2024. Május 23. - 17:29:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Izomenő: The natural way  (Megtekintve 46810 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 01. - 17:13:12
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


CSő arcok!
Ma a szuperkaki gyakorlattal tépem a nagy és gyenge csöcseimet, aztán trickó meg váll zúzás lesz a téma,az edzés végén picit majd bedarálom a vádlikat is ezentúl mert a siralmas jelző nem ad igazi leírást ezen izomzatom leírására...  8-}  :angry:  --)  --) Vazze a genetika ezen az 1téren nincs velem...  :-/-(-:  :'(  ?:-)
Peace

Csak "1 téren" nincs veled a genetika? De jó neked  ****:)))

2008. December 01. - 20:05:38
Válasz #91
Nem elérhető

God Vazzeg


Tulajdonképpen igen! :)
Jó persze szeretnék fasza csúcsos bicepszeket, meg nagyobb súllyal dolgozni fekvenyomásban, meg testépítés szempontjából jó lenne ha a szerintem tökéletes testépítős magasságom lenne azaz 175cm (ugye én 185vagyok) , de amúgy nem panaszkodhatom mert szüleimnek hála tényleg elég jó anyagból építkezhetek!Ahogy az angolok mondanák pure mezomorph alkatom van(bazi széles vállak, nagy mellek és jó combok és viszonylag könnyen izmosodom), és mivel nekem könnyebb dolgom van mint 1 endomorfnak ezért is tartom őket nagyra ha jó fizikumot építenek!   :-<  8-}  @:-)  #:-)  :-){  :-){  :-){
Peace

Jaja, én is örök elégedetlen vagyok, dehát ez már egy ilyen sport. Az endomorf-ot magamra veszem, így köszi  ;-oo-;  @:-)

2008. December 02. - 09:12:25
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Cső srácok!
Ma fekvenyomással kezdtem: ígye: 45el 15öt, 120al 8at(az uccsóba kellet 1kis help), majd 130al 5öt(uccsóba help), utána tricepsz letolás jó nagy súlyokkal,majd 2kezes oldaelemlés 20al 8at, 25el 8at, 30al 4et+25el 4et, utána bedobtam az állva nyakbólnyomást a súlyt a földről felvéve: 51el 8at, 71el 8at, 76al 4et, végül tricepszre köteles lehúzás 80ról 10re levetkőzve, befejezésnek szamárvádli és csá!
Peace

Képek jöhetnének má...  #:-)

2008. December 03. - 17:21:50
Válasz #93
Nem elérhető

God Vazzeg


Oké, itt vagyok, adós vagyok 1tegnapi tréninggel:  8-}
Kezdés döntött t evezéssel: 45el 15, 100al 8, 120al 8at, 130al 8at(  @-o ), majd 135el 6ot! @:-)
Utána 1kezes váltott karú bicó 20al 10et, 30al 2x8at, majd életembe először beiktattam a felhúzást ami még elég szokatlan és gyér volt: 95el 8at, 120al 8at, 130al 6ot, kezdésnek ennyit bírt apu dereka... tavaszig viszont fel fogok legalább 180-200kilóig 8smétlés erejéig, ez tuti!  :-<  :-/-  =/+'  :-/-  :-/-
Bicóra még durrantottam alsócsigán 1enes rúddal 70kilóról le 10ig és szarráégettem a karom, a napomat pedig hátsó evezéssel koronáztam meg hátsóvállra sok sorozattal, csá!
Peace

A derékfájás nem nálad kezdődik, szerintem csak simán túlterheled, azért fájogat. Én anno mikor legrosszabb volt a derekam, felhúzni 50kg-nál többet nem tudtam, guggolni is ugyanennyivel. Ez felett olyan fájdalmas volt, hogy mondom guggoljon akinek 2 anyja van  :-/-(-: Szerencsére az itteni tanácsokat megfogadva mára szinte alig érzem a derekam  =/+'

2008. December 03. - 18:59:26
Válasz #94
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze fáj a derekam, de már 1re kevésbé, ezért is vettem bele az edzésembe az állva mellről nyomást, a felhúzást és péntekre pedig a fordított fogású evezést, tavasszal olyan szar volt a derék, hogy még guggolni se tudtam, szerintem már kezd elég jól erősödni és idővel talán el is múlik...  ˝=/  :)  8-}  =/+'  ::)
Egyébként  az segített a derékfájás elmúlásában,hogy a guggolással kb 5 hónap, az evezéssel 2hónap szünetet tartottam...   :)
Peace

Akkó nem szótam  ;D

2008. December 16. - 23:52:05
Válasz #95
Nem elérhető

hopika


Te menő...mikor látjuk már az áhított fotókat...én már konkrétan egy fél éve tűkön ülök!
Még a végén kiderül,hogy Te vagy a ronikólmen!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 19. - 00:53:05
Válasz #96
Nem elérhető

God Vazzeg


Te menő...mikor látjuk már az áhított fotókat...én már konkrétan egy fél éve tűkön ülök!
Még a végén kiderül,hogy Te vagy a ronikólmen!
 @:-)

Szerintem Izomenő is FAKE  ****:)))

2008. December 23. - 08:29:39
Válasz #97
Nem elérhető

madinorbi


Jungle + badass ezek közül.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 27. - 16:15:50
Válasz #98
Nem elérhető

Kola


erős nagyon az az 1%... ***)))) !+"%
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. December 29. - 23:38:21
Válasz #99
Nem elérhető

zotja


jók a képek öccse  :-<  ;D

Jó szélesek a vállaid,derekad sem tünik vastagnak mellette :D  ;D  ;D  lábakrol dobjál képet  8-)

2008. December 30. - 00:15:41
Válasz #100
Nem elérhető

Raymond


Nyomjad Menő jó lesz az.....de azért a felhúzásánál adok egy jótanácsot, ne nagyon erőltesd az 1 ismétlést (főleg miden edzésen) mert én már egyszer megjártam, és kb 1 évig nem tudtam guggolni, evezni, felhúzni tőle rendesen.....persze ez csak egy jótanács.......nyomjad keményen ......és tekerd fel azt a kib@szott hangerőt...... /:-) ;-oo-;

2008. December 30. - 00:18:48
Válasz #101
Nem elérhető

God Vazzeg


Na végre már bakker, csak megjöttek a képek!  8-) Gabe, készítsd a söröm!  @-o  ;-oo-;

2008. December 30. - 01:10:52
Válasz #102
Nem elérhető

zotja


mi tünt fel?  8-}  ????...

2008. December 30. - 15:24:31
Válasz #103
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 08. - 22:22:06
Válasz #104
Nem elérhető

Gandalf24


Szevasz Te Sz@rmenőcske!!! &5* &5* &5* &5* &5* &5* &5* &5*

Hogy mersz te ilyeneket,írni?A hozzászólásomban nem a guggolásról írok,ahogy te állítod hanem a te vélt technikádat elemzem a döntött törzsü evezésről.
Én nem 120kg-val bohockodom a terembe fekvenyomásnál hanem 160kg-val szabályosan,mellesleg ezüst érmes fekvenyomó vagyok,de biztos te is elmondhatod ezeket magadról.Te kérsz képeket másról,neked hol a képed?Csinálj már egy mobilos videót a guggolásodról szeretnék röhögni egy jót! ;D :D ;D ;D ;D :o
Mivel látom hogy te erre vered a f@rkadat hogy kit mennyire bosszantasz fel a hozzánemértésedről, ezért nem írok,nem beszélek veled többet,írhatsz bármit.Látszik hogy semmilyen saját véleményed nincs,és önértékelésed sem,mert mindig azzal takarózol hogy más mit mondott még rajtad kívül.Mivel valószínüleg ez a hozzászólásom sem jut el a tudatodig ezért ne is válaszolj rá,majd más megérti miröl beszélek!!!!!!! &5* &5* &5* &5* &5* &5* &5* &5*