezdetfia

Vendég
#:-)

Már meg is volt a mai edzés, ami nem is volt olyan rossz - de sajnos nem sikerült a cél az én hibámból. Redukálnom kell a bemelegítő szériák számát, mert egyszerűen kifáradtam a végére, így kétszer is neki kellett futni a 210-nek, mert az első kiemelésnél valami nem stimmelt. Nem tudom mi, egyszerűen nem éreztem a súlyt biztonságosan. Na lássuk:

Fekvenyomás kereten: 60x10, 100x10, 140x8, 160x6, 180x6, 200x4, 210x2
Levezetés: 150x14, 110x18
Kábeles összehúzás: 50x10 x3

Teljesen elkészültem az erőmmel a nyomás végére, ezért nem is csináltam már szinte semmit. Így is iszonyúan bedurrant, de nem pont ugyanazt akartam nyomni mint múlt héten. Szóval ami biztos kimarad legközelebb az a 160...a többit még átgondolom. Mostmár kellene komolyabb szakmai tanács is, majd felveszem a kapcsolatot egy-két emberrel.
Félreértés ne essék, nem sírok, de úgy érzem, ha nem fárasztom magam fölöslegesen, akkor simán meg lett volna ami terveztem. Illetve meg is lesz jövő héten. >:D

Hali, én is nem rég végeztem az edzéssel, álltalában délelött edzek.
Elég komoly súlyokat használsz  ****:))))))
Igyekszek, de ez a mai valahogy nem volt az igazi ::) Nyilván nem erőltetem beszarásig, szeretném még sokáig használni az izmokat és izületeket =/+'

nekem hála istennek nagyon jól sikerült ez a mai edzésem, de szerintem az edzés minőségében nagyban közrejátszik az elötte lévő hangulati állapot, ma mikor neki álltam edzeni elötte pakolásztam a kondégépnél és jól bebasztam a fejem a gép tárogató karjába  ˝=/ legszívesebben felburitottam volna az egészet  :-Đ de ezzel ellentétben az edzésem rendkívűl jól ment!  =/+' lehet ezután edzéselött beleverem a fejem a kondigépbe  ˝=/ na jó ez csak vicc volt  ****:))) amúgy szerintem a jó zene kiválasztása sem egy utolsó dolog  :azn:

2009. Október 15. - 16:11:06
Válasz #1062
Nem elérhető

George


HY Ogre!
Folyamatosan követem blogod, meg kell hogy mondjam még végén lesz belőled valami!
Jövőre itthon lesz a WPC bench-power eb Mosonmagyaróváron én elgondolkoznék rajta a helyedben.
Ez nagyon komolynak hangzik, ruha is kellene hozzá....szerintem nekem ez még korán lenne, de azért kösz, hogy ezt kinézed belőlem :) ;-oo-;

2009. Október 15. - 16:30:13
Válasz #1063
Nem elérhető

Jordan


En a helyedben igy mennek fel a 210-220ig
10x60, 8x100, 6x140, 4x180, es utanna a 210-220

200ba mar nem nyomkodnek, vagy ha igen 1 vagy nagyon maximum 2 ismetlest, de nem biztos hogy hasznalna egy plussz farasztas a valladnak . Ha tobb melegito kellene inkabb nyomnek megegy sorozatot 100al, 140nel ugyanolyan ismetlesszammal.
Ez most csak igy feljott bennem  ;D, a szamaid kozeleben sem vagyok  --), nem okoskodni akarok, csak ez a variacio tunik szamomra helyesnek.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 15. - 16:41:01
Válasz #1064
Nem elérhető

George


En a helyedben igy mennek fel a 210-220ig
10x60, 8x100, 6x140, 4x180, es utanna a 210-220

200ba mar nem nyomkodnek, vagy ha igen 1 vagy nagyon maximum 2 ismetlest, de nem biztos hogy hasznalna egy plussz farasztas a valladnak . Ha tobb melegito kellene inkabb nyomnek megegy sorozatot 100al, 140nel ugyanolyan ismetlesszammal.
Ez most csak igy feljott bennem  ;D, a szamaid kozeleben sem vagyok  --), nem okoskodni akarok, csak ez a variacio tunik szamomra helyesnek.
Mi is valami ilyenre gondoltunk, hogy a tényleges "munkasorozat" legyen a több ismétlés, és a bemelegítőket pedig lecsökkenteni 6-2 ismétlésre, csak az izületek miatt, hogy szokják a terhelést. Az izom fáradt el most is, meg a fogásom. Nem is figyelem menet közben, de így visszaolvasva rohadt sok ez a 7-8 sorozat. Főleg 160 fölött már kivesz az emberből, még ha nagyon könnyen is nyomom, akkor is megérzem. Az erő megvan. A technikai részén kell csiszolni sokat, és akkor tudok tovább lépni.