2024. Június 04. - 21:32:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403240 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Május 21. - 12:21:39
Válasz #2580

Tündi-Bündi

Vendég
http://www.youtube.com/watch?v=gm30VW2SXC4 újra viccesek az országgyűlési közvetítések... komoly ez a fickó ;D  ;D  ;D

2010. Május 21. - 12:56:30
Válasz #2581
Nem elérhető

mack


Sok mindenkit ismerek nagykátán a polgármester barátom.Nem tudok rájönni ki az unokatesód? egyébként nem nagykáta a csúcs, tápiószecső az igazi vadnyugat.. két éve egy összecsapás után kb 60 töltényhüvelyt gyüjtöttek a pandúrok.  

az voltam, má nem ott lakom hanem Sopronba. kábé 98 óta nem lakom ott, csak az ősök. A Kocsis a barátod???? Szecsőn is az agyigaspart nemeccerű hely........oda a rendőrök sem mennek be, csak ah suicid alkat  ;D ott a Beciék vagy hogyhívják(má nem vagyok képbe) a menők. Egyszer egy jóbarátomat szúrta combon miután az lerúgta a földre....azmeg ahyogy feküdt, combonszúrta a haverom. Ezekután mentek a Dragóék(a Tbicskei kidobók) ha ismered őket, le rendet tenni.........

2010. Május 21. - 13:01:32
Válasz #2582
Nem elérhető

mack


Mack Te nagykátai vagy :-O??

az jó hely. ;D Unokatesóm melózott ott a videótékában. 2 pittbullal járt melózni. A helyi cigányok nem tudták befenyíteni, ezért inkább lespanoltak vele. a végére egész jól tudott máűr cigányul. ;D

Elötte az összes embert aki a tékában melózott vagy megverték, vagy kiraboltál, vagy megfenyegették. Putri hely. Nincs szórakozéási lehetőség és a szétcuccozott cigók mentek csapatostul a videótékába, mert csak az volt nyitva  ;D

unokatesód hogy hívják??????

2010. Május 21. - 13:05:10
Válasz #2583
Nem elérhető

mack


Sok mindenkit ismerek nagykátán a polgármester barátom.Nem tudok rájönni ki az unokatesód? egyébként nem nagykáta a csúcs, tápiószecső az igazi vadnyugat.. két éve egy összecsapás után kb 60 töltényhüvelyt gyüjtöttek a pandúrok. 

sztem akkor nem leszünk jóba....gondolom sejted miért. Én nem szeretem a romákat, emmeg teljesen jóba van velük. Ha ismered a Nanót meg a R. Péterkét akkor tudod miről beszélek. A karambolok meg bulik meg minden....

2010. Május 21. - 15:22:16
Válasz #2584
Nem elérhető

doncicco


Igen ő a barátom (Kocsi). Ezek ilyen faluvégi pletykák... egyszerű érdek fűzte hozzájuk és az is már a multé.. különösen a 2006 évi választások előtt.Most már nem volt rájuk szükség ;D

2010. Május 21. - 16:07:17
Válasz #2585
Nem elérhető

mack


Igen ő a barátom (Kocsi). Ezek ilyen faluvégi pletykák... egyszerű érdek fűzte hozzájuk és az is már a multé.. különösen a 2006 évi választások előtt.Most már nem volt rájuk szükség ;D

akkor most te hova valósi vagy? Na szóval nemtom mi folyik itt Gyöngyösön  ;D nem is érdekel, eg ydarabig, de nem sok jót hallani róla az emberektől.

2010. Május 21. - 17:04:50
Válasz #2586
Nem elérhető

Cressler


Néztétek tegnap este a Parlamenti ülés közvetítését jó volt, tetszett :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 21. - 18:01:21
Válasz #2587
Nem elérhető

Maszat


Néztétek tegnap este a Parlamenti ülés közvetítését jó volt, tetszett :D

én néztem. Egész jó beszédek voltak és végre szóba került,h a putri szlovákokkal szemben nem szabad megalázkodnunk!!!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 22. - 18:49:11
Válasz #2588
Nem elérhető

Cressler


Néztétek tegnap este a Parlamenti ülés közvetítését jó volt, tetszett :D

én néztem. Egész jó beszédek voltak és végre szóba került,h a putri szlovákokkal szemben nem szabad megalázkodnunk!!!!!
Az se volt rossz amikor a nácizó mszpst lenémították  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 22. - 19:25:40
Válasz #2589
Nem elérhető

Maszat


Néztétek tegnap este a Parlamenti ülés közvetítését jó volt, tetszett :D

én néztem. Egész jó beszédek voltak és végre szóba került,h a putri szlovákokkal szemben nem szabad megalázkodnunk!!!!!
Az se volt rossz amikor a nácizó mszpst lenémították  ;D

baszkiii azt nem láttam  @-o

véletlen kapcsoltam oda, nem szoktam tv-t nézni. Sajnos csak 20percet láttam belőle kb.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 23. - 17:15:21
Válasz #2590
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem az tetszett, amikor asszem az egyik jobbikos azt mondta: "... majd a szünetben megbeszéljük"  ;D ;D  >:D

2010. Május 23. - 19:40:34
Válasz #2591
Nem elérhető

clemens


Nekem az tetszett, amikor asszem az egyik jobbikos azt mondta: "... majd a szünetben megbeszéljük"  ;D ;D  >:D

a neve zagyva györgy gyula

itt van róla az elhíresült videó:


a kopasz képviselő zagyva mellett meg a fejét fogja szégyenében

szerintem ritka nagy tahó és nem a parlamentbe való az ilyen viselkedés.

2010. Május 23. - 19:43:12
Válasz #2592
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem az tetszett, amikor asszem az egyik jobbikos azt mondta: "... majd a szünetben megbeszéljük"  ;D ;D  >:D

a neve zagyva györgy gyula

itt van róla az elhíresült videó:


a kopasz képviselő zagyva mellett meg a fejét fogja szégyenében

szerintem ritka nagy tahó és nem a parlamentbe való az ilyen viselkedés.

Nagyon jó  ;D  >:D

2010. Május 25. - 00:17:21
Válasz #2593
Nem elérhető

pmiller06


ha ütné egymást ez a sok paraszt, legalább történne valami értelmes dolog is...

2010. Május 31. - 08:42:25
Válasz #2594
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."