2024. Május 23. - 09:43:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402182 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 12. - 21:27:53
Válasz #1635
Nem elérhető

FirstLady


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D
nekem is eszembe jutott, hogy a végére írom, hogy Norbi, te jössz ;D

Számomra ennek olyan szaga van hogy: elfogy addigra az imf hitel lehívható összege, így veszünk fel újat, hogy mi is tudjunk tapsolni.

Elég komoly összegű imf hitelt hív le összességében a kormányunk, lehet meg kéne nézni, hogy mire is költik. Elvileg ugye válságkezelésre vettük fel. Te látod eredményét a hitelnek? Nem? Miért nem?  ::)
hát igen... tuti, hogy ha megy is válságkezelésre, nem oda, ahová kellene...

Na akkor most gondold tovább, hogy milyen jó lesz nekünk, ha megint veszünk fel hitelt, és a következő kormány is eltapsolja.. Mehetünk a levesbe  ˝=/
na de, ha nem vesznek fel, holott kellene, akkor is nagy ciki van...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 21:40:28
Válasz #1636
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D
nekem is eszembe jutott, hogy a végére írom, hogy Norbi, te jössz ;D

Számomra ennek olyan szaga van hogy: elfogy addigra az imf hitel lehívható összege, így veszünk fel újat, hogy mi is tudjunk tapsolni.

Elég komoly összegű imf hitelt hív le összességében a kormányunk, lehet meg kéne nézni, hogy mire is költik. Elvileg ugye válságkezelésre vettük fel. Te látod eredményét a hitelnek? Nem? Miért nem?  ::)
hát igen... tuti, hogy ha megy is válságkezelésre, nem oda, ahová kellene...

Na akkor most gondold tovább, hogy milyen jó lesz nekünk, ha megint veszünk fel hitelt, és a következő kormány is eltapsolja.. Mehetünk a levesbe  ˝=/
na de, ha nem vesznek fel, holott kellene, akkor is nagy ciki van...


... és ha ez kiderül, kíváncsi vagyok, történik-e valami.. Szerintem nem  :-X Nyelünk majd egyet, és újabb hitelhez folyamodunk, amit megint eltapsolnak majd. Ki fogja ezt a rengeteg hitelt visszafizetni?

2009. Június 12. - 21:47:01
Válasz #1637
Nem elérhető

H. Laci


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D
nekem is eszembe jutott, hogy a végére írom, hogy Norbi, te jössz ;D

Számomra ennek olyan szaga van hogy: elfogy addigra az imf hitel lehívható összege, így veszünk fel újat, hogy mi is tudjunk tapsolni.

Elég komoly összegű imf hitelt hív le összességében a kormányunk, lehet meg kéne nézni, hogy mire is költik. Elvileg ugye válságkezelésre vettük fel. Te látod eredményét a hitelnek? Nem? Miért nem?  ::)
hát igen... tuti, hogy ha megy is válságkezelésre, nem oda, ahová kellene...

Na akkor most gondold tovább, hogy milyen jó lesz nekünk, ha megint veszünk fel hitelt, és a következő kormány is eltapsolja.. Mehetünk a levesbe  ˝=/
na de, ha nem vesznek fel, holott kellene, akkor is nagy ciki van...


... és ha ez kiderül, kíváncsi vagyok, történik-e valami.. Szerintem nem  :-X Nyelünk majd egyet, és újabb hitelhez folyamodunk, amit megint eltapsolnak majd. Ki fogja ezt a rengeteg hitelt visszafizetni?
Az én korosztályom.
(nem nagyon szoktam be irni ebbe a topicba, de most az egyszer meg tettem )

2009. Június 12. - 21:48:03
Válasz #1638
Nem elérhető

FirstLady


bár tudom, hogy ez költői kérdés, de mi fogjuk nyilván...
és igen, nyelünk, mint mindig, mert nem tehetünk mást... szokás szerint... ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 21:54:15
Válasz #1639
Nem elérhető

God Vazzeg


bár tudom, hogy ez költői kérdés, de mi fogjuk nyilván...
és igen, nyelünk, mint mindig, mert nem tehetünk mást... szokás szerint... ˝=/

A politikusok felelősségét és felelősségre vonhatóságát, elszámoltathatóságát támogatnám nagyon. Ezen az alapon össze lehetne fogdosni az egész tisztelt házat, és berakni a börtönbe míg rájuk nem rohad a műanyag lakat.

2009. Június 14. - 22:31:38
Válasz #1640
Nem elérhető

mushroom



2009. Június 17. - 18:16:18
Válasz #1641
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 17. - 18:21:23
Válasz #1642
Nem elérhető

George



2009. Június 18. - 09:50:34
Válasz #1643
Nem elérhető

Szandi


A legjobb :

Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 18. - 09:51:58
Válasz #1644
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 18. - 09:54:10
Válasz #1645
Nem elérhető

George


Főleg, hogy ez női írás ****:)))))) ;D

2009. Június 18. - 09:56:37
Válasz #1646
Nem elérhető

FirstLady


Akkor még:
 ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 18. - 09:57:38
Válasz #1647
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 18. - 09:57:41
Válasz #1648
Nem elérhető

FirstLady


megmég:
 ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 18. - 10:22:48
Válasz #1649
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A legborzasztóbb az egészbe, hogy milliárdokat költöttek a választásokra...gazdasági válság  ****:)))