2024. Május 23. - 18:16:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392255 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 10. - 20:37:57
Válasz #1830
Nem elérhető

God Vazzeg


Esélytelen lenne nálam másnap vállazni egy ilyen edzést követően. Mindig leakadok valamin a topicodban...  ;D
Egyébként szépen kezd visszajönni az erőd!
Nekem is biztos jobban menne a váll, ha nem ezután csinálnám, de most valamiért ezt találtam ki. Nem szeretek úgy fekvenyomni, hogy mindenki elszívja a levegőt körülöttem, hétfőnként pedig pont ez van ;D
3-4 héten belül meg akarom nyomni a 200-at megint, aztán szépen lassan szériasúlynak beállítani. Most naturálon ennél nem kell több, gondolnom kell az izületekre is.

Mivel te elég jó fekvenyomó vagy ( ;D) így tőled kérdezem, de persze válaszolhat más is:

Ha a súly leengedésekor úgy érzem, hogy a karom nem bírja, szinte berogyik a súly alatt, akkor menjek rá speciálisan bicepszre/tricepszre, vagy ez a mell gyengeségéből is fakadhat? Mert úgy érzem leengedéskor mintha a bicepszem "fáradna el"  ::) Ha hülye vagyok, elnézést  ;D
Ha úgy érzed, hogy a karod fárad el, akkor bizos a karoddal van baj ;D Fogd keményebbre a tricepsz edzését, azt kell megerősítened. A bicepsz akkorát nem játszik a nyomásban, csak stabilizál, van egy volt erőemelő ismerősöm, ő mondta, hogy anno nem is engedte őket bicepszezni az edzőjük. Persze ettől függetlenül kell, de sokkal fontosabb a tric.

Vettem  /:-) Homlokra engedés és szűknyomás power ON  @:-)

2010. Október 10. - 21:40:08
Válasz #1831
Nem elérhető

vekony


ha már témánál vagyunk...tudom h a negativ szakasz a legfontosabb a fekvenyomásnál és hogy elvileg teljesen, azaz mellig be kell engedni a rudat, de nálam az a probléma ezzel, hogy az utolsó pár centinél nagyon fájnak a vállaim, ezért mellem elött pár centivel megállittom a sulyt, persze (főlleg) a negativ szakasz lassú és koordinált...szóval a kérdésem az lenne h mindenképpen erőltessem h mellig menjen, vagy igy is jó. elöször azt hittem h csak szélesebben kell fognom a rudat vagy többet melegiteni, nyujtani és jobb lesz, de ugy is fáj...illetve...ha nagyobb súllyal nyomok fekve, ami esetemben mindösze 110kg és 2x6-ot nyomok belőlle az utolsó két munkasorozatban 2héten belül szintén megfájdul a vállam-könyököm-csuklóm, ezért inkább 100ba nyomok 8akat....kérdés: eröltessem a "nagy" súlyt azért pár hetente vagy hagyjam a picsába a "nagy" sulyos(ego)nyomásokat? bár igy is jól érzem a mellemet, de kiváncsi lennék a véleményetekre... köszi

2010. Október 10. - 21:47:36
Válasz #1832
Nem elérhető

George


ha már témánál vagyunk...tudom h a negativ szakasz a legfontosabb a fekvenyomásnál és hogy elvileg teljesen, azaz mellig be kell engedni a rudat, de nálam az a probléma ezzel, hogy az utolsó pár centinél nagyon fájnak a vállaim, ezért mellem elött pár centivel megállittom a sulyt, persze (főlleg) a negativ szakasz lassú és koordinált...szóval a kérdésem az lenne h mindenképpen erőltessem h mellig menjen, vagy igy is jó. elöször azt hittem h csak szélesebben kell fognom a rudat vagy többet melegiteni, nyujtani és jobb lesz, de ugy is fáj...illetve...ha nagyobb súllyal nyomok fekve, ami esetemben mindösze 110kg és 2x6-ot nyomok belőlle az utolsó két munkasorozatban 2héten belül szintén megfájdul a vállam-könyököm-csuklóm, ezért inkább 100ba nyomok 8akat....kérdés: eröltessem a "nagy" súlyt azért pár hetente vagy hagyjam a picsába a "nagy" sulyos(ego)nyomásokat? bár igy is jól érzem a mellemet, de kiváncsi lennék a véleményetekre... köszi
Természetesen úgy "szabályos", ha teljesen leengeded a melledig. De ha nálad ez ilyen problémád van, akkor az egészség az első alapon ne erőltesd a nagyobb súlyokat. Lehet, hogy egyszerűen alkatilag nem a te gyakorlatod.

