2024. Május 23. - 10:24:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324351 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Január 08. - 06:33:03
Válasz #165

Torony

Vendég
"Este fél hétkor egy símaszkos fegyveres rontott be a Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskolába, ahol két férfit fejbe lőtt, az iskola gondnokát pedig kézen lőtte. Ezután a támadó elmenekült, a gondnok pedig riasztotta a mentőket, akik ugyan percek alatt a helyszínre érkeztek, de a fejbe lőtt sérülteken már nem tudtak segíteni. Gyerekek a támadás idején nem voltak az iskolában." (Index)

Na ehhez támasszatok biciklit...

2009. Január 08. - 06:36:50
Válasz #166
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Majd Este 21:30-kor lezárták csepel és környékét, de miért ilyen későn? :-\ !+"%

2009. Január 08. - 07:51:01
Válasz #167
Nem elérhető

madinorbi


"Este fél hétkor egy símaszkos fegyveres rontott be a Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskolába, ahol két férfit fejbe lőtt, az iskola gondnokát pedig kézen lőtte. Ezután a támadó elmenekült, a gondnok pedig riasztotta a mentőket, akik ugyan percek alatt a helyszínre érkeztek, de a fejbe lőtt sérülteken már nem tudtak segíteni. Gyerekek a támadás idején nem voltak az iskolában." (Index)

Na ehhez támasszatok biciklit...
a HírTV a következőt írja (szó szerinti idézet INNEN): “A HavariaPress hírügynökség úgy tudja, hogy az intézményben nehezen nevelhető, illetve hátrányos helyzetű fiatalokkal foglalkoznak, ezért nem zárható ki, hogy valamelyik diák vagy szülő bosszúja állhat a brutális ámokfutás hátterében.”

A HírTV élő beszámolójában (ITT található; ez a rész kb. a videó 40-45%-ánál van) ezen felül azt is elmondták, hogy tegnap komoly verekedés volt az intézményben a diákok között; a verekedőket az iskola tanárai és igazgatója választották szét. Erre a csetepaté résztvevői megfenyegették a "játékukat" elrontó felnőtte(ke)t, hogy megölik (őket). Azt nem tudják, hogy ezzel függ-e össze a mai ámokfutás. Kiderült az is, hogy a portás igazából biztonsági őr volt; ezért támadták meg őt is. Élő adásban is kiemelték, hogy az iskolában 90-95%-ban cigányok tanulnak.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 08. - 08:12:27
Válasz #168
Nem elérhető

FirstLady


"Este fél hétkor egy símaszkos fegyveres rontott be a Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskolába, ahol két férfit fejbe lőtt, az iskola gondnokát pedig kézen lőtte. Ezután a támadó elmenekült, a gondnok pedig riasztotta a mentőket, akik ugyan percek alatt a helyszínre érkeztek, de a fejbe lőtt sérülteken már nem tudtak segíteni. Gyerekek a támadás idején nem voltak az iskolában." (Index)

Na ehhez támasszatok biciklit...
a HírTV a következőt írja (szó szerinti idézet INNEN): “A HavariaPress hírügynökség úgy tudja, hogy az intézményben nehezen nevelhető, illetve hátrányos helyzetű fiatalokkal foglalkoznak, ezért nem zárható ki, hogy valamelyik diák vagy szülő bosszúja állhat a brutális ámokfutás hátterében.”

A HírTV élő beszámolójában (ITT található; ez a rész kb. a videó 40-45%-ánál van) ezen felül azt is elmondták, hogy tegnap komoly verekedés volt az intézményben a diákok között; a verekedőket az iskola tanárai és igazgatója választották szét. Erre a csetepaté résztvevői megfenyegették a "játékukat" elrontó felnőtte(ke)t, hogy megölik (őket). Azt nem tudják, hogy ezzel függ-e össze a mai ámokfutás. Kiderült az is, hogy a portás igazából biztonsági őr volt; ezért támadták meg őt is. Élő adásban is kiemelték, hogy az iskolában 90-95%-ban cigányok tanulnak.
Kieészíteném azzal azért, hogy hiperaktiv és hátrányoshelyzetű gyerekeket... Illetve azt, hogy megfenyegették a gyerekek az igazgatót a verekedés után, valamint hozzátenném, hogy 5 milla a nyomravezetői díj... ami azért elég magas, tehát szerintem meglesz az a támadó...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 08. - 08:17:29
Válasz #169
Nem elérhető

madinorbi


"Este fél hétkor egy símaszkos fegyveres rontott be a Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskolába, ahol két férfit fejbe lőtt, az iskola gondnokát pedig kézen lőtte. Ezután a támadó elmenekült, a gondnok pedig riasztotta a mentőket, akik ugyan percek alatt a helyszínre érkeztek, de a fejbe lőtt sérülteken már nem tudtak segíteni. Gyerekek a támadás idején nem voltak az iskolában." (Index)

Na ehhez támasszatok biciklit...
a HírTV a következőt írja (szó szerinti idézet INNEN): “A HavariaPress hírügynökség úgy tudja, hogy az intézményben nehezen nevelhető, illetve hátrányos helyzetű fiatalokkal foglalkoznak, ezért nem zárható ki, hogy valamelyik diák vagy szülő bosszúja állhat a brutális ámokfutás hátterében.”

A HírTV élő beszámolójában (ITT található; ez a rész kb. a videó 40-45%-ánál van) ezen felül azt is elmondták, hogy tegnap komoly verekedés volt az intézményben a diákok között; a verekedőket az iskola tanárai és igazgatója választották szét. Erre a csetepaté résztvevői megfenyegették a "játékukat" elrontó felnőtte(ke)t, hogy megölik (őket). Azt nem tudják, hogy ezzel függ-e össze a mai ámokfutás. Kiderült az is, hogy a portás igazából biztonsági őr volt; ezért támadták meg őt is. Élő adásban is kiemelték, hogy az iskolában 90-95%-ban cigányok tanulnak.
Kieészíteném azzal azért, hogy hiperaktiv és hátrányoshelyzetű gyerekeket... Illetve azt, hogy megfenyegették a gyerekek az igazgatót a verekedés után, valamint hozzátenném, hogy 5 milla a nyomravezetői díj... ami azért elég magas, tehát szerintem meglesz az a támadó...
Én tanítottam hiperaktívakat, mivel van angoltanári végzettségem, és azt is tudom, hogy melyik suliról van szó jelen estben, hidd el ezek mindenek csak nem hiperaktívak  ;)
Ilyenkor kellene a jó öreg halálbüntetés...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 08. - 08:30:32
Válasz #170
Nem elérhető

FirstLady


"Este fél hétkor egy símaszkos fegyveres rontott be a Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskolába, ahol két férfit fejbe lőtt, az iskola gondnokát pedig kézen lőtte. Ezután a támadó elmenekült, a gondnok pedig riasztotta a mentőket, akik ugyan percek alatt a helyszínre érkeztek, de a fejbe lőtt sérülteken már nem tudtak segíteni. Gyerekek a támadás idején nem voltak az iskolában." (Index)

Na ehhez támasszatok biciklit...
a HírTV a következőt írja (szó szerinti idézet INNEN): “A HavariaPress hírügynökség úgy tudja, hogy az intézményben nehezen nevelhető, illetve hátrányos helyzetű fiatalokkal foglalkoznak, ezért nem zárható ki, hogy valamelyik diák vagy szülő bosszúja állhat a brutális ámokfutás hátterében.”

A HírTV élő beszámolójában (ITT található; ez a rész kb. a videó 40-45%-ánál van) ezen felül azt is elmondták, hogy tegnap komoly verekedés volt az intézményben a diákok között; a verekedőket az iskola tanárai és igazgatója választották szét. Erre a csetepaté résztvevői megfenyegették a "játékukat" elrontó felnőtte(ke)t, hogy megölik (őket). Azt nem tudják, hogy ezzel függ-e össze a mai ámokfutás. Kiderült az is, hogy a portás igazából biztonsági őr volt; ezért támadták meg őt is. Élő adásban is kiemelték, hogy az iskolában 90-95%-ban cigányok tanulnak.
Kieészíteném azzal azért, hogy hiperaktiv és hátrányoshelyzetű gyerekeket... Illetve azt, hogy megfenyegették a gyerekek az igazgatót a verekedés után, valamint hozzátenném, hogy 5 milla a nyomravezetői díj... ami azért elég magas, tehát szerintem meglesz az a támadó...
Én tanítottam hiperaktívakat, mivel van angoltanári végzettségem, és azt is tudom, hogy melyik suliról van szó jelen estben, hidd el ezek mindenek csak nem hiperaktívak  ;)
Ilyenkor kellene a jó öreg halálbüntetés...
Én is hiperaktív voltam... mondjuk akkor még nem is volt ilyen suli (nem is bánom), tele is volt az ellenőrzőm intővel, hogy  beszélgettem az órán, dehát kitűnő volt a bizonyítványom, nem volt mit tenni a tanároknak ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
...mondjuk nem is lőttem le az igazgatót  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Egyébként nagyon nem vagyok híve az ilyen iskoláknak, márcsak azért sem, mert azt csinál ott a gyerek, amit akar, olyan órára megy be, amilyenre akar, nincsenek szabályok... na és ez az, összekeverik a hiperaktív gyerekeket a "nemhiperaktív" gyerekekkel... ezek olyan iskolák, ahová viselkedésizavaros gyerekek kerülnek, ugyebár... csak kérdés, hogy miért viselkedészavaros: azért mert untatják a tanárok, mert már mindent tud, vagy azért, mert nem AKAR tanulni semmit, soha, és kivágták már egy csomó másik suliból...

És egy sztori: a barátnőm kisfia hiperaktív 154-es IQ-val 8 évesen, először eltanácsolták hiperaktív suliba, mert dumált sokat az órán, igaz, ő is kitűnő tanuló volt, de mostmár el lehet tanácsolni az iskolapszichológus (!) által... ˝=/ Elvitte a barátnőm olyan suliba, egy hét alatt 8-szor verték meg a kisfiút valószínűleg "nem hiperaktív" gyerekek, és minden nap sírva ment haza... Most "rendes" iskolába jár, magatartása 2-3-as (még mindig nem bír a fenekén ülni órán, ha kibírja ülve, akkor dumál sokat :D ), viszont kitűnő tanuló továbbra is, és nem verik meg a suliban... ::)

Vajon miért keverik össze ezeket a gyerekeket?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 08. - 09:16:52
Válasz #171
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Elfogták a Csepeli lövöldözőt, 10:00-kor Sajtótájékoztató a BRFK-n 8)

2009. Január 08. - 09:18:58
Válasz #172
Nem elérhető

FirstLady


Elfogták a Csepeli lövöldözőt, 10:00-kor Sajtótájékoztató a BRFK-n 8)
... hozzátenném, hogy 5 milla a nyomravezetői díj... ami azért elég magas, tehát szerintem meglesz az a támadó...
jajdemeglepődtem 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 08. - 10:11:42
Válasz #173
Nem elérhető

madinorbi


Elfogta a rendőrség azt az embert, aki két férfit agyonlőtt és egy harmadikat is meglőtt egy csepeli iskolában. Az elfogás körülményei egyelőre nem ismertek, a BRFK délelőtt tíz órára hívott össze sajtótájékoztatót, hogy beszámoljon a hazánkban példátlan bűnügy felderítéséről.

A Csepel-sziget Általános és Szakiskolában az intézmény vezetőjét - egyben a XXI. kerületi MSZP egyik helyi politikusát - és igazgatóhelyettesét lőtték agyon, és meglőtték az épület gondnokát is, akit az éjszaka a Merényi Gusztáv Kórházban megműtötték, s úgy tudni, hogy még nem tudták kihallgatni. Sajtóinformációk szerint az iskolában - ahol nehezen nevelhető, illetve hátrányos helyzetű fiatalokkal foglalkoznak - kedden nagy verekedés tört ki a diákok között, majd miután a tanárok rendet teremtettek, néhányan halálosan megfenyegették az intézményvezetőt.

A helyi- és a párthírek szerint az utóbbi időben többször is megpróbáltak fellépni kábítószer-terjesztők ellen. Az Inforádió értesülései szerint személyes indítékok állhattak a gyilkosságok hátterében. A Népszabadság úgy tudja, a gyilkos megbeszélésre hívta az intézményvezetőt, és az aulában, egy oszlop mögé húzódva várt áldozatára. De arra nem számított, hogy ketten jönnek. Ezért kellett meghalnia Takács József helyettesének is. A kettős gyilkosság ügyében Tóth Gábor, Budapest Rendőrfőkapitánya ötmillió forintos nyomravezetői díjat tűzött ki.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 08. - 10:17:04
Válasz #174
Nem elérhető

George


Vissza a halálbüntetést  :-< :-/- :-/--

2009. Január 08. - 10:20:47
Válasz #175
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 08. - 10:22:42
Válasz #176
Nem elérhető

George


Vissza a halálbüntetést  :-< :-/- :-/--
;-oo-;  @:-) @:-) @:-)

Most komolyan, van értelme az ilyet évekig tárolni állami pénzen? Hulljon a férgese &5* >:D

2009. Január 08. - 10:24:24
Válasz #177
Nem elérhető

madinorbi


Ezt mondom én is !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 08. - 10:25:46
Válasz #178
Nem elérhető

George


Tescos szatyorral kellene megfojtani, az úgyis ingyen van, meg gazdaságos is @-o

2009. Január 08. - 10:27:02
Válasz #179
Nem elérhető

endre66


Tescos szatyorral kellene megfojtani, az úgyis ingyen van, meg gazdaságos is @-o
Remélem edzésen is ilyen agresszív leszel... :-/-(-: