2024. Június 05. - 08:00:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403416 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 26. - 11:22:36
Válasz #1935
Nem elérhető

doncicco


A gondolatsor elején van a hiba rögtön. '02-ben nem nulla, hanem több mint 360 milliárd tartalékkal kapta kézhez a kormányrudat a "Kárpátok Géniusza" alias Medgyesy.. A fidesz talán soha vissza nem térő történelmi lehetősége ott szállt tova.A saját túlzott magabiztosságuk nem engedte látni, hogy már régen folyik ellenük az aknamunka és pont elegendő volt arra, hogy a bolsevik utódpárt hangyafasszal nyerjen.
Ültek a pénzen mert száz százalékig meg voltak győződve, hogy ők folytatják.Aztán Megyó szépen elzavarta az egésszet nem egésszen egy év alatt.

2010. Január 26. - 13:06:42
Válasz #1936
Nem elérhető

God Vazzeg


A gondolatsor elején van a hiba rögtön. '02-ben nem nulla, hanem több mint 360 milliárd tartalékkal kapta kézhez a kormányrudat a "Kárpátok Géniusza" alias Medgyesy.. A fidesz talán soha vissza nem térő történelmi lehetősége ott szállt tova.A saját túlzott magabiztosságuk nem engedte látni, hogy már régen folyik ellenük az aknamunka és pont elegendő volt arra, hogy a bolsevik utódpárt hangyafasszal nyerjen.
Ültek a pénzen mert száz százalékig meg voltak győződve, hogy ők folytatják.Aztán Megyó szépen elzavarta az egésszet nem egésszen egy év alatt.

Én ezt nem így tudom, a szép tartalékok csak a papíron voltak, meg a mesében. Mondjuk közel kell lennie a tűzhöz annak aki ezt pontosan tudja  ::)

2010. Január 26. - 13:36:23
Válasz #1937
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A gondolatsor elején van a hiba rögtön. '02-ben nem nulla, hanem több mint 360 milliárd tartalékkal kapta kézhez a kormányrudat a "Kárpátok Géniusza" alias Medgyesy.. A fidesz talán soha vissza nem térő történelmi lehetősége ott szállt tova.A saját túlzott magabiztosságuk nem engedte látni, hogy már régen folyik ellenük az aknamunka és pont elegendő volt arra, hogy a bolsevik utódpárt hangyafasszal nyerjen.
Ültek a pénzen mert száz százalékig meg voltak győződve, hogy ők folytatják.Aztán Megyó szépen elzavarta az egésszet nem egésszen egy év alatt.

Abszolút egyetértek veled! 98-ba gondolhatjátok, hogy vették át a kormányrudat, erről soha nem beszél senki  ***)))
Persze minden párt nyúlja, nyúlta a pénzt, de ez minden országban így működik. A válság is egy nagy kitaláció, nagy politikai mutyi.
Semmi nem változott csak drágább lett minden, mint mindig minden évben.

Morvai Krisztina lassan egy éve az Unios parlamenti széket koptatja havi 3.000.000 ft-ért, és történt valami változás?! semmi.
Egyébként anno a Jobbikot a Szilvási féle brigád hozta létre, hogy Fidesz szavazó táborból elcsábítsanak egy pár szavazót, csak hát kicsúszott a kezük közül Morvai féle csapat.

Mondhatni elég közel vagyok a dolgokhoz, hamarosan ezért lesz egy jó pár embernek kellemetlen percei   8-)



2010. Január 26. - 14:22:59
Válasz #1938
Nem elérhető

God Vazzeg


A gondolatsor elején van a hiba rögtön. '02-ben nem nulla, hanem több mint 360 milliárd tartalékkal kapta kézhez a kormányrudat a "Kárpátok Géniusza" alias Medgyesy.. A fidesz talán soha vissza nem térő történelmi lehetősége ott szállt tova.A saját túlzott magabiztosságuk nem engedte látni, hogy már régen folyik ellenük az aknamunka és pont elegendő volt arra, hogy a bolsevik utódpárt hangyafasszal nyerjen.
Ültek a pénzen mert száz százalékig meg voltak győződve, hogy ők folytatják.Aztán Megyó szépen elzavarta az egésszet nem egésszen egy év alatt.

Abszolút egyetértek veled! 98-ba gondolhatjátok, hogy vették át a kormányrudat, erről soha nem beszél senki  ***)))
Persze minden párt nyúlja, nyúlta a pénzt, de ez minden országban így működik. A válság is egy nagy kitaláció, nagy politikai mutyi.
Semmi nem változott csak drágább lett minden, mint mindig minden évben.

Morvai Krisztina lassan egy éve az Unios parlamenti széket koptatja havi 3.000.000 ft-ért, és történt valami változás?! semmi.
Egyébként anno a Jobbikot a Szilvási féle brigád hozta létre, hogy Fidesz szavazó táborból elcsábítsanak egy pár szavazót, csak hát kicsúszott a kezük közül Morvai féle csapat.

Mondhatni elég közel vagyok a dolgokhoz, hamarosan ezért lesz egy jó pár embernek kellemetlen percei   8-)




Ez elég érdekesen hangzik  8-)

2010. Január 26. - 14:31:19
Válasz #1939
Nem elérhető

Maszat


Minek kellett volna változni Morvai Krisztina európa parlamenti jelenlétével?

1 fecske nem csinál nyarat.

Itt van pl Szegedi csanád európa parlamenti felszólalása:

http://www.youtube.com/watch?v=dDltoVQJids&feature=player_embedded

Lehet eredménytelen, de legalább hangot ad neki.

Én pl nem olvasom a kurucot mert szerintem már betegesen zsidóznak, és soxor olyanba is beleütik az orrukat amikbe nem kellene.Szerintük mindenki cionista zsidó, már a jobbik is levette a portáljukrol a linkjüket!

A barikádot még életemben nem néztem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 26. - 14:34:08
Válasz #1940
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt meg most kaptam:  ;D

2010. Január 26. - 14:56:54
Válasz #1941
Nem elérhető

Yeti


Mondhatni elég közel vagyok a dolgokhoz, hamarosan ezért lesz egy jó pár embernek kellemetlen percei   8-)
:-O
Alul akkor a futó "még 10 hét" nekik szól? Mert még kb. 10 - 11 hét a parlamenti választások első fordulója. Átlátom én a dolgokat.  8-)
Vagyis, Tisztelt Hölgyeim és Uraim, ahogy egy régi - régi... egy régi - régi... dakota közmondás tartja... Orbán Viktor, a Haza Producere!

 ****:)))

Elnök Úr...
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 26. - 14:59:46
Válasz #1942
Nem elérhető

Maszat


dakota közmondásol ez jut eszembe  ;D ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=q_MBahJFXI0
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 26. - 15:02:35
Válasz #1943
Nem elérhető

Yeti


dakota közmondásol ez jut eszembe  ;D ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=q_MBahJFXI0
He - he!  ****:))) Fasza! Nekem meg te jutottál ma eszembe, a teremben, majd a topicomba leírom, csak megyek már tolok valami tápot az arcba.  /:-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 26. - 15:02:57
Válasz #1944
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Minek kellett volna változni Morvai Krisztina európa parlamenti jelenlétével?

1 fecske nem csinál nyarat.

Itt van pl Szegedi csanád európa parlamenti felszólalása:

http://www.youtube.com/watch?v=dDltoVQJids&feature=player_embedded

Lehet eredménytelen, de legalább hangot ad neki.

Én pl nem olvasom a kurucot mert szerintem már betegesen zsidóznak, és soxor olyanba is beleütik az orrukat amikbe nem kellene.Szerintük mindenki cionista zsidó, már a jobbik is levette a portáljukrol a linkjüket!

A barikádot még életemben nem néztem.

Havi 3.000.000ft Én is hangot adnék  ;D
De egyébként szart sem ér a szavuk kint csak röhögnek rajtuk meg rajtunk, hogy ezt milyen sokan beszopják.

2010. Január 26. - 15:03:51
Válasz #1945
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mondhatni elég közel vagyok a dolgokhoz, hamarosan ezért lesz egy jó pár embernek kellemetlen percei   8-)
:-O
Alul akkor a futó "még 10 hét" nekik szól? Mert még kb. 10 - 11 hét a parlamenti választások első fordulója. Átlátom én a dolgokat8-)
Vagyis, Tisztelt Hölgyeim és Uraim, ahogy egy régi - régi... egy régi - régi... dakota közmondás tartja... Orbán Viktor, a Haza Producere!

 ****:)))

Elnök Úr...

Biztos?  ;D

2010. Január 26. - 15:06:30
Válasz #1946
Nem elérhető

Yeti



A barikádot még életemben nem néztem.
Az újság haviból hetilappá változott. Az utóbbi két számot meg is vettem, de a legutóbbi, amit olvastam. Nem rossz, korrekt. De a kuruc.info már nekem is sok. Ahogy te is említetted mindenki zsidó, és aki zsidó az cionista, sőt maga a sátán. Pff... Ez már nagyon sok.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 26. - 15:07:44
Válasz #1947
Nem elérhető

Yeti


Mondhatni elég közel vagyok a dolgokhoz, hamarosan ezért lesz egy jó pár embernek kellemetlen percei   8-)
:-O
Alul akkor a futó "még 10 hét" nekik szól? Mert még kb. 10 - 11 hét a parlamenti választások első fordulója. Átlátom én a dolgokat8-)
Vagyis, Tisztelt Hölgyeim és Uraim, ahogy egy régi - régi... egy régi - régi... dakota közmondás tartja... Orbán Viktor, a Haza Producere!

 ****:)))

Elnök Úr...

Biztos?  ;D
IgenisElnökÚr!  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 26. - 15:08:17
Válasz #1948
Nem elérhető

Maszat



A barikádot még életemben nem néztem.
Az újság haviból hetilappá változott. Az utóbbi két számot meg is vettem, de a legutóbbi, amit olvastam. Nem rossz, korrekt. De a kuruc.info már nekem is sok. Ahogy te is említetted mindenki zsidó, és aki zsidó az cionista, sőt maga a sátán. Pff... Ez már nagyon sok.

módosítva ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 26. - 15:09:11
Válasz #1949
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mondhatni elég közel vagyok a dolgokhoz, hamarosan ezért lesz egy jó pár embernek kellemetlen percei   8-)
:-O
Alul akkor a futó "még 10 hét" nekik szól? Mert még kb. 10 - 11 hét a parlamenti választások első fordulója. Átlátom én a dolgokat8-)
Vagyis, Tisztelt Hölgyeim és Uraim, ahogy egy régi - régi... egy régi - régi... dakota közmondás tartja... Orbán Viktor, a Haza Producere!

 ****:)))

Elnök Úr...

Biztos?  ;D
IgenisElnökÚr!  ;D

Nem vagyok én Elnök...Még  ;D