2024. Május 23. - 09:59:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324345 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 06. - 07:47:25
Válasz #120

Torony

Vendég
És ez így is marad, amíg populista politizálás folyik. Könnyen azonosítható és befolyásolható szavazóbázis, mindig mindenki nyalni fogja a seggüket, és ezt veled és velem fizettetik meg.

Példát kéne venni a szlovákoktól, ők megoldották pár éve, a "lázadást" is leverték, és ha valami eus fasz ment nyekeregni, hogy ez milyen emberi jogokba ütközik, akkor elhajtották, hogy ez bizony belügy... csak ehhez normális külpolitika kéne, de amíg egy ilyen szerencsétlen a külügyminiszter, mint Kinga nagysasszony... ehh mindegy, nem húzom fel magam korareggel.

2009. Január 06. - 07:52:51
Válasz #121
Nem elérhető

FirstLady


Olvassátok el Tarjányi Péter: Meglátni és megvereti című könyvét :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 06. - 08:30:19
Válasz #122
Nem elérhető

madinorbi


Soha nem is akart ez dolgozni!
Lassan többen lesznek mint mi. Neki hat gyereke van és mer lopni, mi nem merünk vállalni gyereket, hogy ne kelljen lopni.
Ez ám a népességipolitika.Tele van munkanélküliekkel az ország, ezért kell emelni az árakat adókat, hogy az ilyen söpredéket eltartsunk.
Szent Imre kórházban vasárnap 7 órát vártunk, addig tartott a türelmem. Senki egy szót sem szólt hozzánk elkérték az adatokat ennyi, de persze közben behoztak 15 részeg mocskos hajléktalant azt fürdették, etették, itatták, sőt bejött 2 hajléktalan, hogy a mentősök vigyék el őket egy szállóra, ezt nevezem, sofőr szolgálat. 2 ciga szétverte egymás fejét sörös üveggel, ők természetesen sürgősek, egy depressziós férfi ordítva sírt, hogy ő magányos, és egy öngyilkos jelölt 3 nappal előtte megevett 40 szem rivotrilt, de nem döglött meg szóval ő is elsőbbséget élvezett, minden selejt, szar, nulla, a társadalom szempontjából értéktelen gennyett elénk raktak, a csövesek kb fejenként 5000 ft értékben kaptak, aspirin c-t, algot, aspirint, coldrexet, stb...
10 adófizető polgár volt jelen, egy hölgy súlyos vakbéllel ő még utánunk is kénytelen volt maradni.
Sztem a jelenlévők közül mindenki kb. 100eFt fölötti szja-t és társait fizet havonta, abból ők meg is oldják, hogy legyen futárszolgálat a selejteknek, ingyen gyógyszer és kiszolgálás elmulasztása. Végig figyeltem a telóbeszélgetéseket, hogy nem hajlandók kiküldeni mentőt a "jobbmódúakhoz" tehát polgárokhoz, a saját szarjában fekvőket 2 percenként, hozták, vitték.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 08:32:30
Válasz #123
Nem elérhető

madinorbi


És ez így is marad, amíg populista politizálás folyik. Könnyen azonosítható és befolyásolható szavazóbázis, mindig mindenki nyalni fogja a seggüket, és ezt veled és velem fizettetik meg.

Példát kéne venni a szlovákoktól, ők megoldották pár éve, a "lázadást" is leverték, és ha valami eus fasz ment nyekeregni, hogy ez milyen emberi jogokba ütközik, akkor elhajtották, hogy ez bizony belügy... csak ehhez normális külpolitika kéne, de amíg egy ilyen szerencsétlen a külügyminiszter, mint Kinga nagysasszony... ehh mindegy, nem húzom fel magam korareggel.
Itt a példa  :D

""Bevezetik a védendő fogyasztó fogalmát

A védendő fogyasztók olyan szociálisan rászoruló emberek, akiknél nem lehet majd kikapcsolni a gázt vagy a villanyt akkor sem, ha nem fizetnek. A cechet tehát ez esetben a közszolgáltató cég, illetve annak többi ügyfele, fogyasztója állja. Szintén a népszerű intézkedések rövidke sorába tartozik az, amely a rászorulók esetében jövőre kiterjeszti az ingyenes iskolai étkeztetést a 6. osztályos tanulóknál."

"Az Országgyűlés hétfőn estébe nyúló ülésén 198 igen és 181 nem szavazat mellett elfogadta a jövő évi adótörvényeket. Az MSZP és néhány független képviselőn túl az MDF többsége is a javaslatok mellé állt, míg a Fidesz és az SZDSZ ellenezte azokat. A már korábban ismert változások mellett újdonság, hogy 2009-ben bevezetik a védendő fogyasztó fogalmát is. Ennek értelmében a szociálisan rászorulóknak nem kell közműdíjat fizetniük. Az alábbiakban az mfor.hu a legfontosabb módosulásokat foglalja össze.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 08:34:56
Válasz #124
Nem elérhető

FirstLady


Hát azért én nem kívánom neked, hogy azért kerülj hamar be az orvoshoz, mert hajléktalan vagy, vagy mert öngyilkosságot kíséreltél meg...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 06. - 08:40:49
Válasz #125

Torony

Vendég
oké, de nebasszamármegakurvaisten, hogy ÉN mint adófizető másodrendű állampolgár vagyok! Én fizessem Kolompár Dzsennáró aranyláncát is, nem?!

2009. Január 06. - 08:44:47
Válasz #126
Nem elérhető

madinorbi


oké, de nebasszamármegakurvaisten, hogy ÉN mint adófizető másodrendű állampolgár vagyok! Én fizessem Kolompár Dzsennáró aranyláncát is, nem?!
Kb, nincs kedvem most kikeresni, de biztos ti is vágjátok, 10 milla lakos, 3,4 nyugdíjas, 3,0 milla melózik, a maradék semmit nem melózik és gyermek.
Ebből építs várat !
Az a védendő fogyasztós törvény, meg egyenes út a lázadás felé, nem használom inkább a forradalmat mert arra allergiás sok mindenki !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 08:57:36
Válasz #127
Nem elérhető

God Vazzeg


És ez így is marad, amíg populista politizálás folyik. Könnyen azonosítható és befolyásolható szavazóbázis, mindig mindenki nyalni fogja a seggüket, és ezt veled és velem fizettetik meg.

Példát kéne venni a szlovákoktól, ők megoldották pár éve, a "lázadást" is leverték, és ha valami eus fasz ment nyekeregni, hogy ez milyen emberi jogokba ütközik, akkor elhajtották, hogy ez bizony belügy... csak ehhez normális külpolitika kéne, de amíg egy ilyen szerencsétlen a külügyminiszter, mint Kinga nagysasszony... ehh mindegy, nem húzom fel magam korareggel.
Itt a példa  :D

""Bevezetik a védendő fogyasztó fogalmát

A védendő fogyasztók olyan szociálisan rászoruló emberek, akiknél nem lehet majd kikapcsolni a gázt vagy a villanyt akkor sem, ha nem fizetnek. A cechet tehát ez esetben a közszolgáltató cég, illetve annak többi ügyfele, fogyasztója állja. Szintén a népszerű intézkedések rövidke sorába tartozik az, amely a rászorulók esetében jövőre kiterjeszti az ingyenes iskolai étkeztetést a 6. osztályos tanulóknál."

"Az Országgyűlés hétfőn estébe nyúló ülésén 198 igen és 181 nem szavazat mellett elfogadta a jövő évi adótörvényeket. Az MSZP és néhány független képviselőn túl az MDF többsége is a javaslatok mellé állt, míg a Fidesz és az SZDSZ ellenezte azokat. A már korábban ismert változások mellett újdonság, hogy 2009-ben bevezetik a védendő fogyasztó fogalmát is. Ennek értelmében a szociálisan rászorulóknak nem kell közműdíjat fizetniük. Az alábbiakban az mfor.hu a legfontosabb módosulásokat foglalja össze.

Ez megint akkora fasság, hogy el se tudom képzelni ki talált ki ilyen hülyeséget  Łł= Mondom én hogy pont ellenkezőleg megy a politika mint kellene, gazdasági válság van? Tapsoljunk minden emberre pénzt, aki semmit se rak a kasszába! Így kell ezt! Na ezért nem szívesen politizálok  ˝=/  :-Đ

2009. Január 06. - 09:00:08
Válasz #128
Nem elérhető

madinorbi


Még annyit fűznék hozzá és mára elég, hogy ezt december elején fogadták el én nekem ez is hobbim figyelem napra kész vagyok, szal a kérdés: hány tv-híradóban adnak le ilyen híreket, de nem ilyeneket, hanem lájtosabbakat is akár ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 06. - 09:05:21
Válasz #129
Nem elérhető

God Vazzeg


Még annyit fűznék hozzá és mára elég, hogy ezt december elején fogadták el én nekem ez is hobbim figyelem napra kész vagyok, szal a kérdés: hány tv-híradóban adnak le ilyen híreket, de nem ilyeneket, hanem lájtosabbakat is akár ?

Nem merik leadni. Ugyanúgy ahogy a cig*nyokkal kapcsolatos hírek 2/3-a se jön le sehol  o--O

2009. Január 06. - 10:34:17
Válasz #130
Nem elérhető

darknight



"Az Egyenlő Bánásmód Hatóság félmillió forintra bírságolta a budapesti Jam Pub szórakozóhelyet és a kidobókat alkalmazó céget, mert faji alapon válogattak a vendégek között.


A Népszabadság cikke szerint a budai Mammut II bevásárlóközpontban lévő Jam Pub kidobói 2007 februárjában nem engedtek be öt roma fiatalt a szórakozóhelyre. Egyikük zenészként korábban többször is fellépett már ott.

A fiatalokkal a biztonsági őrök közölték, hogy nem mehetnek be, mert "nincsenek felírva", majd elutasították őket, mivel fiatalkorúak. Az öt fiú elmondása szerint miközben várakoztak, velük egyidősek és fiatalabbak is akadály nélkül bejutottak, ugyanakkor más, szintén roma származású vendégeket hozzájuk hasonlóan nem engedtek be.

Az egyik fiú odaérkező édesapjának az őrök azt mondták, hogy a fiúknak nincs VIP jegyük. Az apával érkező – nem roma származású – nőket viszont minden gond nélkül beengedték: nem kértek tőlük VIP jegyet, és nem ellenőrizték, hogy fel vannak-e írva bármilyen listára.

A társaság a Nemzeti és Etnikai Kisebbségi Jogvédő Irodához fordult, és az Egyenlő Bánásmód Hatóságtól kértek jogorvoslatot. Az eljárás során a szórakozóhely képviselője megismételte, hogy a rendezvény zártkörű volt, a VIP-kártya nélkül érkezőket nem engedték be. Mint mondta, a fellépő művészeik között vannak színes bőrűek, a személyzetben pedig romák is dolgoznak: soha nem tettek különbséget a vendégek között a származásuk alapján.

A hatóság nem így látta: félmillió forintra büntette a céget és ugyanennyire a biztonsági őröket alkalmazó vagyonvédelmi kft-t. Az indoklás szerint a tanúvallomásokból egyértelműen kiderült, hogy az őrök a származásuk miatt tiltották ki a fiatalokat."

Szegények... ::)

De azért valljuk be, ilyen intézkedésekkel ha nem is 100%-osan, de jelentősen kiszűrhetőek egy szórakozóhelyen a "közbiztonsára fokozottan veszélyes elemek"...

  >:D >:D >:D

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Január 06. - 11:14:32
Válasz #131
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálunk beengedik őket, de akit pofáról ismernek hogy balhés az itt se mehet be. Ennyi. És nincs mellébeszélés, meg van neki mondva hogy azért mert gond volt vele, és kész. Egy szava se lehet  **:))))*

2009. Január 06. - 11:36:39
Válasz #132
Nem elérhető

Gabe


Nálunk beengedik őket, de akit pofáról ismernek hogy balhés az itt se mehet be. Ennyi. És nincs mellébeszélés, meg van neki mondva hogy azért mert gond volt vele, és kész. Egy szava se lehet  **:))))*
Ez a baj, hogy idáig el kell jutni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 11:37:58
Válasz #133

Torony

Vendég
a kulcsszó a prenevció :)

2009. Január 06. - 11:39:31
Válasz #134
Nem elérhető

God Vazzeg


a kulcsszó a prenevció :)

Igen, de nálunk mikor ki van plakátolva a disco, nem lehet nem beengedni őket. Itt vidéken máshogy van, cserébe szinte mindenkiről tudjuk hogy ki az  ::)