2024. Június 05. - 00:41:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403287 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Február 16. - 19:20:59
Válasz #360
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-

Sajnos elég sokan hisznek ferinek

2009. Február 16. - 19:22:54
Válasz #361
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 19:23:12
Válasz #362

Torony

Vendég
Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-

mer? Történt eddig BÁRMI, ami alapján azt kellene hinniük, hogy nem lehet mindent lenyomni ennek a brka népnek a torkán?

2009. Február 16. - 19:23:54
Válasz #363
Nem elérhető

endre66


Gabe, én, mint felelős politikuspalánta nem ismerek iróniát az ország ügyeinek megvitatásakor. Szavazz rám!  0o0o0   @:-)     !+"%

2009. Február 16. - 19:24:53
Válasz #364
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Február 16. - 19:26:48
Válasz #365
Nem elérhető

bender


Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-

Sajnos elég sokan hisznek ferinek

Szerintem az utóbbi 2 hét történéseit alapul véve igazolták, hogy alkalmatlanok, mind a politikai, mind társadalmi, mind gazdasági problémák megoldására!

2009. Február 16. - 19:33:15
Válasz #366
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-

mer? Történt eddig BÁRMI, ami alapján azt kellene hinniük, hogy nem lehet mindent lenyomni ennek a brka népnek a torkán?
Az idióta magyarral mindent meg lehet csinálni mert hagyja,persze,hogy megtesznek mindent amit lehet. :-/- :-/-
A franciák már felgyújtották volna fél Párizst,ha ez kell erőszak,legyen,sajnos más már nem segít,úgy vélem,csak egy a gond a magyar sohasem volt egy összetartó nép.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 16. - 19:33:21
Válasz #367
Nem elérhető

FirstLady


Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-

Sajnos elég sokan hisznek ferinek

Én a kutyámnak hiszek  ****:))))))
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=714.msg83600#msg83600

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 19:36:46
Válasz #368
Nem elérhető

Gabe


Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-

mer? Történt eddig BÁRMI, ami alapján azt kellene hinniük, hogy nem lehet mindent lenyomni ennek a brka népnek a torkán?
Az idióta magyarral mindent meg lehet csinálni mert hagyja,persze,hogy megtesznek mindent amit lehet. :-/- :-/-
A franciák már felgyújtották volna fél párizst,ha ez kell erőszak,legyen,sajnos más már nem segít,úgy vélem,csak egy a gond a magyar sohasem volt egy összetartó nép.



Így van! Sajnos ez nem reform, ez egy kibaszott sarcemelés!
A megnövekedett élősködőiknek az igényei kielégítéséhez!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 19:38:41
Válasz #369
Nem elérhető

Boresz


A jobb és baloldalt is egy az egyben leküldeni a bányába melózni. Valahogy most szívesen látnék egy keménykezű diktátort az ország élén,akinek van töke ahhoz,hogy változtasson.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Február 16. - 19:40:54
Válasz #370
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A jobb és baloldalt is egy az egyben leküldeni a bányába melózni. Valahogy most szívesen látnék egy keménykezű diktátort az ország élén,akinek van töke ahhoz,hogy változtasson.
Ez már lassan diktatórikus rendszer,csak az a baj,hogy nem ilyen diktátorok kellenének.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 16. - 19:43:40
Válasz #371
Nem elérhető

Gabe


Nem is értem mit gondolnak!
Azzal, hogy a szarrá adóztatott 20%-nyi adófizetőt még jobban megsarcolják mit várnak?
Növekszik majd a feketegazdaság, az indulatok meg megint feljebb lépnek egy lépcsővel!
Birkanép a magyar, de egyszer a birka agya is eldurran...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 19:48:01
Válasz #372
Nem elérhető

madinorbi


Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-

mer? Történt eddig BÁRMI, ami alapján azt kellene hinniük, hogy nem lehet mindent lenyomni ennek a brka népnek a torkán?
Az idióta magyarral mindent meg lehet csinálni mert hagyja,persze,hogy megtesznek mindent amit lehet. :-/- :-/-
A franciák már felgyújtották volna fél Párizst,ha ez kell erőszak,legyen,sajnos más már nem segít,úgy vélem,csak egy a gond a magyar sohasem volt egy összetartó nép.



Nem kell a demoralizálás sztem , csüggesztő beszédért 1945-ig felkoncolás járt, addig éltünk nemzet államban , 2006ban láthattalak a megfelelő helyeken ? Összetartottál velünk ? Pedig a baj bőven akkor kezdődött ...
Nem a szarban kell rezsimagyarkodni, amikor nincs, a jóban ugyanúgy hazafinak kell lenni. Komolyan mondom mindig azok birka népeznek, meg nem összetartó nemzeteznek akik baszottul bele se szarnak az egészbe, elnézést ha a te esetedben tévednék, általánosítottam. De ez tény, amikor nincs pénz, akkor megy a sírás, de amikor választás van mindenféle badarságokat összeikszel a sok gyopár.
Valóban diktatúra kell nemzeti, ha csak a tetves segélyeket és fejenkénti milliós holokamu nyugdíjakat elvennénk már rég nem lenne semmi baj...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 16. - 19:48:48
Válasz #373
Nem elérhető

Boresz


Nem is értem mit gondolnak!
Azzal, hogy a szarrá adóztatott 20%-nyi adófizetőt még jobban megsarcolják mit várnak?
Növekszik majd a feketegazdaság, az indulatok meg megint feljebb lépnek egy lépcsővel!
Birkanép a magyar, de egyszer a birka agya is eldurran...
csak az a baj,hogy ha el is durran onnantól még birka marad ,és mindig vezeti valaki hogy ujra és ujra lenyírja a gyapjúját,aztán mehet vissza kopaszon kezdeni előlről a "dolgát"
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Február 16. - 19:50:33
Válasz #374
Nem elérhető

FirstLady


Nem is értem mit gondolnak!
Azzal, hogy a szarrá adóztatott 20%-nyi adófizetőt még jobban megsarcolják mit várnak?
Növekszik majd a feketegazdaság, az indulatok meg megint feljebb lépnek egy lépcsővel!
Birkanép a magyar, de egyszer a birka agya is eldurran...
csak az a baj,hogy ha el is durran onnantól még birka marad ,és mindig vezeti valaki hogy ujra és ujra lenyírja a gyapjúját,aztán mehet vissza kopaszon kezdeni előlről a "dolgát"
...aztán előbb-utóbb kinyírják...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady