2024. Június 01. - 16:57:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 186996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 19. - 17:20:49
Válasz #570
Nem elérhető

Grizzly79


Melyik suliba jársz pamela? Szak?  ;D
Edzeni hol szoktatok? Lehet tolhatnánk egyet, ha kisebb lesz a belem. --)
Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépészmérnöki karára járok, gépészmérnök szakra, edzeni itthon tolom hétvégén, valamint ott az albiban van pár sulyzó, azzal le tudok karozni hét közben, de természetesen vmikor megdumálhatunk egy közös izomgyilkolást :)
Sok sikert!
Valamelyik nap egyik lányismerősöm öccsének (Ő is odajár) belenéztem a füzetébe. Hááát. Vannak érdekes dolgok nálatok is.
Én a Kandóra jártam, enélfogva papírom van róla, hogy tudok matekozni. De ma már nagyon nem menne. Teljesen eltunyultam.  :-/-(-:
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 19. - 17:22:07
Válasz #571
Nem elérhető

Grizzly79


#:-)
Ma szép edzésnek nézek elé, tegnap kimaradt a mell váll, mert nem volt már időm és energiám sem, így ma duplázok: mell-hát-váll és talán vádli, ha addig nem dőlök ki. Ütős lesz...  =/+'
http://www.youtube.com/watch?v=jgg04EekxIc
Hát nem tudom! Ez elég zorallnak hangzik.  ***)))) O0
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 20. - 12:38:55
Válasz #572
Nem elérhető

Grizzly79


Melyik suliba jársz pamela? Szak?  ;D
Edzeni hol szoktatok? Lehet tolhatnánk egyet, ha kisebb lesz a belem. --)
Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépészmérnöki karára járok, gépészmérnök szakra, edzeni itthon tolom hétvégén, valamint ott az albiban van pár sulyzó, azzal le tudok karozni hét közben, de természetesen vmikor megdumálhatunk egy közös izomgyilkolást :)
Sok sikert!
Valamelyik nap egyik lányismerősöm öccsének (Ő is odajár) belenéztem a füzetébe. Hááát. Vannak érdekes dolgok nálatok is.
Én a Kandóra jártam, enélfogva papírom van róla, hogy tudok matekozni. De ma már nagyon nem menne. Teljesen eltunyultam.  :-/-(-:
ez a vannak érdekes dolgok mire vonatkozik? Arra, hogy durva, vagy arra, hogy vannak hülyeségek? Most komolyan kérdezem, hogy mi a véleményed róla.
Arra gondoltam, hogy durva.
Nem tudom milyen tantárgy füzetét néztem, de tele volt rajzokkal meg differenciál egyenletekkel. Nekem is volt hasonlóan csúnya füzetem villanytanból, elektronikából és automatikából.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 21. - 11:27:02
Válasz #573
Nem elérhető

Grizzly79


Melyik suliba jársz pamela? Szak?  ;D
Edzeni hol szoktatok? Lehet tolhatnánk egyet, ha kisebb lesz a belem. --)
Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépészmérnöki karára járok, gépészmérnök szakra, edzeni itthon tolom hétvégén, valamint ott az albiban van pár sulyzó, azzal le tudok karozni hét közben, de természetesen vmikor megdumálhatunk egy közös izomgyilkolást :)
Sok sikert!
Valamelyik nap egyik lányismerősöm öccsének (Ő is odajár) belenéztem a füzetébe. Hááát. Vannak érdekes dolgok nálatok is.
Én a Kandóra jártam, enélfogva papírom van róla, hogy tudok matekozni. De ma már nagyon nem menne. Teljesen eltunyultam.  :-/-(-:
ez a vannak érdekes dolgok mire vonatkozik? Arra, hogy durva, vagy arra, hogy vannak hülyeségek? Most komolyan kérdezem, hogy mi a véleményed róla.
Arra gondoltam, hogy durva.
Nem tudom milyen tantárgy füzetét néztem, de tele volt rajzokkal meg differenciál egyenletekkel. Nekem is volt hasonlóan csúnya füzetem villanytanból, elektronikából és automatikából.
én még az elején vagyok, és kb mindenben integrálunk. Viszont érdekes az egész, csak rohadt sok. Tegnap éjjel informatikát tanultam, 3 kor eldobtam a jegyzeteket, mert 5:30kor kelés, és pont abból írtunk zh-t, ami következett volna... pfff... de ettől függetlenül tettszik az egyetem, vagy talán pont ezért, hogy ekkora a követelmény, és pont ezért lesz értékes a diplomám
Toljad csak! Szerintem jó szakmát és jó iskolát választottál.  :-)!
Annó én is agyaltam, hogy gépész, vagy informatikus legyek. Még nyílt napon is voltam a Bánkin.
De a számítástechnikai jóval közlelebb állt hozzám, mint a rajzolás így Kandó lett belőle. Illetőleg első helyen a Veszprémi Egyetemet jelöltem be, de az nem jött össze. Így lett Kandó. Egyébként elmondhatom, hogy egyáltalán nem bántam meg, hogy a Kandóra jártam! Sőőőt!!!!
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 23. - 10:49:53
Válasz #574
Nem elérhető

Yeti


Ma volt egy kis sikerélményem a suliban(bemehettem órára  :D ), holnap születésnapom, meg a faszom is kivanmár, ezért ma engedélyeztem magamnak egy extracsalónapot, ami egébként minden hétvégén van. Ma annyiban tértem el az étrendtől, hogy kevesebb fehérjét ettem, megettem 500g rozskenyeret, két ilyen magvas teljeskiörlésű nem tudom mit, valamint mindjárt megyek boltba, és nézek valami diszkrét finomságot. Természetesen péntek-szombat szintén csalónap lesz, de ott mindent eszek, ezt a mait nem veszem számításba.

További szép estét mindenkinek.
Torkos csütörtök és CH tölős hétvége, rlz!!! ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 23. - 19:03:42
Válasz #575
Nem elérhető

dumbass


ezt a hetet pihenőhétnek nyilvánítom, azaz hétközben nem edzettem, rámfér már, szombat-vasárnap edzek legközelebb.

Jó az avatarod. Dobd már be nagyban :D

2010. Szeptember 23. - 19:41:15
Válasz #576
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Szeptember 23. - 20:14:32
Válasz #577
Nem elérhető

dumbass


ezt a hetet pihenőhétnek nyilvánítom, azaz hétközben nem edzettem, rámfér már, szombat-vasárnap edzek legközelebb.

Jó az avatarod. Dobd már be nagyban :D
rendben :)

Bakker jó a forma, már amennyi látszik :D

2010. Szeptember 30. - 23:31:39
Válasz #578
Nem elérhető

NosztalNiga


Jó a tetkó  ;D Nekem vér alá futásból, meg sebekből van kipingálva a vállam, kezem...de ez sem rossz  ;D
Amúgy ennyit mutató kép alapján jó a forma, de még jöhetne (semmi melegséggel ;D) ruhátlanabb fotó is szerintem :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 30. - 23:39:59
Válasz #579
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó a tetkó  ;D Nekem vér alá futásból, meg sebekből van kipingálva a vállam, kezem...de ez sem rossz  ;D
Amúgy ennyit mutató kép alapján jó a forma, de még jöhetne (semmi melegséggel ;D) ruhátlanabb fotó is szerintem :)
a diéta végig rejtegetem magam :)

Szalagcím: "Csadorban jár Pamela"  ;D ;D ;D

2010. Október 09. - 21:19:32
Válasz #580
Nem elérhető

Grizzly79


Sziasztok!  #:-)

Körvonalazódnak a diétám változásai:

Súlyzós edzés úgy néz ki, hétköznap nem lesz, csak hétvégén, egyszerűen nem fér bele... viszont hétköznap minden nap lesz valami mozgás, vagy tempós séta(hazaút a sulimból 50 perc), vagy egy kis otthoni intervallum jellegű edzés(felülések, vádlizás, guggolás saját súllyal, stb).

A kajám végülis úgy fog változni, hogy csökkentem a ch-t, emelem a zsírt, amit mogyoróból fogok fedezni. Hétközben naponta 50 g ch megy, 150g fehérje, 60g zsír, hétvégén csökken a zsír amennyire csak lehet, és a ch felmegy 150 g körülire, majd kiderül, mennyire van szükségem az edzéshez. A szénhidrát hétköznap egyben megy be reggel, a többi étkezés zsír és fehérje. Hétvégén viszont reggel és edzés után fog menni ch, kb 2/3-a edzés után, 1/3-a reggel.

Ami még változás, az az, hogy meghatározott mennyiségű koffeint fogok fogyasztani. Eddig is kávés voltam, ezért jól be kell emelni a mennyiséget.
Hajrá Pamela!

Én mondjuk 50g CH-tól tuti tömeggyilkossá válnék már a második napon.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Október 10. - 12:14:36
Válasz #581
Nem elérhető

dino


sulit simán össze lehet egyeztetni a diétával, éthordó doboz :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 10. - 12:21:35
Válasz #582
Nem elérhető

pmiller06


... csak előfordulhat az is, hogy pl egy brutál matek előadás közepén nem tudod előkapni a kajádat és jóízűen falatozni, mert lemaradsz a sokszor amúgy is nehezen, vagy teljes mértékben követhetetlen gondolatmenettől, vagy szimplán kiküldenek. És nem mindig van úgy órád, szüneted, hogy tudj enni..

2010. Október 10. - 12:49:09
Válasz #583
Nem elérhető

pmiller06


Nem neked címeztem. Amit írtam, azt meg azért, mert.....szerintem aki 3 oldalt is elolvasott már ebből a topicból, az tudhatja, hogy NEM Te vagy az az ember, akinek meg kell említeni, hogy kajás dobozban lehet ételt vinni a suliba...

2010. Október 10. - 12:53:42
Válasz #584
Nem elérhető

dino


most érezzem magam lebaszva? majd igyekszem  ;D ;D amúgy tényleg nem olvastam bele a topicba, csak pár frisebb hozzászólást.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!