2024. Május 23. - 11:17:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402214 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Március 18. - 18:19:58
Válasz #2265
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Vicces(durva, gonosz, ki ahogy akarja), ahogy a pártok egymás jelöltjeit próbálják lejáratni, vagy éppen a jelöltek saját magukat, és ahogy van pofájuk egy párt jelöltjévé válni. Lehet, hogy már voltak ezek a linkek:
http://kepviselofunky.blog.hu/2010/03/18/vegre_egy_jofej_jobbikos
http://kepviselofunky.blog.hu/2010/03/16/tancolj_bajusz
http://kepviselofunky.blog.hu/2010/03/10/tenyleg_barikadokat_emelne_a_valasztasok_utan_az_mszp

Ezeknél már csak az a viccesebb, mikor prod szegfűt ad át Zsuzsinak nőnapra.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 18. - 18:27:24
Válasz #2266
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
a hvg címlap. Elég jó lett.  ;D Pokerstars All in.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 18. - 18:28:38
Válasz #2267
Nem elérhető

Maszat


a hvg címlap. Elég jó lett.  ;D Pokerstars All in.



****:))) ****:)))

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 18. - 19:01:55
Válasz #2268
Nem elérhető

tomasz


Én építőiparban dolgozok, és elhiheted nekem, hogy nem egy ilyen izraeli tulajdonú szellemlakópark van már Budapesten, amit csak megépíttetnek, de még nem lakik bennük senki! Persze ez csak egy dolog a sok közül!
Győrben is van egy csomó ilyen lakópark,ahol senki sem lakik évek óta.Sajnos zsidó az építtető.Lehet találgatni persze mindenről,hogy ki mit miért csinál.Előbb utóbb minden napfényre kerül,csak az a gond,hogy akkor már késő szokott lenni.
Szavazás mindenkinek a magán ügye,szívügye úgymond.De annyit tudok,hogy annak a  pártnak kurva nehéz dolga lesz amelyik megnyeri a választásokat,ha tényleg talpra akarja állítani az országot.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Március 19. - 10:22:01
Válasz #2269
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én építőiparban dolgozok, és elhiheted nekem, hogy nem egy ilyen izraeli tulajdonú szellemlakópark van már Budapesten, amit csak megépíttetnek, de még nem lakik bennük senki! Persze ez csak egy dolog a sok közül!
Győrben is van egy csomó ilyen lakópark,ahol senki sem lakik évek óta.Sajnos zsidó az építtető.Lehet találgatni persze mindenről,hogy ki mit miért csinál.Előbb utóbb minden napfényre kerül,csak az a gond,hogy akkor már késő szokott lenni.
Szavazás mindenkinek a magán ügye,szívügye úgymond.De annyit tudok,hogy annak a  pártnak kurva nehéz dolga lesz amelyik megnyeri a választásokat,ha tényleg talpra akarja állítani az országot.

Szerintem nem lesz nehéz dolguk, mert egyszerűen nem érdeke senkinek talpra állítani az országot.......megoldás, fogjunk össze bandázzunk, mint Afrikában, ülünk a dzsip platóján Ak-47-essel, és rendet teszünk ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Március 21. - 16:47:47
Válasz #2270
Nem elérhető

darknight


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Március 21. - 17:03:54
Válasz #2271
Nem elérhető

Maszat


"A tv, kékes bársonyával kibélelt világ, elfelejt s nem örül, ha emlékezem rád."

http://www.youtube.com/watch?v=gJvKPwG4mX0&NR=1

nem is ismeretem ezeket a számait  :o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 26. - 07:41:09
Válasz #2272
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Március 26. - 08:04:30
Válasz #2273
Nem elérhető

Woodslave


pedig olyan értelmesnek tűntél  ;D

2010. Március 26. - 09:13:45
Válasz #2274
Nem elérhető

God Vazzeg


pedig olyan értelmesnek tűntél  ;D

Eddig te is  >:D

2010. Március 26. - 09:20:45
Válasz #2275
Nem elérhető

Woodslave


alig várom a szakértő további írásait  ****:))))))

2010. Március 26. - 16:44:51
Válasz #2276
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Csak abban a témában szeretnék egy kicsit írni, h ugye ez a csunya gonosz bűnöző adócsaló mentalitás most terjedt el, meg, hogy a rohadt kommunista ideologiát gyártó aknamunkások találták ki.engem személy szerint nem érdeke, ki kire fog szavazni, én szerencsémre vagy szerencsétlenségemre jobban belelátok ezekbe a dolgokba, mint a többség,szóval, hioggyetek Prodnak.De ha nem akartok, ne.Az írásom egy idézet lesz csupán, egy általam méltatlanul mellőzött könyvből.Móricz Zsigmond rokonok című regényéből.Szóval aki utcaproli akar lenni, annak hajrá, aki rájön a mögöttes gondolatra a sorok között, annak van remény, elnézést, ha valakit megsértettem, de aki ezen megsértődik, azon is csak mosolygok.Szóval az idézet:
"Ma, azt mondja, olyan világpolitikai áramlatok uralkodnak, hogy egy nemzetközi döntés úgy elsöpri a gazdasági erőket, vagy olyan vonalba állítja, hogy egy kis országnak a belső kormányzata valóban annyi sincs, mint a városok belkormányzatánaka fontossága az ország politikájában. Mindegy, hogy a képviselőház mit határoz és mit dönt, a nemzetközi szerződések határozzák meg az élet ütemét..."


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 30. - 10:33:10
Válasz #2277
Nem elérhető

csesztike


Itt vajon mire gondolt a művész???
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 30. - 10:36:51
Válasz #2278
Nem elérhető

csesztike


Ez lemaradt!Nagyon egyediek! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 30. - 10:43:41
Válasz #2279
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez lemaradt!Nagyon egyediek! ;D

Melyik tetszik?  ;D