2024. Június 06. - 16:58:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 105253 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 03. - 20:02:21
Válasz #285

atomanti111

Vendég
És az, hogy "de én nem akarok akkora lenni, mint Ronnie Coleman...."

2010. November 03. - 20:15:24
Válasz #286
Nem elérhető

Milo


Ma bejött két srác a terembe ,az egyik durván elvolt hízva, azt beszélték ,hogy milyen jó hogy dagadt mert a zsírt majd átgyurja és a zsírból izom lesz, meg vékonyan hülyeség elkezdeni edzeni mert nincs mit átépíteni izommá, 1. be kell hízni. Hát ha ő ezér hízott el szándékosan ,az durva...
Riceman

2010. November 03. - 20:21:11
Válasz #287
Nem elérhető

George


"Te aztán jól ki vagy gyúrva! Megfoghatom a karod?" Łł=

2010. November 03. - 20:36:27
Válasz #288
Nem elérhető

Milo


gondolom te erre azt felelted: fiam buzi e vagy?
Riceman

2010. November 03. - 20:51:30
Válasz #289

atomanti111

Vendég
még jobb esetben   egy   hölgy kérdezte tőle...vagy nem??

2010. November 03. - 22:35:25
Válasz #290
Nem elérhető

Milito


Ma bejött két srác a terembe ,az egyik durván elvolt hízva, azt beszélték ,hogy milyen jó hogy dagadt mert a zsírt majd átgyurja és a zsírból izom lesz, meg vékonyan hülyeség elkezdeni edzeni mert nincs mit átépíteni izommá, 1. be kell hízni. Hát ha ő ezér hízott el szándékosan ,az durva...
Ezt már én is hallottam, hogy zsírból könnyű izmot csinálni... Łł=

2010. November 03. - 22:39:22
Válasz #291
Nem elérhető

Milo


ugye, mingyá megyek betolok pár zacskó csipszet, pár liter kólával ,hogy legyen mit izommá alakítani
Riceman

2010. November 03. - 23:19:30
Válasz #292
Nem elérhető

Milito


rajtam pedig van zsír, de az istenért sem akar izommá változni, lehet vmit nem jól csinálok...  ˝=/ ˝=/ ????... :D

2010. November 04. - 09:31:10
Válasz #293
Nem elérhető

George


még jobb esetben   egy   hölgy kérdezte tőle...vagy nem??
Nem, akkor semmi pláne nem lenne benne ;D A válasz természetesen egy határozott NEM volt ***)))) :D

2010. November 04. - 09:36:57
Válasz #294
Nem elérhető

H. Laci


Én is hallottam rengetegszer ezt a zsírból izmot témát.  (:-)  Sőt van egy fórum, mindegy milyen, nem gyúrással kapcsolatos, de van egy topik, asszem "gyúrás" néven.  ;D Srác irta hogy vesz dzsámbót meg asszem danabolt stb. Mondták neki hogy attól nem lesz izmos. Ő pedig büszkén kijelentette hogy egyenlőre csak tömeg kell neki, ahhoz meg ezek pont jók, majd mikor elfogynak akkor a tömegből izmot csinál.  :D ;D  Én nem mertem közbeszólni sem, mert hát csak takony 15 éves vagyok.  ;D

2010. November 04. - 12:25:26
Válasz #295
Nem elérhető

Suncity


még jobb esetben   egy   hölgy kérdezte tőle...vagy nem??
Nem, akkor semmi pláne nem lenne benne ;D A válasz természetesen egy határozott NEM volt ***)))) :D

Ogre ,te még ismered is azt a "sérült" tagot aki a követekző mondatot intézte hozzám (mielőtt hesszelt egy ideig)
T-rudas evezés közben (melyet bébi súllyal csináltam)

 "Jól nézel ki nagyon és még erős is vagy"  :----

2010. November 04. - 14:53:27
Válasz #296
Nem elérhető

George


még jobb esetben   egy   hölgy kérdezte tőle...vagy nem??
Nem, akkor semmi pláne nem lenne benne ;D A válasz természetesen egy határozott NEM volt ***)))) :D

Ogre ,te még ismered is azt a "sérült" tagot aki a követekző mondatot intézte hozzám (mielőtt hesszelt egy ideig)
T-rudas evezés közben (melyet bébi súllyal csináltam)

 "Jól nézel ki nagyon és még erős is vagy"  :----
Van egy pár akire gondolok, írd meg privátban ;D

2010. November 06. - 12:13:53
Válasz #297
Nem elérhető

H. Laci


Nálunk a teremben az egyik "mezőgazdaságban dolgozó" srác szerint függőséget okoz a kreatin. Indokolta is azzal hogy " ezért kell először kisebb adagokat tolni kis ideig, és csak utána a nagyobb adagokat"  ;D ;D

Fogadjunk az S-es malacunk volt  ;D
Tegnap is alkotott  ;D  "Ebben a sportban nem a súlyod a lényeg, hogy hány kiló vagy, hanem az izmok edzettési szintje"  ;D ;D

2010. November 06. - 13:14:34
Válasz #298
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálunk a teremben az egyik "mezőgazdaságban dolgozó" srác szerint függőséget okoz a kreatin. Indokolta is azzal hogy " ezért kell először kisebb adagokat tolni kis ideig, és csak utána a nagyobb adagokat"  ;D ;D

Fogadjunk az S-es malacunk volt  ;D
Tegnap is alkotott  ;D  "Ebben a sportban nem a súlyod a lényeg, hogy hány kiló vagy, hanem az izmok edzettési szintje"  ;D ;D

 @-o  =/+'  Łł=

2010. November 08. - 14:57:24
Válasz #299
Nem elérhető

trobert2


Ma hajnalok hajnalán kb 8 óra fele kapok egy sms-t egyik kiscimborámtól és egy kérdés állt benne,hogy az igaz hogy ha most elkezd edzeni az izma 1 hónapig nő aztán leáll aztán majd pár hónap múlva újraindul és így növekszik az izom ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ nem is reagáltam sms be mert hosszú lett volna,de msn en irtam egy kis regényt neki az izom növekedésről ;D ;D

az emberi hülyeség határtalan!!

ja a másik,az egyik tápkieg termékhez irt valaki kommentet hogy ő szeretné szedni,de nem akar felfújt lenni,csak olyan kicsit izmos,mert neki nem tetszenek a felfújt emberek!

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE