2024. Június 04. - 18:43:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403148 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Március 11. - 14:24:02
Válasz #2175
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én mondtam! ;D

A néger csávó a jobb szélen...tuti fizetett statiszta  :D

2010. Március 11. - 14:26:06
Válasz #2176
Nem elérhető

atleeta


"Orbán: Jó szerződést kötöttem

Szövetségi szerződést írt alá Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a Kereszténydemokrata Néppárt, a Nemzeti Fórum, a Magosz, a Fidelitas, a Kisgazda Polgári Egyesület, a Lungo Drom, és a Magyar Vállalkozók és Munkaadók Pártja vezetőjével. Orbán Viktor azt mondta, jó szerződést kötött, a Fidesz szövetségeseivel a gazdaság talpraállításáért, az egészségügy megmentéséért, a rend és a szociális biztonság megteremtéséért és a demokratikus normák helyreállításáért fog küzdeni."  :-}
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 11. - 15:17:09
Válasz #2177
Nem elérhető

Yeti


Én mondtam! ;D

A néger csávó a jobb szélen...tuti fizetett statiszta  :D
Hogy mondhatsz ilyet?  **:))))*
Ős is egy, Hunor, s Magor leszármazottai közül.  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 11. - 18:18:39
Válasz #2178
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 11. - 18:34:12
Válasz #2179
Nem elérhető

tomasz


Szerintem ha egy józanul gondolkodó MAGYAR embert veszünk alapul,akkor nem kérdés,hogy a Jobbik az egyetlen járható út az országunk megmentésére.Nyilvánvaló,hogy a szar már ellepett bennünket,nem is nyakig ér.Valóban úgy van,ahogy a videóban mondta a narrátor,hogy már akkor is fasiszta vagy,ha magyarnak vallod magadat,Magyarországon.Abszurdum!
Én nagyon bízom abban,hogy végre megváltoztatjuk ezt a szar rendszert,és ténylegesen bekövetkezik a rendszerváltás.Tűnjön el a sok tetű a parlamentből,akik mással sem foglalkoznak,csak a személyes jólétük biztosításával,ezen felül pedig az "ellenlábas" párt ócsárlásával,akinek a tagjaival mellesleg jó viszonyt ápolnak,csak ugye a látszat...Az ország ügyeivel jóformán senki sem foglalkozik.Vagy ha igen,akkor a saját érdekeitől vezérelve.
Nagyon nagy a gáz barátaim!!Ha most nem lesz változás,félő,hogy a magyar,mint olyan el fog tűnni a süllyesztőben.Remélem ezt senki sem akarja!
Én biztos,hogy a Jobbikot választom,de a sikerhez kevés vagyok.Mindenkit próbálok meg győzni,aki még vacillál,vagy úgy gondolja,hogy a töke tele van a politikával(joggal),és nem megy el szavazni,hogy igen is el kell menni szavazni,mégpedig a Jobbikra,mert tényleges változást csak ők tudnak nyújtani az országnak.Fidesz-Mszp már megmutatta,hogy szart se érnek.Adjunk egy esélyt az új erőnek!

Szebb Jövőt!!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Március 11. - 18:44:41
Válasz #2180
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szerintem ha egy józanul gondolkodó MAGYAR embert veszünk alapul,akkor nem kérdés,hogy a Jobbik az egyetlen járható út az országunk megmentésére.Nyilvánvaló,hogy a szar már ellepett bennünket,nem is nyakig ér.Valóban úgy van,ahogy a videóban mondta a narrátor,hogy már akkor is fasiszta vagy,ha magyarnak vallod magadat,Magyarországon.Abszurdum!
Én nagyon bízom abban,hogy végre megváltoztatjuk ezt a szar rendszert,és ténylegesen bekövetkezik a rendszerváltás.Tűnjön el a sok tetű a parlamentből,akik mással sem foglalkoznak,csak a személyes jólétük biztosításával,ezen felül pedig az "ellenlábas" párt ócsárlásával,akinek a tagjaival mellesleg jó viszonyt ápolnak,csak ugye a látszat...Az ország ügyeivel jóformán senki sem foglalkozik.Vagy ha igen,akkor a saját érdekeitől vezérelve.
Nagyon nagy a gáz barátaim!!Ha most nem lesz változás,félő,hogy a magyar,mint olyan el fog tűnni a süllyesztőben.Remélem ezt senki sem akarja!
Én biztos,hogy a Jobbikot választom,de a sikerhez kevés vagyok.Mindenkit próbálok meg győzni,aki még vacillál,vagy úgy gondolja,hogy a töke tele van a politikával(joggal),és nem megy el szavazni,hogy igen is el kell menni szavazni,mégpedig a Jobbikra,mert tényleges változást csak ők tudnak nyújtani az országnak.Fidesz-Mszp már megmutatta,hogy szart se érnek.Adjunk egy esélyt az új erőnek!

Szebb Jövőt!!

Nem lesz változás ne is reménykedj, szólhatsz te akár hány embernek, hogy a jobbikra szavazzon, ez már rég eldöntött játszma. Ezért nem járok szavazni  ;)
A jobbik ugyan úgy tömi a zsebét mint a többi párt, ne gondold, hogy különb bármelyiknél. Én biztos nem szavazok a jobbikra, én nem támogatóm az orosz milliárdosokat.

Egyébként a fidesz csak 4 évet volt a 20-ból. Valamint nekik köszönhető egy jó pár dolog ami a 90-s években történt, csak sokan elfejtik.
A jobbik szart sem csinált. Persze nem akarom lerombolni senki álomvilágát.

Szebb jövő nem lesz...egy darabig.


2010. Március 11. - 19:01:52
Válasz #2181
Nem elérhető

Woodslave


azért megnézném a szebb jövőt, ha nyerne a Jobbik aztán minden külföldi befektető (akik finanszírozzák ezt a qrva országot az IMF-en kívül) ránkvágná az ajtót aztán lenne 400Ft egy Euro  @-o

2010. Március 11. - 19:02:33
Válasz #2182
Nem elérhető

tomasz


Ez nem álomvilág ember.Szavazz akire akarsz,ez még egyenlőre szabadon választható.Én is azt teszem.Ja és vigyél magaddal még egy embert ****:))))))
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Március 11. - 19:10:13
Válasz #2183
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ez nem álomvilág ember.Szavazz akire akarsz,ez még egyenlőre szabadon választható.Én is azt teszem.Ja és vigyél magaddal még egy embert ****:))))))

Én nem járok szavazni ezért max a terembe viszek magammal még egy embert   :D

2010. Március 11. - 19:15:16
Válasz #2184
Nem elérhető

tomasz


Nagyon helyes.Nem akarok én veszekedni senkivel a nézeteim miatt.Edzünk továbbra is,abban legalább nem lehet csalódni....
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Március 11. - 23:34:27
Válasz #2185
Nem elérhető

csesztike


"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 11. - 23:38:20
Válasz #2186
Nem elérhető

zotja



2010. Március 11. - 23:43:17
Válasz #2187
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 12. - 10:32:51
Válasz #2188
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szép lassan kiderülnek a turpisságok  8-)

Kizárta gyilkos tagját a Jobbik
Kizárta tagjai sorából a Jobbik azt a férfit, akit korábban gyilkosságért ítéltek el.
A radikális párt azt állítja, nem tudott a dologról, de egy lakossági bejelentés alapján már a múlt héten vizsgálatot indított az ügyben és kizárta az érintettet.


Még, hogy nem tudtak róla...  !+"%  ****:)))

2010. Március 12. - 11:00:14
Válasz #2189
Nem elérhető

God Vazzeg


Szép lassan kiderülnek a turpisságok  8-)

Kizárta gyilkos tagját a Jobbik
Kizárta tagjai sorából a Jobbik azt a férfit, akit korábban gyilkosságért ítéltek el.
A radikális párt azt állítja, nem tudott a dologról, de egy lakossági bejelentés alapján már a múlt héten vizsgálatot indított az ügyben és kizárta az érintettet.


Még, hogy nem tudtak róla...  !+"%  ****:)))

Biztos tudtak róla, de mit kommunikáljanak? Te mit kommunikálnál az ő helyükben? Komolyan kérdem  ;-oo-;