2024. Június 06. - 07:45:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393666 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Október 25. - 13:00:29
Válasz #1905
Nem elérhető

George


Voltam fodrásznál, és kérdezett egy okosat: "Mit szoktál csinálni mikor sportolni akarsz?" !+"% ;D

2010. Október 25. - 13:01:35
Válasz #1906
Nem elérhető

God Vazzeg


Voltam fodrásznál, és kérdezett egy okosat: "Mit szoktál csinálni mikor sportolni akarsz?" !+"% ;D

 ;D ;D ;D

Mi volt a válasz?  :-}  o:)

2010. Október 25. - 13:05:20
Válasz #1907
Nem elérhető

George


Voltam fodrásznál, és kérdezett egy okosat: "Mit szoktál csinálni mikor sportolni akarsz?" !+"% ;D

 ;D ;D ;D

Mi volt a válasz?  :-}  o:)
Először hirtelen nem tudtam, hogy ez komoly-e vagy nem, de aztán rájöttem, hogy az ;D Mondtam neki, hogy néha lepofozom itthon a zsákot - erre "Ja..." és olyan fejet vágott, hogy csak ennyi? ;D

2010. Október 25. - 13:10:53
Válasz #1908
Nem elérhető

God Vazzeg


Voltam fodrásznál, és kérdezett egy okosat: "Mit szoktál csinálni mikor sportolni akarsz?" !+"% ;D

 ;D ;D ;D

Mi volt a válasz?  :-}  o:)
Először hirtelen nem tudtam, hogy ez komoly-e vagy nem, de aztán rájöttem, hogy az ;D Mondtam neki, hogy néha lepofozom itthon a zsákot - erre "Ja..." és olyan fejet vágott, hogy csak ennyi? ;D


 :D :D :D

2010. Október 26. - 11:41:39
Válasz #1909
Nem elérhető

George


Hi!

Tegnap természetesen volt válledzés, csak már nem volt kedvem felírni. A mai hátat már lezavartam, holnap van még egy kar, és szombaton mell. Szóval a tegnapi:

Nyakból nyomás: 50x10, 80x10, 110x8, 130x4
Oldalemelés csigán: 10x10, 20x10, 30x10, 40x10
Hátsó váll csigán: 10x10, 20x10, 25x10
Döntött oldalemelés: 12x10 x5

Tegnap este valamiért rossz volt a gyomrom, szerintem nem kellett volna a gombás csirke után tejeskávét inni, elég veszélyes volt utána ;D Ez sajnos meglátszott az edzésen, igyekeztem minél előbb végezni, és nem nagyon erőlködni :-/] Ma már minden rendben volt, elég jól sikerült a hátazás. Múlt héten kihagytam a csuklyát, ezt ma bepótoltam:

Vállvonogatás: 60x10, 100x10, 140x10, 180x10, 220x10, 260x10, 300x8, 340x6
Döntött evezés: 60x10, 100x8, 120x6, 140x6
T-rudas evezés: 40x10, 80x10, 100x8
Lehúzás szélesen: 70x10, 90x10, 100x8, 110x8, 122x7
Nyújtott karú letolás: 60x10, 80x10, 100x10

Szerintem kellett volna csinálnom még egy gyakorlatot, valamiért elmaradt, most így visszanézve kevésnek tűnik. Viszont nagyon jól bedurrantam, a döntött törzsű evezés most annyira nem ment jól, de ezen nem aggódok. Betudom annak, hogy most zsinórba harmadik napja edzek, pihenőnap nélkül, de jövő héten meg egy nappal több pihenő lesz. Remélem holnap a szűknyomást megint feljebb tudom vinni, kitűztem célnak a 180-as szériát szűknyomásban ;D

2010. Október 26. - 12:07:45
Válasz #1910
Nem elérhető

God Vazzeg


Döntött evezésnél neked bedurran a tricepszed?  ;D Mert én ilyen ügyes vagyok, ezt is meg tudom csinálni  !+"%  --)

2010. Október 26. - 12:40:55
Válasz #1911
Nem elérhető

Johnnyx


Döntött evezésnél neked bedurran a tricepszed?  ;D Mert én ilyen ügyes vagyok, ezt is meg tudom csinálni  !+"%  --)
Ha már itt tartunk nekem guggolásnál szokott bedurranni az alkarom  !+"%
Egyetek zabot!

