2024. Június 06. - 06:21:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393636 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 27. - 20:33:10
Válasz #1530
Nem elérhető

George


Ma nagyon link edzés volt, főleg azért, mert későn értem le a terembe, és nem maradt időm semmire ***)))) Nem sok értelme van, de azért leírom:

Vállvonogatás: 70x10, 170x10, 210x10, 260x10, 300x8, 340x6
Lehúzás szélesen: 100x10 x4
Hashoz húzás szűken: 100x10 x3

Kb 25 percet voltam lent...no komment. Holnap egy normális vállat csinálok. Szinte biztos, hogy nem megyek versenyre még. Ha indulok, akkor maradandót akarok alkotni, nem pedig csak "jót"...tudom, hülye hozzáállásnak tűnik, de nem vagyok elkésve semmivel, egy esetleges sérülést meg nem fogok kockáztatni semmiért sem.

2010. Április 27. - 20:35:08
Válasz #1531
Nem elérhető

Jordan



Ha indulok, akkor maradandót akarok alkotni, nem pedig csak "jót"...



Ezzel is abszolute egyetertunk  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 27. - 20:37:30
Válasz #1532
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Ha indulok, akkor maradandót akarok alkotni, nem pedig csak "jót"...



Ezzel is abszolute egyetertunk  :-)!

Ezt csak így szabad szerintem is.

2010. Április 27. - 20:41:44
Válasz #1533
Nem elérhető

George


Egyre többet hallom, hogy miért nem nevezek már, meg induljak, meg valahol el kell kezdeni....de nem akarok olyan lenni, aki évről-évre mindenütt ott van, és azt mondják rá, hogy "Igen, itt ez a gyerek, szépen fejlődik...". Azt akarom, hogy ha odamegyek, akkor mindenki csak lessen, hogy ez meg kicsoda  :-O :-O :-O  !+"% ;D

mod.: gyenge mezőnyben meg nem dicsőség nyerni, szóval nem én leszek az, aki kikerüli az ellenfeleket. Konkrét nevek vannak a listámon >:D

2010. Április 27. - 20:46:22
Válasz #1534
Nem elérhető

Ádi


Egyre többet hallom, hogy miért nem nevezek már, meg induljak, meg valahol el kell kezdeni....de nem akarok olyan lenni, aki évről-évre mindenütt ott van, és azt mondják rá, hogy "Igen, itt ez a gyerek, szépen fejlődik...". Azt akarom, hogy ha odamegyek, akkor mindenki csak lessen, hogy ez meg kicsoda  :-O :-O :-O  !+"% ;D

mod.: gyenge mezőnyben meg nem dicsőség nyerni, szóval nem én leszek az, aki kikerüli az ellenfeleket. Konkrét nevek vannak a listámon >:D

Mészáros László? 8-) ;)

2010. Április 27. - 20:50:49
Válasz #1535
Nem elérhető

George


Egyre többet hallom, hogy miért nem nevezek már, meg induljak, meg valahol el kell kezdeni....de nem akarok olyan lenni, aki évről-évre mindenütt ott van, és azt mondják rá, hogy "Igen, itt ez a gyerek, szépen fejlődik...". Azt akarom, hogy ha odamegyek, akkor mindenki csak lessen, hogy ez meg kicsoda  :-O :-O :-O  !+"% ;D

mod.: gyenge mezőnyben meg nem dicsőség nyerni, szóval nem én leszek az, aki kikerüli az ellenfeleket. Konkrét nevek vannak a listámon >:D

Mészáros László? 8-) ;)
Huh :D Azért van addig pár lépcső ;) Lacinak hatalmas tisztelet jár, bár élőben még nem beszéltem vele, nyomásaiból sokat tanultam. De versenyezni szerintem nem fogok vele, van egy olyan érzésem, hogy mire az ő szintjére érek, már csak mastersben fog indulni ;) Igazi világklasszis fekvenyomó, ha el is érek a szintjére, az nem egy-két év lesz, hanem legalább 5-6. De persze nem állítok korlátokat magam elé ;D

2010. Április 27. - 23:47:28
Válasz #1536
Nem elérhető

Pity


George a kajáról meg a kiegészítőkről még nem esett szó ha jól láttam az utóbbi 10-15oldalban... Hogy néz ki egy napi étkezésed beleértve a kiegészítőket? :)

2010. Április 28. - 11:11:26
Válasz #1537
Nem elérhető

George


George a kajáról meg a kiegészítőkről még nem esett szó ha jól láttam az utóbbi 10-15oldalban... Hogy néz ki egy napi étkezésed beleértve a kiegészítőket? :)
Nem írtam, mert annyira egyszerű a többiekéhez képest, hogy az már égő --) ;D

7:00 - 100 g zab, 10 db amino tabletta, 1 kanál Myofusion
10:00 - 5 tojás, ahogy épp kedvem van hozzá(omlett, rántotta, tükör)
12:00 - 200 g csirke, 70 g rizs, fél fej saláta
15:00 - 200 g csirke, 70 g rizs, fél fej saláta
17:00 - 100 g zab, 2 kanál Myofusion
edzés után 2 kanál Myofusion
20-21:00 - 100 g csirke, rizs
lefekvés előtt 1 kanál Myofusion

Ez mostanság annyira módosult, hogy kimarad egy csirke-rizs, meg valamennyivel kevesebb rizst eszek. Talán egy Myo is kimarad. Nincs kőbe vésve semmi, ez inkább irányadó a napra, és vagy betartom, vagy nem. Nem nagyon kajálok félre, egyszerűen nem kívánom...ha mégis, akkor egy hónapba egyszer lecsúszik egy pizza vagy hamburger. Ez elég lightos kajálás ahhoz képest, hogy mások 100-120 kilósan megesznek napi egy kg húst, fél kg rizst, stb....a kiegészítőket sem lőttem túl, egyszerűen nem hozott többet amikor többet ettem/ittam. Most nem puffadok, nem vagyok elhízva(nem vagyok szálkás sem), jól érzem magam, erősödök, növök lassan, de mégis kicsit csiszolódik az egész. A fehérjét inkább tejjel mint vízzel iszom, akkor vizezek, ha nem otthon vagyok, vagy nagyon telítve érzem magam. A salátával viszont nagyon jól lehet kompenzálni a puffadást amit a csirke-rizs okoz hosszú távon, most egyáltalán nincs ilyen problémám, könnyebben is emésztem az ételt. Kicsi édesítőt szoktam rálocsolni, így nincs olyan natúr íze. Az esti csirke szokott még egy kis light majonézt kapni, hogy ne legyen olyan száraz. Ez a kajálás marad meg végig egész évben, viszont van pár hónap, mikor egyáltalán nem használok tápkieget. Szerintem kell egy kicsit pihentetni ezt is, jobban reagál utána a szervezet mindenre. Ennek köszönhetően nem veszítek jelentősen az izomból, meg az erőből sem, nyilván nem lehet folyton erősödni meg izmosodni, ezért is rakok bele ilyen pihenőket, hogy elkerüljem az ilyen platókat, és ne fejlődjek hónapokig vagy évekig.

2010. Április 28. - 11:25:08
Válasz #1538
Nem elérhető

Gabe


Nekem majdnem ugyanez a kajlásom, azzal a különbséggel, hogy csak egy zacskó 125g-os rizst osztok ketté, reggel 2 adag a fehérje, plusz az edzés utáni fehérje tejsavó, és megy mellé valami gyors CH. Este meg nem mindig csirke, van, mikor hal. Én maximum 80deka csirkét bírtam megenni egy nap, de akkor már az orromon jött ki.
Szerintem ezt is sokan túlbonyolítják.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 28. - 11:27:50
Válasz #1539
Nem elérhető

endre66


7:00 - 100 g zab, 10 db amino tabletta, 1 kanál Myofusion

Hmmm. Nagyon nem szimpatikus, hogy nem vagy egy Iron Warrior, egy tápkieg GURU, vagy legalább egy zseb-Stallone.  !+"% Úgyhogy gyorsan tedd hozzá, hogy azt a 10 aminót egy kortyra szoktad bevenni, különben sokan csalódnak majd benned...

Ez elég lightos kajálás ahhoz képest, hogy mások 100-120 kilósan megesznek napi egy kg húst, fél kg rizst, stb....a kiegészítőket sem lőttem túl, egyszerűen nem hozott többet amikor többet ettem/ittam.

Ez csak annyit jelent, hogy te az a típus vagy, aki a börtönben is megélne a jég hátán.  @-o

2010. Április 28. - 11:33:48
Válasz #1540
Nem elérhető

Pity


George a kajáról meg a kiegészítőkről még nem esett szó ha jól láttam az utóbbi 10-15oldalban... Hogy néz ki egy napi étkezésed beleértve a kiegészítőket? :)
Nem írtam, mert annyira egyszerű a többiekéhez képest, hogy az már égő --) ;D

7:00 - 100 g zab, 10 db amino tabletta, 1 kanál Myofusion
10:00 - 5 tojás, ahogy épp kedvem van hozzá(omlett, rántotta, tükör)
12:00 - 200 g csirke, 70 g rizs, fél fej saláta
15:00 - 200 g csirke, 70 g rizs, fél fej saláta
17:00 - 100 g zab, 2 kanál Myofusion
edzés után 2 kanál Myofusion
20-21:00 - 100 g csirke, rizs
lefekvés előtt 1 kanál Myofusion

Ez mostanság annyira módosult, hogy kimarad egy csirke-rizs, meg valamennyivel kevesebb rizst eszek. Talán egy Myo is kimarad. Nincs kőbe vésve semmi, ez inkább irányadó a napra, és vagy betartom, vagy nem. Nem nagyon kajálok félre, egyszerűen nem kívánom...ha mégis, akkor egy hónapba egyszer lecsúszik egy pizza vagy hamburger. Ez elég lightos kajálás ahhoz képest, hogy mások 100-120 kilósan megesznek napi egy kg húst, fél kg rizst, stb....a kiegészítőket sem lőttem túl, egyszerűen nem hozott többet amikor többet ettem/ittam. Most nem puffadok, nem vagyok elhízva(nem vagyok szálkás sem), jól érzem magam, erősödök, növök lassan, de mégis kicsit csiszolódik az egész. A fehérjét inkább tejjel mint vízzel iszom, akkor vizezek, ha nem otthon vagyok, vagy nagyon telítve érzem magam. A salátával viszont nagyon jól lehet kompenzálni a puffadást amit a csirke-rizs okoz hosszú távon, most egyáltalán nincs ilyen problémám, könnyebben is emésztem az ételt. Kicsi édesítőt szoktam rálocsolni, így nincs olyan natúr íze. Az esti csirke szokott még egy kis light majonézt kapni, hogy ne legyen olyan száraz. Ez a kajálás marad meg végig egész évben, viszont van pár hónap, mikor egyáltalán nem használok tápkieget. Szerintem kell egy kicsit pihentetni ezt is, jobban reagál utána a szervezet mindenre. Ennek köszönhetően nem veszítek jelentősen az izomból, meg az erőből sem, nyilván nem lehet folyton erősödni meg izmosodni, ezért is rakok bele ilyen pihenőket, hogy elkerüljem az ilyen platókat, és ne fejlődjek hónapokig vagy évekig.
;D egyébként nekem is szinte majdnem ugyanez csak van mikor én rízs helyett brokkolit eszek meg reggel és edzés után 100g zab ezt persze diétába ... de én sem bonyolítom túl :D

2010. Április 28. - 11:37:52
Válasz #1541
Nem elérhető

Szabi


Nekem majdnem ugyanez a kajlásom, azzal a különbséggel, hogy csak egy zacskó 125g-os rizst osztok ketté, reggel 2 adag a fehérje, plusz az edzés utáni fehérje tejsavó, és megy mellé valami gyors CH. Este meg nem mindig csirke, van, mikor hal. Én maximum 80deka csirkét bírtam megenni egy nap, de akkor már az orromon jött ki.
Szerintem ezt is sokan túlbonyolítják.

Mámint mit bonyolítanak túl Gabe???( a csirke evést?)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 28. - 11:43:46
Válasz #1542
Nem elérhető

Gabe


Nekem majdnem ugyanez a kajlásom, azzal a különbséggel, hogy csak egy zacskó 125g-os rizst osztok ketté, reggel 2 adag a fehérje, plusz az edzés utáni fehérje tejsavó, és megy mellé valami gyors CH. Este meg nem mindig csirke, van, mikor hal. Én maximum 80deka csirkét bírtam megenni egy nap, de akkor már az orromon jött ki.
Szerintem ezt is sokan túlbonyolítják.

Mámint mit bonyolítanak túl Gabe???( a csirke evést?)
Nem, hanem úgy általában véve az evést, erre gondoltam.
Nem kőbe vésett dolog, hogy kinek hány gramm fehérje, vagy szénhidrát kell, itt a példa.
Mindenkinek ki kell tapasztalni, nem az után menni, hogy ekkor ennyi grammot kell bevinni, akkor meg annyit.
De ezzel te is tisztában vagy. Ismerek olyan embert, aki tömi magába a kaját, mert "ennyit be kell vinnem egy nap", puffadt, teltségérzete, gyomorsava van, edzésen emiatt nem bír teljesíteni, ahelyett, hogy figyelne a szervezete jelzéseire.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 28. - 11:45:01
Válasz #1543
Nem elérhető

George


Természetesen nagyon sokat lehetne csiszolni ezen az étrenden, de itt jön be a képbe az amit írtam is, hogy én nem vagyok testépítő, legalábbis nem versenyző. Ha arra készülnék, akkor sokkal precízebben lenne megtervezve minden apró részlet - amikre most itt nem tértem ki, az a vitamin és ásványi anyag bevitel, amit nagyon fontosnak tartok! Viszont volt olyan is, hogy perce pontosan be volt tartva, és grammra pontosan kimérve, elfogyasztva a kaja, NO-fokozó, edzés előtti ital, edzés utáni (fehérje előtti) ital, tömegnövelő, lassú meg gyors fehérje, stb....de nem hozott többet, mint az amit most csinálok. Én a bonyolulttól haladtam az egyszerű felé, és amíg így is fejlődök, addig nem látom értelmét bonyolítani a magam részére az étkezést.

2010. Április 28. - 11:52:05
Válasz #1544
Nem elérhető

Szabi


Egyértelmű!!!

Ja oké Gabe így már értem a dolgot ;)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."