2024. Június 06. - 05:29:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 18. - 14:07:45
Válasz #1440
Nem elérhető

Kicsibors


Ja, hát azt nem mondtuk, hogy nem motiváló!  :)

2010. Április 18. - 14:11:41
Válasz #1441
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja, hát azt nem mondtuk, hogy nem motiváló!  :)

pmiller06 írta, hogy ezért nem vezet naplót.. Pedig lényegtelen hogy más mennyivel edz (súly), fontosabb hogy mit csinál, és hogy hogyan gondolkozik.. Én ezért nem írtam súlyokat, mert full mindegy, mennyivel edzek. De nekem ez nagyon motiváló, főleg hogy én láttam 2 éve kécskén az Ogrét, és kisebb volt nálam is.. Szóval elviekben előttem is nyitva az út, csak valamit nem tudok..  :-}

2010. Április 18. - 14:12:20
Válasz #1442
Nem elérhető

George


De kérem, itt nincs verseny, szóval nem hiszem, hogy bárki lenézve bárkit, aki kisebb súlyokkal edz...aki meg igen, az kúrjon kecskét :-)(-: ;D Szerettem volna feljebb rakni 340-re, de ránéztem az asszonyra, és már nagyon unta a banánt, szóval elkezdtünk húzódzkodni. De jövő héten felrakom, és csinálunk róla képet ha van rá igény ::)
Amúgy én is így vagyok ezzel, hogy nagyon motiváló tud lenni, ha látok(látnék :( ) egy nagyobb nyomást, emelést, stb, vagy csak valakit, aki erős+izmos. Mint pl tegnap egy srác, aki úgy csinálta a letolást, hogy összes súly+25kg+egy másik gyerek tolta lefelé a súlyt, és mindezt egy kb 90 kilós gyerek csinálta - szóval annyira nem nevezném erősnek magam :D
Edzés közben zavarna, de itt nem, ha van valakinek kérdése, vagy hozzászólása, elvégre azért is van lehetőség megosztani egymással a dolgokat, hogy tanuljunk egymástól vagy mi. Na ezt jól megaszontam ;D

2010. Április 18. - 14:13:45
Válasz #1443
Nem elérhető

George


Ja, hát azt nem mondtuk, hogy nem motiváló!  :)

pmiller06 írta, hogy ezért nem vezet naplót.. Pedig lényegtelen hogy más mennyivel edz (súly), fontosabb hogy mit csinál, és hogy hogyan gondolkozik.. Én ezért nem írtam súlyokat, mert full mindegy, mennyivel edzek. De nekem ez nagyon motiváló, főleg hogy én láttam 2 éve kécskén az Ogrét, és kisebb volt nálam is.. Szóval elviekben előttem is nyitva az út, csak valamit nem tudok..  :-}
Kécskére én direkt leamortizáltam magam ;D

2010. Április 18. - 14:16:23
Válasz #1444
Nem elérhető

Kicsibors


Ja, hát azt nem mondtuk, hogy nem motiváló!  :)

pmiller06 írta, hogy ezért nem vezet naplót.. Pedig lényegtelen hogy más mennyivel edz (súly), fontosabb hogy mit csinál, és hogy hogyan gondolkozik.. Én ezért nem írtam súlyokat, mert full mindegy, mennyivel edzek. De nekem ez nagyon motiváló, főleg hogy én láttam 2 éve kécskén az Ogrét, és kisebb volt nálam is.. Szóval elviekben előttem is nyitva az út, csak valamit nem tudok..  :-}

Azért az már nem semmi!  :o  /:-)  :-){

2010. Április 18. - 14:19:14
Válasz #1445
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja, hát azt nem mondtuk, hogy nem motiváló!  :)

pmiller06 írta, hogy ezért nem vezet naplót.. Pedig lényegtelen hogy más mennyivel edz (súly), fontosabb hogy mit csinál, és hogy hogyan gondolkozik.. Én ezért nem írtam súlyokat, mert full mindegy, mennyivel edzek. De nekem ez nagyon motiváló, főleg hogy én láttam 2 éve kécskén az Ogrét, és kisebb volt nálam is.. Szóval elviekben előttem is nyitva az út, csak valamit nem tudok..  :-}
Kécskére én direkt leamortizáltam magam ;D

Ja, elég fosul is néztél ki  ;D

2010. Április 18. - 14:19:35
Válasz #1446
Nem elérhető

Kicsibors


Én szeretem, ha hetente van fent valami friss kép, akár formáról, akár edzésről. Sztem az is plusz motiváció az edzésnaplókban, szóval várjuk szeretettel!  8-}


2010. Április 18. - 14:23:04
Válasz #1447
Nem elérhető

God Vazzeg


Én szeretem, ha hetente van fent valami friss kép, akár formáról, akár edzésről. Sztem az is plusz motiváció az edzésnaplókban, szóval várjuk szeretettel!  8-}



 ;D ;D

2010. Április 18. - 14:25:25
Válasz #1448
Nem elérhető

Kicsibors


A súlyokat meg nem baj, ha beírjuk, ha kicsi, ha nagy. Mindig mondjuk, hogy a bodyban a végrehajtás fontosabb, mint a használt súlyok, akkor meg főleg nincs azzal semmi gond, ha nem extra nagy súlyokról olvasunk...  :-}
Nekem ha nincs súly írva, csak ismétlésszám meg sorozatszám, akkor nem igazán tudom hova tenni...


2010. Április 18. - 15:24:20
Válasz #1449
Nem elérhető

Cressler


Én meg azt mondom, hogy edzésnaplót bárki írhat, akár neten akár egy kis kockás füzetbe, viszont a közösség szempontjából azoknak van értelme ami igazán motivaló, új információt nyújt és lehet tanulni belőle.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 18. - 15:31:46
Válasz #1450
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg azt mondom, hogy edzésnaplót bárki írhat, akár neten akár egy kis kockás füzetbe, viszont a közösség szempontjából azoknak van értelme ami igazán motivaló, új információt nyújt és lehet tanulni belőle.

Mindegyik naplónak van értelme, az hogy neked minek van értelme az már más tészta.. Szerintem mindenki eldönti mit tart fontosnak hogy leírjon egy naplóban, én más vagyok mint az Ogre vagy Pwz, vagy Te  ;-oo-; De lehet még én is tudok újat mutatni, sose lehet tudni  ;D

2010. Április 18. - 17:53:08
Válasz #1451
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

 Este mozi, Titánok harca 3D, már várom @-o

Milyen volt?

2010. Április 18. - 18:00:32
Válasz #1452
Nem elérhető

George


A súlyokat meg nem baj, ha beírjuk, ha kicsi, ha nagy. Mindig mondjuk, hogy a bodyban a végrehajtás fontosabb, mint a használt súlyok, akkor meg főleg nincs azzal semmi gond, ha nem extra nagy súlyokról olvasunk...  :-}
Nekem ha nincs súly írva, csak ismétlésszám meg sorozatszám, akkor nem igazán tudom hova tenni...


Ezzel én is így vagyok, csak így tudja az ember nyomon követni a fejlődését, hiszen ha van gyarapodás izomban, akkor a súlyoknál is meg kell mutatkozzon. Persze tudom, vannak akik ezzel vitatkoznak, de a legjobb testépítők mind erősek is, nem lehet pusztán a genetikára meg a kémiára bízni mindent.

Másrészt ez a bodys, nem bodys dolog...én annyira nem tartom magam testépítőnek, szerintem sosem voltam igazán az, pedig egy időben nagyon bennem volt, hogy indulni kellene valamilyen versenyen. Csak volt szerencsém belátni annyira a kulisszák mögé, hogy elmenjen a kedvem az egész versenyzéstől. Manapság már nem is kell bennfentesnek lenni ahhoz, hogy mindenféle sztorikat halljon meg lásson az ember, mert kitereget mindent mindenki, én ebből meg nem kérek. Másrészt erőemelőnek sem mondanám magam, mert nem a klasszikus fekvenyomás-guggolás-felhúzás szisztémát követem, sőt, szinte egyáltalán nem. Hiszek benne, hogy egyensúlyban kell lennie az egyik izomnak a másikhoz képest, így érhető el egy arányos és esztétikus megjelenés. Viszont ezt alárendelem a használt súlyoknak, mert nekem ez a fontos, fontosabb, mint 6 kocka, fontosabb, mint plusz két-három ér, mert igazán akkor értem el valamit, ha használni tudom valamire az az izmot amit felépítettem. Ha átlagon felüli a kinézet, akkor a teljesítménynek is annak kell lennie - én ebben hiszek, és mindig csalódott vagyok, ha látok egy elég izmos embert 100-110 kilóval szenvedni a fekpadon, vagy 30 kilóval kétkezes bicepszezni :-\
Szóval én nem skatulyázom be magam sehova - bodys, poweros, strongman, stb...én én vagyok 8-) ;)

2010. Április 18. - 18:01:26
Válasz #1453
Nem elérhető

George



 Este mozi, Titánok harca 3D, már várom @-o

Milyen volt?
Még nem tudom, mert 20:30-kor kezdődik :D De remélem jó lesz, már megvan a nachos ;D

2010. Április 18. - 18:02:36
Válasz #1454
Nem elérhető

zotja