2010. Október 26. - 12:49:23
Válasz #1912
Nem elérhető

Maszat


Én nem 'tom,h gondolod,h 340eket rángatsz edzésen...valaki tiltsa már ki!!!  ;D

Komolyra fordítva a szót, teljesen elképzelhetetlennek tartom,h 1x odébb tudjak rugdosni a földön ekkora súlyt! ;D
Hihetetlen mekkora különbségek vannak. Erre is születni kell. Izületek, inszalagok, inak. Na meg persze a kemény edzés. De az előbb felsoroltak nélkül edzhet az ember akármennyit, ha nem ilyennek született.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 26. - 13:01:36
Válasz #1913
Nem elérhető

God Vazzeg


Én nem 'tom,h gondolod,h 340eket rángatsz edzésen...valaki tiltsa már ki!!!  ;D

Komolyra fordítva a szót, teljesen elképzelhetetlennek tartom,h 1x odébb tudjak rugdosni a földön ekkora súlyt! ;D
Hihetetlen mekkora különbségek vannak. Erre is születni kell. Izületek, inszalagok, inak. Na meg persze a kemény edzés. De az előbb felsoroltak nélkül edzhet az ember akármennyit, ha nem ilyennek született.

Na jó, de Ogre baszott nagy! Nem semmi a súly ettől függetlenül, de én is 200kg körül tudom csinálni, szóval nem elérhetetlen  8-)

2010. Október 26. - 15:12:52
Válasz #1914
Nem elérhető

George


Szerintem teljesen elérhető amit én csinálok, az viszont igaz, hogy kell egy alap alkat hozzá, mert ha nekem is vékonyabbak lennének a csontjaim és az izületeim, akkor én sem tudnék ekkora súlyokat használni. Cserébe nem kockás a hasam, ahhoz diétáznom kellene :laugh:
Evezés közben nem durran be a tricepszem ;D Alkar-bicepsz valamennyire igen, de az vele jár.
Ha alkatilag kellene nézni, akkor nem tudom melyik kategóriába soroljam magam: erőemelőnek túl magas vagyok, bodyhoz széles a csípőm, erősembernek meg alacsony lettem !+"% Teljességgel alkalmatlan bármire ;D

2010. Október 26. - 15:15:00
Válasz #1915
Nem elérhető

Ádi


Szerintem teljesen elérhető amit én csinálok, az viszont igaz, hogy kell egy alap alkat hozzá, mert ha nekem is vékonyabbak lennének a csontjaim és az izületeim, akkor én sem tudnék ekkora súlyokat használni. Cserébe nem kockás a hasam, ahhoz diétáznom kellene :laugh:
Evezés közben nem durran be a tricepszem ;D Alkar-bicepsz valamennyire igen, de az vele jár.
Ha alkatilag kellene nézni, akkor nem tudom melyik kategóriába soroljam magam: erőemelőnek túl magas vagyok, bodyhoz széles a csípőm, erősembernek meg alacsony lettem !+"% Teljességgel alkalmatlan bármire ;D

Szerintem a baletthoz ideális az alkatod ;D

2010. Október 26. - 15:15:47
Válasz #1916
Nem elérhető

Maszat


Cserébe nem kockás a hasam...

gondolom ez mennyire érdekel Téged!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 26. - 15:16:09
Válasz #1917
Nem elérhető

George


Szerintem teljesen elérhető amit én csinálok, az viszont igaz, hogy kell egy alap alkat hozzá, mert ha nekem is vékonyabbak lennének a csontjaim és az izületeim, akkor én sem tudnék ekkora súlyokat használni. Cserébe nem kockás a hasam, ahhoz diétáznom kellene :laugh:
Evezés közben nem durran be a tricepszem ;D Alkar-bicepsz valamennyire igen, de az vele jár.
Ha alkatilag kellene nézni, akkor nem tudom melyik kategóriába soroljam magam: erőemelőnek túl magas vagyok, bodyhoz széles a csípőm, erősembernek meg alacsony lettem !+"% Teljességgel alkalmatlan bármire ;D

Szerintem a baletthoz ideális az alkatod ;D
Az lehet, csak a szexuális beállítottságom nem az :D

2010. Október 26. - 15:17:01
Válasz #1918
Nem elérhető

George


Cserébe nem kockás a hasam...

gondolom ez mennyire érdekel Téged!  ;D
A párnámba mindig sírok miatta :D

2010. Október 26. - 15:19:47
Válasz #1919
Nem elérhető

George


Cserébe nem kockás a hasam...

gondolom ez mennyire érdekel Téged!  ;D
A párnámba mindig sírok miatta :D
"a kockás has buzis, kivéve, ha nekem van" - megmondta az egyik srác a teremben  8-} ;D ;D
"Ne buziskodjunk, ez nem bodys edzés!" - mondta Kathi Béla a nyáron mikor együtt edzettünk ;D