2024. Május 23. - 17:49:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392247 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Július 21. - 18:37:31
Válasz #1680
Nem elérhető

George


Lehet hülyeséget kérdezek, de nézd el nekem mert ebben a témában nem vagyok annyira jártas. Jópár év mögötted van már és kemikália is volt benne. Lehetséges ezek után egy naturál tömegeléssel 8-10kg izmot felszedni?
Ami sokat segít az az izommemória, ami naturálon is működik. Ha a régi közelébe tudom vinni(márpedig ez menni fog), akkor valamennyi nyilván marad is belőle. Ugyanaz lesz mint cuccal, csak kisebb mértékben - feljön, lemegy, valamennyi marad. Csináltam már pár ilyet is ;)

2010. Július 21. - 19:32:30
Válasz #1681
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Lehet hülyeséget kérdezek, de nézd el nekem mert ebben a témában nem vagyok annyira jártas. Jópár év mögötted van már és kemikália is volt benne. Lehetséges ezek után egy naturál tömegeléssel 8-10kg izmot felszedni?

Bocs, hogy ide pofátlankodok  ;D de 8-10 kiló izmot gyógyszerekkel is évekbe tellik felszedni.

2010. Július 21. - 19:42:09
Válasz #1682
Nem elérhető

George


Lehet hülyeséget kérdezek, de nézd el nekem mert ebben a témában nem vagyok annyira jártas. Jópár év mögötted van már és kemikália is volt benne. Lehetséges ezek után egy naturál tömegeléssel 8-10kg izmot felszedni?

Bocs, hogy ide pofátlankodok  ;D de 8-10 kiló izmot gyógyszerekkel is évekbe tellik felszedni.
Na ja, ez kimaradt az enyémből...szeretnék megkötni 8-10 kg vizet a sejtjeimben :-oD @-o Bassza meg, nem a Mr.O-ra készülök, csak jól akarom érezni magam :D

2010. Július 21. - 20:09:37
Válasz #1683
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
George!
Milyen tápkiegeket szándékozol ,majd használni az őszi naturál tömegelésedhez?
Első ránézésre a fehérje biztos marad a Myofusion. Edzés előtt biztos lesz valami bedurrantó, még nem tudom milyen, meg valami teszto fokozó.

Te eddig is naturál tömegelést csináltál, nem értem a kérdést George?!  ;D

2010. Július 21. - 23:09:10
Válasz #1684
Nem elérhető

Gabe


Valahogy én is hasonló képen gondolkodom ,mint te George már ami a versenyszerű erő-(és egyéb) sportokat illeti.Én sokáig powereztem, de kémia nélkül,szóval elég hendikeppes voltam a többiekhez képest.Annak viszont nem látom értelmét,hogy az ember tele nyomja magát minden szarral,csak azért hogy legyen egy oklevele vagy kupája,ahogy te is mondtad.Nem azt mondom,hogy soha többé nem fogok power edzést csinálni,mert valószinűleg pár hónap múlva megint azt csinálom.De most egyenlőre kis body-s edzést csinálok.
Szerintem jól döntöttél,hogy nem vágtál bele a komoly versenyzésbe.1-2 évig csinálod,utána meg végig hordhatod a nyomait,amit az embertelen súlyok ejtettek rajtad.
Természetesen jó dolog a versenyzés,mert ahhoz semmit nem lehet hasonlítani mikor a versenydrukk hatalmába kerít,csak az a baj hamar gallyra vágja az embert a terhelés. =/+'
Én ugyanennek alapesetben sem látom értelmét, ha nincsenek az embernek versenyzői ambíciói.
Mégis a legtöbben már huszonévei elején azon agyalnak, hogy szusztadeka meg winipropi, évente 2-3 kúra.
Valószínűleg a türelmetlenség, meg a tudatlanság az oka.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 22. - 06:56:58
Válasz #1685
Nem elérhető

Norbert002


Na igen...ezek érdekes gondolatok amiket írtok. Ezen én is elszoktam gondolkodni, hogy megéri-e? Ha a végeredményt nézzük, hogy nem fizetik meg olyan nagy mértékben  és pár kupán kívül semmilye nem lesz az embernek, akkor tényleg nem sok értelme van az embernek sok pénzt beleölni..., de valahogy egyszerűen én sajnos vagy nem sajnos pont ellenekzőleg vagyok vele :'( Egyszerűen van egy belső vmi ami hajt, hogy tolni kell teljes gőzzel és mindent beleadni és mindent beáldozni és az eredményért szinte tényleg mindent képes vagyok bevállalni...,persze csak ésszel!

Aztán lehet, hogy később megbánom.

2010. Július 22. - 07:11:18
Válasz #1686
Nem elérhető

George


George!
Milyen tápkiegeket szándékozol ,majd használni az őszi naturál tömegelésedhez?
Első ránézésre a fehérje biztos marad a Myofusion. Edzés előtt biztos lesz valami bedurrantó, még nem tudom milyen, meg valami teszto fokozó.

Te eddig is naturál tömegelést csináltál, nem értem a kérdést George?!  ;D
Lifetime ;D

Valahogy én is hasonló képen gondolkodom ,mint te George már ami a versenyszerű erő-(és egyéb) sportokat illeti.Én sokáig powereztem, de kémia nélkül,szóval elég hendikeppes voltam a többiekhez képest.Annak viszont nem látom értelmét,hogy az ember tele nyomja magát minden szarral,csak azért hogy legyen egy oklevele vagy kupája,ahogy te is mondtad.Nem azt mondom,hogy soha többé nem fogok power edzést csinálni,mert valószinűleg pár hónap múlva megint azt csinálom.De most egyenlőre kis body-s edzést csinálok.
Szerintem jól döntöttél,hogy nem vágtál bele a komoly versenyzésbe.1-2 évig csinálod,utána meg végig hordhatod a nyomait,amit az embertelen súlyok ejtettek rajtad.
Természetesen jó dolog a versenyzés,mert ahhoz semmit nem lehet hasonlítani mikor a versenydrukk hatalmába kerít,csak az a baj hamar gallyra vágja az embert a terhelés. =/+'
Én ugyanennek alapesetben sem látom értelmét, ha nincsenek az embernek versenyzői ambíciói.
Mégis a legtöbben már huszonévei elején azon agyalnak, hogy szusztadeka meg winipropi, évente 2-3 kúra.
Valószínűleg a türelmetlenség, meg a tudatlanság az oka.
Igen, ebben van valami, de én senkit nem akarok emiatt elítélni, meg annyira nem is izgat, hogy ki, és mit használ. Valahol mindenkinek rendelekezésére állnak dolgok, a kérdés az, hogy él-e vele.
Én most azért írtam ezeket ide, hogy ha ősszel újrakezdem a napló vezetését, akkor ne legyen furcsa, hogy nincsenek akkora számok, illetve nem akkora mértékű a fejlődés. Alapvetően magamnak vezetem a naplót, így semmi értelme nincs olyanokat írnom ami nem igaz, csak azért, hogy páran bedőljenek neki, és azt gondolják, hogy én micsoda Hulk vagyok :D

Na igen...ezek érdekes gondolatok amiket írtok. Ezen én is elszoktam gondolkodni, hogy megéri-e? Ha a végeredményt nézzük, hogy nem fizetik meg olyan nagy mértékben  és pár kupán kívül semmilye nem lesz az embernek, akkor tényleg nem sok értelme van az embernek sok pénzt beleölni..., de valahogy egyszerűen én sajnos vagy nem sajnos pont ellenekzőleg vagyok vele :'( Egyszerűen van egy belső vmi ami hajt, hogy tolni kell teljes gőzzel és mindent beleadni és mindent beáldozni és az eredményért szinte tényleg mindent képes vagyok bevállalni...,persze csak ésszel!

Aztán lehet, hogy később megbánom.
Norbi te jópár évvel fiatalabb vagy nálam, és még az "elején" vagy annak, hogy nincs egy kúra, csak első...Itt most nem az egészségügyi kockázatokról beszélek, hanem arról, hogy minden időd, energiád és pénzed erre megy el, és cserébe mit kapsz?
Nekem nem életcél, hogy minél többet keressek azért, hogy többet költhessek az edzésre. Ezt már lassan másfél éve így is csinálom, jóval kevesebb megy el kiegészítőkre mint előtte, mégis jönnek az eredmények. Imádok edzeni, nagynak lenni, nagy súlyokat mozgatni, de ez még nem versenyzés. Látom, hogy mit kellene azért tennem, hogy ott lehessek a legjobbak között, de én azt nem vállalom be - sem anyagilag, sem egészségügyileg, és ebben a sérülések és a kox is benne vannak.

2010. Július 22. - 08:27:30
Válasz #1687
Nem elérhető

warren


Na igen...ezek érdekes gondolatok amiket írtok. Ezen én is elszoktam gondolkodni, hogy megéri-e? Ha a végeredményt nézzük, hogy nem fizetik meg olyan nagy mértékben  és pár kupán kívül semmilye nem lesz az embernek, akkor tényleg nem sok értelme van az embernek sok pénzt beleölni..., de valahogy egyszerűen én sajnos vagy nem sajnos pont ellenekzőleg vagyok vele :'( Egyszerűen van egy belső vmi ami hajt, hogy tolni kell teljes gőzzel és mindent beleadni és mindent beáldozni és az eredményért szinte tényleg mindent képes vagyok bevállalni...,persze csak ésszel!

Aztán lehet, hogy később megbánom.

Na ez, amiről beszélsz, ez a TESZTÓ.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Július 22. - 08:32:51
Válasz #1688
Nem elérhető

George


Na igen...ezek érdekes gondolatok amiket írtok. Ezen én is elszoktam gondolkodni, hogy megéri-e? Ha a végeredményt nézzük, hogy nem fizetik meg olyan nagy mértékben  és pár kupán kívül semmilye nem lesz az embernek, akkor tényleg nem sok értelme van az embernek sok pénzt beleölni..., de valahogy egyszerűen én sajnos vagy nem sajnos pont ellenekzőleg vagyok vele :'( Egyszerűen van egy belső vmi ami hajt, hogy tolni kell teljes gőzzel és mindent beleadni és mindent beáldozni és az eredményért szinte tényleg mindent képes vagyok bevállalni...,persze csak ésszel!

Aztán lehet, hogy később megbánom.

Na ez, amiről beszélsz, ez a TESZTÓ.
Ez a lelkesedés, semmi köze a hormonokhoz :laugh:

2010. Július 22. - 09:10:10
Válasz #1689
Nem elérhető

warren


Na igen...ezek érdekes gondolatok amiket írtok. Ezen én is elszoktam gondolkodni, hogy megéri-e? Ha a végeredményt nézzük, hogy nem fizetik meg olyan nagy mértékben  és pár kupán kívül semmilye nem lesz az embernek, akkor tényleg nem sok értelme van az embernek sok pénzt beleölni..., de valahogy egyszerűen én sajnos vagy nem sajnos pont ellenekzőleg vagyok vele :'( Egyszerűen van egy belső vmi ami hajt, hogy tolni kell teljes gőzzel és mindent beleadni és mindent beáldozni és az eredményért szinte tényleg mindent képes vagyok bevállalni...,persze csak ésszel!

Aztán lehet, hogy később megbánom.

Na ez, amiről beszélsz, ez a TESZTÓ.
Ez a lelkesedés, semmi köze a hormonokhoz :laugh:

Persze persze  ****)
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Július 22. - 09:43:25
Válasz #1690
Nem elérhető

mangela87


Óóó a tiszta Omna igen ritka Sustanon a George titka !!!

 ;)   :D   ;D   ;-oo-;

2010. Július 22. - 10:01:43
Válasz #1691
Nem elérhető

rr


Óóó a tiszta Omna igen ritka Sustanon a George titka !!!

 ;)   :D   ;D   ;-oo-;

;D ;D ;D

2010. Július 22. - 12:23:39
Válasz #1692
Nem elérhető

George


Na igen...ezek érdekes gondolatok amiket írtok. Ezen én is elszoktam gondolkodni, hogy megéri-e? Ha a végeredményt nézzük, hogy nem fizetik meg olyan nagy mértékben  és pár kupán kívül semmilye nem lesz az embernek, akkor tényleg nem sok értelme van az embernek sok pénzt beleölni..., de valahogy egyszerűen én sajnos vagy nem sajnos pont ellenekzőleg vagyok vele :'( Egyszerűen van egy belső vmi ami hajt, hogy tolni kell teljes gőzzel és mindent beleadni és mindent beáldozni és az eredményért szinte tényleg mindent képes vagyok bevállalni...,persze csak ésszel!

Aztán lehet, hogy később megbánom.

Na ez, amiről beszélsz, ez a TESZTÓ.
Ez a lelkesedés, semmi köze a hormonokhoz :laugh:

Persze persze  ****)
Elmagyarázom, de lassan, hogy megértsd: bárki, bármilyen témában lehet annyira fanatikus, mint Norbo az edzéssel. Mindenkit más motivál, érted? Bár kétlem... ****) magadnak ;)

2010. Július 22. - 13:40:19
Válasz #1693
Nem elérhető

warren


Na igen...ezek érdekes gondolatok amiket írtok. Ezen én is elszoktam gondolkodni, hogy megéri-e? Ha a végeredményt nézzük, hogy nem fizetik meg olyan nagy mértékben  és pár kupán kívül semmilye nem lesz az embernek, akkor tényleg nem sok értelme van az embernek sok pénzt beleölni..., de valahogy egyszerűen én sajnos vagy nem sajnos pont ellenekzőleg vagyok vele :'( Egyszerűen van egy belső vmi ami hajt, hogy tolni kell teljes gőzzel és mindent beleadni és mindent beáldozni és az eredményért szinte tényleg mindent képes vagyok bevállalni...,persze csak ésszel!

Aztán lehet, hogy később megbánom.

Na ez, amiről beszélsz, ez a TESZTÓ.
Ez a lelkesedés, semmi köze a hormonokhoz :laugh:

Persze persze  ****)
Elmagyarázom, de lassan, hogy megértsd: bárki, bármilyen témában lehet annyira fanatikus, mint Norbo az edzéssel. Mindenkit más motivál, érted? Bár kétlem... ****) magadnak ;)

Szerintem Te félreérted amit akartam mondani.
Nem arra gondoltam, hogy bármilyen tesztoszteron injelciót használ valaki, és azért pörög mert doppingol.
Csak arra, hogy ha valakinek magas a tesztó szintje az szokott ilyen elszánt lenni.
Ha az ösztrogén túltengése lenne, akkor max otthoni főzőcskére vágyna az illető, nem pedig egy kemény edzésre.
Ez egydícséret volt részemről nem leszólás.

Szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Július 22. - 18:04:39
Válasz #1694
Nem elérhető

George


Nem értettem félre, de totál fölösleges ezen vitatkozni !+"%

Ma Endrével volt egy laza karozás, és szerintem naggyon jó lesz őszre a dolog, mert annyira aluledzett most a bicepsz, hogy szinte az első sorozat után teljesen bedurrant :o