2024. Június 04. - 01:11:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 258841 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. December 23. - 12:06:57
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


Napvilágra hozták a 2009-es Arnold classic indulóit....további infok=>  :-<
http://boards.flexonline.com/ib/ikonboard.cgi?s=737d604c39cb0b54d0dd07fa81db6ef1;act=ST;f=1;t=13557



Martinez, Freeman, Green, Warren... :-O...kemény lesz.
Lesz ott még egy Badell is, aki szintén nem utolsó, na meg James.
ha már Warrent kiemelted...
ja Guszti szerintem az Arnoldon hozza a legjobb formáját évről évre...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 23. - 12:10:27
Válasz #31
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Lehet, hogy Briginek ez volt az utolsó versenyszezonyja.
Sajnos a terveinket nem tudjuk megvalósitani. Mint tudjátok Brigi nagyon szeretett volna még az IFBB-nél bizonyítani, de ezt anyagi okok miatt nem engedhetjük meg magunknak. Sajnos a Masterseknél 200-400 euro nevezési díj van. Ez attól függ, hogy az A vagy B csapatba kerül. A legrosszabb esetben csak a Brigi nevezési díja lenne 400 euro, valamint az én extra delegációs díjam ami ugyancsak 400 euro. Nem beszélve az utazási költségekről. A felkészűlésről nem írok, mert edzeni továbbra is fog. Két lehetőség van! Vagy abbahagyjuk a versenyzést, vagy továbbra is olyan helyen indulunk ahol nem szeretnénk. Remélem, hogy a jövő sportolói már fognak kapni állami támogatást. Sajnos most az van, hogy az versenyez aki tele van pénzzel és nem számit, hogy hányadik lesz. Aki meg esetleg dicsőséget hozhatna a Magyar sportnak az le van szarva. Mielött félreértené valaki én most nem a Magyar szövetséget bírálom, mert ezt nem ők találták ki. Segíteni meg nem tudnak, mert nincs pénz a nevezési díjakra. De ez csak nálunk van, mert a kormány szarik az egészre.

Azt megígérem ha visszavesszük a kormányrudat és eltakaritjuk a söpredéket, megteszek mindent, hogy a sportolok jobb helyzetbe kerüljenek.  ;)

2008. December 23. - 15:28:58
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Napvilágra hozták a 2009-es Arnold classic indulóit....további infok=>  :-<
http://boards.flexonline.com/ib/ikonboard.cgi?s=737d604c39cb0b54d0dd07fa81db6ef1;act=ST;f=1;t=13557



Martinez, Freeman, Green, Warren... :-O...kemény lesz.
Lesz ott még egy Badell is, aki szintén nem utolsó, na meg James.
ha már Warrent kiemelted...
ja Guszti szerintem az Arnoldon hozza a legjobb formáját évről évre...
így igaz, nekem a kedvenceim közé tartozik!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 23. - 15:29:26
Válasz #33
Nem elérhető

Gabe


Azt megígérem ha visszavesszük a kormányrudat és eltakaritjuk a söpredéket, megteszek mindent, hogy a sportolok jobb helyzetbe kerüljenek.  ;)
Prod for president!  (:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 23. - 15:41:01
Válasz #34
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Azt megígérem ha visszavesszük a kormányrudat és eltakaritjuk a söpredéket, megteszek mindent, hogy a sportolok jobb helyzetbe kerüljenek.  ;)
Prod for president!  (:-)

Ha Kovács ''KoKo'' István lehet a magyar sí szövetség elnöke akkor bármi megtörténhet.  :D

2008. December 23. - 15:49:47
Válasz #35
Nem elérhető

Gabe


csak elnökségi tag nem?
igaz, az is elég funny!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 23. - 15:53:07
Válasz #36
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
csak elnökségi tag nem?
igaz, az is elég funny!

Ja bocsi igazad van csak tag  ;D

2008. December 23. - 15:58:53
Válasz #37
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Lehet, hogy Briginek ez volt az utolsó versenyszezonyja.
Sajnos a terveinket nem tudjuk megvalósitani. Mint tudjátok Brigi nagyon szeretett volna még az IFBB-nél bizonyítani, de ezt anyagi okok miatt nem engedhetjük meg magunknak. Sajnos a Masterseknél 200-400 euro nevezési díj van. Ez attól függ, hogy az A vagy B csapatba kerül. A legrosszabb esetben csak a Brigi nevezési díja lenne 400 euro, valamint az én extra delegációs díjam ami ugyancsak 400 euro. Nem beszélve az utazási költségekről. A felkészűlésről nem írok, mert edzeni továbbra is fog. Két lehetőség van! Vagy abbahagyjuk a versenyzést, vagy továbbra is olyan helyen indulunk ahol nem szeretnénk. Remélem, hogy a jövő sportolói már fognak kapni állami támogatást. Sajnos most az van, hogy az versenyez aki tele van pénzzel és nem számit, hogy hányadik lesz. Aki meg esetleg dicsőséget hozhatna a Magyar sportnak az le van szarva. Mielött félreértené valaki én most nem a Magyar szövetséget bírálom, mert ezt nem ők találták ki. Segíteni meg nem tudnak, mert nincs pénz a nevezési díjakra. De ez csak nálunk van, mert a kormány szarik az egészre.

Azt megígérem ha visszavesszük a kormányrudat és eltakaritjuk a söpredéket, megteszek mindent, hogy a sportolok jobb helyzetbe kerüljenek.  ;)

Annyiban hozzá lehet járulni mindenhez, hogy az egyik elismert orvos barátom már bíróként is szerepelt ebben a szezonban, szerintem ő pont elég jó lenne az a bizonyos illető helyére, aki most a "trónon" van. Hogy miért is mondom ezt? Amikor megkérték barátomat, hogy vizsgázzon le, csak egy kijavított tankönyvet adott vissza az elnökségnek, amit egy elolvasás után, úgy gondolta, hogy igazán csak javítva helytálló. Szóval lehet ért is valamihez, s azt hiszem neki van ott keresnivalója a sok értetlennel szemben...

2008. December 25. - 08:03:34
Válasz #38
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megkaptam a NAC VB pontos időpontját.

2009. június 6. NAC VB Hollandia/Hága

2008. December 25. - 08:04:11
Válasz #39
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja jelentkezni, nevezni Dirk Kaunál vagy Attilánál.

2008. December 25. - 19:37:19
Válasz #40
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megvan az Ausztria Kupa időpontja is:


Április 18 abban az esetben ha a "hivatalos" osztrák bajnoksággal egy napra rakják mint tavasszal is. (Bécs)

...de én valószínűbbnek tartom hogy a "rendes" Int. Großer Preis von Österreich  -ra mehetnek most a versenyzők április 25.-én (Eisenstadt)

Valószínűnek tartom hogy a 2008-as esztendőhöz hasonlóan még változhat,módosulhat egy későbbi időpontra a verseny.

2008. December 25. - 21:15:40
Válasz #41
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Lehet, hogy Briginek ez volt az utolsó versenyszezonyja.
Sajnos a terveinket nem tudjuk megvalósitani. Mint tudjátok Brigi nagyon szeretett volna még az IFBB-nél bizonyítani, de ezt anyagi okok miatt nem engedhetjük meg magunknak. Sajnos a Masterseknél 200-400 euro nevezési díj van. Ez attól függ, hogy az A vagy B csapatba kerül. A legrosszabb esetben csak a Brigi nevezési díja lenne 400 euro, valamint az én extra delegációs díjam ami ugyancsak 400 euro. Nem beszélve az utazási költségekről. A felkészűlésről nem írok, mert edzeni továbbra is fog. Két lehetőség van! Vagy abbahagyjuk a versenyzést, vagy továbbra is olyan helyen indulunk ahol nem szeretnénk. Remélem, hogy a jövő sportolói már fognak kapni állami támogatást. Sajnos most az van, hogy az versenyez aki tele van pénzzel és nem számit, hogy hányadik lesz. Aki meg esetleg dicsőséget hozhatna a Magyar sportnak az le van szarva. Mielött félreértené valaki én most nem a Magyar szövetséget bírálom, mert ezt nem ők találták ki. Segíteni meg nem tudnak, mert nincs pénz a nevezési díjakra. De ez csak nálunk van, mert a kormány szarik az egészre.

Azt megígérem ha visszavesszük a kormányrudat és eltakaritjuk a söpredéket, megteszek mindent, hogy a sportolok jobb helyzetbe kerüljenek.  ;)

Annyiban hozzá lehet járulni mindenhez, hogy az egyik elismert orvos barátom már bíróként is szerepelt ebben a szezonban, szerintem ő pont elég jó lenne az a bizonyos illető helyére, aki most a "trónon" van. Hogy miért is mondom ezt? Amikor megkérték barátomat, hogy vizsgázzon le, csak egy kijavított tankönyvet adott vissza az elnökségnek, amit egy elolvasás után, úgy gondolta, hogy igazán csak javítva helytálló. Szóval lehet ért is valamihez, s azt hiszem neki van ott keresnivalója a sok értetlennel szemben...

Dániel ötletét én is támogatom!!!   /:-)

2008. December 25. - 21:19:14
Válasz #42
Nem elérhető

sasa


Megkaptam a NAC VB pontos időpontját.

2009. június 6. NAC VB Hollandia/Hága
Most nézem, hogy nov. 29-én a NAC-on az a Cinzia Chiacenza lett az abszolut bajnok aki két héttel korábban a Brigi mögött végzett Szlovéniában.

2008. December 25. - 21:41:20
Válasz #43
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megkaptam a NAC VB pontos időpontját.

2009. június 6. NAC VB Hollandia/Hága
Most nézem, hogy nov. 29-én a NAC-on az a Cinzia Chiacenza lett az abszolut bajnok aki két héttel korábban a Brigi mögött végzett Szlovéniában.

Lefordítva magyarra: Briginek már lehetne egy NAC győzelme.  ****:))))))

2008. December 27. - 18:44:06
Válasz #44
Nem elérhető

sasa


Megkaptam a NAC VB pontos időpontját.

2009. június 6. NAC VB Hollandia/Hága
Esetleg van már EB időpontja a WABBA-nak és az IBFA-nak?