2024. Június 08. - 07:32:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pintér Gergő versenyfelkészülése  (Megtekintve 100713 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 19. - 11:22:08
Válasz #300
Nem elérhető

God Vazzeg


ohhh köszönjük ,teszem a dolgom...  :laugh:
Nálam ugye már fennt van a malacjelmez de a Dávid az a forma aki mindíg rohadt szálkás de sajnos bármit bármennyit eszik szinte alig tud nőni...Mondjuk neki ez másik sportág amiről nem mondana le de profilja a kosárlabda na ott viszont mindíg az eget ostromolja...  @:-)  :-/-

Nekem tetszik hogy vastag vagy, szeretnék egyszer így vastag lenni én is, értsd: ilyen forma mellett mint a tied  ****:))))))

2009. Február 19. - 20:15:20
Válasz #301
Nem elérhető

L


Nagyon zorall képek!  :-){  Jankel kolléga is elég jól fest rajtuk!
Azt sajnálom hogy szombaton nem fényképeztünk! ;D ;D ;D Azt a fejet érdemes lett volna megörökíteni! ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Február 20. - 08:34:05
Válasz #302
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vagy azt a fejet amikor felhívtunk titeket este hogy hasítsunk el kajálni, de leráztatok. Szóval legközelebb a közös edzést ne várjad, mert 10-szer keményebb lesz a multkorinál! :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-

2009. Február 23. - 22:20:06
Válasz #303
Nem elérhető

P.Gergő




"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Február 23. - 22:27:54
Válasz #304
Nem elérhető

BibóImpiAmpi



2009. Február 23. - 23:00:49
Válasz #305
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Vagy azt a fejet amikor felhívtunk titeket este hogy hasítsunk el kajálni, de leráztatok. Szóval legközelebb a közös edzést ne várjad, mert 10-szer keményebb lesz a multkorinál! :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-

Az ám könyörögtünk itt nektek, hogy gyertek el velünk kicsit, azt le lettünk koptatva ))=/ ))=/
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 24. - 13:18:23
Válasz #306
Nem elérhető

P.Gergő


http://www.ifbb.hu/test/index_files/index.php?page=versenynaptarterv2009

Levi.!!!..Alakul az őszi terv...
Melyiket választod??? Szeretnék én is ott lenni néhány versenyen.
Még nem tudom hogy, hogy lesz mert egyenlőre gyűjtöm a lehetőségeket...Aztán majd kiderül...De te leszel az első akinek szólni fogok ígérem ;)


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Február 24. - 13:21:38
Válasz #307
Nem elérhető

P.Gergő


Vagy azt a fejet amikor felhívtunk titeket este hogy hasítsunk el kajálni, de leráztatok. Szóval legközelebb a közös edzést ne várjad, mert 10-szer keményebb lesz a multkorinál! :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-

Az ám könyörögtünk itt nektek, hogy gyertek el velünk kicsit, azt le lettünk koptatva ))=/ ))=/
Jó tudom megbántottunk titeket de majd ezt a sebet valahogy begyógyítjuk....De mondjuk időbe kéne szólni!


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Február 25. - 20:52:39
Válasz #308
Nem elérhető

P.Gergő


Igaza van annak aki azt mondja a sikerért minden fegyvert fel kell használni. Elkövetkezett az amitől mindenki féltett.Megvettem életem első doboz ampulláit.Mivel kicsit legyengített az influenza így erőre van szükségem így be kell tolnom egy kúrát hogy fizikailag és mentálisan helyreálljak.  ;)

Más topicokból láttam hogy képekek vannak az eredeti cuccokról így én is feltöltöm az enyéimet hogy nehogy bárki "fake"-et vegyen!  ***))) ***))) :laugh: :laugh: :laugh:

Napi egyet szoktam INNI  :-oD étkezés előtt.Kiválóan energizál és fokozza a sexuális teljesítményt!  :-)-  (:-)
1 ampulla tartalmaz 200mg Ginsenget és 300mg péhpempőt.

Szerintem bevettétek....  ;)
Be hard, be NATURAL!!!


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Február 25. - 22:45:34
Válasz #309
Nem elérhető

jankel


Nagyon beteg vagy barátom.  ****:))) ****:))) ****:))) ;D
Amúgy , igy én is meg tudnák nőni.  ****:))) ;D

2009. Február 26. - 20:47:25
Válasz #310
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Kész vagy Gergőkém ;D, amúgy lehet nekem is bekéne vetnem elkapott engem is valami szutyok...
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 28. - 18:19:20
Válasz #311
Nem elérhető

P.Gergő


Kész vagy Gergőkém ;D, amúgy lehet nekem is bekéne vetnem elkapott engem is valami szutyok...
Nyomjad nyugodtan Tomikám, elég jól renbe rázza a dolgokat!
Amúgy mindenkit üdvözlök Ausztriából,jelen pillanatban sítáborban vagyok.Nagyon szép minden 4 mtéter hó van...Igyekszem épségben hazaérni ;)


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Március 01. - 11:22:23
Válasz #312
Nem elérhető

L


Kész vagy Gergőkém ;D, amúgy lehet nekem is bekéne vetnem elkapott engem is valami szutyok...
Nyomjad nyugodtan Tomikám, elég jól renbe rázza a dolgokat!
Amúgy mindenkit üdvözlök Ausztriából,jelen pillanatban sítáborban vagyok.Nagyon szép minden 4 mtéter hó van...Igyekszem épségben hazaérni ;)

Ja így könnyű...Ginseng és sítábor... ;D ;D
Lehet hogy én is be fogom vetni a csodaampullákat mert engem is elért valami kórság. :-X
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Március 06. - 00:27:03
Válasz #313
Nem elérhető

P.Gergő


Sítáborból hazaértem épségben..... @:-)
Beszámoló coming soon...


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Március 08. - 20:06:17
Válasz #314
Nem elérhető

P.Gergő


Múlt héten csütörtökön sítáborba indultam az egyetemmel,mivel testnevelés szakon minden sportra kiterjedően meg kell tanulnunk oktatni...Így a tábor célja a síelés oktatás módszertanának begyakorlása.
Tápkieggel bőségesen felszerelve és félelmekkel(mit fogok én enni a sógoroknál egy hegyi faluba  @-o  ) ültem a buszba.Annyi kaja és folyadékkal szereltem fel magam ami pont elég volt az út idejére (kb 8 óra) elég volt mert majd úgyis lesz valami boltocska amit ki tudok fosztani....A nagy túróót ezeknél kinnt annyira jóvilág van hogy az egész országba szombaton 12-től,vasárnap meg egész nap zárva van minden.Mi meg ugye péntek este 6 felé érkeztünk és szombaton reggel már indultunk síelni.Se normális kajám se megfelelő mennyiségű vizem nem volt 3 napig  ˝=/ ˝=/ .Pélpanzión voltunk u.h napi 2 szer kaptunk valami szilárdat.(reggelire svédasztal,vacsira meg 3 fogás).Ja a sípályákon vannak éttermek (hütték) ahol fél liter szódákat kértem 1,5 euróért  :-/--,(450 pénz).És ez még csak a szóda.Csak lestem az árakat  :o
Hétfőtől kompenzáltam a lemeradást és bevásároltam és megnyugodtam.
Elég frankón belejöttem a mozgásba észre se vettem hogy milyen pályán toljuk,lehetett fekete,piros,kék szűzhós hegyoldal csapattam ezerrel.Sérülés nem történ szerencsére de ez az 5 napos intenzív lábedzés nagyon frankó volt...   ****:))))))
1,Reggel a szobaablakból
2felvonón
3,Dáviddal
4,Táplálék


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"