2024. Június 16. - 13:31:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 62. IFBB Férfi Testépítő Világbajnokság (2008.11.02-2008.11.07.-Manama, Bahrain)  (Megtekintve 32933 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 05. - 14:32:18
Válasz #60
Nem elérhető

hopika


Jó helyen kapisgálsz...nézzed csak egy kicsit még a srácot... O0
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 05. - 14:32:40
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


A fiatal titánra már nagyon ráférne a műtét... 8-)

ezt elmagyaráznád Hopika, mert nem értem ????...

amúgy nagyon brutális a Lesukov, de gondolom nem kis hátrány számára, hogy olyan bénán tapad a mellizma, nem olyan szép ívesen.

Gino és Gina szerelme bimbózik  8-)

2008. November 05. - 14:32:55
Válasz #62
Nem elérhető

endre66


Hopi valószínű a mellbimbó duzzadására célzott, de kijavít, ha nem.

Lesukovról nekem minden képnél az a benyomásom, hogy egy 14 éves fejét rámontírozták Art Atwood testére... @-o  Egyedül ami nem stimmel, az az izomérettsége, és a tömörség, ezek árulkodnak arról, hogy fiatal még. Ez nem fikázás (sőt), csak észrevétel.

mod: God: az bimbódzik...  :D

Amúgy szinte az összes versenyző, akikről tettetek be képet igen csak keményen néz ki, egyedül talán Mario Hemmer lóg ki a sorból...nem hiába VB.

2008. November 05. - 18:34:47
Válasz #63
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Elődöntők

A kicsikből nem raktam be csak két képet...mert bennünket inkább a nagyok érdekelnek. A fotók tanulsága szerint a nagyoknál az első hely Slodkiewicz és Piortrkowicz között fog eldölni.

2008. November 05. - 18:35:45
Válasz #64
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. November 05. - 18:36:46
Válasz #65
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. November 05. - 18:37:23
Válasz #66
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. November 05. - 19:54:01
Válasz #67
Nem elérhető

fastor


...
Az elsö képen lévö úriember véletlenül nem az aki a Budapesti Eb t nyerte -65, -70 valamelyikében?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 05. - 21:58:36
Válasz #68
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...
Az elsö képen lévö úriember véletlenül nem az aki a Budapesti Eb t nyerte -65, -70 valamelyikében?
;D.Amennyiben Radoslav-ra gondoltál,igen,itt járt 2004-ben,Budapesten az EB-n..Picit tévedtél a súlyát illetően,ugyanis Ő volt a nehézsúlyú európabajnok...Most plusz 100kg-ban indult.A versenysúly 110-115kg körül van 8)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 05. - 22:00:59
Válasz #69
Nem elérhető

bandus


nekem a Slodkiewicz tűnik jobbnak, de Robert a végletekig szimpatikus, én neki szurkolok (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 05. - 22:04:26
Válasz #70
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
nekem a Slodkiewicz tűnik jobbnak, de Robert a végletekig szimpatikus, én neki szurkolok (:-)
Nekem mindegy...mindkettőjükkel találkozom vasárnap =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 05. - 22:32:12
Válasz #71
Nem elérhető

fastor


...
Az elsö képen lévö úriember véletlenül nem az aki a Budapesti Eb t nyerte -65, -70 valamelyikében?
;D.Amennyiben Radoslav-ra gondoltál,igen,itt járt 2004-ben,Budapesten az EB-n..Picit tévedtél a súlyát illetően,ugyanis Ő volt a nehézsúlyú európabajnok...Most plusz 100kg-ban indult.A versenysúly 110-115kg körül van 8)
az utolsó két kép közt az elsö képre gondoltam
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 06. - 15:05:00
Válasz #72
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sztem kicsit túl sok versenye volt idén Robert-nek... De gyanítom, hogy ő kereste idén a legtöbbet amatőrként.  ;-oo-;





Radoslav teste azért "kipihentebbnek" tűnik.

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 06. - 15:42:35
Válasz #73
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sztem kicsit túl sok versenye volt idén Robert-nek... De gyanítom, hogy ő kereste idén a legtöbbet amatőrként.  ;-oo-;





Radoslav teste azért "kipihentebbnek" tűnik.


Azt ígérte Robert hogy ide az EU Elite -re fog időzíteni,de látom hogy beleesett az én hibámba,az itteni jó színét nem hozta és valami olajos faszságot kent fel
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 06. - 17:11:49
Válasz #74
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó