2024. Május 23. - 11:22:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402217 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Július 07. - 14:14:37
Válasz #1785
Nem elérhető

Raymond


Nem vagyok politikus de ha a következő néhány évben nem lesznek változások ebben az országban akkor nem is lesz egy darabig.....és akkor szépen keresztet vethetünk.....nem kismoszkva leszünk hanem zsidóország......az majd jobb lesz...sőt szerintem addigra az egész országot elfogják adni..............én már döntöttem.... nem várok........csomagolok inkább.....hamarosan

2009. Július 07. - 14:16:54
Válasz #1786

SheHulk

Vendég
Nem vagyok politikus de ha a következő néhány évben nem lesznek változások ebben az országban akkor nem is lesz egy darabig.....és akkor szépen keresztet vethetünk.....nem kismoszkva leszünk hanem zsidóország......az majd jobb lesz...sőt szerintem addigra az egész országot elfogják adni..............én már döntöttem.... nem várok........csomagolok inkább.....hamarosan

ezen több 10éve túlvagyunk már...

2009. Július 07. - 14:23:47
Válasz #1787
Nem elérhető

sasa


Sok mindenben egyetértek, de ez a jajafidesz hozzáállás kicsit vicces!
Az MSZP fanoknak nem számít, hogy már a balkáni országok gazdasága is fejlettebb, mint a miénk, akkor is a fidesz tehet mindenről! Ha egy kib*szott kormánypárt vagyok, akkor én hozom a döntéseket, nem az ellenzék, még ha nem is vagyok 2/3-os többségben! Az meg, hogy pislogi Gordonka kormánya kifelé vezet a gödörből finoman szólva is vicc kategória!  !+"%
Melyik országokról van szó?
A körülöttünk lévő országok szarabbúl állnak, mint mi. A Románok nem tudják teljesíteni az IMF hitelt, a Szlovákoknál hatalmas a munkanélküliség. A Szlovének és Ukránok is nagy szarban vannak. A Bolgárok éheznek. Azt mondom, hogy mi még ne szóljunk egy szót sem. Nagy gáz van az biztos és ebben nagy szerepe van az MSZP-nek, de a Viktor is benne van rendesen.

2009. Július 07. - 15:09:48
Válasz #1788
Nem elérhető

Tomas



Azt mondom, hogy mi még ne szóljunk egy szót sem. Nagy gáz van az biztos és ebben nagy szerepe van az MSZP-nek, de a Viktor is benne van rendesen.

ezzel pedig te is kimondtad a megoldást....lehet akárhogy utálni a jobbikkot, de jelenleg ők foglalkoznak egyedül a fontos dolgokkal, lehet látni milyen nagy az egyetértés a parlamenti pártok között amikor el kell határolódniuk tőlük, vagy most amikor megint kicsit cicomázták a fizetésüket...vagy amikor a holokauszt-tagadást büntetendővé akarják tenni (amivel nem az a para hogy ez sért e valakit vagy sem, hanem a szólásszabadság ami sokkal magasabb rendű mint ez a probléma...arról nem is beszélve hogy szerintem egyikőtök se érzi úgy hogy jelenleg ez az amit mindenképpen és azonnal meg kell oldani.....)

2009. Július 07. - 15:19:40
Válasz #1789
Nem elérhető

God Vazzeg



Azt mondom, hogy mi még ne szóljunk egy szót sem. Nagy gáz van az biztos és ebben nagy szerepe van az MSZP-nek, de a Viktor is benne van rendesen.

ezzel pedig te is kimondtad a megoldást....lehet akárhogy utálni a jobbikkot, de jelenleg ők foglalkoznak egyedül a fontos dolgokkal, lehet látni milyen nagy az egyetértés a parlamenti pártok között amikor el kell határolódniuk tőlük, vagy most amikor megint kicsit cicomázták a fizetésüket...vagy amikor a holokauszt-tagadást büntetendővé akarják tenni (amivel nem az a para hogy ez sért e valakit vagy sem, hanem a szólásszabadság ami sokkal magasabb rendű mint ez a probléma...arról nem is beszélve hogy szerintem egyikőtök se érzi úgy hogy jelenleg ez az amit mindenképpen és azonnal meg kell oldani.....)

Elég jól látod a dolgokat  8)

2009. Július 07. - 15:23:36
Válasz #1790

csery

Vendég
Az igazi probléma ebben a rohadt országban, hogy mindenki csak a kibaszott mutyizás miatt akarja a hatalmat. Ezért nincs konstruktív ellenzék, ami képes belátni, ha valamelyik kormány-intézkedés jó ötlet, mondjuk profitál belőle az ország. Reakciós ellenzék van, ami csak azt tudja szajkózni, hogy az szar, bármit csinál a kormány (ez nem csak a jelen helyzetre vonatkozik, független attól, hogy épp ki van kormányon…) megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is, ugye.  Ezért nem megy sehova ez a kurva ország, és nem is fog, a hatalom mindenkinek csak magáért a hatalomért kell, szarik itt az összes g*ci az országra meg az emberekre.

Plusz eddig ugye az volt a politikai fixa idea, hogy azért nem lehet itt semmit csinálni, mert minden kormány csak egy ciklust van hatalmon, és 4 év alatt nem lehet érdemben cselekedni. Most megkapta a maszop a 8 évet (kaphatnának fejenként is annyit a libsikkel együtt, letöltendőbe) és nem lett jobb, sőt…



Nahát, megen ugyanazt gondoltuk 8)

2009. Július 07. - 15:35:15
Válasz #1791
Nem elérhető

God Vazzeg


Az igazi probléma ebben a rohadt országban, hogy mindenki csak a kibaszott mutyizás miatt akarja a hatalmat. Ezért nincs konstruktív ellenzék, ami képes belátni, ha valamelyik kormány-intézkedés jó ötlet, mondjuk profitál belőle az ország. Reakciós ellenzék van, ami csak azt tudja szajkózni, hogy az szar, bármit csinál a kormány (ez nem csak a jelen helyzetre vonatkozik, független attól, hogy épp ki van kormányon…) megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is, ugye.  Ezért nem megy sehova ez a kurva ország, és nem is fog, a hatalom mindenkinek csak magáért a hatalomért kell, szarik itt az összes g*ci az országra meg az emberekre.

Plusz eddig ugye az volt a politikai fixa idea, hogy azért nem lehet itt semmit csinálni, mert minden kormány csak egy ciklust van hatalmon, és 4 év alatt nem lehet érdemben cselekedni. Most megkapta a maszop a 8 évet (kaphatnának fejenként is annyit a libsikkel együtt, letöltendőbe) és nem lett jobb, sőt…



Nahát, megen ugyanazt gondoltuk 8)

És ezért (is) szimpi sok embernek a fidesz, mert igazából igazuk van hogy helytelenítik az mszp dolgait, de igazából a háttérben sajnos itt is csak a mutyizás van, tenni nem akar senki semmit  ::)

A jobbik programját tessék elolvasni, lehet nagyon bólogatni. És ha megnézitek, ők hallatják is a hangjukat, és ezelőtt pár hónappal mindenki radikális lépéseket akart, most lehet gondolkodni  ;) Vak, aki nem lát..  ***

2009. Július 07. - 15:57:41
Válasz #1792
Nem elérhető

Tomas


arról nem is beszélve hogy azzal kampányolt a fidesz hogy szavazzanak rá hogy legyen súlya a szavuknak amikor új választásokat fognak követelni....

hát most hogy lett 56%uk csendben vannak.... nem is olyan fontos már az az új választás...

2009. Július 10. - 00:12:33
Válasz #1793
Nem elérhető

doncicco


Sok mindenben egyetértek, de ez a jajafidesz hozzáállás kicsit vicces!
Az MSZP fanoknak nem számít, hogy már a balkáni országok gazdasága is fejlettebb, mint a miénk, akkor is a fidesz tehet mindenről! Ha egy kib*szott kormánypárt vagyok, akkor én hozom a döntéseket, nem az ellenzék, még ha nem is vagyok 2/3-os többségben! Az meg, hogy pislogi Gordonka kormánya kifelé vezet a gödörből finoman szólva is vicc kategória!  !+"%
Melyik országokról van szó?
A körülöttünk lévő országok szarabbúl állnak, mint mi. A Románok nem tudják teljesíteni az IMF hitelt, a Szlovákoknál hatalmas a munkanélküliség. A Szlovének és Ukránok is nagy szarban vannak. A Bolgárok éheznek. Azt mondom, hogy mi még ne szóljunk egy szót sem. Nagy gáz van az biztos és ebben nagy szerepe van az MSZP-nek, de a Viktor is benne van rendesen.

Voltál mostanában romániában? sztem az utóbbi 6 évben legalább 20-at estünk vissza hozzájuk képest..a legkorszerűbb államigazgatási-közgazgatási modelleket alkalmazták és az adórendszer..próbáljunk meg álmodni hasonlóról a Wallis debil kgb-s fenegyerekével.

Mellesleg németorszában és franciaországban soha nem látott forgalmat (és bevételt) produkált az utóbbi 2 hónapban egyes szektorok áfa eltörlése. :-O itthon meg idióta libavásárló emel.

2009. Július 10. - 06:36:30
Válasz #1794

Torony

Vendég
no, borul a bili a nemlétező kormányzati negyed miatt, egy téglát sem tettek le, de 10 milliárd ft-ot kifizettek... a központi nyomozó ügyészség magához akarja vonni a nyomozást, mert szerintük a legmagasabb kormánykörök is érintettek lehetnek.

Az a baj, hogy ez is el fog sikkadni, bármi lesz, titkosítják majd 100 évre.

2009. Július 10. - 07:01:22
Válasz #1795
Nem elérhető

FirstLady


no, borul a bili a nemlétező kormányzati negyed miatt, egy téglát sem tettek le, de 10 milliárd ft-ot kifizettek... a központi nyomozó ügyészség magához akarja vonni a nyomozást, mert szerintük a legmagasabb kormánykörök is érintettek lehetnek.

Az a baj, hogy ez is el fog sikkadni, bármi lesz, titkosítják majd 100 évre.
pont ezt akartam mondani, hogy dehogy borul...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 10. - 09:08:38
Válasz #1796
Nem elérhető

God Vazzeg


no, borul a bili a nemlétező kormányzati negyed miatt, egy téglát sem tettek le, de 10 milliárd ft-ot kifizettek... a központi nyomozó ügyészség magához akarja vonni a nyomozást, mert szerintük a legmagasabb kormánykörök is érintettek lehetnek.

Az a baj, hogy ez is el fog sikkadni, bármi lesz, titkosítják majd 100 évre.

Figyelj, nekem egy szaros kis üzlet kialakítása több 100e Ft volt mire lepapíroztam, vagy 8x szaladtam neki, állandóan gáncsoltak, húztak pénzzel, de csakazértis megcsináltam.. Aztán duplázódott a költség, mert ugye a papírral kitörölhetem, meg is kell csinálni.. Itt a papírokig jutottak, le is húzott mindenki mindent róla, amit lehetett  :-}

2009. Július 10. - 09:25:17
Válasz #1797
Nem elérhető

sasa


Sajnos már cirkuszba való amit az összes politikus művel. Minden reggel nézem 8-ig a hiradásokat és kínomban szét röhögöm magam.
Ezek mást nem csinálnak/az öszes pártra vonatkozik!/, csak keresik egymásban a hibát és baszogatják egymást. Ezekbe a nevetséges kisded játékokba fogunk mi belepusztulni. Szégyeljék magukat és rohadjanak meg ők is havi minimálbérből, mint a lakósság nagy része.
Valószínű, hogy a jövőben tévét sem fogok nézni, mert hányni tudnék tőlük. A romák sajnos azért gyarapodnak és lépnek előre, mert náluk van összetartás.

2009. Július 10. - 14:03:05
Válasz #1798
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"Hájhávárjuduing! Az Egyesült Államok elnöke vagyok. Akarsz baszni?"

 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Július 11. - 01:44:29
Válasz #1799
Nem elérhető

csaba.r


"Hájhávárjuduing! Az Egyesült Államok elnöke vagyok. Akarsz baszni?"

 ****:)))

Jajj Obama te kanos kujon **:))))* **:))))* **:))))* **:))))* **:))))*
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz