2024. Június 16. - 12:26:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 108107 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. November 08. - 19:25:08
Válasz #300

atomanti111

Vendég
Ma hajnalok hajnalán kb 8 óra fele kapok egy sms-t egyik kiscimborámtól és egy kérdés állt benne,hogy az igaz hogy ha most elkezd edzeni az izma 1 hónapig nő aztán leáll aztán majd pár hónap múlva újraindul és így növekszik az izom ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ nem is reagáltam sms be mert hosszú lett volna,de msn en irtam egy kis regényt neki az izom növekedésről ;D ;D

az emberi hülyeség határtalan!!

ja a másik,az egyik tápkieg termékhez irt valaki kommentet hogy ő szeretné szedni,de nem akar felfújt lenni,csak olyan kicsit izmos,mert neki nem tetszenek a felfújt emberek!



az internet világában azért ez egészen elképesztő....

2010. November 11. - 23:08:25
Válasz #301
Nem elérhető

dumbass


A múltkor egyik évfolyamtársam ezt kérdezte tőlem:
- Te figyu már mit szedjek? J**bo Prof., kreatin transzportrendszert, vagy danabolt?

Hát bazeg....

2010. November 11. - 23:09:42
Válasz #302
Nem elérhető

trobert2


Fölösleges edzenie ****)
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 12. - 09:00:56
Válasz #303
Nem elérhető

tömegElek


ennyi barmot.... @-o @-o

2010. November 12. - 09:57:29
Válasz #304
Nem elérhető

warren


A múltkor egyik évfolyamtársam ezt kérdezte tőlem:
- Te figyu már mit szedjek? J**bo Prof., kreatin transzportrendszert, vagy danabolt?

Hát bazeg....
Remélem a danabolt ajánlottad.  !+"%
 :-/- :)
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. November 12. - 14:03:31
Válasz #305
Nem elérhető

dumbass


A múltkor egyik évfolyamtársam ezt kérdezte tőlem:
- Te figyu már mit szedjek? J**bo Prof., kreatin transzportrendszert, vagy danabolt?

Hát bazeg....
Remélem a danabolt ajánlottad.  !+"%
 :-/- :)

Valami olyasmit mondtam hogy az agyadra szedjél valamit, de ha nagyon akarsz valamit akkor csirkét szedjél :D

2010. November 12. - 20:22:25
Válasz #306
Nem elérhető

Milito


Ezt most találtam egy oldalon miközben nézegettem. Termékről kérdés. Majd beszartam! ;D

"Sziasztok!
182 cm 125 kg színtiszta zsír,és szeretnék vmi polót a gyúráshoz...Ez tényleg segít?Mennyit fogyhatok tőle?
Köszi a választ előre is!"


2010. November 12. - 20:45:00
Válasz #307
Nem elérhető

trobert2


szegénynek agyára ment a zsír!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 13. - 12:59:50
Válasz #308
Nem elérhető

H. Laci


"Vettem fehérjét! De normálisat, olyat amiben nincs protein! Mert a protein az szét basz!"   ;D ;D ;D ;D Azon gondolkodtam hogy csóróóó gyereknek mit mondhattak a boltban mikor bement hogy protein mentes fehérjét kér.  ;D Rásóztak valamit, ami pont annyiba került, mint amennyi pénze volt és kész.  ;D ;D

2010. November 13. - 16:56:26
Válasz #309
Nem elérhető

VG


"Vettem fehérjét! De normálisat, olyat amiben nincs protein! Mert a protein az szét basz!"   ;D ;D ;D ;D Azon gondolkodtam hogy csóróóó gyereknek mit mondhattak a boltban mikor bement hogy protein mentes fehérjét kér.  ;D Rásóztak valamit, ami pont annyiba került, mint amennyi pénze volt és kész.  ;D ;D

nekem osztálytársam ugyan ez:
-szedsz proteint?
-hülye vagy? nem akarom azt h nagydarab impotens állat legyek!
-és fehérjét szedsz? (nagyon cseles voltam, nem rögtön lőttem le a poént:D)
-persze!
-mondom ugyanaz a kettő!....(itt egy kicsi vita kerekedett)
szerintem sokan azt hiszik h protein=szteroid, és általában egy kezdő nagyon nincs tisztában ilyenekkel azt se tudja h mi az a szteroid, csak vmit hallott róla vhonnan, tisztelet a kivételnek!  8-}

2010. November 21. - 11:01:27
Válasz #310
Nem elérhető

Szabi


Muszáj megosztanom veletek valamit,mert úgy gondolom ekkora baromságot se mindennap hallotok ;D

Tegnap találkoztam egy ismerősömmel aki a következőket mondta nekem:

Hoztam a fiamnak én is ilyen porokat,de őt nem nagyon érdekli a dolog meg nincs kitartása és elcserélgette.Kérdezem tőle milyen porokat?Ki gyártja?Gaspari,Bsn,...... stb...?
Erre ő: Biztos ismered,a izé gyártja őőőő  Aloe Vera ;D ;D ;D

Kérdem tőle most por ez vagy valami ital mert olyat mintha már láttam volna boltba de nem vagyok benne biztos hogy az gyártja...
Erre azt mondja h van több fajta termékük azt mondják a gyúrósok hogy nagyon kemény...

Lezártam annyival a beszélgetést hogy nem tudom mi lehet az... ;D ;D ;D

"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. November 21. - 11:30:50
Válasz #311
Nem elérhető

naturalman


Aloje ki vera nem? ****:))) :-!

2010. November 21. - 11:57:33
Válasz #312
Nem elérhető

Milito


Aloe vera, az jó lehet... :D

2010. November 21. - 12:38:32
Válasz #313
Nem elérhető

pmiller06


Ez is egy ugyanolyan MLM lófasz, mint a többi (Nu skin, Flavon, Flavin stb stb) . A világ legjobb, legegészségesebb vitaminjait, étrendkiegészítőit árulja mindenki. Orvosoktól a kőművesig... A LÉNYEG (most figyeljetek!) 25 évvel tovább fogsz élni, ha ezt használod.... Na meg az, hogy egy 3 ezer forintot sem érő multivitamint megvetetnek veled 16 ezerért  ;D ;D ;D ;D Balfasz egy ország ez  ;D Dolgozni senki nem akar... Csak sok pénzt a semmiből

Nálunk egy srác mondta, hogy az 5 hónapos tesztó és mellé egyéb finomságokat tartalmazó kúrája után nem kell neki majd semmi gyógyszer, meg kieg a helyreállításhoz. A flavon max majd helyrerakja fele annyi idő alatt ;D ;D Tippeket kérnék szerintetek sikerült?

2010. November 21. - 13:00:39
Válasz #314
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez is egy ugyanolyan MLM lófasz, mint a többi (Nu skin, Flavon, Flavin stb stb) . A világ legjobb, legegészségesebb vitaminjait, étrendkiegészítőit árulja mindenki. Orvosoktól a kőművesig... A LÉNYEG (most figyeljetek!) 25 évvel tovább fogsz élni, ha ezt használod.... Na meg az, hogy egy 3 ezer forintot sem érő multivitamint megvetetnek veled 16 ezerért  ;D ;D ;D ;D Balfasz egy ország ez  ;D Dolgozni senki nem akar... Csak sok pénzt a semmiből

Nálunk egy srác mondta, hogy az 5 hónapos tesztó és mellé egyéb finomságokat tartalmazó kúrája után nem kell neki majd semmi gyógyszer, meg kieg a helyreállításhoz. A flavon max majd helyrerakja fele annyi idő alatt ;D ;D Tippeket kérnék szerintetek sikerült?

Ha dob még hozzá egy kis Puffin lekvárt...akkor tutter.