2024. Június 06. - 11:36:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393783 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. December 05. - 19:01:05
Válasz #2025
Nem elérhető

George


Hi!

Hétvégén tömény zabálás volt. Ennek meg is volt az eredménye, elég könnyen mentek a nyomások.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 180x3, 190x1, 200x1, 205x2, 100x25
Kábeles összetolás: 50x10 x3
Összetolás gépen: 100x10 x3

210 simán meglett volna, de most úgy döntöttem, hogy várok vele jövő hétig, szépen lassan akarok most haladni. Súlyom kicsit feljebb ment, 127 voltam ma a mérlegen. Holnap megint nekimegyek annak a felhúzásnak, tiszta égő már amit csinálok ;D

2010. December 05. - 23:08:13
Válasz #2026
Nem elérhető

pmiller06


Tényleg elég gáz tisztán 205-be kettőt tolni:D A Vörös Zolit láttam eddig csak ennél nagyobbat nyomni :D Azt sem értettem soha, hogy valaki hogy képes a saját testsúlyánál ~80kg-val többel ismétléseket végrehajtani. Képtelen lennék rá.

2010. December 05. - 23:14:30
Válasz #2027
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg elég gáz tisztán 205-be kettőt tolni:D A Vörös Zolit láttam eddig csak ennél nagyobbat nyomni :D Azt sem értettem soha, hogy valaki hogy képes a saját testsúlyánál ~80kg-val többel ismétléseket végrehajtani. Képtelen lennék rá.

Ott van Gababoy is  @:-)

2010. December 05. - 23:24:26
Válasz #2028
Nem elérhető

pmiller06


Persze, tudom (az ő adataik annyira elképesztőek, vagy inkább demoralizálóak számomra, hogy ezt soha egy másodpercre sem lennék képes elfeledni). Félreérthetően fogalmaztam. Csak a Zolit láttam eddig 200 felett nyomni.

Én legdurvább tömegelésem végén 102kg voltam :D De még 150 sem ment. Egészen más sportot űzök ;D

2010. December 06. - 08:54:46
Válasz #2029
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze, tudom (az ő adataik annyira elképesztőek, vagy inkább demoralizálóak számomra, hogy ezt soha egy másodpercre sem lennék képes elfeledni). Félreérthetően fogalmaztam. Csak a Zolit láttam eddig 200 felett nyomni.

Én legdurvább tömegelésem végén 102kg voltam :D De még 150 sem ment. Egészen más sportot űzök ;D

A súlyok nem lényegesek ebben a sportban, persze nekem is tetszik mikor valaki 200-at nyom, mégiscsak preztizs kérdés ez valamennyire, de én már belenyugodtam, hogy számomra a nagy súlyok álom szinten maradnak. Izületeim nagyon gyengék ehhez sajna. 150 felett ha nyomok, 3-4 napig fájnak a vállaim. Nem jó ez nekem.

Na de majd meglátjuk, a vak is ezt mondta  ;D

2010. December 06. - 08:59:24
Válasz #2030
Nem elérhető

George


Én nem tudom, ha egy súly már megvolt, akkor utána nem kérdéses, hogy menni fog legközelebb, inkább csak az, hogy mennyivel lesz több. Most nyilván kicsit más a játék, nem tudok edzésenként 10 kilókat emelni, de nem is baj, így kisebb a sérülés veszélye. Azért most szeretnék eljutni oda, hogy 100 kg-val többet nyomjak a testsúlyomnál, egyszer meg talán a kétszeresét is - persze anélkül, hogy lefogynék ;D Ezzel a magassággal az nem rossz, nyilván egy 160 cm körüli ember más kategória, rövidebb karokkal és vaskos mellkassal lehet igazán erőset nyomni. Mivel össze nem megyek mostanság, ezért maradt a vastagodás, meg az erősödés.
Teremben egyébként én is csak két embert láttam 200 kg körül nyomni, versenyen nyilván ettől sokkal többet is, de annak nagy része ruhás. De láttam már teremben ruhás 170-et betakarni is, olyan 100-110 kg körüli embernél, na erre én inkább nem ruhát húznék, hanem még pár év erősödést ruha nélkül.

2010. December 06. - 20:39:42
Válasz #2031
Nem elérhető

George


Hi!

