2024. Június 06. - 07:39:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 105083 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Július 23. - 17:23:43
Válasz #240
Nem elérhető

warren


Valamelyik nap a teremben két srác látom nagyon "gyököl" a felszívássa, beadással.
Gondoltam megkérdezem kivácsiságból mit szednek:

-Szevasztok, mit szedtek, megkérdezhetem?
-persze, tesztoszteron.
-ok, de milyen fajta propi, vagy enatát, vagy mi?
-Hááát sajna nemtom, mert lekopott a felirat az ampulláról.
-aha ok nyomassátok 1000-el   Łł= Łł=

Gondoltam ezekután az utókúrát fel sem hozon, nehogy összezavarodjanak.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Július 23. - 18:43:20
Válasz #241
Nem elérhető

dino


Valamelyik nap a teremben két srác látom nagyon "gyököl" a felszívássa, beadással.
Gondoltam megkérdezem kivácsiságból mit szednek:

-Szevasztok, mit szedtek, megkérdezhetem?
-persze, tesztoszteron.
-ok, de milyen fajta propi, vagy enatát, vagy mi?
-Hááát sajna nemtom, mert lekopott a felirat az ampulláról.
-aha ok nyomassátok 1000-el   Łł= Łł=

Gondoltam ezekután az utókúrát fel sem hozon, nehogy összezavarodjanak.
pfffff   ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 23. - 18:45:29
Válasz #242
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Valamelyik nap a teremben két srác látom nagyon "gyököl" a felszívássa, beadással.
Gondoltam megkérdezem kivácsiságból mit szednek:

-Szevasztok, mit szedtek, megkérdezhetem?
-persze, tesztoszteron.
-ok, de milyen fajta propi, vagy enatát, vagy mi?
-Hááát sajna nemtom, mert lekopott a felirat az ampulláról.
-aha ok nyomassátok 1000-el   Łł= Łł=

Gondoltam ezekután az utókúrát fel sem hozon, nehogy összezavarodjanak.
pfffff   ;D ;D

És a felírat nélküli amplullákat úgy szedték...vagy a tartalmát injektálták?  ;D

2010. Július 23. - 21:38:45
Válasz #243
Nem elérhető

tomasz


Ezt a konkurens oldalol találtam,muszáj vagyok bemásolni!

- egy vevőm tejszínhabos kávéba keverte a monohidrátot, mert esküdött hogy baromi jó az íze. érted, kevés folyadék, aktív szén és zsír jelenléte, és még forró is. ez vitte a prímet.
- volt vevőm aki véletlenül nem napi 2 teáskanállal hanem 2 evőkanállal szedte. jól lecseszett hogy a fél kilós egy hét alatt elfogyott.
- volt srác aki a szendvicsbe a vaj és a sonka közé szórta.
- volt srác aki a Volum*** 3* vaníliásat kovászos uborka levével itta, mert valaki szerint így nem hízlal.
egyelőre itt tartunk. még fékolajban senki sem akarta feloldani, de már várom.

 ;D ;D :o
A vaníliás tömegnövelő kovászos uborka lével tuti lehet...főleg mert így nem is hízlal.A legjobbbb (:-) ***))))
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Július 25. - 16:30:55
Válasz #244
Nem elérhető

Breaker


Láttam olyan fekvenyomást, hogy közben egy 10kilós tárcsát tett a hasára a nép eccerű fia........merthogy időt spórol ha közben a hasizmát is erősíti
a másik amikor a futógépen sétáló egyénnek a kezében volt egy-egy kétkilás kézisúlyzó............vajon mit remélt ettől?

2010. Augusztus 10. - 20:16:44
Válasz #245
Nem elérhető

Boresz


bicajon tekerek már hetek óta az edzés második felében,a mellettem lévő padon lepihenő egyéntől jön a kérdés:

ez milyen része az edzésednek? szálkásítasz?

a szomorú az ,hogy ez a kérdés egy személyi edzőtől hangzott el,így utólag már inkább sírni tudnék ,mint nevetni rajta  :-\
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 20. - 21:42:22
Válasz #246
Nem elérhető

dumbass


Csak a végét csíptem el:

"Ne szeddjééé naposimot, meerr tele van disznóhormonnal"

2010. Augusztus 20. - 21:54:57
Válasz #247
Nem elérhető

AtomAnti


Valaki adjon rá egy szájkosarat...
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Augusztus 21. - 16:01:17
Válasz #248
Nem elérhető

dumbass


Valaki adjon rá egy szájkosarat...

Ha valami problémád van velem, akkor írj egy privátot, és megbeszéljük, de kérlek ne ilyen lealacsonyító beszólással add a tudtomra. Köszi...

2010. Augusztus 21. - 16:09:32
Válasz #249
Nem elérhető

Cressler


Nem-nem ez így helyes,  hogy más is láthassa  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 24. - 21:37:16
Válasz #250
Nem elérhető

Maszat


Már majdnem 2 hete zárva van az isaszegi edzőterem, ezért mostanában szinte mindig máshol edzem. Kinézek a környéken 1 termet és ott edzek.

Ma is így történt.

A pultos srác hallom dumál 1 másik sráccal.

ms: -tudod melyik a legjobb szer?
p: -melyik?
ms: -az oxymetholone!
p: -igen?
ms: -jah!
ms: - amikor beindul van,h napi 1kg-ot hoz, és az MIND IZOM!  (ekkor nagyon okos és komoly fejjel bólogatott)
ms: - meg az izületeket is jól bevizesíti, azért nem szakadsz meg. Csak amikor abbahagyod, az izületekböl kimegy a víz a sok izom ottmarad és sokan "megszakadnak"

(már tudom Balu,h szakította el a mellét  ;D)

szóval ma 900ft-ért lelábazhattam és megtudhattam a legjobb szer titkát is. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 24. - 23:27:24
Válasz #251
Nem elérhető

Gabe


Ma én is hallgattam egy jó sztorit, mondjuk nem tudom mi igaz belőle, vagy mi lehet igaz, de viccesen hangzott.

1: -Nekem nem sok maradt meg a kúra után.
2: -Nem tudom, nekem jó volt.
1: -Na ja, de én deka-szusztát nyomtam, te meg wini-szusztát. A wini izom az megmarad keményen. Azé' volt neked jobb.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 30. - 16:54:04
Válasz #252
Nem elérhető

dumbass


Egy hozzászólás napi..ar-on egy videóhoz:

"Nem tudom milyen szert szed mert a danától inkább a tricepsze hízik a szteroidtól meg az egész karja ennek meg csak bicepsze van, de látszik, hogy nem sportol mert akkor legalább tudna feszíteni hátra is(ami nem széles), mellkasra(ami nincs) és tricepszre is rendesen(de látszik a teniszlabda karján, hogy nincs).XD"

2010. Szeptember 12. - 21:05:15
Válasz #253
Nem elérhető

balic


Pénteken a melóhelyem egyik partnere nagy odaadással elkezdi mesélni, hogy van egy testépítő ismerőse, aki versenyezni akart régebben, de már letett róla mert a lába gyenge volt és nem állta volna meg a helyét a színpadon.
Feljött, hogy mennyi csirkét evett és, hogy 25 évesen pattanásos volt. Elmentek állítólag egy természetgyógyászhoz, aki annak tudta be ezt a problémát, hogy sok csirkét eszik. Szerinte sok ember tévhitben él, amikor azt hiszi, hogy a
csirke egészséges. Manapság a csirkéket hormon készítményekkel táplálják a gyorsabb növekedés érdekében. Éppen ezért eszik a testépítők is mert a csirke húsában utólag is megtalálhatóak ezek a szerek és ők ezáltal tudnak fejlődni, hogy kinyerik ezt a csirke húsából. A pattanásosság csak mellékhatás...  /:-)


2010. Szeptember 12. - 21:12:42
Válasz #254
Nem elérhető

Maszat


Én nem tudom,h van ez 1es embereknél. Ha Én nem tudok valamit akkor nem nagyon szoktam a témában kijeléentő mondatokkal beszélni, h ne csináljak hülyét magambol. Éppen ezért rugdosnám agyon az iylen szarembereket, mert nem az van,h jó nem ért hozzá azért pofázik hülyeséget. Más miért nem pofázik hülyeséget? Azért mert amit nem tud biztosan, amiben nem tájékozott, annál a témánál nem tesz kijelentő mondatokat.


Mondjuk ezen amugy Én is agyaltam már,h a sok szar amivel elsőegítik az állatok és zöldségek fejlődését, az mennyire hathat ki az egészségünkre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26