2024. Június 16. - 07:46:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 407430 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Február 23. - 10:18:54
Válasz #2100
Nem elérhető

Cressler


Az esti jókedvbe 1 kis hányinger cikk...hát leszo*hatnak.Nehogy már ne gondoljam és hangoztassam azt amit gondolok...
Nem mellékesen 1re több FÜGGETLEN kutató állítja,h fel volt fújva az egész.

Persze É nnem, mert még lesittelnek...

http://www.origo.hu/itthon/20100222-buntethetove-tette-a-holokauszttagadast-az-orszaggyules.html

szánalom!Ez az ember alkotmányos jogait sérti!

Nincs ebben semmi meglepő csak azt mutatja milyen érdekek (eszmék) mozgatják a képviselőket.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 23. - 11:10:51
Válasz #2101
Nem elérhető

Maszat


Az esti jókedvbe 1 kis hányinger cikk...hát leszo*hatnak.Nehogy már ne gondoljam és hangoztassam azt amit gondolok...
Nem mellékesen 1re több FÜGGETLEN kutató állítja,h fel volt fújva az egész.

Persze É nnem, mert még lesittelnek...

http://www.origo.hu/itthon/20100222-buntethetove-tette-a-holokauszttagadast-az-orszaggyules.html

szánalom!Ez az ember alkotmányos jogait sérti!

Nincs ebben semmi meglepő csak azt mutatja milyen érdekek (eszmék) mozgatják a képviselőket.



nem azt írtam rá,h meglepő, hanem,h hányinger!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 24. - 01:02:18
Válasz #2102
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Február 24. - 08:09:17
Válasz #2103
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A jobbikhoz tartozó érdekcsoport feltörette az Országos Választási Iroda weboldalát

Az egyik aloldal a „Maszop maffiózóit” említi, a másik a „Zsidesz - Magyar Politikusbűnöző Szövetséget”, míg a harmadikon a következő olvasható:

„Az egyetlen tiszta párt, a Jobbik által állított nyilvántartásba vett jelöltek és listák”.  !+"%         Mitől lenne tiszta?! Ugyan úgy politikai bűnözők.
Ez már annyira ősrégi kampányolás, hogy mindenki szar csak mi vagyunk a fasza gyerekek, majd mi megváltjuk a világot... Persze hogyne.  !+"%
Majd kíváncsi leszek amikor kiderülnek a jobbikos turpisságok, sikkasztás, hazudozás, milyen szervezet finanszírozza működését stb...

További szép napot mindenkinek  8-)



2010. Február 24. - 08:10:41
Válasz #2104
Nem elérhető

God Vazzeg


Fel tudod dobni az embert így reggel  :-}  ;D

2010. Február 24. - 08:13:35
Válasz #2105
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Fel tudod dobni az embert így reggel  :-}  ;D

Nem akartam elrontani az illúziót  ;D Holnap visszafogottabb leszek  :D  ;)

2010. Február 24. - 08:31:26
Válasz #2106
Nem elérhető

God Vazzeg


Fel tudod dobni az embert így reggel  :-}  ;D

Nem akartam elrontani az illúziót  ;D Holnap visszafogottabb leszek  :D  ;)

Miattam nem kell  8)

2010. Február 24. - 09:10:06
Válasz #2107
Nem elérhető

doncicco


Fel tudod dobni az embert így reggel  :-}  ;D

Nem akartam elrontani az illúziót  ;D Holnap visszafogottabb leszek  :D  ;)

Nem rontottál semmilyen illúziót, a másik kettőről régen tudjuk kik állnak mögöttük, miért fontos, hogy ezeket ki támogatja?

2010. Február 24. - 09:12:07
Válasz #2108
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Talán azért, h ne legyen már annyira kinyalva a seggük.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 24. - 09:49:44
Válasz #2109
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Fel tudod dobni az embert így reggel  :-}  ;D

Nem akartam elrontani az illúziót  ;D Holnap visszafogottabb leszek  :D  ;)

Nem rontottál semmilyen illúziót, a másik kettőről régen tudjuk kik állnak mögöttük, miért fontos, hogy ezeket ki támogatja?

Nem fontos, amúgy is tudom, csak felsoroltam egy pár lehetséges variációt  ;D  ;) 

2010. Február 24. - 09:52:21
Válasz #2110
Nem elérhető

bandus


A jobbikhoz tartozó érdekcsoport feltörette az Országos Választási Iroda weboldalát

Az egyik aloldal a „Maszop maffiózóit” említi, a másik a „Zsidesz - Magyar Politikusbűnöző Szövetséget”, míg a harmadikon a következő olvasható:

„Az egyetlen tiszta párt, a Jobbik által állított nyilvántartásba vett jelöltek és listák”.  !+"%         Mitől lenne tiszta?! Ugyan úgy politikai bűnözők.
Ez már annyira ősrégi kampányolás, hogy mindenki szar csak mi vagyunk a fasza gyerekek, majd mi megváltjuk a világot... Persze hogyne.  !+"%
Majd kíváncsi leszek amikor kiderülnek a jobbikos turpisságok, sikkasztás, hazudozás, milyen szervezet finanszírozza működését stb...

További szép napot mindenkinek  8-)



:) ez jóó.. végre valami írás ami nem istenítik ezeket az őrülteket. ígérni én is tudok bármit, de amögött ugyanúgy nem lenne rálátás, se tapasztalat, ahogyan mögöttük sincsen.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Február 24. - 09:53:48
Válasz #2111
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ez ugyanaz a téma mint az UGL cucc.Mindenkinek eredeti van.Ha valaki szimpatizál velük, akkor élő egyenesbe is közvetítheted, ahogy ellopják a perselyt, majd az lesz a válasz, h szét akarják osztani a szegények között.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 24. - 10:43:15
Válasz #2112
Nem elérhető

doncicco


Fel tudod dobni az embert így reggel  :-}  ;D

Nem akartam elrontani az illúziót  ;D Holnap visszafogottabb leszek  :D  ;)

Nem rontottál semmilyen illúziót, a másik kettőről régen tudjuk kik állnak mögöttük, miért fontos, hogy ezeket ki támogatja?

A legfontosabbat mégis kihagytad ****:)))........

Nem fontos, amúgy is tudom, csak felsoroltam egy pár lehetséges variációt  ;D  ;) 

2010. Február 24. - 15:23:17
Válasz #2113
Nem elérhető

Maszat



Majd kíváncsi leszek amikor kiderülnek a jobbikos turpisságok, sikkasztás, hazudozás, milyen szervezet finanszírozza működését stb...






jaaaj istenem szeretem a jövőbelátást...majd ha kiderül akkor...Vagy tudsz valami konkrétat Prod?Elárulhatod, rántsd le itt a bodybuildingen a Jobbikrol a leplet! :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 24. - 15:28:54
Válasz #2114
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Majd kíváncsi leszek amikor kiderülnek a jobbikos turpisságok, sikkasztás, hazudozás, milyen szervezet finanszírozza működését stb...






jaaaj istenem szeretem a jövőbelátást...majd ha kiderül akkor...Vagy tudsz valami konkrétat Prod?Elárulhatod, rántsd le itt a bodybuildingen a Jobbikrol a leplet! :D

Mondjuk ezen a téren biztos lehetsz benne, hogy ő van a legjobban képben.  ;)