Kicsit jobb edzést vártam mára, de elég sokat kellett rohangálnom, így a szokásosnál fáradtabban mentem le edzeni. Azért kicsit sikerült bedurrantani a hátat, de januártól megint gondolkozok valami NO-fokozóban ::) biztos ami biztos alapon.

Felhúzás: 60x10, 100x8, 130x4, 160x3, 170x2
Lehúzás extra széles fogással: 100x10 x4
Hashoz húzás szűken: 100x10 x4
Egykezes evezés csigán: 50x10, 70x10, 85x10
Nyújtott karú letolás: 65x10, 80x10, 50x15

A lehúzást most sokkal szélesebben fogtam mint szoktam, gondoltam hátha szélesebb lesz a hátam egy edzéstől ;D Annyira erős lettem edzés után, hogy képes voltam szembeszállni Mr. Irdatlan Juniorral ;D

2010. December 06. - 21:22:27
Válasz #2032
Nem elérhető

balic


Pár gondolat tőlem is az előző témához, ha nem haragszol... én egy olyan terembe járok, ahol túlnyomórészt kezdők járnak, talán egy-két ember van, aki erősnek mondható, de az is csak ebbe a terembe számít erősnek. A múlt héten lejött egy számomra új arc, aki 185-be beletolt simán 4-et. Élőben soha nem láttam ekkora nyomást, vmi iszonyatos élmény volt és nem semmi motiváló érzést adott. Majd pluszba még a faszi odabökte, hogy öreg vagyok már és fénykorába ment 240el is... Mondtam is neki, hogy köszi!  ;D Én nekem alkatomból adódóan se megy a fekvenyomás, éppen ezért nincs is mellem és szégyen nem szegyén még csak 90-el vergődök. Tisztába vagyok vele, hogy soha nem fogok 200-al nyomni, de pont az ilyen helyben szerzett élmények vagy egy ilyen napló olvasása viszi előre az embert és éppen ezért tudom, hogy menni fog egyszer 100 felett nekem is csak idő kell még. Egy szó mint, száz csak így tovább!  ;-oo-;

2010. December 06. - 21:28:32
Válasz #2033
Nem elérhető

trobert2


Pár gondolat tőlem is az előző témához, ha nem haragszol... én egy olyan terembe járok, ahol túlnyomórészt kezdők járnak, talán egy-két ember van, aki erősnek mondható, de az is csak ebbe a terembe számít erősnek. A múlt héten lejött egy számomra új arc, aki 185-be beletolt simán 4-et. Élőben soha nem láttam ekkora nyomást, vmi iszonyatos élmény volt és nem semmi motiváló érzést adott. Majd pluszba még a faszi odabökte, hogy öreg vagyok már és fénykorába ment 240el is... Mondtam is neki, hogy köszi!  ;D Én nekem alkatomból adódóan se megy a fekvenyomás, éppen ezért nincs is mellem és szégyen nem szegyén még csak 90-el vergődök. Tisztába vagyok vele, hogy soha nem fogok 200-al nyomni, de pont az ilyen helyben szerzett élmények vagy egy ilyen napló olvasása viszi előre az embert és éppen ezért tudom, hogy menni fog egyszer 100 felett nekem is csak idő kell még. Egy szó mint, száz csak így tovább!  ;-oo-;

ha így fogod fel nem is fogsz,ez nem alkati kérdés legyen valaki 150 centi vagy 2 méter vagy gyerek korában gizda vagy kövér,ha edz keményen a súlyok is nőnek! ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 06. - 21:31:28
Válasz #2034
Nem elérhető

AtomAnti


Pár gondolat tőlem is az előző témához, ha nem haragszol... én egy olyan terembe járok, ahol túlnyomórészt kezdők járnak, talán egy-két ember van, aki erősnek mondható, de az is csak ebbe a terembe számít erősnek. A múlt héten lejött egy számomra új arc, aki 185-be beletolt simán 4-et. Élőben soha nem láttam ekkora nyomást, vmi iszonyatos élmény volt és nem semmi motiváló érzést adott. Majd pluszba még a faszi odabökte, hogy öreg vagyok már és fénykorába ment 240el is... Mondtam is neki, hogy köszi!  ;D Én nekem alkatomból adódóan se megy a fekvenyomás, éppen ezért nincs is mellem és szégyen nem szegyén még csak 90-el vergődök. Tisztába vagyok vele, hogy soha nem fogok 200-al nyomni, de pont az ilyen helyben szerzett élmények vagy egy ilyen napló olvasása viszi előre az embert és éppen ezért tudom, hogy menni fog egyszer 100 felett nekem is csak idő kell még. Egy szó mint, száz csak így tovább!  ;-oo-;

ha így fogod fel nem is fogsz,ez nem alkati kérdés legyen valaki 150 centi vagy 2 méter vagy gyerek korában gizda vagy kövér,ha edz keményen a súlyok is nőnek! ;D

 :(
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. December 06. - 21:31:45
Válasz #2035
Nem elérhető

George


Ezt nem tudhatod, hogy mi lesz még később, mennyit fogsz nyomni, vagy mekkora leszel. Én mindig úgy álltam hozzá, hogy nagy akarok lenni és erős, aztán lassan össze is jött.

2010. December 06. - 21:36:59
Válasz #2036
Nem elérhető

balic


ha így fogod fel nem is fogsz,ez nem alkati kérdés legyen valaki 150 centi vagy 2 méter vagy gyerek korában gizda vagy kövér,ha edz keményen a súlyok is nőnek! ;D
Nem hiszem, hogy felfogás kérdése mert az akarat azt hiszem teljesen megvan, de lehet vitatkozni persze. Plussz, mint írtam marha hosszú karjaim vannak, alapból nem fekszik a fekvenyomás, mellemet is nehezen érzem ezáltal, pedig rengeteg mindent kipróbáltam már. Vékony csontozatú vagyok és a számomra nagy súlyoknál már érzem az izületeimen, hogy ésszel kell haladni előre. Tehát ez nem alkat kérdés?!

2010. December 06. - 21:44:19
Válasz #2037
Nem elérhető

God Vazzeg


ha így fogod fel nem is fogsz,ez nem alkati kérdés legyen valaki 150 centi vagy 2 méter vagy gyerek korában gizda vagy kövér,ha edz keményen a súlyok is nőnek! ;D
Nem hiszem, hogy felfogás kérdése mert az akarat azt hiszem teljesen megvan, de lehet vitatkozni persze. Plussz, mint írtam marha hosszú karjaim vannak, alapból nem fekszik a fekvenyomás, mellemet is nehezen érzem ezáltal, pedig rengeteg mindent kipróbáltam már. Vékony csontozatú vagyok és a számomra nagy súlyoknál már érzem az izületeimen, hogy ésszel kell haladni előre. Tehát ez nem alkat kérdés?!


Én sose gondoltam hogy 100kg felett fogok nyomkodni fekve, és most lefogyva is tudok 150 körül. Nem kell akarni ezt, egyszerűen csak jön. Persze idő kell neki, és kitartás kell hozzá  ;-oo-;

2010. December 06. - 22:52:31
Válasz #2038
Nem elérhető

Suncity


ha így fogod fel nem is fogsz,ez nem alkati kérdés legyen valaki 150 centi vagy 2 méter vagy gyerek korában gizda vagy kövér,ha edz keményen a súlyok is nőnek! ;D
Nem hiszem, hogy felfogás kérdése mert az akarat azt hiszem teljesen megvan, de lehet vitatkozni persze. Plussz, mint írtam marha hosszú karjaim vannak, alapból nem fekszik a fekvenyomás, mellemet is nehezen érzem ezáltal, pedig rengeteg mindent kipróbáltam már. Vékony csontozatú vagyok és a számomra nagy súlyoknál már érzem az izületeimen, hogy ésszel kell haladni előre. Tehát ez nem alkat kérdés?!

:-}
Csontozat a folyamatos (fokozatos) terhelésre megerősödik (vastagodik)  és ez az izületekre is igaz, szval mivel még nem vagy 60éves még simán beleerősödsz a gyakorlatokba
Természtesen idő kell hozzá :azn:

2010. December 07. - 17:22:39
Válasz #2039
Nem elérhető

balic


:-}
Csontozat a folyamatos (fokozatos) terhelésre megerősödik (vastagodik)  és ez az izületekre is igaz, szval mivel még nem vagy 60éves még simán beleerősödsz a gyakorlatokba
Természtesen idő kell hozzá :azn:
Úgy legyen!  ;-oo-;