2024. Június 06. - 00:34:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393561 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Április 08. - 23:02:35
Válasz #1395
Nem elérhető

George


Kössz, h kifejtetted a véleményed! Megmondom őszintén anno én is ezzel kezdtem a vállazást, bár én csináltam felváltva a mellről nyomást és egykezes nyomást is ülve. Aztán elkezdtek idővel kattogni a vállaim egy sima bemelegítő karkörzésnél és letettem a nyakból nyomásról, persze nem hiszem, h ez idézte elő, de a rossz véleményeket hallva inkább elhagytam. A váll kattogás persze azóta is megvan és gondolkozok rajta, h visszarakom ezt a gyakorlatot mert egyébként én is jól éreztem.
Nekem tizenéves korom óta kattog a vállam, ez persze elmúlik amint bemelegszik egy kicsit, vagy ha jobb az idő. Ezért is használok bemelegítő krémet. A legtöbb esetben a rossz vélemények a meggondolatlan edzésből, vagy a fájdalom figyelmen kívül hagyásából adódnak. Ha valami fáj(nem izomlázra gondolok, vagy bedurranásra), akkor jelez a szervezet, hogy nem stimmel a dolog. Ha leszarom, akkor viselnem kell a következményeket. ***))))

2010. Április 08. - 23:16:36
Válasz #1396
Nem elérhető

balic


Áá szó se volt nálam fájdalomról, szinte tök ugyanaz a szitu, mint nálad, bár ezt az időjárásos dolgot még nem figyeltem meg. Szerintem én is adok neki újra egy esélyt. Azóta már több tapasztalatom van, bemelegítő krémet is használok és megnézem mennyire lesz jó most. Max maradok a mellről nyomásnál vagy az egykezesnél, ha netán nem érzem olyan jól, mint ahogy emlékeimben rémlik.  :)

2010. Április 08. - 23:24:08
Válasz #1397
Nem elérhető

Kicsibors


A nyakból nyomással én is úgy vagyok, hogy ha fül középig engedi le az ember, akkor nincs azzal gáz... Én mondjuk szeretek mellről is nyomni, nekem mind a kettő jó, úgy érzem.
Sűrűbben én is mellről nyomok, de mostanában gyakorolgattam a nyak mögülit is, így legalább változatosabb lesz az edzés valamivel.
Hm... Egyébként ki lehet mondani olyat, hogy általánosságban véve az emberek melyik verzióban erősebbek?... Lehet, hogy ez hülye kérdés, de ezt még én nem nagyon teszteltem, csak azért kérdezem...

2010. Április 08. - 23:46:04
Válasz #1398
Nem elérhető

God Vazzeg


A nyakból nyomással én is úgy vagyok, hogy ha fül középig engedi le az ember, akkor nincs azzal gáz... Én mondjuk szeretek mellről is nyomni, nekem mind a kettő jó, úgy érzem.
Sűrűbben én is mellről nyomok, de mostanában gyakorolgattam a nyak mögülit is, így legalább változatosabb lesz az edzés valamivel.
Hm... Egyébként ki lehet mondani olyat, hogy általánosságban véve az emberek melyik verzióban erősebbek?... Lehet, hogy ez hülye kérdés, de ezt még én nem nagyon teszteltem, csak azért kérdezem...

Én nyak mögött is simán le tudom engedni, sose baszta a vállam..

2010. Április 09. - 01:14:28
Válasz #1399
Nem elérhető

Cressler


A nyakból nyomással én is úgy vagyok, hogy ha fül középig engedi le az ember, akkor nincs azzal gáz... Én mondjuk szeretek mellről is nyomni, nekem mind a kettő jó, úgy érzem.
Sűrűbben én is mellről nyomok, de mostanában gyakorolgattam a nyak mögülit is, így legalább változatosabb lesz az edzés valamivel.
Hm... Egyébként ki lehet mondani olyat, hogy általánosságban véve az emberek melyik verzióban erősebbek?... Lehet, hogy ez hülye kérdés, de ezt még én nem nagyon teszteltem, csak azért kérdezem...

Én nyak mögött is simán le tudom engedni, sose baszta a vállam..
Mármint nyak mögött simábban le tudod engedni mint mellre?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 09. - 01:47:03
Válasz #1400
Nem elérhető

Gabe


Nekem is bevillant a military pressnél említett merevség, meg kötött izomzat, meg anno a sok vállprobléma!
No de ugye különbözőek vagyunk, ettől szép és kerek a világ!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 09. - 19:58:12
Válasz #1401
Nem elérhető

George


Varietas delectat - ahogy a művelt római mondaná, így én is éltem eme ősi mondás bölcsességével a mai edzésen :D Elővettem egy régi kedvenc gyakorlatom, az egykezes beforgatós bicepszet, és elhagytam a koncentráltat, amit nem igazán éreztem az utóbbi időben. Az eredmény :-O nagy.

Kétkezes bic. állva: 30x10, 50x10, 70x8, 90x6
Egykezes bic.: 24x10, 30x8, 34x6, 38x6
Scott-pad gép: 80x10 x3

Letolás rúddal: 50x10, 80x10 x4
Tric. gép nyújtás: 80x10 x4
Letolás kötéllel: 50x10, 70x10, 80x10, 90x8

Kellemes :-} Most egy darabig biztos így fogom csinálni, aztán ha hozzászokik, akkor megint variálok. Ma rengeteg bődületesen nagy faszságot hallottam meg olvastam, szóval vidám napom volt ;D Andersen forever ****:))))))

2010. Április 10. - 11:49:58
Válasz #1402
Nem elérhető

George


Már le is tudtam a mai edzést ****:)))))) Kicsit furcsa volt most újra délelőtt edzeni, de ma nem akartam elhúzni a dolgot.

Húzódzkodás: 40x10
Lehúzás szélesen: 100x10 x4
Nyújtott karú letolás: 70x10 x3
Lehúzás szűken: 100x10 x3
Lábemelés: 4x20

Csuklya kimaradt megint ***)))) Lusta gecc vagyok, hasazni sem volt már annyira kedvem. Na ezen azért jövő héttől változtatni kell, mert eltunyulok :D
Hétvégén sem alszanak az idióták, íme a példa: húzódzkodok, épp két sorozat között odajön hozzám egy faszi, aki már tegnap is "kerülgetett". Elég dagadt, kivan az egész segge a gatyából, stb... Köszön, kezet fog, azt hittem valami régi ismerősöm, csak meghízott ;D Elkezd össze-vissza magyarázni, hogy milyen durván ki vagyok gyúrva, meg nem semmi, blablabla. Aztán elkezd a karom felé nyúlni, kérdi, hogy megfoghatja-e a bicepszem ????... Mondtam neki, hogy inkább ne :angry: :-/-- Aztán elment --)
Szóval mindig seggel a fal felé álljatok 8-} 8-)

2010. Április 10. - 22:12:38
Válasz #1403
Nem elérhető

Tudi


Ez kurva jó! ****:)))

2010. Április 12. - 21:49:23
Válasz #1404
Nem elérhető

George


Hi!

Elég lightos edzésen vagyok túl, kissé tapintatlan voltam mindenkivel, aki miatt várni kellett a padokra :D Így legalább fél órával tovább tartott az edzés mint terveztem, de legalább kipihentem magam két gyakorlat között. A négy helyett csak három gyakorlatra futotta az erő, de egyszerűen képtelen lettem volna már mást is csinálni. Jövő héten emeljük a tétet, mostmár 4 emberes nyomások vannak - mármint egyedül nyomok, de 3 segítő ott van körülöttem :)

Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 140x6, 180x5, 200x4, 120x20
Ferdepados nyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 150x5
Kábeles összetolás: 45x12 x3

Ferdepadon feljebb akartam menni, de lefáradtam a levezető sorozatban fekvenyomás után. Úgy voltam vele, hogy lenyomom azt is, mert foglalt volt a kedvenc 45 fokos padom, így ráértem. Jövő héten tárogatás lesz megint, az áthúzást most pihentetem, nem akarok megint egy tric. húzódást kockáztatni. Elég könnyen mentek a súlyok, ment volna többel is, de nagyjából be akarom tartani azt a tervet amit készítettem magamnak. Ha ügyes vagyok pár hét múlva befogom Ronnie-t fekvenyomásban ;D Van még 5 hetem, talán 6, szerintem menni fog simán. Na arról lesz videó is, megígérem 8-)

Még annyi, hogy a mai súlyom nem változott a múlt hetihez képest, 133 kg vagyok. Viszont nem vagyok elhízva, ami jó ;D

2010. Április 13. - 11:45:44
Válasz #1405
Nem elérhető

George


Megnéztem magamnak Ronnie meg Kai edzését, és alig várom a következő melledzést ;D Az egyik 220-ba 4, a másik 5 ismétlés, szóval megvan a rövidtávú cél :laugh:

2010. Április 13. - 15:32:42
Válasz #1406
Nem elérhető

hopika


Figyelünk... ****:))))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 13. - 15:35:47
Válasz #1407
Nem elérhető

George


Figyelünk... ****:))))))
Azért grapefruit nem lesz a buliban :D

2010. Április 13. - 15:38:00
Válasz #1408
Nem elérhető

hopika


Ne kötekedj!
Örülök,hogy már látok és ezt az időt is a Te topikoddal töltöm...
 ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 13. - 15:40:20
Válasz #1409
Nem elérhető

George


Ne kötekedj!
Örülök,hogy már látok és ezt az időt is a Te topikoddal töltöm...
 ***))))
Jóvan Steve Wonder 8) ;D