2024. Június 16. - 09:30:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 407487 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Június 05. - 12:15:03
Válasz #1485
Nem elérhető

madinorbi


Túlságosan fogyasztói a szemléleted, pénz, fogyasztás, matéria ...
Nincs ideológiai sík.

Lehet, hogy olyan ideológiai sík nincs, mint amit te képes lennél megérteni...
Nálad Norbi inkább csak szimbólumok vannak, mint ideológia, amiről te azt hiszed, hogy ideológia. De nem úgy néz ki, mintha képes lennél a kettőt megkülönböztetni, vagy egyáltalán felfogni, mit jelent pontosan ez a két dolog.

OK  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 05. - 12:36:13
Válasz #1486
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Egy szónak is száz a vége, Én leszeke a főnök  !+"% ;D

2009. Június 05. - 12:37:38
Válasz #1487
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Túlságosan fogyasztói a szemléleted, pénz, fogyasztás, matéria ...
Nincs ideológiai sík.

Lehet, hogy olyan ideológiai sík nincs, mint amit te képes lennél megérteni...
Nálad Norbi inkább csak szimbólumok vannak, mint ideológia, amiről te azt hiszed, hogy ideológia. De nem úgy néz ki, mintha képes lennél a kettőt megkülönböztetni, vagy egyáltalán felfogni, mit jelent pontosan ez a két dolog.

OK  ;D

Ennyi az ideológiád. Egy szimbólum, aminek azt hiszed sok jelentése van. Te nem politizálsz Norbi, te fantáziálsz, amiről szeretnéd azt hinni, hogy ideológia. Ezzel az erővel beállhatnál a hare krisnások közé is és még mindig azt hinnéd, hogy közöd van a politikához.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 05. - 12:40:07
Válasz #1488
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egy szónak is száz a vége, Én leszeke a főnök  !+"% ;D

Nincs ideológiád. Csak képkockákban gondolkozol Producer, husss innét,  - madinorbi után szadadon... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 05. - 12:40:17
Válasz #1489
Nem elérhető

madinorbi


Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 05. - 12:40:44
Válasz #1490
Nem elérhető

FirstLady


Egy szónak is száz a vége, Én leszeke a főnök  !+"% ;D

Nincs ideológiád. Csak képkockákban gondolkozol Producer, husss innét,  - madinorbi után szadadon... :D
nemáááá, megígérte nekem, hogy én lehetek a sajtófőnök...  :'(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 05. - 12:42:00
Válasz #1491
Nem elérhető

FirstLady


Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D

te kéred ki magadnak a személyeskedést?! hi-hi-hi ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 05. - 12:43:42
Válasz #1492
Nem elérhető

madinorbi


Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D

te kéred ki magadnak a személyeskedést?! hi-hi-hi ****:)))
Vitának indult, de a senyor nincs birtokában a megfelelő tudás magnak, és így nekem állt  :'(
De most már felismertem a fondorlatot, beugrott a ringbe érted Lady  ;) , micsoda lovag  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 05. - 12:43:51
Válasz #1493
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D


Szerintem azzal, hogy "nincs ideológiád", Te kezdted a személyeskedést, anélkül, hogy ismernéd azt akihez beszélsz. Erre én csak válaszoltam neked azzal, hogy hogyan látszol Te innen a monitor tulsó oldaláról.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 05. - 12:44:58
Válasz #1494
Nem elérhető

madinorbi


Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D


Szerintem azzal, hogy "nincs ideológiád", Te kezdted a személyeskedést, anélkül, hogy ismernéd azt akihez beszélsz. Erre én csak válaszoltam neked azzal, hogy hogyan látszol Te innen a monitor tulsó oldaláról.
Najó srácok ez nekem nem adja  :-\
Auf wiedersehen !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 05. - 12:45:14
Válasz #1495
Nem elérhető

FirstLady


Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D

te kéred ki magadnak a személyeskedést?! hi-hi-hi ****:)))
...
De most már felismertem a fondorlatot, beugrott a ringbe érted Lady  ;) , micsoda lovag  ;D
upsz... lebuktam ˝=/ ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 05. - 12:46:02
Válasz #1496
Nem elérhető

hopika


Hagggyátok abba!
A politikának semm értelme-a zenének van...idősebb,mint a politika... #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 05. - 12:47:51
Válasz #1497
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D


Szerintem azzal, hogy "nincs ideológiád", Te kezdted a személyeskedést, anélkül, hogy ismernéd azt akihez beszélsz. Erre én csak válaszoltam neked azzal, hogy hogyan látszol Te innen a monitor tulsó oldaláról.
Najó srácok ez nekem nem adja  :-\
Auf wiedersehen !

Magyarul is elköszönhettél volna egy magyar fórumon, igazán.  ;D Legalább stílus kellene a bullshit ideológia mellé...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 05. - 12:48:08
Válasz #1498
Nem elérhető

FirstLady


Hagggyátok abba!
A politikának semm értelme-a zenének van...idősebb,mint a politika... #:-)
:violinplay3: :violinplay3: :violinplay3: :violinplay3:
...húzzadhát öreg cigáááááány, -öregcigáááány-, a fülembe húúúúúúzd...
 :violinplay3: :violinplay3: :violinplay3: :violinplay3:

 ****:)))
(ja, bocsesz, ha valakit megbántottam, ez a dal jutott eszembe először... ;D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 05. - 12:49:31
Válasz #1499
Nem elérhető

madinorbi


Efit ez így gyenge nagyon ...
Ez csak személyeskedés és fantáziálás továbbra is, ragadós ez nálatok úgy látom  ;D


Szerintem azzal, hogy "nincs ideológiád", Te kezdted a személyeskedést, anélkül, hogy ismernéd azt akihez beszélsz. Erre én csak válaszoltam neked azzal, hogy hogyan látszol Te innen a monitor tulsó oldaláról.
Najó srácok ez nekem nem adja  :-\
Auf wiedersehen !

Magyarul is elköszönhettél volna egy magyar fórumon, igazán.  ;D Legalább stílus kellene a bullshit ideológia mellé...
Na tessék elővettem az internacionalista, szolidáris oldalam és az se jó  :'(
szekönd editör mentes felhasználó