2024. Május 23. - 16:38:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324402 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 06. - 19:49:08
Válasz #150
Nem elérhető

Gabe


én célzásképp az egyik postodra ott reagáltam  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 19:58:30
Válasz #151

Torony

Vendég
jaja, láttam... ez is ki lesz innen lapátolva sztem  ::)

2009. Január 06. - 19:59:25
Válasz #152
Nem elérhető

fastor


csak annyit írtam
hogy, ennél a helyzetnél még az is jobb lenne
és, tudod mit?
sztem, ha a közember jólélne
és látná, hogy az ország jó úton halad
leszarná, hogy ezek aköcsögök lopnak e
szerintem @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 20:05:01
Válasz #153
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Srácok! egy szónak is száz a vége az a lényeg, hogy dübörög a gazdaság  :D

2009. Január 06. - 20:10:49
Válasz #154

Torony

Vendég
Hol élsz te?
Nem lesz jobb. 3 milló ember tart el másik 7et, szerinted? Nem adózás van, hanem kibaszott sarcolás. 4évente osztogatás, hogy a választásokon jól szerepeljenek, meg ordenáré hazudozás (milrt nem lehet számon kérni a választási ígéreteket?!) hogy a húsosfazékoz kerüljenek. Populizmus van, senki nem meri felvállalni a tényleges ÉLETMENTŐ reformokat, nehogy népszerűtlen legyen, mert akkor nem lophat a nagy közösből. Folyamatos vegetálás van. És ez nem fog változni, mert pl. a szociális kiadásokkal nem merik azt megtenni, mint a szlovákok (cigánylázadás lett a vége, de érdekes, leverték, nekik senki nem mer beszólni az EUból, mert ott nem ilyen puhapöcsök ülnek) ahol azóta rend van a kasszában is.

Itt csak azt látja a sok gennyláda, hogy elveszítene egy sokszázezres szavazóbázist és a jó kis mutyizós helyét. Abba nem gondol bele, hogy mennyit nyerne... egyszerűbb a dolgozó embert megnyúzni hetedjére is.

SOHA nem fog a közember jól élni. Ez ma magyarország, kibaszott abszurdisztán bananarepublik.

2009. Január 06. - 20:24:30
Válasz #155
Nem elérhető

fastor


Hol élsz te?
Nem lesz jobb. 3 milló ember tart el másik 7et, szerinted? Nem adózás van, hanem kibaszott sarcolás. 4évente osztogatás, hogy a választásokon jól szerepeljenek, meg ordenáré hazudozás (milrt nem lehet számon kérni a választási ígéreteket?!) hogy a húsosfazékoz kerüljenek. Populizmus van, senki nem meri felvállalni a tényleges ÉLETMENTŐ reformokat, nehogy népszerűtlen legyen, mert akkor nem lophat a nagy közösből. Folyamatos vegetálás van. És ez nem fog változni, mert pl. a szociális kiadásokkal nem merik azt megtenni, mint a szlovákok (cigánylázadás lett a vége, de érdekes, leverték, nekik senki nem mer beszólni az EUból, mert ott nem ilyen puhapöcsök ülnek) ahol azóta rend van a kasszában is.

Itt csak azt látja a sok gennyláda, hogy elveszítene egy sokszázezres szavazóbázist és a jó kis mutyizós helyét. Abba nem gondol bele, hogy mennyit nyerne... egyszerűbb a dolgozó embert megnyúzni hetedjére is.

SOHA nem fog a közember jól élni. Ez ma magyarország, kibaszott abszurdisztán bananarepublik.
én értem, hogy most mi van,amit mondtam, csak egy fikció...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 07. - 07:54:40
Válasz #156
Nem elérhető

madinorbi


"Orrcsonttörést szenvedett az a 14 éves, kerékpárral közlekedő lány, akit elütött egy kisteherautó kedden Jánoshalmán; a gépjármű vezetője segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt.
A lány kerékpárjával egy álló járművet került ki, amikor egy szemből érkező kisteherautó eddig ismeretlen okból áttért a menetirány szerinti bal oldali forgalmi sávba és elütötte - mondta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
A kerékpáros az ütközés következtében felvágódott a kisteherautó motorházára. Ekkor a jármű megállt, majd miután a kerékpáros az autó mellé lecsúszott, elhagyta a helyszínt."
Peace
Kb 10x több cserbenhagyás van, ami következménye a zéró toleranciának, ami mindezek mellett egy jó dolog, csakhát senki nem fog megállni segítséget adni, mert ugrik a jogsi, ugrik a munkád. Mi a megoldás ?(azt tudom speciel, hogy britt kirándulásom óta, hogy náluk, annyi köztéri kamera van összesen mint a világ összes többi országában együtt, és így is nehezen fékezik a neveletlen társadalmukat).
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 07. - 08:03:59
Válasz #157
Nem elérhető

FirstLady


 :-!!!
Helyi HÜLYE hírek:

Nem akart osztozni férje péniszén

Emberölés vádjával állt hétfőn egy ausztrál bíróság elé egy 44 éves nő, aki féltékenységből felgyújtotta alvó férje nemi szervét. A tűz azonban továbbterjedt, leégetve a családi házat. A férj december 27-én, húsz nappal a támadás után belehalt égési sérüléseibe.

„Én csak a péniszét akartam megégetni, nem akartam, hogy ez történjen” - mondta a 44 éves Rajni Narayan szomszédjainak az eset után, az ügyészség közlése szerint. A saját bevallása szerint a féltékeny feleség rájött, hogy férjének viszonya van egy másik nővel, és elmondása szerint azért gyújtotta fel péniszét, hogy „az senki másé ne legyen”.

A nő december nyolcadikán, helyi idő szerint nagyjából hajnali fél hatkor gyújtotta meg alvó férjének nemi szervét denaturál szesszel. A lángok azonban szétterjedtek, amikor Satish Narayan felébredt, és az ágyból kiugorva felborította az alkoholos üveget. A család házában, és egy szomszédos ingatlanban egymillió ausztrál dolláros (134 millió forint) kár keletkezett.

A feleségnek, és a házaspár három gyerekének sikerült sértetlenül kijutniuk az égő házból, a férj azonban testének 85 százalékán égett meg. A 47 éves férfi december 27-én a kórházban belehalt sérüléseibe. A féltékeny feleség elleni vádat ezután súlyos testi sértés helyett emberölésre változtatták.

AFP-Független Hírügynökség
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 07. - 08:05:27
Válasz #158
Nem elérhető

FirstLady




A pattogatott kukorica buktatta le

A pattogatott kukorica buktatott le egy rablót az amerikai Sacramentoban. A kaliforniai város rendőrségének bejelentése szerint a 21 éves férfi a Food Stop áruházat dézsmálta meg az új év első napján.

A rendetlen rabló, ahogy a rendőrök mondták, egészen a lakásáig hagyott nyomot pattogatott kukorica-magokból. Amikor az áruházat átvizsgálták a rendőrök megállapították, hogy a rabló több élelmiszert és egy pénztárgépet vitt el. Az élelmiszerek között egy jó nagy popcornos zacskó is volt, amely kiszakadt, és a magok szép nyomvonalban hullottak a földre.

A rendőrök követték a magokat, amelyekkel tele volt az áruházon kivüli terület is. Nem kellett sokat gyalogolniuk. A pattogatott kukoricák az áruház mögötti lakóházhoz, és azon belül egy lakáshoz vezettek. Csak kopogniuk kellett, és a tettes, bizonyos Tyree Brown nyitott ajtót. A férfi észre sem vette, hogy kiszakadt az egyik ellopott popcornos zacskó, és a magok elvezetnek hozzá. A rendőrök szerint a rendetlen fiatalember még a lakását sem takarította, igy fordulhatott elő, hogy a magokat sem vette észre.

CBS

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 07. - 08:08:01
Válasz #159
Nem elérhető

Gabe


valami magültetvény alapjai voltak a zacsiban, vagy 2méterre lakott a supermarkettől?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 07. - 08:08:57
Válasz #160

Torony

Vendég
Nekem ettől borult be az agyam:

"Az államfő szerint aránytalanul korlátozza a tartózkodási hely szabad megválasztását a távoltartásról szóló törvény, ezért az Alkotmánybírósághoz fordult.

Nem írta alá Sólyom László köztársasági elnök a hozzátartozók közötti erőszak miatt alkalmazható távoltartásról szóló törvényt. Az államfő a jogszabályt hétfőn véleményezésre megküldte az Alkotmánybíróságnak, közölte az elnöki hivatal.

A hozzátartozók közötti erőszak miatt alkalmazható távoltartásról szóló törvény alapján a rendőrség, illetve a polgári bíróság kitilthatja a hozzátartóival szemben erőszakot alkalmazó személyeket a közösen használt ingatlanból.

A tavaly december 15-én 374 igen szavazattal és 4 tartózkodással elfogadott [1] törvény azonban Sólyom László véleménye szerint igen tágan határozza meg mind a hozzátartozó, mind pedig az erőszak fogalmát. Az államfő álláspontja szerint a törvénynek ezek a szakaszai "részben értelmezhetetlenek és alkalmazhatatlanok, részben pedig aránytalanul korlátozzák a tartózkodási hely szabad megválasztását".

Sólyom megfoghatatlannak tartja az "együttélés nélkül bensőséges kapcsolatban álló személyek" fogalmát és az ekkor elrendelhető távoltartást, hiszen a bántalmazót adott esetben saját lakásából tiltanák ki, miközben a bántalmazott nem is abban a lakásban él. Ugyanakkor Sólyom szerint annak nincs akadálya, hogy hatékonyabbá, gyorsabbá tegyék a távoltartás jogintézményét, vagy akár bővítsék az ebben a jogszabályban rögzített kényszerintézkedések körét."

Forrás: Index.hu

2009. Január 07. - 08:10:17
Válasz #161
Nem elérhető

FirstLady


valami magültetvény alapjai voltak a zacsiban, vagy 2méterre lakott a supermarkettől?
"A pattogatott kukoricák az áruház mögötti lakóházhoz, és azon belül egy lakáshoz vezettek."  8-)
Valószínűleg nem a főbejáratot használta, hanem a hátsóbejáratot, és nagyjából tudjuk, hogyan néznek ki a lakóházak az USÁ-ban :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 07. - 08:12:40
Válasz #162
Nem elérhető

madinorbi




Sólyom megfoghatatlannak tartja az "együttélés nélkül bensőséges kapcsolatban álló személyek" fogalmát és az ekkor elrendelhető távoltartást, hiszen a bántalmazót adott esetben saját lakásából tiltanák ki, miközben a bántalmazott nem is abban a lakásban él. Ugyanakkor Sólyom szerint annak nincs akadálya, hogy hatékonyabbá, gyorsabbá tegyék a távoltartás jogintézményét, vagy akár bővítsék az ebben a jogszabályban rögzített kényszerintézkedések körét."

Forrás: Index.hu

Na de ha a nőd veled él te lakásodba, tegyük fel elméletileg bántalmazod téged tiltanak ki a sajátból és nem őt küldik haza ???
Ez azért elég utópisztikus, + ott az adás-vételi, tutti hogy jogszabályba ütközik, saját tulajdonodtól távol tartanak ???
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 07. - 08:17:04
Válasz #163
Nem elérhető

FirstLady


Nem lehet túlsúlyos egy légikísérő

10 légikísérőnek mondott fel az indiai állami légitársaság arra hivatkozva, hogy a figyelmeztetés ellenére is túlsúlyosak maradtak.

A 10 stewardes-t tavaly berendelték munkaadóik, és felhívták a figyelmüket arra, hogy van egy elvárt minimum a megjelenésben, ami a testsúlyra is vonatkozik, ezért záros időn belül fogyjanak le. A légikísérőknek földi beosztást is felajánlottak, de állítólag egyikük sem fogadta el az új állást. Ezután jött a felmondás.

Az indiai felső bíróság tavaly elfogadta, hogy az Air India-nak joga van más beosztást adni a túlsúlyos légi kísérőknek, akiknek a szerződése a súly kérdésére külön is kitér. A bíróság azzal indokolta a döntést, hogy az éles versenyben az állami légitársaságnak karcsú stewardesekre van szüksége, hogy megállja a helyét. Az elbocsátott légikísérők ügyvédje hétfőn közölte, hogy szerinte törvénytelen a felmondás, ezért a Legfelső Bírósághoz fordul.

AFP

 ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 07. - 13:29:47
Válasz #164
Nem elérhető

God Vazzeg


Vannak olyan szakmák, ahol a megjelenés nagyon fontos, miért nem lehet ezt egyeseknek megérteni. Ha én elmegyek mondjuk üzletkötőnek, és 2 hónap alatt szakadt alkoholista leszek, ápolatlan külsővel, biztos engem is kirúgnak. Mert a megjelenés fontos. Főleg hogy a szerződésük is kitér rá. Modelleknél is vannak súlyhatárok, ha nem férsz bele, nem mész a kifutóra. És? Ennyi.