2024. Június 04. - 22:36:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403258 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 28. - 11:59:10
Válasz #1395
Nem elérhető

FirstLady


Akkor lehet hogy mégis van rá igény!
van, de nem is értem... még nem jutott senkinek eszébe az, hogy egyik kutya, másik eb? ráadásul hallottam a programjukat... -azt most hagyjuk, hogy érdekes módon pont olyanok vannak a közelükbe, akik "ellen" "küzdenek"- nade senkinek nem tűnik fel az, hogy túl szép, hogy igaz legyen?

Mondjuk mindegy... jobb úgyse lesz...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 12:00:24
Válasz #1396
Nem elérhető

madinorbi


Akkor lehet hogy mégis van rá igény!
van, de nem is értem... még nem jutott senkinek eszébe az, hogy egyik kutya, másik eb? ráadásul hallottam a programjukat... -azt most hagyjuk, hogy érdekes módon pont olyanok vannak a közelükbe, akik "ellen" "küzdenek"- nade senkinek nem tűnik fel az, hogy túl szép, hogy igaz legyen?

Mondjuk mindegy... jobb úgyse lesz...
Kitörölnéd magad  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 28. - 12:01:32
Válasz #1397
Nem elérhető

madinorbi


Akkor lehet hogy mégis van rá igény!
van, de nem is értem... még nem jutott senkinek eszébe az, hogy egyik kutya, másik eb? ráadásul hallottam a programjukat... -azt most hagyjuk, hogy érdekes módon pont olyanok vannak a közelükbe, akik "ellen" "küzdenek"- nade senkinek nem tűnik fel az, hogy túl szép, hogy igaz legyen?

Mondjuk mindegy... jobb úgyse lesz...
Lady meséld már el milyen a programjuk és kik vannak a közelükben és hogy mi ellen küzdenek és miért vagy idomított önsanyargató ???
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 28. - 12:06:46
Válasz #1398
Nem elérhető

FirstLady


Akkor lehet hogy mégis van rá igény!
van, de nem is értem... még nem jutott senkinek eszébe az, hogy egyik kutya, másik eb? ráadásul hallottam a programjukat... -azt most hagyjuk, hogy érdekes módon pont olyanok vannak a közelükbe, akik "ellen" "küzdenek"- nade senkinek nem tűnik fel az, hogy túl szép, hogy igaz legyen?

Mondjuk mindegy... jobb úgyse lesz...
Lady meséld már el milyen a programjuk és kik vannak a közelükben és hogy mi ellen küzdenek és miért vagy idomított önsanyargató ???
idomított önsanyargató?  ****:))) ****:))) ****:)))
szép mondat, már hallottam valahol... ;D ;D ;D

nem mondom, nincs kedvem leírni, tré napom van...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 12:09:12
Válasz #1399
Nem elérhető

madinorbi


Ok, ne mondd.
Mi a gond a mondattal és hol hallottad  ????... ????... ????...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 28. - 12:13:44
Válasz #1400
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor lehet hogy mégis van rá igény!
van, de nem is értem... még nem jutott senkinek eszébe az, hogy egyik kutya, másik eb? ráadásul hallottam a programjukat... -azt most hagyjuk, hogy érdekes módon pont olyanok vannak a közelükbe, akik "ellen" "küzdenek"- nade senkinek nem tűnik fel az, hogy túl szép, hogy igaz legyen?

Mondjuk mindegy... jobb úgyse lesz...

Dehogynem, nekem nagyon is megfordult a fejemben, ezért is írom mindenhol, hogy HOZZÁM A LEGKÖZELEBB a Jobbik programja áll. Nem azt írom, hogy ez lesz a jó.. Van különbség, már én is szkeptikus vagyok ezekkel..  ˝=/

2009. Május 28. - 12:14:40
Válasz #1401
Nem elérhető

sasa


Nekem már tök mindegy, de a fidesz és az mszp ne kerüljön hatalomra. A fidesz mocskolja az mszp-t, de a politikájukkal és lejárató hadjáratukkal legalább akkora kárt csináltak az országnak. Egyébként a mi térségünk eléggé jobbikos lett, pedig nagyon fideszes volt.

2009. Május 28. - 12:16:32
Válasz #1402
Nem elérhető

FirstLady


Ok, ne mondd.
Mi a gond a mondattal és hol hallottad  ????... ????... ????...
semmi... ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 12:16:37
Válasz #1403
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem már tök mindegy, de a fidesz és az mszp ne kerüljön hatalomra. A fidesz mocskolja az mszp-t, de a politikájukkal és lejárató hadjáratukkal legalább akkora kárt csináltak az országnak. Egyébként a mi térségünk eléggé jobbikos lett, pedig nagyon fideszes volt.

Itt még tartja magát a fidesz, de eléggé jön fel a jobbik  ***)))

2009. Május 28. - 12:18:44
Válasz #1404
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A Hvg készített a jobbikról egy felmérést miszerint, hatalmas igény van a pártra. Táboruk azokból áll, akik mindkét "nagy" pártból kiábrándultak.
A megkérdezettek eszerint vélekedtek a jobbikról :

59 % szerint a Jobbik végre kimondja azokat a problémákat, amikre mindenki gondol.

53 % szerint a Jobbik a parlamentben a sokszínűséget növelné.

52 % szerint a Jobbikról csak a parlamenti pártok akarják elhitetni, hogy kirekesztő, mert féltik a hatalmukat.

47 % szerint a Jobbik csak a magyarság érdekeit tartja szem előtt.

34 % szerint csak a Jobbik törődik a kisemberek érdekeivel.
Miért nem ez a nagy büdös helyzet?
Persze azt is gondolhatja valaki róluk,hogy ezek sem különbek a Deákné vásznánál,de csak ha a felét megvalósítanák amit mondanak,már istenkirályok.

-a többi gyökér párt kitalál újabb adókat,ahelyett,hogy a külföldi multikat adóztatná,nomeg a hihetetlen hasznos kínaiakat,arabokat-akik itt kiskirálykodnak Magyarországon,más országokban meg ők a csicskák(szó szerint)-ezeknek van több évig adómentességük,utána meg adókedvezmény....Mire? kérdem én
-Nagyos sokan kapnak különböző segélyeket,az adófizetők pénzéből,holott nem is rokkantak(munkaképes emberek=közmunka,mert képes rá)én ezeket a szarháziakat nem akarom eltartani+még ráadásul elisszák,elbagózzák :-/-
-Hihetetlen módon nőtt a cigánybűnözés aránya az elmúlt tíz évben,be kéne szabályozni őket,ahogy a szockó idején volt.
-végre(talán,esetleg,feltételes módban)nem csak a kisembereket szopatnák végre.

Mert Magyarországon mindenki jobban él/jobban jár mint a magyarok,akik adót fizetnek,dolgoznak,és nem a kínain csencselnek.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 28. - 12:20:44
Válasz #1405
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2009. Május 28. - 12:20:50
Válasz #1406
Nem elérhető

God Vazzeg


A Hvg készített a jobbikról egy felmérést miszerint, hatalmas igény van a pártra. Táboruk azokból áll, akik mindkét "nagy" pártból kiábrándultak.
A megkérdezettek eszerint vélekedtek a jobbikról :

59 % szerint a Jobbik végre kimondja azokat a problémákat, amikre mindenki gondol.

53 % szerint a Jobbik a parlamentben a sokszínűséget növelné.

52 % szerint a Jobbikról csak a parlamenti pártok akarják elhitetni, hogy kirekesztő, mert féltik a hatalmukat.

47 % szerint a Jobbik csak a magyarság érdekeit tartja szem előtt.

34 % szerint csak a Jobbik törődik a kisemberek érdekeivel.
Miért nem ez a nagy büdös helyzet?
Persze azt is gondolhatja valaki róluk,hogy ezek sem különbek a Deákné vásznánál,de csak ha a felét megvalósítanák amit mondanak,már istenkirályok.

-a többi gyökér párt kitalál újabb adókat,ahelyett,hogy a külföldi multikat adóztatná,nomeg a hihetetlen hasznos kínaiakat,arabokat-akik itt kiskirálykodnak Magyarországon,más országokban meg ők a csicskák(szó szerint)-ezeknek van több évig adómentességük,utána meg adókedvezmény....Mire? kérdem én
-Nagyos sokan kapnak különböző segélyeket,az adófizetők pénzéből,holott nem is rokkantak(munkaképes emberek=közmunka,mert képes rá)én ezeket a szarháziakat nem akarom eltartani+még ráadásul elisszák,elbagózzák :-/-
-Hihetetlen módon nőtt a cigánybűnözés aránya az elmúlt tíz évben,be kéne szabályozni őket,ahogy a szockó idején volt.
-végre(talán,esetleg,feltételes módban)nem csak a kisembereket szopatnák végre.

Mert Magyarországon mindenki jobban él/jobban jár mint a magyarok,akik adót fizetnek,dolgoznak,és nem a kínain csencselnek.



 ;-oo-;  :-){

2009. Május 28. - 12:22:24
Válasz #1407
Nem elérhető

madinorbi


És éppen ez volna a dolog lényege, senki sem várja azt, hogy 3 tonna aranyat kapjon fizetésként havonta, nincsenek irreális ígéretek, ezeket bármelyik párt megcsinálhatná...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 28. - 12:23:12
Válasz #1408
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod program:
-Hetente Gyurma adás...
-Az őszi szezonba a legnagyobb verseny szervezése. Fődíj 3.000.000ft kp + 2hónap Amerikai utazás. Belépő ingyenes.
-Minden fórumos-nak fél évig ingyen biztosítjuk a tápkieg csomagját.
-20 fórumost kiviszek a Mr Olympiára.
-Steve zavartalanul készülhet a versenyeire, akár kint is.
-Lady lesz a sajtófőnök
-Berkes Laci lesz az ifbb Elnöke
-Fitness & Bodybuilding sportoló állami támogatást kap.

folyt.köv...  ;D
  
  

2009. Május 28. - 12:24:41
Válasz #1409
Nem elérhető

God Vazzeg


Prod program:
-Hetente Gyurma adás...
-Az őszi szezonba a legnagyobb verseny szervezése. Fődíj 3.000.000ft kp + 2hónap Amerikai utazás. Belépő ingyenes.
-Minden fórumos-nak fél évig ingyen biztosítjuk a tápkieg csomagját.
-20 fórumost kiviszek a Mr Olympiára.
-Steve zavartalanul készülhet a versenyeire, akár kint is.
-Lady lesz a sajtófőnök
-Berkes Laci lesz az ifbb Elnöke
-Fitness & Bodybuilding sportoló állami támogatást kap.

folyt.köv...  ;D
  
  

Egy szavazat Prodra  :D Ha megoldod a cigánykérdést is, akkor tuti  :-/--