2024. Május 23. - 12:04:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402237 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Március 18. - 14:35:49
Válasz #2250
Nem elérhető

Gabe


E-mail-ben kaptam, nem tudom mi a forrás, de ahogy egy szövegrészletre rákerestem belőle a  ?:-)-on, rengeteg találatot ad ki, viszont sehol nem találom a forrás megjelölést!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 18. - 14:40:58
Válasz #2251
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindenütt vannak sajnos oda nem illő egyének, derülnek ki minden pártról illetve tagról "csúnya" dolgok, de egy biztos, egyik qrva nagy pártra sem fogok szavazni....azért sem alapon.
Elgondolkodtató dolog, hogy akkor ki a f.szra szavazzak.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 18. - 14:41:38
Válasz #2252
Nem elérhető

Woodslave


ez az egész "cikk" kb akkora baromság mint hogy a magyarok az ufoktól vannak akik a pulikutyát hozták és Jézus is magyar volt  ?:-/

2010. Március 18. - 14:53:03
Válasz #2253
Nem elérhető

Gabe


ez az egész "cikk" kb akkora baromság mint hogy a magyarok az ufoktól vannak akik a pulikutyát hozták és Jézus is magyar volt  ?:-/
És érvekkel is alá tudod támasztani, vagy csak a szokásos jómagyaros "merazorbánse", meg "merazorbánis" stílust preferálod?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 18. - 15:03:44
Válasz #2254
Nem elérhető

Woodslave


nem érdemel annyit. De akkor legyen minden szava igaz és arany  :-)! :-){

2010. Március 18. - 15:07:34
Válasz #2255
Nem elérhető

Gabe


nem érdemel annyit. De akkor legyen minden szava igaz és arany  :-)! :-){
Ilyen válaszra számítottam!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 18. - 15:11:17
Válasz #2256
Nem elérhető

Rencsi


nem érdemel annyit. De akkor legyen minden szava igaz és arany  :-)! :-){
Én is épp azt akartam írni, mint Gabe. Racionális érvekkel alátámasztva elhiszek mindent. ;)
Bár erre is lehet alkalmazni a szubjektív idealizmus filozófiáját, azaz amit nem látok, az úgy tűnik hogy eltűnik. (Akinek nem ige... )
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 18. - 15:13:31
Válasz #2257
Nem elérhető

Woodslave


 ****) ha komolyan veszel egy ilyet : magyaro. mint földi paradicsom, Nagy Sándor naptemploma, izraeli honfoglalók meg magyar orvosok repülőgéppel való kivitele ahol apróbetűs szerződési záradékkal kötelezik el magukat akkor nem tudom mit vársz cáfolatnak.  ****) ;D

2010. Március 18. - 15:15:23
Válasz #2258
Nem elérhető

Woodslave


ja, a cikk tele van hiteles bizonyítékokkal. Attól még hogy látni vélsz vagy elképzelsz valamit az nem azt jelenti hogy létezik. Persze biztos én tévedek elismerem.  --) Tök reálisnak tűnik az egész brilliáns logikával alátámasztva  8-}

2010. Március 18. - 15:27:31
Válasz #2259
Nem elérhető

Rencsi


****) ha komolyan veszel egy ilyet : magyaro. mint földi paradicsom, Nagy Sándor naptemploma, izraeli honfoglalók meg magyar orvosok repülőgéppel való kivitele ahol apróbetűs szerződési záradékkal kötelezik el magukat akkor nem tudom mit vársz cáfolatnak.  ****) ;D

Azt nem mondtam egy szóval sem, és más sem, hogy mindent szó szerint el kell fogadni, sőt nem is szabad! Megfelelő kritikával kell kezelni mindent, nem csak ezt! De rengeteg igazság van benne, és érződik hogy a szívében is magyar ember írta, nem csak állampolgárságilag az, bár ez utóbbi nem feltétlenül kell, hogy igaz legyen.
A földi paradicsom meg ott van, amit azzá teszünk, ha Magyarország (nagybetűvel légy szíves) akkor az, ha más akkor pedig az lesz. Részemről lezártam, mindenki eldönti, hogy mit hisz el és mit nem, szuverén jog. ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 18. - 15:28:02
Válasz #2260
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azt senki sem írta, hogy a cikk minden egyes betűje hiteles és igaz, de sajna lehetnek benne részigazságok.
Mellesleg nem lepődnék meg rajta, ha egy-két dolog így működne,a világon minden a hatalomról szól,és mert egyszerűen az emberi faj ennyire egy hataloméhes, mindent magáénak tudni akaró, erőszakos, undorító.......tisztelet a kivételnek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 18. - 15:28:25
Válasz #2261
Nem elérhető

Gabe


Én építőiparban dolgozok, és elhiheted nekem, hogy nem egy ilyen izraeli tulajdonú szellemlakópark van már Budapesten, amit csak megépíttetnek, de még nem lakik bennük senki! Persze ez csak egy dolog a sok közül!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 18. - 15:29:51
Válasz #2262
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én építőiparban dolgozok, és elhiheted nekem, hogy nem egy ilyen izraeli tulajdonú szellemlakópark van már Budapesten, amit csak megépíttetnek, de még nem lakik bennük senki! Persze ez csak egy dolog a sok közül!
Én is tudok egy-kettőről  ;).
Sasadi út....

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 18. - 15:34:16
Válasz #2263
Nem elérhető

Woodslave


ja meg megjelent két izraeli kémrepülő M(!) agyarország légterében. Apu keződőőőődik  o--O A régi mondást át kell költeni. a zsidól már a spájzban vannak.
Egyébként még ha van benne némi igazság a magyarázat teljesen nevetségessé teszi. Ez nekem olyan mintha a teremben nem menne az edzés annyira és ezt azzal magyaráznád, hogy az ufok kisérleteztek veled, vagy a zsidók kicserélték a no fokozódat tüsszentőporra.
MIndenki azt hisz amit akar ez természetes, csak nekem annyi a bajom az ilyen cikkekkel hogy komoly problékákat tehetnek nevetségessé. Köszönöm én is leülök magamtól.  ;-oo-;

2010. Március 18. - 15:36:54
Válasz #2264
Nem elérhető

Gabe


Én építőiparban dolgozok, és elhiheted nekem, hogy nem egy ilyen izraeli tulajdonú szellemlakópark van már Budapesten, amit csak megépíttetnek, de még nem lakik bennük senki! Persze ez csak egy dolog a sok közül!
Én is tudok egy-kettőről  ;).
Sasadi út....


Így van, egy a sok közül! De van még Buda túlsó végében is, a belvárosban, Zuglóban is már...
Woodslave, kicsit struccpolitikás a hozzáállásod!
"Yeah buddy, light weight baby!"