2010. Október 11. - 15:14:11
Válasz #1833
Nem elérhető

vekony


értem, köszi. amugy pók kezü-lábú vok, ugyh eltaláltad...

2010. Október 11. - 19:31:49
Válasz #1834
Nem elérhető

George


Váll szétcsapva >:D Edzés vége felé már kicsit liftezett a gyomrom, gondolom a mai "minőségi" kajálásom miatt is ;D Végre tudtam normális hátsó vállat is csinálni, a végére már égett rendesen.

Vállból nyomás: 60x12, 80x10, 100x6, 120x5, 130x3, 100x12, 60x10
Oldalemelés: 16x10, 24x8, 30x6
Állig húzás csigán: 50x10, 75x10, 100x10 x2
Döntött törzsű oldalemelés csigán: 15x10, 20x10, 25x10
Hátsó váll felső csigán: 15x10, 20x10, 25x10
Vállvonogatás csigán: 100x20 x5
Kis súlyos oldalemelés: 5x100

Kevesebb sorozat-több gyakorlat volt a mai elv, több szögből akartam megdolgozni a vállamat, ami úgy tűnik bejött, mert nagyon jól éreztem edzés közben. A nyomás elég jól ment, mert ha jól emlékszem 140 kg volt a legtöbb amit szabad súllyal nyomtam, most már 130-nál vagyok =/+' Kedvem az egekben ;D

2010. Október 11. - 19:43:54
Válasz #1835
Nem elérhető

George


Na lőttem egy képet, mert megígértem múlt héten, bár ez elég parízeresnek hat, nem ennyire szar a helyzet ;D Komolyan csinálok a héten normális fénynél képeket edzésen, de aki élőben kíváncsi, az vasárnap Fitparádén megleshet !+"% Há' most ez ilyen natúr forma ;D

2010. Október 11. - 19:48:28
Válasz #1836
Nem elérhető

pmiller06


 :-O BRUTÁL!

2010. Október 11. - 19:59:52
Válasz #1837
Nem elérhető

George


A jelenlegi méretek:
mellkas: 135 cm
kar: 50 cm
derék: 97 cm --)
comb: 77 cm
vádli: 49 cm
súly: 124,5 kg


2010. Október 11. - 20:05:17
Válasz #1838
Nem elérhető

Maszat


Mi történne ha fél évig brutál módon elkezdenél lábazni? Ez pofátlanság!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 20:33:49
Válasz #1839
Nem elérhető

George


Mi történne ha fél évig brutál módon elkezdenél lábazni? Ez pofátlanság!  ;D
Valószínűleg olyan lennék mint Kormány Misi, de az nekem nem jön be :laugh: Én is jobban örülnék inkább egy 55-ös karnak mint egy 88-as combnak :-}

2010. Október 11. - 21:16:19
Válasz #1840
Nem elérhető

Milo


Hát ha azt mondtad volna, hogy a képen 135kg vagy én elhiszem. Nagyon komoly.
Riceman

2010. Október 11. - 21:19:33
Válasz #1841
Nem elérhető

George


Hát ha azt mondtad volna, hogy a képen 135kg vagy én elhiszem. Nagyon komoly.
Köszi, nekem pont ez tetszik most, hogy szerintem lement egy csomó víz meg zsír, és a tényleges méretek megmaradtak. Persze van fölösleg, de majd alakul még ez. Most jobban nézek ki meg jobban is érzem magam.

2010. Október 11. - 21:27:19
Válasz #1842
Nem elérhető

balic


Ezek után kérdezze még valaki, hogy miért nem lábazol!  ;D Van tömeg rendesen, csak így tovább!

2010. Október 11. - 21:29:15
Válasz #1843
Nem elérhető

George


Ezek után kérdezze még valaki, hogy miért nem lábazol;D Van tömeg rendesen, csak így tovább!
Na igen !+"% ;D

2010. Október 11. - 21:40:21
Válasz #1844
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!