2024. Június 16. - 06:44:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 407394 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Január 26. - 16:33:31
Válasz #1965
Nem elérhető

Yeti


Meg lehet köszönni Feribának ;)
Kösz Prod. , öhmm, akarom mondani Feribá!  ;D ****:)))

Tudom nagy szoci fan vagy  :D
Hát persze, meg liberális, tehát buzi is!  ****:))) Minden álmom, hogy egyszer a szodesz, meg az msz(m)p egyesül és én legyek az új Rákosi elvtárs!
A kopasz fejem már meg van hozzá, tehát gyerekek énekeljük együtt:
"Szájoz nyerosimij, Szovjet szvábodnyi..."  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 26. - 19:48:51
Válasz #1966
Nem elérhető

Boresz


Én egy gyöngye tippelést azért mernék tenni arra vonatkoztatva,hogy idén is ugyan olyan szar lesz a választásokon a részvételi arány mint előtte. Pedig mindenki sír hogy mennyire fos a helyzet. De tenni érte már nincs "kedve" hozzá.
Miért nem tud a magyar elmenni és egy kurva X-et tenni abba a nyomorult négyzetbe,és aztán hőböröghet/örülhet hogy most végre tett is érte valamit (már ha bejött a tippje)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Január 26. - 21:13:17
Válasz #1967
Nem elérhető

Gabe


Én is doncicco féle verziót ismerem, már csak azért is, mert másodkézből ismertem az akkori közlekedési minisztert Fónagy Jánost,
aki egy hihetetlen értelmes, és céltudatos ember!
Teljesen meg voltak győződve, hogy kormányon maradnak, mert stabil hátteret alakítottak ki, mint egzisztenciálisan, mind gazdaságilag!
Nem hitték el, hogy a szocik gennyes módon kisakkozzák őket!
Egy szóval sem mondtam, hogy ott nem voltak párt közeli érdekek, de nem taszították a csőd szélére az országot!
Senki sem szent, lehet példálózni most a jobbikkal, mert róluk még nem tudsz ilyen korrupciós ügyekről!
Én viszont már most tudok megkeresésekről, lehetséges munkákról, lehetséges önkormányzati képviselőktől!
Már most folyik a kártyák leosztása, amiben nem szent a jobbik sem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 26. - 22:20:36
Válasz #1968
Nem elérhető

Cressler


Én egy gyöngye tippelést azért mernék tenni arra vonatkoztatva,hogy idén is ugyan olyan szar lesz a választásokon a részvételi arány mint előtte. Pedig mindenki sír hogy mennyire fos a helyzet. De tenni érte már nincs "kedve" hozzá.
Miért nem tud a magyar elmenni és egy kurva X-et tenni abba a nyomorult négyzetbe,és aztán hőböröghet/örülhet hogy most végre tett is érte valamit (már ha bejött a tippje)
Bill Vaughen szavai igazak ide is: Egy amerikai  átkel az óceánon, hogy a demokráciáért harcoljon de nem megy át az úton, hogy szavazzon a választáson
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Január 31. - 18:16:06
Válasz #1969
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudom hogy hatásvadász, és le is lesz tekerve a fejem, de érdemes megnézni a videót:

http://kuruc.info/r/35/54415/

2010. Január 31. - 18:33:50
Válasz #1970
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tudom hogy hatásvadász, és le is lesz tekerve a fejem, de érdemes megnézni a videót:

http://kuruc.info/r/35/54415/

Minden évben többször történnek ehhez hasonló dolgok. Ez is a kampány része...sajnos.
Mindenesetre nagyon elszomorító és borzalmas milyen ember élnek köztünk, ha egyáltalán emberek.

2010. Január 31. - 18:51:05
Válasz #1971
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudom hogy hatásvadász, és le is lesz tekerve a fejem, de érdemes megnézni a videót:

http://kuruc.info/r/35/54415/

Minden évben többször történnek ehhez hasonló dolgok. Ez is a kampány része...sajnos.
Mindenesetre nagyon elszomorító és borzalmas milyen ember élnek köztünk, ha egyáltalán emberek.

Az ilyenek nem emberek. Nem értem, ha építeni nem tud, miért kell rombolni. Undorító dolognak tartom a gyerekek és az idősek bántását  :----

2010. Február 01. - 12:33:41
Válasz #1972
Nem elérhető

Cressler


Ohhh a Moby Dick bassgitárosa a Jobbik soproni jelöltje
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 01. - 13:36:14
Válasz #1973
Nem elérhető

Gabe


Ohhh a Moby Dick bassgitárosa a Jobbik soproni jelöltje
Jah, origo címlap!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 02. - 09:58:22
Válasz #1974
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Vajon miért hátrál a jobbik? Mert a pártot támogató érdekcsoportnak ez az érdeke.

http://kuruc.info/r/6/54557/

Lesz itt még több hazugság is  ;)

2010. Február 02. - 11:27:46
Válasz #1975
Nem elérhető

God Vazzeg


Vajon miért hátrál a jobbik? Mert a pártot támogató érdekcsoportnak ez az érdeke.

http://kuruc.info/r/6/54557/

Lesz itt még több hazugság is  ;)


Politikai öngyilkosság lenne a jobbik részéről..  ::)

2010. Február 02. - 11:50:13
Válasz #1976
Nem elérhető

Maszat


Szerintem meg nem az az érdeke 1 politikai pártnak,h a választások elött kiálljon 1 olyan ember mellett, akit az ország háromnegyede terroristának tart.(a média ajnározása miatt)

Amellett,h gusztustalan dolog, sajnos azt kell mondani,h normális is  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 03. - 13:31:28
Válasz #1977
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Február 03. - 20:59:47
Válasz #1978
Nem elérhető

doncicco


Erre a sündisznó sütögetésre eddig azt hittem népi stigma és basszus még a végén igaz!

2010. Február 03. - 21:07:41
Válasz #1979
Nem elérhető

Boresz


Kolmpár Orbánnal mi van? Volt valami rendőrségi ügye (sikkasztás) csak a parlamenti jelöltsége (vagy mi a tököm) miatt mentelmi jog vonatkozott rá. 
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság