2024. Június 05. - 06:13:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 06. - 17:44:35
Válasz #1755
Nem elérhető

FirstLady


azt én értem, csak nekem a megtiltással van bajom, taxatíve le van írva, hogy milyen esetben lehet, és ezek nem álltak meg. Persze ez esetben ugye marad a bírósági út, merhogy fellebbezni nem lehet.

Mindenesetre ez tök jó reklám volt mind a Vonának, mind a Jobbiknak, mind a Gárdának. A yard ügyesen kreált egy mártír közszereplőt.

update: http://index.hu/belfold/2009/07/06/a_tuntetok_es_a_rendorok_is_hibaztak/
ez már a második ilyen mártír ;) budaházy az első ;) ...de valamiért úgy érzem, nem fogják elítélni... ::)
ja, olvastam... vona meg szombaton újra tüntettetni akar ;D Éljen, minden hétvégén kell a cirkusz a népnek... a baj az, hogy kenyeret nem adnak hozzá ****:)))

olyan kimutatás nincs valahol, hogy mennyibe kerül egy ilyen rendőri készültség? (kíváncsi lennék, hogy az adófizetők mennyit költenek a tüntetőkre, és az ahhoz kapcsolódó dolgokra az így is mínuszos kasszából)

az mindegy. Annyira soha nem lehet mínuszos a kassza, hogy állami rongyrázásra és a politika által irányított rendőrségi intézkedésekre ne jusson. Bananarepublik.
ha tüntetés van, kell a készültség, mert már megmutatták, hogyha nincs, szétb*sszák a tévészékházat... Ha nem lenne ok, nem kellene okozatra költeni, szerintem... főleg, hogy ezektől a tüntetésektől semmi nem változik ::)

Boresz: jó ötlet! :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 17:49:35
Válasz #1756
Nem elérhető

FirstLady


"Helyszínváltozás: mindenki a Bazilikához!
2009. Július 04.

A mocskos köztársaság politikai rendőrsége nem engedte megtartani a békésnek, és minden törvénynek megfelelő szimpátiatüntetést, így új helyszínre jelentették be a szervezők azt. Az időpont: 17:10.

Egy Fidesz-közeli egyesület keresztbe tett a hazafiaknak: kulturális rendezvényt jelentettek be a Szabadság térre, Légvár a fideszesektőlLégvár a fideszesektőlés a rendőrség megállapította, hogy nincs ebben az esetben jogköre. "Természetesen" a hazafiak kárára döntött a köztársaság őrsége, és telekürtölte a médiát, hogy nem lesz tüntetés, de lesz. Így azonban elrettentett már sok embert, de a legbátrabbak akkor is ott lesznek!

Új helyszín: Szent István Bazilika előtt, Szent István tér
Időpont: 17.10

A szervezők megkeresésünkre elmondták:
Békés demonstrációra hívnak, de többféle tiltakozási módot fognak alkalmazni, ezért kérik, hogy mindenki hozzon vizet és ennivalót magával mert elhúzódhat." Forrás: magyargárda.hu

asszem nem spontán tüntetés volt ez  ***))) (a számomra fontos részeket kivastagítottam ;D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 17:50:58
Válasz #1757
Nem elérhető

Boresz


azt én értem, csak nekem a megtiltással van bajom, taxatíve le van írva, hogy milyen esetben lehet, és ezek nem álltak meg. Persze ez esetben ugye marad a bírósági út, merhogy fellebbezni nem lehet.

Mindenesetre ez tök jó reklám volt mind a Vonának, mind a Jobbiknak, mind a Gárdának. A yard ügyesen kreált egy mártír közszereplőt.

update: http://index.hu/belfold/2009/07/06/a_tuntetok_es_a_rendorok_is_hibaztak/
ez már a második ilyen mártír ;) budaházy az első ;) ...de valamiért úgy érzem, nem fogják elítélni... ::)
ja, olvastam... vona meg szombaton újra tüntettetni akar ;D Éljen, minden hétvégén kell a cirkusz a népnek... a baj az, hogy kenyeret nem adnak hozzá ****:)))

olyan kimutatás nincs valahol, hogy mennyibe kerül egy ilyen rendőri készültség? (kíváncsi lennék, hogy az adófizetők mennyit költenek a tüntetőkre, és az ahhoz kapcsolódó dolgokra az így is mínuszos kasszából)

az mindegy. Annyira soha nem lehet mínuszos a kassza, hogy állami rongyrázásra és a politika által irányított rendőrségi intézkedésekre ne jusson. Bananarepublik.
ha tüntetés van, kell a készültség, mert már megmutatták, hogyha nincs, szétb*sszák a tévészékházat... Ha nem lenne ok, nem kellene okozatra költeni, szerintem... főleg, hogy ezektől a tüntetésektől semmi nem változik ::)

Boresz: jó ötlet! :D

a mami tisztára közellenség  ˝=/ ,fosnak is nehogy lenyomjon 2 kotonát

amúgy hagyták volna őket a 'csába ücsörögni,az éhség úgyis szétoszlatta volna őket,erre majd kontráznak,és lesz megint gázsprés oszlatás amire megint kontráznak,és így tovább .....
legalább scudrakétával lőttek volna a parlamentre vagy hasonló hatásfokú csúzlival mentek volna a tüntetők,akkor lett volna értelme ott hisztizni,de így  :-\
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 06. - 17:53:29
Válasz #1758
Nem elérhető

God Vazzeg


"Helyszínváltozás: mindenki a Bazilikához!
2009. Július 04.

A mocskos köztársaság politikai rendőrsége nem engedte megtartani a békésnek, és minden törvénynek megfelelő szimpátiatüntetést, így új helyszínre jelentették be a szervezők azt. Az időpont: 17:10.

Egy Fidesz-közeli egyesület keresztbe tett a hazafiaknak: kulturális rendezvényt jelentettek be a Szabadság térre, Légvár a fideszesektőlLégvár a fideszesektőlés a rendőrség megállapította, hogy nincs ebben az esetben jogköre. "Természetesen" a hazafiak kárára döntött a köztársaság őrsége, és telekürtölte a médiát, hogy nem lesz tüntetés, de lesz. Így azonban elrettentett már sok embert, de a legbátrabbak akkor is ott lesznek!

Új helyszín: Szent István Bazilika előtt, Szent István tér
Időpont: 17.10

A szervezők megkeresésünkre elmondták:
Békés demonstrációra hívnak, de többféle tiltakozási módot fognak alkalmazni, ezért kérik, hogy mindenki hozzon vizet és ennivalót magával mert elhúzódhat." Forrás: magyargárda.hu

asszem nem spontán tüntetés volt ez  ***))) (a számomra fontos részeket kivastagítottam ;D )

Tudtommal 2 féle tüntetés van: a bejelentett és a spontán, tehát ami nem bejelentett azt hívják spontánnak, nem azt ami a szó eredeti értelme  ***

2009. Július 06. - 17:54:50
Válasz #1759
Nem elérhető

God Vazzeg


azt én értem, csak nekem a megtiltással van bajom, taxatíve le van írva, hogy milyen esetben lehet, és ezek nem álltak meg. Persze ez esetben ugye marad a bírósági út, merhogy fellebbezni nem lehet.

Mindenesetre ez tök jó reklám volt mind a Vonának, mind a Jobbiknak, mind a Gárdának. A yard ügyesen kreált egy mártír közszereplőt.

update: http://index.hu/belfold/2009/07/06/a_tuntetok_es_a_rendorok_is_hibaztak/
ez már a második ilyen mártír ;) budaházy az első ;) ...de valamiért úgy érzem, nem fogják elítélni... ::)
ja, olvastam... vona meg szombaton újra tüntettetni akar ;D Éljen, minden hétvégén kell a cirkusz a népnek... a baj az, hogy kenyeret nem adnak hozzá ****:)))

olyan kimutatás nincs valahol, hogy mennyibe kerül egy ilyen rendőri készültség? (kíváncsi lennék, hogy az adófizetők mennyit költenek a tüntetőkre, és az ahhoz kapcsolódó dolgokra az így is mínuszos kasszából)

az mindegy. Annyira soha nem lehet mínuszos a kassza, hogy állami rongyrázásra és a politika által irányított rendőrségi intézkedésekre ne jusson. Bananarepublik.
ha tüntetés van, kell a készültség, mert már megmutatták, hogyha nincs, szétb*sszák a tévészékházat... Ha nem lenne ok, nem kellene okozatra költeni, szerintem... főleg, hogy ezektől a tüntetésektől semmi nem változik ::)

Boresz: jó ötlet! :D

a mami tisztára közellenség  ˝=/ ,fosnak is nehogy lenyomjon 2 kotonát

amúgy hagyták volna őket a 'csába ücsörögni,az éhség úgyis szétoszlatta volna őket,erre majd kontráznak,és lesz megint gázsprés oszlatás amire megint kontráznak,és így tovább .....
legalább scudrakétával lőttek volna a parlamentre vagy hasonló hatásfokú csúzlival mentek volna a tüntetők,akkor lett volna értelme ott hisztizni,de így  :-\

Teljesen egyetértek, megint magukat röhögtették ki felső utasításra a rendőrök. És véletlen tudom, hogy nagyon sok rendőr szimpatizál a jobbikkal  8)

2009. Július 06. - 17:58:04
Válasz #1760
Nem elérhető

FirstLady


azt én értem, csak nekem a megtiltással van bajom, taxatíve le van írva, hogy milyen esetben lehet, és ezek nem álltak meg. Persze ez esetben ugye marad a bírósági út, merhogy fellebbezni nem lehet.

Mindenesetre ez tök jó reklám volt mind a Vonának, mind a Jobbiknak, mind a Gárdának. A yard ügyesen kreált egy mártír közszereplőt.

update: http://index.hu/belfold/2009/07/06/a_tuntetok_es_a_rendorok_is_hibaztak/
ez már a második ilyen mártír ;) budaházy az első ;) ...de valamiért úgy érzem, nem fogják elítélni... ::)
ja, olvastam... vona meg szombaton újra tüntettetni akar ;D Éljen, minden hétvégén kell a cirkusz a népnek... a baj az, hogy kenyeret nem adnak hozzá ****:)))

olyan kimutatás nincs valahol, hogy mennyibe kerül egy ilyen rendőri készültség? (kíváncsi lennék, hogy az adófizetők mennyit költenek a tüntetőkre, és az ahhoz kapcsolódó dolgokra az így is mínuszos kasszából)

az mindegy. Annyira soha nem lehet mínuszos a kassza, hogy állami rongyrázásra és a politika által irányított rendőrségi intézkedésekre ne jusson. Bananarepublik.
ha tüntetés van, kell a készültség, mert már megmutatták, hogyha nincs, szétb*sszák a tévészékházat... Ha nem lenne ok, nem kellene okozatra költeni, szerintem... főleg, hogy ezektől a tüntetésektől semmi nem változik ::)

Boresz: jó ötlet! :D
a mami tisztára közellenség  ˝=/ ,fosnak is nehogy lenyomjon 2 kotonát

amúgy hagyták volna őket a 'csába ücsörögni,az éhség úgyis szétoszlatta volna őket,erre majd kontráznak,és lesz megint gázsprés oszlatás amire megint kontráznak,és így tovább .....
legalább scudrakétával lőttek volna a parlamentre vagy hasonló hatásfokú csúzlival mentek volna a tüntetők,akkor lett volna értelme ott hisztizni,de így  :-\
mamit, elengedték a videó tanúsága szerint... az indexen ;) http://index.indavideo.hu/video/Egyenkent_rancigaltak_el_a_gardistakat
kaját vittek, olvasd az előző postomban ;D

a spontán nem lehet tervezett, ez az volt ;)
spontán akkor van, ha "hirtelen" kezdenek tüntetni, pl. bajnai is aszongya elbasztuk, és hirtelen mennek a Szab. térre csomóan :)
A rendőrök azt csinálják, amit mondanak nekik, ugyanis a parancs az parancs ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 17:59:33
Válasz #1761
Nem elérhető

doncicco


szétb*sszák a tévészékházat...

Ne minősítsük a nemzetbiztonsági munkatársak hathatós fellépését... ****:)))

2009. Július 06. - 18:00:23
Válasz #1762
Nem elérhető

FirstLady


szétb*sszák a tévészékházat...

Ne minősítsük a nemzetbiztonsági munkatársak hathatós fellépését... ****:)))
hihihihi ;D ;D ;D ;D
vagy inkább a félős rendőrvezetőkét  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 18:01:50
Válasz #1763
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Még mindig Gyurcsány áll a tettek mögött  8-)

2009. Július 06. - 18:04:31
Válasz #1764
Nem elérhető

doncicco


A szervezőket mindenképp dícséret illeti.. sikerült tökéletesen, megteremteni az elégedetlen, beilleszkedni nem tudó, indokolatlanúl dühöngő, primitív potenciális veszélyt jelentő szélsőjobboldali magyar ember nem létező rémképét.

2009. Július 06. - 18:06:18
Válasz #1765
Nem elérhető

Boresz


De Lédi,akkor is az ücsörgő emberkéket,akik most jogosan vagy sem,de csak ott lenyomták a gyepet,miért kellett "úgyis az erősebb kutya baxik" elven odamenni a készenlétiseknek hencegni? A parancsot kiadó komlplexusos emberkének meg igencsak sok a logikája,mert spórolt volna egy vizsgálat,magyarázkodás,tömérdek papírmunka kombót az illetékes elvtársnak. Meg lett volna egy szép napja a szabadnapos rendőröknek,ahelyett hogy marharépákat kellett az IFA-ba tuszkolni. Az olaszoknál miért nézik más szemszögből a gárdájukat?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 06. - 18:09:49
Válasz #1766
Nem elérhető

FirstLady


A szervezőket mindenképp dícséret illeti.. sikerült tökéletesen, megteremteni az elégedetlen, beilleszkedni nem tudó, indokolatlanúl dühöngő, primitív potenciális veszélyt jelentő szélsőjobboldali magyar ember nem létező rémképét.
****:))))))
főleg, hogy már külföldön is téma, pontosan így, ahogy írtad... így is "szerették" Mo-t, most még jobban, és ez már csak romolhat... szóval tényleg dicséret illeti őket Łł=

Boresz: nem mindegy, hogy jogosan, vagy sem... szerintem... ha az olaszokat nézzük, akkor nézzük az osztrákokat nem is olyan régen, ahol az ilyeneket fejbelövöldözték szépen, vagy "véletlenül" meghaltak a börtönben... ha pedig ezt nézzük, akkor a seggüket földhöz verhetnék örömükben, hogy csak feloszlatták és előállították őket...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 18:28:16
Válasz #1767
Nem elérhető

doncicco



A külföldi témázás az őket "feltalálók", mítoszgyártók itthonról kiküldött cikkeinek idegen nyelvű fordításai. Ezen már nem gondolnám, hogy politikát követő ember meglepődik, 1999 New York Times: OV az antiszemitizmus leplezett támogatója stb.. aztán, korábban Frankfurter allgemeier zeit. 1994: Magyarországon érthetelen agresszivitással tör fel a szélsőjobb stb.

A legviccesebb mégis az az egy mondat amit az akkor éppen friss Nóbel díjas Imre Kertész mondott, hogy fentről repülőből szép, kedves ország vagyunk de lent már majdnem olyan undorító mint a '30 években... 2002 évre gondolt.. :-O..az akkori kormányra leginkább. :-p

2009. Július 06. - 18:33:35
Válasz #1768
Nem elérhető

csaba.r


Nem kellet volna sok hogy a gárda összecsapjon a rendörséggel én ott dolgozom a deáknál és egy csomó gárdista járta az utcákat hogy honnan lehetne köveket felszedni.Mivel hogy ugye most épül a főutca volt kő bőven de szerencsére nem kattant be eggyikse.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 06. - 18:35:19
Válasz #1769
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem kellet volna sok hogy a gárda összecsapjon a rendörséggel én ott dolgozom a deáknál és egy csomó gárdista járta az utcákat hogy honnan lehetne köveket felszedni.Mivel hogy ugye most épül a főutca volt kő bőven de szerencsére nem kattant be eggyikse.

Majd hA gYurcsány úgy dönt akkor lesz nagy balhé. ő egy igazi bábmester  ;D