2024. Június 06. - 09:52:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393726 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Július 03. - 15:33:44
Válasz #1665
Nem elérhető

George


Szevasztok nethuszárok >:D ;D

Lazultam a héten egy kicsit Debrecen és környékén, főleg vízparton a szoboszlói strandon. Elég jól esett, de a legjobb az volt benne, hogy kb egy hónapja először tudtam normálisan edzeni :-):-):: Volt egy elég komoly húzódás a jobb bicepszemben, így nem akartam kockáztatni egy esetleges szakadást az edzéssel. Volt egy-két lazább mozgás, egy kis tricepsz, de semmi komoly egészen mostanáig, már alig fáj. Szóval lenéztem a debreceni Aktív Fitnessbe, ahol csináltunk egy-két lightos edzést. Végre tudtam megint fekvenyomni, ott 180-ig mentem fel, negatívan 200-at nyomtam, ez nagyon jól esett, végre megint súlyt éreztem a kezemben ;D Újra húzódzkodtam, bár nagyon óvatosan, de nagyon jót hátaztam - evezést szigorúan kihagyva.
Szóval összefutottam Kathi Bécivel, aki nagyon érdeklődő volt, és egy elég vad ötlete támadt - vállazzunk együtt ;D Nem tudta mire vállalkozik, bár én sem !+"% Kicsit elkéstem a strandról visszafelé, így a nyomást nem együtt csináltuk, de az oldalemelésnél beszálltam a buliba - 40-es oldalemelés 10-12 ismétléssel, 40-es döntött törzsű oldalemelés 8 ismétléssel, 30-as előre emelés, és a végén egy kis buli: 5 kg-val amennyi megy ***))) Béci 105-öt csinált, én 120-nál leraktam, mert nekem még hátra volt a nyomás - szóval elég erős ez a Béla, kéne belőle egy ide edzőtársnak ;D Azt még 120-al megcsináltam, bár az edzés végén ez elég húzós volt. Klassz edzés volt, két napos izomláz befigyelt, de leszarom, ez nekem hatalmas motiváció, és pozitív visszajelzés is egyszerre. Béla nagyon normális, hatalmas benne a versenyszellem( "Alázd meg a Kathi Bélááááát!!!!"  ;D ), és egy külön jelenség ott a teremben, olyan mint a szív a testben, pumpálja a vért mindenfelé - szinte mindenki munkáját koordinálja egyszerre :laugh: Remélem nem ez volt az utolsó ilyen edzésünk, azért elég komoly lökést adott ez most a továbbiakra.
A végére egy paparazzi fotó a szállodából - sajtreszelés közben /7%

2010. Július 03. - 17:23:24
Válasz #1666
Nem elérhető

hopika


Egyszer voltam én is bent ott a teremben-igaz edzeni nem sikerült-de tényleg végigpörgi az egész termet a Béci.
Amúgy meg nem nagyon csoffadtál meg ahogy látom... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 03. - 18:03:59
Válasz #1667
Nem elérhető

George


Egyszer voltam én is bent ott a teremben-igaz edzeni nem sikerült-de tényleg végigpörgi az egész termet a Béci.
Amúgy meg nem nagyon csoffadtál meg ahogy látom... @:-)
És mit kerestél bent, ha nem edzettél? ;D ;)
Csoffadás nagyon nem volt, de ez a hét meg egyenes jót tett. Főleg a csuklyámon látom, hogy a 300 fölötti vállvonogatások jól jönnek neki :D

2010. Július 03. - 18:42:17
Válasz #1668
Nem elérhető

hopika


Tudod hogy van kieg bolt egyből a bejáratnál...ott voltam+benéztem a terembe és váltottam pár szót Bécivel... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 19. - 11:31:43
Válasz #1669
Nem elérhető

George


Hi!

Nem sok vizet zavar, de gondoltam felteszem ide amin már egy ideje agyalok...javában tart a nyári "pihenő", ami másfajta edzéseket hozott, elkezdtem "kardiózni", az edzések végén negyed óra top-xt felsőtest erősítő géppel, kétnaponta meg box, ennek következtében lement jópár centi derékból, és az állóképességem elég fasza lett. Súlyom 125 kg, nagyon jól érzem magam, egyáltalán nem visel meg a meleg, az edzéseken sem. Szóval az az igazság, hogy ez most nagyon tetszik ahogy van, jobban nézek ki mint 130 akárhány kilósan, jobban is érzem magam. Ez nem a súly miatt van, hanem attól, ami nincs most...értitek gondolom.
Valahogy nem látok célt mostanában abban, hogy versenyzői szintre vigyem a fekvenyomást. Semmi kedvem a leszakadt izmokhoz, a váll- és egyéb izületi problémákhoz, meg ahhoz, hogy állandóan ez legyen a fejemben. Egészen más került most előtérbe, ami sokkal fontosabb, de az edzés az attól ugyanúgy a mindennapjaim része, soha nem is tudnék megválni tőle - csak más lesz. Ősszel kezdek tömegelést, ami merőben más lesz, mert csak annyi kemikália lesz benne, amennyit a testem magától tesz hozzá. Értelmét nem látom számomra, hiszen eddig hajtott az, hogy versenyezni fogok. Amit várok(mert nem ez lesz az első naturál tömegelés) az kb. 8-10 kg plusz, és olyan 210-220 körüli széria fekvenyomásban, de lehet, hogy 200 fölött nem is fogok nyomni, inkább több ismétlésre törekszem majd. Most is nyomok 200-at ha nagyon akarok, de 180-nál nem szoktam feljebb vinni. Eleve nem nagyon akarom 130 fölé vinni a testsúlyt, ami van, az inkább minőségi legyen, ezért nem is fogom elhagyni a kardió jellegű mozgásokat, most ezeket is élvezem.
A másik ami miatt el sem kezdem a versenyzést, az a nem csekély anyagi ráfordítás amit igényel - cserébe a semmiért. Azért nem fogok százezreket beleölni, az egészségemet kockáztatni bármilyen formában, hogy legyen pár kupám, érmem, oklevelem - és mit kezdek vele? Nem lehet megenni, ebben az országban meg nagyívben tesznek rá, hogy elértél valamit a sportban, még azok is, akik valamilyen szinten benne mozognak. Saját zsebből nincs kedvem erre ennyit áldozni(hogy igazán komoly eredményt érjek el), azt pedig, hogy tápkieges cégekhez menjek kilincselni, én nem tudom elképzelni magamról, az nem én vagyok.
Szóval akik itt most ősszel horror súlyokat vártak, azoktól elnézést kérek, de így sem lesz "átlag" ami menni fog.  @:-)

2010. Július 19. - 12:04:19
Válasz #1670
Nem elérhető

rr


Jó az!
Egyetértek,nyomjad ahogy kedved van hozzá ;)

2010. Július 19. - 12:07:23
Válasz #1671
Nem elérhető

endre66


Jó az!
Egyetértek,nyomjad ahogy kedved van hozzá ;)
Gyuri bácsi, egy nőtől ilyet hallani... 8-)

Tudom, ezt nekem:  ***))))    --)

2010. Július 19. - 13:39:24
Válasz #1672
Nem elérhető

George


Jó az!
Egyetértek,nyomjad ahogy kedved van hozzá ;)
Gyuri bácsi, egy nőtől ilyet hallani... 8-)

Tudom, ezt nekem:  ***))))    --)
Igen, de ez egy olyan magas labda, amit én nem ütök le, mert igazi dzsentölmen vagyok  :D

2010. Július 19. - 15:18:37
Válasz #1673
Nem elérhető

rr


Jó az!
Egyetértek,nyomjad ahogy kedved van hozzá ;)
Gyuri bácsi, egy nőtől ilyet hallani... 8-)

Tudom, ezt nekem:  ***))))    --)
Igen, de ez egy olyan magas labda, amit én nem ütök le, mert igazi dzsentölmen vagyok  :D

akkor gondoljak amit akarok ;D
 =/+'

2010. Július 19. - 17:36:56
Válasz #1674
Nem elérhető

George


Jó az!
Egyetértek,nyomjad ahogy kedved van hozzá ;)
Gyuri bácsi, egy nőtől ilyet hallani... 8-)

Tudom, ezt nekem:  ***))))    --)
Igen, de ez egy olyan magas labda, amit én nem ütök le, mert igazi dzsentölmen vagyok  :D

akkor gondoljak amit akarok ;D
 =/+'
Olyat gondolunk, jobb, hogy nem tudod :D

2010. Július 21. - 16:08:12
Válasz #1675
Nem elérhető

Milo


George!
Milyen tápkiegeket szándékozol ,majd használni az őszi naturál tömegelésedhez?
Riceman

2010. Július 21. - 18:24:12
Válasz #1676
Nem elérhető

tomasz


Valahogy én is hasonló képen gondolkodom ,mint te George már ami a versenyszerű erő-(és egyéb) sportokat illeti.Én sokáig powereztem, de kémia nélkül,szóval elég hendikeppes voltam a többiekhez képest.Annak viszont nem látom értelmét,hogy az ember tele nyomja magát minden szarral,csak azért hogy legyen egy oklevele vagy kupája,ahogy te is mondtad.Nem azt mondom,hogy soha többé nem fogok power edzést csinálni,mert valószinűleg pár hónap múlva megint azt csinálom.De most egyenlőre kis body-s edzést csinálok.
Szerintem jól döntöttél,hogy nem vágtál bele a komoly versenyzésbe.1-2 évig csinálod,utána meg végig hordhatod a nyomait,amit az embertelen súlyok ejtettek rajtad.
Természetesen jó dolog a versenyzés,mert ahhoz semmit nem lehet hasonlítani mikor a versenydrukk hatalmába kerít,csak az a baj hamar gallyra vágja az embert a terhelés. =/+'
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Július 21. - 18:27:46
Válasz #1677
Nem elérhető

George


George!
Milyen tápkiegeket szándékozol ,majd használni az őszi naturál tömegelésedhez?
Első ránézésre a fehérje biztos marad a Myofusion. Edzés előtt biztos lesz valami bedurrantó, még nem tudom milyen, meg valami teszto fokozó.

2010. Július 21. - 18:30:39
Válasz #1678
Nem elérhető

balic


Lehet hülyeséget kérdezek, de nézd el nekem mert ebben a témában nem vagyok annyira jártas. Jópár év mögötted van már és kemikália is volt benne. Lehetséges ezek után egy naturál tömegeléssel 8-10kg izmot felszedni?

2010. Július 21. - 18:34:18
Válasz #1679
Nem elérhető

George


Valahogy én is hasonló képen gondolkodom ,mint te George már ami a versenyszerű erő-(és egyéb) sportokat illeti.Én sokáig powereztem, de kémia nélkül,szóval elég hendikeppes voltam a többiekhez képest.Annak viszont nem látom értelmét,hogy az ember tele nyomja magát minden szarral,csak azért hogy legyen egy oklevele vagy kupája,ahogy te is mondtad.Nem azt mondom,hogy soha többé nem fogok power edzést csinálni,mert valószinűleg pár hónap múlva megint azt csinálom.De most egyenlőre kis body-s edzést csinálok.
Szerintem jól döntöttél,hogy nem vágtál bele a komoly versenyzésbe.1-2 évig csinálod,utána meg végig hordhatod a nyomait,amit az embertelen súlyok ejtettek rajtad.
Természetesen jó dolog a versenyzés,mert ahhoz semmit nem lehet hasonlítani mikor a versenydrukk hatalmába kerít,csak az a baj hamar gallyra vágja az embert a terhelés. =/+'
Az a baj, hogy semmi motivációm nincsen a versenyzés felé. Ami eddig mozgatott, az valahogy elmúlt...sem anyagilag, sem egészségileg nem kifizetődő, itthon biztos nem. Annyira meg nem életcélom ez az egész, hogy külföldre járjak emiatt.
Az erőszintem és a "méreteim" azért így is bőven az átlag fölött vannak, ha a kaját megint belövöm, akkor a súlyom megint 130 fölött lesz, a fekvenyomás meg simán 220. Azért ez sem ad okot a szégyenkezésre, nyilván a legjobb versenyzőktől ez messze van - persze ruha nélkül ::) Ami most jobban bejön az a plusz állóképesség, amit a box ad.