2024. Június 16. - 11:38:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 108096 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 22. - 10:31:52
Válasz #105
Nem elérhető

Kozi001


Itt van még1:

Na szval, teremben vagyunk.. edzünk.. Bejön két fiatal srác, átöltözik stb.. bemelegít.. Mondja nekem az egyik h segítsek neki h mit hogyan kell stb..
Arra jutottunk hogy fekvenyomással kezd a srác.
Na mondom biztos láttátok már tv-ben, hogy hogy kell fekvenyomni... Feküdj be alá és akkor melegíts.
Erre a srác, elkezd leülni a földre már fekszik lefele :o,közeledve a fekpad alá. Megszólalok, hogy te mit akarsz csinálni? Felülés? Fekvőtámasz?? :o Erre ő: Dehogyis, hát azt mondtad hogy feküdjek be a fekpad alá, és melegítsek be.
@-o ****:))) ****:)))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 22. - 11:33:54
Válasz #106
Nem elérhető

God Vazzeg


Itt van még1:

Na szval, teremben vagyunk.. edzünk.. Bejön két fiatal srác, átöltözik stb.. bemelegít.. Mondja nekem az egyik h segítsek neki h mit hogyan kell stb..
Arra jutottunk hogy fekvenyomással kezd a srác.
Na mondom biztos láttátok már tv-ben, hogy hogy kell fekvenyomni... Feküdj be alá és akkor melegíts.
Erre a srác, elkezd leülni a földre már fekszik lefele :o,közeledve a fekpad alá. Megszólalok, hogy te mit akarsz csinálni? Felülés? Fekvőtámasz?? :o Erre ő: Dehogyis, hát azt mondtad hogy feküdjek be a fekpad alá, és melegítsek be.
@-o ****:))) ****:)))

Jájj, miért nincsenek ilyen elmeroggyantak itt nálunk, szénné röhögném magam, vagyok olyan köcsög, hogy még súlyt is adok a kezébe: "ezaz, jól csinálod!"  >:D

2009. Május 22. - 15:29:48
Válasz #107
Nem elérhető

Gabe


ezt én is megnéztem volna  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 22. - 15:55:21
Válasz #108
Nem elérhető

poweres


Nekem is van egy jó sztorim.

Melóhelyemen reggeli időben, átugrottam szembe a boltba venni egy kis pufirizst meg némi csirkemmellsonit.Miközben vásárolok észrevettem mellettem lévő familiárisan hiperpigmentált kisebbség nagyon szúrósan néz, mire a legnagyobb darab odalépett hozzám(félmeztelen volt a sörös pocakját villogtatta a közértben), és megkérdezte hogy nyomod a vasat?:) Mondom így is lehet mondani de inkább mondjuk azt hogy gyúrogatok.Közben a másik már a hátammögött volt és kérdezte hogy mit egyenek hogy izmosak legyenek.belenéztem kosarukba(a zsebükbe nemtudtam)4-5 kakaós  csiga meg vagy 40dkg szalámi volt. finoman megjegyeztem hogy talán nem ez a legegészségesebb reggeli, mire a nagydarab már kérdezte, hogy de figyelj vannak olyan cuccok amiktől gyorsan lemegy.Mondom mi az agyad, kicsit felkaptam a vizet hogy próbáltam normális választ adni ez meg egyből kokszolna.

2009. Május 22. - 21:31:41
Válasz #109
Nem elérhető

xinitrc


Tőlem egyszer a teremben dolgozó "Trainer" kérdezte meg felhúzásom közepette, hogy ezt a gyakorlatot minek csinálom, talán súlyemelő vagyok? Mert hogy ő ezzel még sohasem találkozott. Lehet tényleg kimaradt a tankönyvből, amit használt?  :D

2009. Június 02. - 22:49:55
Válasz #110
Nem elérhető

Gabe


Múlt héten a terembe befelé menet!
Sajnos csak a végére értem oda:

"levezetésnek nyomok egy kis enantátot, oszt csá"

Jó lett volna a felvezetést is hallani!  ****:)))))) ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 02. - 23:19:45
Válasz #111
Nem elérhető

Cressler


Múlt héten a terembe befelé menet!
Sajnos csak a végére értem oda:

"levezetésnek nyomok egy kis enantátot, oszt csá"

Jó lett volna a felvezetést is hallani!  ****:)))))) ****:)))
szusztanon therapy @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 02. - 23:35:35
Válasz #112
Nem elérhető

Gabe


Múlt héten a terembe befelé menet!
Sajnos csak a végére értem oda:

"levezetésnek nyomok egy kis enantátot, oszt csá"

Jó lett volna a felvezetést is hallani!  ****:)))))) ****:)))
szusztanon therapy @-o
Baszki, ez eszembe sem jutott!  !+"% Łł=
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 03. - 10:12:45
Válasz #113
Nem elérhető

AtisFace


A szarrágyúrással meg vigyázni kell, mert sok emberrel megesett már, hogy nem figyelt oda, aztán túl izmos lett!- :D

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Június 03. - 10:13:49
Válasz #114
Nem elérhető

FirstLady


A szarrágyúrással meg vigyázni kell, mert sok emberrel megesett már, hogy nem figyelt oda, aztán túl izmos lett!- :D


ez nagyon jóóóó! ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 03. - 10:19:15
Válasz #115
Nem elérhető

George


Nekem is van egy jó sztorim.

Melóhelyemen reggeli időben, átugrottam szembe a boltba venni egy kis pufirizst meg némi csirkemmellsonit.Miközben vásárolok észrevettem mellettem lévő familiárisan hiperpigmentált kisebbség nagyon szúrósan néz, mire a legnagyobb darab odalépett hozzám(félmeztelen volt a sörös pocakját villogtatta a közértben), és megkérdezte hogy nyomod a vasat?:) Mondom így is lehet mondani de inkább mondjuk azt hogy gyúrogatok.Közben a másik már a hátammögött volt és kérdezte hogy mit egyenek hogy izmosak legyenek.belenéztem kosarukba(a zsebükbe nemtudtam)4-5 kakaós  csiga meg vagy 40dkg szalámi volt. finoman megjegyeztem hogy talán nem ez a legegészségesebb reggeli, mire a nagydarab már kérdezte, hogy de figyelj vannak olyan cuccok amiktől gyorsan lemegy.Mondom mi az agyad, kicsit felkaptam a vizet hogy próbáltam normális választ adni ez meg egyből kokszolna.
Áááá az ilyennek azt kell mondani, hogy még kettő csiga, és az úgy már fasza lesz ****:)))))) :D Segítsen nekik a halál...

2009. Június 03. - 10:24:58
Válasz #116

Torony

Vendég
A szarrágyúrással meg vigyázni kell, mert sok emberrel megesett már, hogy nem figyelt oda, aztán túl izmos lett!- :D



hétvégén egy komám mondta, hogy fogyott 20 kilót, most már szeretne edzeni, hogy izmosodjon egy kicsit, de nem akar ilyen porokat szedni, mert nem szeretné "3 hónap alatt bucira gyúrni magát"...  ;D ;D ;D

2009. Június 03. - 12:53:21
Válasz #117
Nem elérhető

naturalman


 ***)))) jajj szegény feje ****:)))

2009. Június 03. - 18:26:54
Válasz #118
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nekem is van egy jó sztorim.

Melóhelyemen reggeli időben, átugrottam szembe a boltba venni egy kis pufirizst meg némi csirkemmellsonit.Miközben vásárolok észrevettem mellettem lévő familiárisan hiperpigmentált kisebbség nagyon szúrósan néz, mire a legnagyobb darab odalépett hozzám(félmeztelen volt a sörös pocakját villogtatta a közértben), és megkérdezte hogy nyomod a vasat?:) Mondom így is lehet mondani de inkább mondjuk azt hogy gyúrogatok.Közben a másik már a hátammögött volt és kérdezte hogy mit egyenek hogy izmosak legyenek.belenéztem kosarukba(a zsebükbe nemtudtam)4-5 kakaós  csiga meg vagy 40dkg szalámi volt. finoman megjegyeztem hogy talán nem ez a legegészségesebb reggeli, mire a nagydarab már kérdezte, hogy de figyelj vannak olyan cuccok amiktől gyorsan lemegy.Mondom mi az agyad, kicsit felkaptam a vizet hogy próbáltam normális választ adni ez meg egyből kokszolna.
Áááá az ilyennek azt kell mondani, hogy még kettő csiga, és az úgy már fasza lesz ****:)))))) :D Segítsen nekik a halál...
Hasonló úriemberek voltak bent nemrég az üzletben. A "góré" kb. 5 percnyi tanácsadás után végignézett rajtam és ezt mondta:

"Főnök, látom Te is szoktál azér gyúrni. Van ott azér kar! Figyejj má, mondjá nekem olyan cuccot ami nem a polcon van és olyan izmos leszek tőle mint Te...vagy még izmosabb!"


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 03. - 18:27:59
Válasz #119
Nem elérhető

fastor


Nekem is van egy jó sztorim.

Melóhelyemen reggeli időben, átugrottam szembe a boltba venni egy kis pufirizst meg némi csirkemmellsonit.Miközben vásárolok észrevettem mellettem lévő familiárisan hiperpigmentált kisebbség nagyon szúrósan néz, mire a legnagyobb darab odalépett hozzám(félmeztelen volt a sörös pocakját villogtatta a közértben), és megkérdezte hogy nyomod a vasat?:) Mondom így is lehet mondani de inkább mondjuk azt hogy gyúrogatok.Közben a másik már a hátammögött volt és kérdezte hogy mit egyenek hogy izmosak legyenek.belenéztem kosarukba(a zsebükbe nemtudtam)4-5 kakaós  csiga meg vagy 40dkg szalámi volt. finoman megjegyeztem hogy talán nem ez a legegészségesebb reggeli, mire a nagydarab már kérdezte, hogy de figyelj vannak olyan cuccok amiktől gyorsan lemegy.Mondom mi az agyad, kicsit felkaptam a vizet hogy próbáltam normális választ adni ez meg egyből kokszolna.
Áááá az ilyennek azt kell mondani, hogy még kettő csiga, és az úgy már fasza lesz ****:)))))) :D Segítsen nekik a halál...
Hasonló úriemberek voltak bent nemrég az üzletben. A "góré" kb. 5 percnyi tanácsadás után végignézett rajtam és ezt mondta:

"Főnök, látom Te is szoktál azér gyúrni. Van ott azér kar! Figyejj má, mondjá nekem olyan cuccot ami nem a polcon van és olyan izmos leszek tőle mint Te...vagy még izmosabb!"


 @:-)
mit sóztál rá ? ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó