2024. Május 23. - 11:39:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324372 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Március 07. - 21:56:49
Válasz #360
Nem elérhető

endre66


 !+"%
Bízzál bennem.  :-/-(-:
Neked amúgy is 60-nal kell próbálkoznod, beef.  :-<

2009. Március 07. - 22:29:58
Válasz #361
Nem elérhető

Cressler


 ;D majd számolj be mi volt
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 07. - 22:32:53
Válasz #362
Nem elérhető

endre66


;D majd számolj be mi volt
Én már látom (és maradhat is a topikban): iszonyat savasodás a 40. ismétlés után, káromkodás, rúd letétel, utána 5 perc mozgásképtelen fekvés a fekpadon. Ez lesz George. @-o Én simán folyamatosan végigmegyek 100 ismétlésig.  @:-)

2009. Március 08. - 14:03:08
Válasz #363
Nem elérhető

George


;D majd számolj be mi volt
Én már látom (és maradhat is a topikban): iszonyat savasodás a 40. ismétlés után, káromkodás, rúd letétel, utána 5 perc mozgásképtelen fekvés a fekpadon. Ez lesz George. @-o Én simán folyamatosan végigmegyek 100 ismétlésig.  @:-)
Emlékszek én egy bizonyos tolódzkodó "versenyre", ahol csúnyán beragadtál :-p :-* cicus :-*

2009. Március 09. - 13:08:46
Válasz #364
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Március 09. - 13:12:26
Válasz #365
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó


2009. Március 09. - 14:08:07
Válasz #367
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 09. - 14:27:47
Válasz #368
Nem elérhető

like.no.other


Amit a kissraccal muveltek, arra nincs szo.. Azt kivanom, hogy a kis gennyekkel is megcsinaljak ugyanezt.. Abbol talan tanulnak..

2009. Március 09. - 15:48:36
Válasz #369
Nem elérhető

doncicco


Érdekes, hogy a Retekklubon ilyeneket meg sem említenek, meg a Naplóban sem, meg az m1 sem..

2009. Március 09. - 16:31:24
Válasz #370
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szlovákiában lefoglaltak egy kisebb szállítmány valamit.  ????... Hogy mi ilyen nagy biznisz ebben a pár kiló talkumban?  8) :D

2009. Március 09. - 16:42:18
Válasz #371
Nem elérhető

Cressler


Ők sem romák.

http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/iskolai_eroszak_az_interneten/2090626/
Én nem értem ezt a videót, ezt végigülni??? Üssön vissza vagy próbáljon elfutni, de így ülni végig ez nekem magas.

Am nemtudom mi a dolog előzménye, hallok egy most legyen nagy a szád bekiálltást de ez hányinger.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 09. - 16:45:46
Válasz #372
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ők sem romák.

http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/iskolai_eroszak_az_interneten/2090626/
Én nem értem ezt a videót, ezt végigülni??? Üssön vissza vagy próbáljon elfutni, de így ülni végig ez nekem magas.

Am nemtudom mi a dolog előzménye, hallok egy most legyen nagy a szád bekiálltást de ez hányinger.

Nekem megfordult a fejemben hogy megjátszott. De ne haragudjon meg érte a devla de szegény vagy nagyon fél vagy nagyon muja.

2009. Március 09. - 16:49:33
Válasz #373
Nem elérhető

George


Ők sem romák.

http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/iskolai_eroszak_az_interneten/2090626/
Én nem értem ezt a videót, ezt végigülni??? Üssön vissza vagy próbáljon elfutni, de így ülni végig ez nekem magas.

Am nemtudom mi a dolog előzménye, hallok egy most legyen nagy a szád bekiálltást de ez hányinger.

Nekem megfordult a fejemben hogy megjátszott. De ne haragudjon meg érte a devla de szegény vagy nagyon fél vagy nagyon muja.
Ez tuti nem megjátszott a gyerek teljesen be van szarva...van ilyen aki teljesen leblokkol krízis helyzetben. Amúgy én ezért támogatom a fiatal kori súlyzózást, ad egy kis plusz erőt meg önbizalmat, és az ilyen szarfaszúak is kétszer meggondolják, hogy belekössenek-e egyáltalán ::)

2009. Március 09. - 17:46:12
Válasz #374
Nem elérhető

mushroom


Lehet előtte azért mutatóba odarakták neki a rugóskést... Én is pont ezen gondolkoztam, hogy ilyen megalázást max az visel el, aki ténylegesen az életét félti. A másik oldalról viszont azt nem értem, hogy a szép 3 fős társaság látszólag rohadtul élvezte a helyzetet. Hogy lehet ezt élvezni?? Lenyalatták vele a cipőjüket és úgy verték, hogy nem is védekezett. Ez már nem tartotik az ember kategóriába, nem is szabad ugyanazokat a jogokat megadni nekik, ami az embereknek jár.  :-Đ