2024. Június 05. - 06:54:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Atisface HST workout  (Megtekintve 26399 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 02. - 16:57:03
Válasz #45
Nem elérhető

Jordan


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D


Azt nem, a derekmeretedert adnek vagy 5centit karonkent  @-o
Ezt kétlem, csak itt nagy a szád >:D ;D

Ok, a szam meretebol is adnek 5 centit  ;D
A karbol meg nem sajnalom, az ugyis no hakell hanem  ::) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 02. - 17:05:07
Válasz #46
Nem elérhető

George


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D


Azt nem, a derekmeretedert adnek vagy 5centit karonkent  @-o
Ezt kétlem, csak itt nagy a szád >:D ;D

Ok, a szam meretebol is adnek 5 centit  ;D
A karbol meg nem sajnalom, az ugyis no hakell hanem  ::) ;D
Ohhhh :D Karmester ;D

2009. Szeptember 02. - 20:09:24
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D


Azt nem, a derekmeretedert adnek vagy 5centit karonkent  @-o

5cm? Mekkora karod van neked?  ***))))  :-O

2009. Szeptember 03. - 07:42:39
Válasz #48
Nem elérhető

AtisFace


Ok, a szam meretebol is adnek 5 centit  ;D
A karbol meg nem sajnalom, az ugyis no hakell hanem  ::) ;D

Hát szám nekem is elég nagy van, szóval +5centi kar és száj mérettel elmehetnék valami freak bohócnak 8), de inkább megpróbálok a következő strandszezonra koncentrálni és hamarosan kezdem  a tömegelést és ha +5cm nem is lesz, azért én magamnak +3cm-t tűztem ki célul karban hasonló forma mellett mint most. :-)->
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 03. - 09:49:35
Válasz #49
Nem elérhető

God Vazzeg


Ok, a szam meretebol is adnek 5 centit  ;D
A karbol meg nem sajnalom, az ugyis no hakell hanem  ::) ;D

Hát szám nekem is elég nagy van, szóval +5centi kar és száj mérettel elmehetnék valami freak bohócnak 8), de inkább megpróbálok a következő strandszezonra koncentrálni és hamarosan kezdem  a tömegelést és ha +5cm nem is lesz, azért én magamnak +3cm-t tűztem ki célul karban hasonló forma mellett mint most. :-)->

Na ez már igen, látványos lesz az tuti  @:-)

2009. Szeptember 03. - 11:06:08
Válasz #50

B1ll4

Vendég
Te AtisFace , majd vágjál hátba Egyetemen nyugodtan , annyi haver van már most , hihetetlen ! Szóval remélem megismerlek majd ! :D

2009. Szeptember 03. - 11:46:07
Válasz #51
Nem elérhető

AtisFace


Te AtisFace , majd vágjál hátba Egyetemen nyugodtan , annyi haver van már most , hihetetlen ! Szóval remélem megismerlek majd ! :D

Hát velem egyetemen nem nagyon fogsz összefutni :D :D, de egy közös edzést tolhatunk a Schönherz-es teremben....  ;)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 03. - 11:53:37
Válasz #52

B1ll4

Vendég
Te AtisFace , majd vágjál hátba Egyetemen nyugodtan , annyi haver van már most , hihetetlen ! Szóval remélem megismerlek majd ! :D

Hát velem egyetemen nem nagyon fogsz összefutni :D :D, de egy közös edzést tolhatunk a Schönherz-es teremben....  ;)

Fingom nincs hol van , valami linket , képet dobhatnál róla . A vásárhelyit már láttam , de nem igazán nyűgözött le ! :D

2009. Szeptember 03. - 11:57:17
Válasz #53

B1ll4

Vendég
Te , ez nagyon komoly ! Heti 2x itt edzek rohadjak meg ! Péntek , Szombat , Vasárnap Johnny ! Meg még többet is persze ! :D De ez nagyon fasza !

2009. Szeptember 03. - 12:16:01
Válasz #54
Nem elérhető

AtisFace


Te , ez nagyon komoly ! Heti 2x itt edzek rohadjak meg ! Péntek , Szombat , Vasárnap Johnny ! Meg még többet is persze ! :D De ez nagyon fasza !
Látom már el kezdted a regelést ****:)))))) Ma 5 körül megyek edzeni, meglesheted élőben is....
Amugy a "másik" oldalon benne vagyunk a Flasbe --)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 03. - 12:20:06
Válasz #55

B1ll4

Vendég
Te , ez nagyon komoly ! Heti 2x itt edzek rohadjak meg ! Péntek , Szombat , Vasárnap Johnny ! Meg még többet is persze ! :D De ez nagyon fasza !
Látom már el kezdted a regelést ****:)))))) Ma 5 körül megyek edzeni, meglesheted élőben is....
Amugy a "másik" oldalon benne vagyunk a Flasbe --)

Izé , már próbálok okoskodni , ezt hallgasd meg !

Felmentést kapok tesiből mivel egyesületi tag vagyok , de ... felvehetem-e mint erőfejlesztés és így tudok is ingyen igényelni bérletet félévre nem ? aztán félévente megújítani azt ... mert ez a 12 ropi akár fél év akár nem , már sok lenne .... szóval ? :)

2009. Szeptember 03. - 12:23:48
Válasz #56
Nem elérhető

AtisFace


A tesi nem ingyenes a bme-n, kivéve ha valami tömegsportot csinálsz(pl. foci, kosár). Így ha rendszeresen akarsz lejárni, akkor ki kell bizony csengetni azt a 12e-t. Egyetlen út az ingyenes bérlethez a körtagság(terem üzemeltetést végző csapat), ami előtted is nyitva áll.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 03. - 12:26:36
Válasz #57

B1ll4

Vendég
Idézetet írta: AtisFace link=topic=571.msg137454#msg137454 date=1251 ;-oo-; ;-oo-;973428
A tesi nem ingyenes a bme-n, kivéve ha valami tömegsportot csinálsz(pl. foci, kosár). Így ha rendszeresen akarsz lejárni, akkor ki kell bizony csengetni azt a 12e-t. Egyetlen út az ingyenes bérlethez a körtagság(terem üzemeltetést végző csapat), ami előtted is nyitva áll.

Mit kellene csinálnom ? :D

De izé , simán megoldható azt mondta tesi tanszék vezető , hogy hozok igazolást ,  hogy én versenyző vagyok . De akkor meg azt hiszem elveszik a tesi órai lehetőségem ... picsába .

Amúgy ez a terem mettől meddig van nyitva ?

2009. Szeptember 03. - 12:29:27
Válasz #58
Nem elérhető

darknight


Idézetet írta: AtisFace link=topic=571.msg137454#msg137454 date=1251 ;-oo-; ;-oo-;973428
A tesi nem ingyenes a bme-n, kivéve ha valami tömegsportot csinálsz(pl. foci, kosár). Így ha rendszeresen akarsz lejárni, akkor ki kell bizony csengetni azt a 12e-t. Egyetlen út az ingyenes bérlethez a körtagság(terem üzemeltetést végző csapat), ami előtted is nyitva áll.

Mit kellene csinálnom ? :D

De izé , simán megoldható azt mondta tesi tanszék vezető , hogy hozok igazolást ,  hogy én versenyző vagyok . De akkor meg azt hiszem elveszik a tesi órai lehetőségem ... picsába .

Amúgy ez a terem mettől meddig van nyitva ?

Na ne arcoskodjál kiscsávó ***)))) **:))))* ;) :D ****:)))... ;-oo-;

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Szeptember 03. - 12:33:51
Válasz #59
Nem elérhető

AtisFace


Idézetet írta: AtisFace link=topic=571.msg137454#msg137454 date=1251 ;-oo-; ;-oo-;973428
A tesi nem ingyenes a bme-n, kivéve ha valami tömegsportot csinálsz(pl. foci, kosár). Így ha rendszeresen akarsz lejárni, akkor ki kell bizony csengetni azt a 12e-t. Egyetlen út az ingyenes bérlethez a körtagság(terem üzemeltetést végző csapat), ami előtted is nyitva áll.

Mit kellene csinálnom ? :D

De izé , simán megoldható azt mondta tesi tanszék vezető , hogy hozok igazolást ,  hogy én versenyző vagyok . De akkor meg azt hiszem elveszik a tesi órai lehetőségem ... picsába .

Amúgy ez a terem mettől meddig van nyitva ?
Este éjfélig kell elhagyni a kollégium területét(szóval kb 23:45-ig tudsz lent lenni a teremben), reggel ha jól tudom 6-tól lehet jönni(ha szépen köszönsz a portán és aranyosan kérdezed meg akkor tuti beengednek akkor is ha csak 7től lehetne bemenni külsősnek)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!