2024. Május 23. - 16:28:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 104086 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 22. - 11:35:08
Válasz #75
Nem elérhető

Gababoy


Engem is zaklatnak okos kérdésekkel..

-Basszus diétázok és semmit se fogyok..,pedig mindent megteszek érte.
-Igen?És miből áll a diétád?
-Hát reggel indítok egy kis müzlivel...
-Aham..de milyen müzlit eszel?
-Chocapic-et!!!Az jó nem?
..kimentem az öltözőből..

Ugyanez a srác.

Edzés után megiszom a fehérje adagomat,animal-os shakerből.Ő pedig egy biotech-es ből iszogat.
Mondom neki(viccesen):
-Áhhh,az Animalosból sokkal jobban felszívodik a fehérje! ;D
Erre ő:
-Tényleg???? :o

 ˝=/

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Január 22. - 12:11:04
Válasz #76
Nem elérhető

Cressler


A mai hát edzésem: szépen végzem a széles fogású lehúzásom (1bemelegítő széria) erre mögöttem elkezdenek beszélni
 -.....amúgy osztálytársam is kondizik, itt edz ő is, de ő szúrja magát!!!
-kicsoda?
- Az Aladár, mondtam is neki, hogy teljesen tönkre teszi magát, amúgy a szülei is tudják ÉS BE AKARJÁK ADNI ELVONÓRA MERT NEM TUD LEÁLLNI A POROKRÓL
(itt jött a kegyelem döfés)
- ÉS ERŐT IS SZÚR MAGÁBA?
- Persze ezek az erő meg tömegnövelő porok mind arra vannak, azé inkább bele se kezdek. 

komolyan mondom, hogy minden elismerésem a tiéd... :-){ mert én ezek után nem tudtam volna edzeni a röhögéstől, a szemébe néztem volna a srácnak, és nevettem volna rajta, sőt, még elismerően vállon is veregettem volna  :----  ;)
köszi ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 22. - 12:13:10
Válasz #77
Nem elérhető

Cressler


Engem is zaklatnak okos kérdésekkel..

-Basszus diétázok és semmit se fogyok..,pedig mindent megteszek érte.
-Igen?És miből áll a diétád?
-Hát reggel indítok egy kis müzlivel...
-Aham..de milyen müzlit eszel?
-Chocapic-et!!!Az jó nem?
..kimentem az öltözőből..

Ugyanez a srác.

Edzés után megiszom a fehérje adagomat,animal-os shakerből.Ő pedig egy biotech-es ből iszogat.
Mondom neki(viccesen):
-Áhhh,az Animalosból sokkal jobban felszívodik a fehérje! ;D
Erre ő:
-Tényleg???? :o

 ˝=/


nálam pont a fordítotja jött elő
" - baszki lóf@szt se bírok hízni mostanában!
- kajálsz rendesen?
- hogyne ma is megettem reggel 5 bundáskenyeret!"
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 22. - 15:48:09
Válasz #78
Nem elérhető

Yeti


- hogyne ma is megettem reggel 5 bundáskenyeret!"
De méé'???  ***)))) A bundáskenyér igencsak tömegnövelő/testépítő kaja lehetne. Benne van minden jó: tojás, fehér kenyér, olaj, vagy jobb helyeken gyesznózsír.
De diétánál is hasznosítható. Jó olajosan. Úgy meg fosat... többet nem eszel semmit.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 29. - 22:58:36
Válasz #79
Nem elérhető

miki_nrg


Ma volt bent a teremben egy elég nagydumás és elég vicces 40körüli figura.
Régebb óta ismerem. Azt tudni kell a srácról hogy már legalább 14éve edz. Méghozá úgy hogy évente jár egy hónapot de azt is úgy hogy abban a hónapban 6-7 alkalommal jön.
Egyébként 1984-től fel tudja sorolni az összes Mr Olympiát voltak edző videói is meg több testépítéssel foglalkozó könyve is. de elég fura dolgokat szűrt le ezekből mert akkora volt a zavar hogy iszonyat.
sok marhaságot összehordott az 1óra alatt. De az egyik legjobb hogy mikor a tápkiegekről volt szó (fehérje, kreatin) előállt azzal hogy ezek mind gyógyszerek és úgy működnek hogy leáll tőlük a veseműködés és ez arra készteti a testet hogy izmot növeljen úgy hogy a leállt vese visszanyomja ezeket a "gyógyszereket" az izmokba. És ez a folyamat nem engedi zsírosodni sem a testet, mert ugye ettől szálkásak a versenyzők is.
Ne ekkor még az a két srác is kiment az öltözőbe röhögni akik csak 1.5hónapja járnak edzeni...  ****:)))
Aztán azzal folytatta a srác hogy már csak azt nem érti hogy hogy ezektől a test ellöki magátol a zsírokat és ezen gondolkdott még edzés végéig  :)

2009. Január 29. - 23:00:58
Válasz #80
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma volt bent a teremben egy elég nagydumás és elég vicces 40körüli figura.
Régebb óta ismerem. Azt tudni kell a srácról hogy már legalább 14éve edz. Méghozá úgy hogy évente jár egy hónapot de azt is úgy hogy abban a hónapban 6-7 alkalommal jön.
Egyébként 1984-től fel tudja sorolni az összes Mr Olympiát voltak edző videói is meg több testépítéssel foglalkozó könyve is. de elég fura dolgokat szűrt le ezekből mert akkora volt a zavar hogy iszonyat.
sok marhaságot összehordott az 1óra alatt. De az egyik legjobb hogy mikor a tápkiegekről volt szó (fehérje, kreatin) előállt azzal hogy ezek mind gyógyszerek és úgy működnek hogy leáll tőlük a veseműködés és ez arra készteti a testet hogy izmot növeljen úgy hogy a leállt vese visszanyomja ezeket a "gyógyszereket" az izmokba. És ez a folyamat nem engedi zsírosodni sem a testet, mert ugye ettől szálkásak a versenyzők is.
Ne ekkor még az a két srác is kiment az öltözőbe röhögni akik csak 1.5hónapja járnak edzeni...  ****:)))
Aztán azzal folytatta a srác hogy már csak azt nem érti hogy hogy ezektől a test ellöki magátol a zsírokat és ezen gondolkdott még edzés végéig  :)

Ez asszem mindent ütött amit eddig hallottam  ****:)))

2009. Február 06. - 11:31:55
Válasz #81
Nem elérhető

powerhuni


Neked konnyu , te meg vagy nove.

2009. Február 06. - 11:49:39
Válasz #82

xgeri

Vendég
Tegnap hallottam a teremben, de szerintem ezt mar ti is tudjatok  ****:)))

"Koleman"-nak mar 2 maja volt es most varja a 3.at! Hat en jot h ***)))), na de az ilyeneket jobb hagyni a p*csaba!

2009. Február 15. - 18:52:49
Válasz #83
Nem elérhető

Frank89


Öltözőben beszélgettünk haverral,és mondja,h most tömegel.Kérdeztem mit eszel?Válasz: 10 libazsíros kenyeret egséznap..  @-o :-X

2009. Február 15. - 18:58:58
Válasz #84
Nem elérhető

H. Laci


az utolsó két irást nem hiszem el  :P :-[ :o

2009. Február 15. - 19:12:20
Válasz #85
Nem elérhető

bender


Öltözőben beszélgettünk haverral,és mondja,h most tömegel.Kérdeztem mit eszel?Válasz: 10 libazsíros kenyeret egséznap..  @-o :-X


 !+"% ehhez csak gratulálni tudok neki, csak tudnám honnan szedik ezeket a b@lf@szságokat??!! :-)!

2009. Február 15. - 19:26:48
Válasz #86
Nem elérhető

H. Laci


mer hát ugye a tömegelésnél nem annyira fontos a minőség (ezt mindenki tudja)
ott néha félre lehet enni hisz kell a fehérje beépüléshez egy kis zsír is   ****:)))

2009. Február 15. - 19:38:41
Válasz #87

Torony

Vendég
Öltözőben beszélgettünk haverral,és mondja,h most tömegel.Kérdeztem mit eszel?Válasz: 10 libazsíros kenyeret egséznap..  @-o :-X


 !+"% ehhez csak gratulálni tudok neki, csak tudnám honnan szedik ezeket a b@lf@szságokat??!! :-)!

ez lófasz.

srác magyarázta régen, hogy a Naposim minden fehérjét megköt válogatás nélkül, szinte kiszippantja a proteint bármiből. A fehérkenyér fehérjetartalma elmondása szerint kb 10%, ergo ő Napo mellé megeszik minden nap egy kétkilós kenyeret, amivel 200g fehérjéhez jut a szervezete. Ez tök olcsó, nem kell húsra meg proteinre költeni.

2009. Február 18. - 20:38:04
Válasz #88
Nem elérhető

rr


-én diétás turmixot kérek de ne legyen benne fehérje...

2009. Március 10. - 16:38:40
Válasz #89

csery

Vendég
Ahol én edzek ott a levegőben terjeng  ahülyeség, két kedvenc emberem:(recepcio nincs,egy darab kazettás magnó)
1.Hoztad a kazit? Nehogymá a szar rádió menjen!!!
-Ja Ja nyomassuk!!!(Mc Hawer az egyik kazin, aztán csere és jöhetett,ezt nem hittem el:Blümchen)
Kazettákat otthagyták egyszer, kivégeztem mindet.Rádió azóta elromlott.
2.Szerintem a biotech az sokkal jobb mint bármi más, mert olcsó a kreatin.
-Probáltál már mást is?
-Nem soha.
3.-Te, ez a fogyi öv ez jo, használt neked?
-Persze, csak vigyáznikell, mert leszedi a zsírra az izmot is.
De néha veszem diktafonra teloval, ha befutnak .