2024. Május 23. - 10:21:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324349 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 14. - 11:30:46
Válasz #885
Nem elérhető

God Vazzeg


én annak azért jobban örülnék ha a rendőrtől nem tudná a garázda akárki elvenni a fegyvert....

... Én agyonlőttem volna abban a pillanatban  8)
Nem lőheti le... jobbat mondok: Tegyük fel, hogy rendőr vagyok, 3 társammal érkezem oda, valaki odajön, lelövi mind a 3-at, rám nem fogja a fegyverét, nem is támad meg... szerinted lelőhetem?! ...az meg "mindegy", hogy 3 társamnak reszeltek... ˝=/ 

Szerintem simán lelőhetem ilyen esetben  8)
nem :(

Jogosan használta fegyverét az a rendőr, aki vasárnap este meglőtt egy ittas férfit a Pest megyei Tökölön.
2004.11.01 12:10, Forrás: MTI


--------------------------------------------------------------------------------
 

--------------------------------------------------------------------------------

"A vizsgálat egyértelműen megállapította, hogy mind az intézkedés, mind a lőfegyver használat törvényes, jogszerű és szakszerű volt" - mondta Belicza Andrea. Hozzátette: az ügyben a további vizsgálatot hivatalos személy elleni erőszak bűntett megalapozott gyanúja miatt a Pest Megyei Ügyészségi Nyomozóhivatal folytatja.

A két egyenruhás rendőrt egy garázda férfi miatt hívták ki a tököli polgármesteri hivatalhoz vasárnap este, ahol a járőr elmondása szerint a férfi ittas állapotban egy 10 centiméteres késsel támadt rájuk. A rendőrök előbb gázspray-vel, gumibottal, majd figyelmeztető lövéssel akarták megakadályozni a támadást, de egyik sem vezetett eredményre.


 8-}
Ez is ilyen szituáció volt, lehetett volna lőni :-/--
Én azt írtam:
"...rám nem fogja a fegyverét, nem is támad meg..." 8-} ;)

Életveszély forog fenn, köteles vagy elhárítani. Mindegy rád fogja-e vagy sem, nem nézheted tétlenül hogy mindenkit lemészárol valaki, csak mert rád nem fogja a fegyvert  ::) Ejnye Lady, ezt te se gondolod komolyan  ****)

2009. Június 14. - 11:32:05
Válasz #886
Nem elérhető

God Vazzeg


én annak azért jobban örülnék ha a rendőrtől nem tudná a garázda akárki elvenni a fegyvert....

... Én agyonlőttem volna abban a pillanatban  8)
Nem lőheti le... jobbat mondok: Tegyük fel, hogy rendőr vagyok, 3 társammal érkezem oda, valaki odajön, lelövi mind a 3-at, rám nem fogja a fegyverét, nem is támad meg... szerinted lelőhetem?! ...az meg "mindegy", hogy 3 társamnak reszeltek... ˝=/ 

Szerintem simán lelőhetem ilyen esetben  8)
nem :(

Jogosan használta fegyverét az a rendőr, aki vasárnap este meglőtt egy ittas férfit a Pest megyei Tökölön.
2004.11.01 12:10, Forrás: MTI


--------------------------------------------------------------------------------
 

--------------------------------------------------------------------------------

"A vizsgálat egyértelműen megállapította, hogy mind az intézkedés, mind a lőfegyver használat törvényes, jogszerű és szakszerű volt" - mondta Belicza Andrea. Hozzátette: az ügyben a további vizsgálatot hivatalos személy elleni erőszak bűntett megalapozott gyanúja miatt a Pest Megyei Ügyészségi Nyomozóhivatal folytatja.

A két egyenruhás rendőrt egy garázda férfi miatt hívták ki a tököli polgármesteri hivatalhoz vasárnap este, ahol a járőr elmondása szerint a férfi ittas állapotban egy 10 centiméteres késsel támadt rájuk. A rendőrök előbb gázspray-vel, gumibottal, majd figyelmeztető lövéssel akarták megakadályozni a támadást, de egyik sem vezetett eredményre.


 8-}
Ez is ilyen szituáció volt, lehetett volna lőni :-/--
Én azt írtam:
"...rám nem fogja a fegyverét, nem is támad meg..." 8-} ;)
De köteles vagy a társaidat ért veszélyt elhárítani, ha ők nem képesek rá. Nálunk ez volt, nem hiszem, hogy egy rendőr tétlenül végignézheti, ahogy a társát lelövik/megverik/megkéselik.
Megtörtént eset: mikor bevonultam a fősulira, a Petőfi laktanyánál történt egy támadás az utcán lévő őrök felé. Elvették a sorkatonától a fegyverét, lőszerrel együtt. Rá pár hétre lett egy újabb ilyen eset, de akkor az egyik srácot combon szúrta az egyik támadó. Erre a másik katona rálőtt a támadóra, és sikerült megsebesítenie. Találkoztam a gyerekkel a nyugatiban, mondta, hogy egy hónap jutalom szabit kapott, meg valami kitüntetést is. Persze a korábban elrabolt fegyver nem lett meg ˝=/
Oké, úgy látom nem egyértelmű, ahogy írok :D
másik szemszög: szó nélkül kilövök három rendőrt (a társaidat), eldobom a fegyverem, és felrakom a kezem (láthatóan nem akarok támadni, sőt megadom magam)... nem lőhetsz le ;)
(mondjuk idő sincs engem kilőni, amíg lelövöldözöm őket, mert nyilván én már fegyverrel a kezemben (mondjuk a hátam mögé rejtve) megyek arrafelé... és csak pákk-pákk-pákk, eldobom, kéz fel, szevasz...)

Nem ugyanaz a két eset... szerintem... :)

Ez egy másik szituáció..  :-}

2009. Június 14. - 11:33:22
Válasz #887
Nem elérhető

FirstLady


én annak azért jobban örülnék ha a rendőrtől nem tudná a garázda akárki elvenni a fegyvert....

... Én agyonlőttem volna abban a pillanatban  8)
Nem lőheti le... jobbat mondok: Tegyük fel, hogy rendőr vagyok, 3 társammal érkezem oda, valaki odajön, lelövi mind a 3-at, rám nem fogja a fegyverét, nem is támad meg... szerinted lelőhetem?! ...az meg "mindegy", hogy 3 társamnak reszeltek... ˝=/ 

Szerintem simán lelőhetem ilyen esetben  8)
nem :(

Jogosan használta fegyverét az a rendőr, aki vasárnap este meglőtt egy ittas férfit a Pest megyei Tökölön.
2004.11.01 12:10, Forrás: MTI


--------------------------------------------------------------------------------
 

--------------------------------------------------------------------------------

"A vizsgálat egyértelműen megállapította, hogy mind az intézkedés, mind a lőfegyver használat törvényes, jogszerű és szakszerű volt" - mondta Belicza Andrea. Hozzátette: az ügyben a további vizsgálatot hivatalos személy elleni erőszak bűntett megalapozott gyanúja miatt a Pest Megyei Ügyészségi Nyomozóhivatal folytatja.

A két egyenruhás rendőrt egy garázda férfi miatt hívták ki a tököli polgármesteri hivatalhoz vasárnap este, ahol a járőr elmondása szerint a férfi ittas állapotban egy 10 centiméteres késsel támadt rájuk. A rendőrök előbb gázspray-vel, gumibottal, majd figyelmeztető lövéssel akarták megakadályozni a támadást, de egyik sem vezetett eredményre.


 8-}
Ez is ilyen szituáció volt, lehetett volna lőni :-/--
Én azt írtam:
"...rám nem fogja a fegyverét, nem is támad meg..." 8-} ;)
De köteles vagy a társaidat ért veszélyt elhárítani, ha ők nem képesek rá. Nálunk ez volt, nem hiszem, hogy egy rendőr tétlenül végignézheti, ahogy a társát lelövik/megverik/megkéselik.
Megtörtént eset: mikor bevonultam a fősulira, a Petőfi laktanyánál történt egy támadás az utcán lévő őrök felé. Elvették a sorkatonától a fegyverét, lőszerrel együtt. Rá pár hétre lett egy újabb ilyen eset, de akkor az egyik srácot combon szúrta az egyik támadó. Erre a másik katona rálőtt a támadóra, és sikerült megsebesítenie. Találkoztam a gyerekkel a nyugatiban, mondta, hogy egy hónap jutalom szabit kapott, meg valami kitüntetést is. Persze a korábban elrabolt fegyver nem lett meg ˝=/
Oké, úgy látom nem egyértelmű, ahogy írok :D
másik szemszög: szó nélkül kilövök három rendőrt (a társaidat), eldobom a fegyverem, és felrakom a kezem (láthatóan nem akarok támadni, sőt megadom magam)... nem lőhetsz le ;)
(mondjuk idő sincs engem kilőni, amíg lelövöldözöm őket, mert nyilván én már fegyverrel a kezemben (mondjuk a hátam mögé rejtve) megyek arrafelé... és csak pákk-pákk-pákk, eldobom, kéz fel, szevasz...)

Nem ugyanaz a két eset... szerintem... :)

Ez egy másik szituáció..  :-}
ez amit utóbb írtam ugyanaz, mint amit előtte, csak az első rövid, az utóbbi a hosszabb verzió, és más a szemszög... ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 11:35:50
Válasz #888
Nem elérhető

George


Oké, úgy látom nem egyértelmű, ahogy írok :D
másik szemszög: szó nélkül kilövök három rendőrt (a társaidat), eldobom a fegyverem, és felrakom a kezem (láthatóan nem akarok támadni, sőt megadom magam)... nem lőhetsz le ;)
(mondjuk idő sincs engem kilőni, amíg lelövöldözöm őket, mert nyilván én már fegyverrel a kezemben (mondjuk a hátam mögé rejtve) megyek arrafelé... és csak pákk-pákk-pákk, eldobom, kéz fel, szevasz...)

Nem ugyanaz a két eset... szerintem... :)
Ez már nagyon valószínűtlen :D De akkor ha tovább gondolom amit írsz, akkor én simán fejbelőném az elkövetőt, úgysem lesz tanú, aki neki adna igazat :D ;D De ez már tiszta szerepjáték, és Lady játsza a főgonoszt ;D

2009. Június 14. - 11:43:23
Válasz #889
Nem elérhető

FirstLady


Oké, úgy látom nem egyértelmű, ahogy írok :D
másik szemszög: szó nélkül kilövök három rendőrt (a társaidat), eldobom a fegyverem, és felrakom a kezem (láthatóan nem akarok támadni, sőt megadom magam)... nem lőhetsz le ;)
(mondjuk idő sincs engem kilőni, amíg lelövöldözöm őket, mert nyilván én már fegyverrel a kezemben (mondjuk a hátam mögé rejtve) megyek arrafelé... és csak pákk-pákk-pákk, eldobom, kéz fel, szevasz...)

Nem ugyanaz a két eset... szerintem... :)
Ez már nagyon valószínűtlen :D De akkor ha tovább gondolom amit írsz, akkor én simán fejbelőném az elkövetőt, úgysem lesz tanú, aki neki adna igazat :D ;D De ez már tiszta szerepjáték, és Lady játsza a főgonoszt ;D
ezt mondtam én is a poén részében, hogy "ha elviszem poénba: le, de akkor haljon meg, és ne tudjon tanúskodni, és elmondani, hogy rád nem fogott fegyvert ;D "
sajnos nem valószínűtlen... megtörtént eset alapján írtam... a rendőr meglőtte az embert, el is ítélték jogtalan fegyverhasználatért... már nem rendőr...  :-\

Én a jó oldalon akarok állniiiiii ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 11:46:09
Válasz #890
Nem elérhető

Gabe


Az biztos, hogy gumibot?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 14. - 11:46:53
Válasz #891
Nem elérhető

FirstLady


Az biztos, hogy gumibot?  ;D
ilyet találtam csak itthon !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 08:16:20
Válasz #892

Torony

Vendég

2009. Június 17. - 08:22:48
Válasz #893
Nem elérhető

madinorbi


Kifizettetném vele az egészet, más munkáját, 1 perc alatt tönkre vágta ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 17. - 12:15:09
Válasz #894

B1ll4

Vendég
http://index.hu/bulvar/2009/06/16/rezkabelegetes_kozben_felgyujtotta_az_arpafoldet/

Kécske news  ;D

Nem is hallottam erről ! :D

Meg a faszikámat se ismerem !

Tavaly nyaralót robbantott a maffia , bocsánat nyaralókat ! Ez már bakfitty :D

2009. Június 17. - 12:27:16
Válasz #895
Nem elérhető

God Vazzeg


http://index.hu/bulvar/2009/06/16/rezkabelegetes_kozben_felgyujtotta_az_arpafoldet/

Kécske news  ;D

Nem is hallottam erről ! :D

Meg a faszikámat se ismerem !

Tavaly nyaralót robbantott a maffia , bocsánat nyaralókat ! Ez már bakfitty :D

Valami kisebbségi rezet gyűjtött, bíztunk benne hogy nem személyes ismerősöd  ;D

2009. Június 17. - 13:00:08
Válasz #896

B1ll4

Vendég
http://index.hu/bulvar/2009/06/16/rezkabelegetes_kozben_felgyujtotta_az_arpafoldet/

Kécske news  ;D

Nem is hallottam erről ! :D

Meg a faszikámat se ismerem !

Tavaly nyaralót robbantott a maffia , bocsánat nyaralókat ! Ez már bakfitty :D

Valami kisebbségi rezet gyűjtött, bíztunk benne hogy nem személyes ismerősöd  ;D

Nemhiszem :D ... Én mást gyűjtök ! :)

De azért utánakérdezek majd !

2009. Június 18. - 16:26:02
Válasz #897

Torony

Vendég
FH/Index

"Mindkét kezét amputálni kellett annak a szibériai férfinek, aki rakétából akart kerítést építeni magának, de a hegesztés során az egyik lövedék felrobbant.

Nyercsinszk városka közelében nyolc éve történt robbanás egy hadianyag-raktárban. A szétrepülő lövedékek és fegyverek darabjait a helyiek előszeretettel hasznosítják különböző célokra a portáikon.

A nyercsinszki férfi, a városban működő fiatalkorúak börtönének alkalmazottja, két darab 122 milliméteres, Grad típusú rakétát akart kerítésoszlopként felhasználni, számolt be a történtekről a Komszomolszkaja Pravda. Miközben hegesztette az elemeket, az egyik lövedék felrobbant. A férfit életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba, ahol mindkét kezét amputálni kellett.

Ezeket a cső alakú, két méter hosszú rakétákat a helyiek előszeretettel hasznosítják a háztáji gazdaságokban, mióta 2001-ben felrobbant egy közeli lőszerraktár, amelynek szétrepülő darabjai szinte beborították a környéket.

A szétszóródott reaktív lövedékek egy része nem robbant fel a becsapódáskor. Begyűjtésük során a hadsereg nem járt el kellő körültekintéssel, így rakéták tucatjai – a helyi rendőrkapitány véleménye szerint akár százai – hevernek szanaszét mind a mai napig a környéken."

Darwin ;D


2009. Június 23. - 09:21:32
Válasz #898
Nem elérhető

FirstLady


"Gabonapehelytől beteg az 5 éves kislány - Délmagyarország
Ötévesen menstruál és csomókat találtak a mellében az óvodás kislánynak.
Ötévesen menstruál és csomókat találtak a mellében annak az óvodás kislánynak, akinél kimutatható, hogy a betegségét fertőzött gabonából készült élelmiszer okozta - írja a Délmagyarország. A család az "egészséges életmód" híve és rengeteg gabonapelyhet fogyasztanak. A vizsgálatok szerint ez okozta a kislánynál a korai pubertás jeleit. Az eddigi kutatások szerint a gabonaféléket megtámadó fuzáriumgomba egyik mérge okoz a lányoknál rendkívül korai menstruációt, a fiúknál mellnövekedést, mindkét nemnél csomókat és később ez kihat a nemzőképességre is. A Délmagyarország információi szerint az üggyel kapcsolatban hétfőn rendkívüli ülést és sajtótájékoztatót tartanak a Budapesten az Élelmiszer-biztonsági Hivatalban. "

Ez azért nagyon komoly... utánanéztem a dolognak: 3, azaz három éve kutatják Mo-n, hogy a magyar gabonában van-e, és elmondom, VAN, sőt a teljes kiőrlésű cuccokban nagyobb százalékban... mit is jelent ez a 3 év? hogy b*sszus minimum 3 éve itthon is tudják, és jól el is jutott hozzánk a hír... nesze, élj egészségesen... :-/-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 23. - 10:11:40
Válasz #899
Nem elérhető

George


"Gabonapehelytől beteg az 5 éves kislány - Délmagyarország
Ötévesen menstruál és csomókat találtak a mellében az óvodás kislánynak.
Ötévesen menstruál és csomókat találtak a mellében annak az óvodás kislánynak, akinél kimutatható, hogy a betegségét fertőzött gabonából készült élelmiszer okozta - írja a Délmagyarország. A család az "egészséges életmód" híve és rengeteg gabonapelyhet fogyasztanak. A vizsgálatok szerint ez okozta a kislánynál a korai pubertás jeleit. Az eddigi kutatások szerint a gabonaféléket megtámadó fuzáriumgomba egyik mérge okoz a lányoknál rendkívül korai menstruációt, a fiúknál mellnövekedést, mindkét nemnél csomókat és később ez kihat a nemzőképességre is. A Délmagyarország információi szerint az üggyel kapcsolatban hétfőn rendkívüli ülést és sajtótájékoztatót tartanak a Budapesten az Élelmiszer-biztonsági Hivatalban. "

Ez azért nagyon komoly... utánanéztem a dolognak: 3, azaz három éve kutatják Mo-n, hogy a magyar gabonában van-e, és elmondom, VAN, sőt a teljes kiőrlésű cuccokban nagyobb százalékban... mit is jelent ez a 3 év? hogy b*sszus minimum 3 éve itthon is tudják, és jól el is jutott hozzánk a hír... nesze, élj egészségesen... :-/-
És tegyük hozzá, hogy Szegeden már elég régóta üzemel a Gabonakutató Intézet 8-) :-} Ők mit csinálnak? ::)