2024. Június 08. - 06:26:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 195281 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Május 27. - 17:31:49
Válasz #375
Nem elérhető

God Vazzeg


aszongya hogy:
szűk húzodzkodás, mellhez, normál fogással
T rudas evezés (sarokba támasztott két kezessel  @:-)  ezt jobban érzem mint bármi mást hát gyaksit)
mellhez húzás szélesen
felhúzás
hiperhajlítás, súllyal

oldalemelés
döntött törzsű oldal emelés

(vállra azért csak ennyi gyakorlatot csináltam, mert a múltkor meg fájdult a vállam, most már nem vészes, de jobb félni mint meg ijedni  :)   )

most próbáltam először a T rudas evezést így, de tényleg sokkal jobb mint a gyártott T rúd, nálunk a gyártott is házi  ;D  de az sem olyan fasza,csináltam egy darabig azon, de nem éreztem a hátam és hagytam,most meg ezzel a módszerrel újra próbáltam, de nem bántam meg  :-!

A mi T rudunk kifogástalan, valamit elkúrsz  :-}

 ;D ;D ;D De úgy akkor is jobban érzem.  :D    ****:)))
Amúgy sztem az a gond, hogy a le gyártott T rúdnál meg van, hogy hova léphetsz. Én meg elől szeretek lenni, és ott meg már le lépnék róla, de a sarkam meg a láb tartó lenne. Az meg kényelmetlen. Én ilyen vagyok.  ;D 

Én se a lábtartón állok, hanem előtte.. De ez miért gond? Úgy állj ahogy kényelmes  :-}

2009. Május 27. - 18:25:20
Válasz #376
Nem elérhető

H. Laci



2009. Május 31. - 19:19:36
Válasz #377
Nem elérhető

H. Laci


aszongya hogy:
szűk húzodzkodás, mellhez, normál fogással
T rudas evezés (sarokba támasztott két kezessel  @:-)  ezt jobban érzem mint bármi mást hát gyaksit)
mellhez húzás szélesen
felhúzás
hiperhajlítás, súllyal

oldalemelés
döntött törzsű oldal emelés

(vállra azért csak ennyi gyakorlatot csináltam, mert a múltkor meg fájdult a vállam, most már nem vészes, de jobb félni mint meg ijedni  :)   )

most próbáltam először a T rudas evezést így, de tényleg sokkal jobb mint a gyártott T rúd, nálunk a gyártott is házi  ;D  de az sem olyan fasza,csináltam egy darabig azon, de nem éreztem a hátam és hagytam,most meg ezzel a módszerrel újra próbáltam, de nem bántam meg  :-!

A mi T rudunk kifogástalan, valamit elkúrsz  :-}

 ;D ;D ;D De úgy akkor is jobban érzem.  :D    ****:)))
Amúgy sztem az a gond, hogy a le gyártott T rúdnál meg van, hogy hova léphetsz. Én meg elől szeretek lenni, és ott meg már le lépnék róla, de a sarkam meg a láb tartó lenne. Az meg kényelmetlen. Én ilyen vagyok.  ;D 

Én se a lábtartón állok, hanem előtte.. De ez miért gond? Úgy állj ahogy kényelmes  :-}
mert valahol azt látta, hogy így animál... ****) :D :D
Nekem nem kell T rudas evezés ahhoz hogy animal legyek.  8-)
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 02. - 17:51:03
Válasz #378
Nem elérhető

H. Laci


No tehát:
Jelentkezem egy kis beszámolóval.  !+"%
A szokásos dolgok voltak, mint ami hétfőn szokott lenni.
Magyarul, volt:
fekve nyomás
fekve nyomás ferdén
tárogatás ferdén

francia rudas bicepsz (itt csináltam 2 sorozat 21ezést, csak hogy meg tudjam milyen az, engem nagyon jól be durrant  8-) )
beforgatós bicepsz állva
koncentrált bicepsz

szűken nyomás
tricepsz nyújtás fej fölött egykezesekkel, fekve  (jó hosszú  ;D )
csigás letolás rúddal szélesen

Szerencsére 2 csigás gépünk van, mert most az egyiknek újfent el szakították a kábelját. Egyszer tárogatáskor szakadt el, akkor meg lett csinálva, most a lapsúlyoknál szakadt el, meg lett csinálva a napokban de most ugyanott el szakad, mert valami hoki drótot raktak rá.  :-/-(-:  Az a poén hogy nem is úgy ment tönkre egyszer sem hogy max súlyt használtak volna.  :D


2009. Június 03. - 18:24:48
Válasz #379
Nem elérhető

H. Laci


Újra jelentkezek  8-}
Lábaztam egyet  8-) 

Guggolás
Lábtolás
Lábnyújtás
Merev lábas felhúzás
Combhajlítás (vissza raktam, és nagy ismétlés számmal csinálom, koncentrálva, mivel előtte csinálok merev lábast, így kicsi súly is elég)

és csináltam állóvádlit

nagyon jó volt   =/+'  Erejes is voltam   :D  (mármint magamhoz képest)
Mára ennyi, irjatok valami véleményt ha gondoljátok. Sziasztok.

2009. Június 03. - 18:25:38
Válasz #380
Nem elérhető

fastor


Újra jelentkezek  8-}
Lábaztam egyet  8-) 

Guggolás
Lábtolás
Lábnyújtás
Merev lábas felhúzás
Combhajlítás (vissza raktam, és nagy ismétlés számmal csinálom, koncentrálva, mivel előtte csinálok merev lábast, így kicsi súly is elég)

és csináltam állóvádlit

nagyon jó volt   =/+'  Erejes is voltam   :D  (mármint magamhoz képest)
Mára ennyi, irjatok valami véleményt ha gondoljátok. Sziasztok.
súlyok? csakhogy mérhessük a fejlödést
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 03. - 18:44:02
Válasz #381
Nem elérhető

H. Laci


Újra jelentkezek  8-}
Lábaztam egyet  8-) 

Guggolás  50kg*10
Lábtolás 120kg*14
Lábnyújtás 70kg*12
Merev lábas felhúzás 30kg*20  ****:))) ****:))) ****:)))
Combhajlítás (vissza raktam, és nagy ismétlés számmal csinálom, koncentrálva, mivel előtte csinálok merev lábast, így kicsi súly is elég)  35kg*12

és csináltam állóvádlit   (50kg*25)

nagyon jó volt   =/+'  Erejes is voltam   :D  (mármint magamhoz képest)
Mára ennyi, irjatok valami véleményt ha gondoljátok. Sziasztok.
súlyok? csakhogy mérhessük a fejlödést

Az az igazság hogy a múltkor is ilyen súlyokat használtam, csak annyi különbséggel hogy akkor azért gyorsan(és kevesebb ismétléssel), most pedig pumpálgatva mentek ezek. Nem nagy valami, de én érzem hogy fejlődtem, és látom magamon. Nekem ez a lényeg most.

2009. Június 03. - 18:50:34
Válasz #382
Nem elérhető

H. Laci


Újra jelentkezek  8-}
Lábaztam egyet  8-) 

Guggolás
Lábtolás
Lábnyújtás
Merev lábas felhúzás
Combhajlítás (vissza raktam, és nagy ismétlés számmal csinálom, koncentrálva, mivel előtte csinálok merev lábast, így kicsi súly is elég)

és csináltam állóvádlit

nagyon jó volt   =/+'  Erejes is voltam   :D  (mármint magamhoz képest)
Mára ennyi, irjatok valami véleményt ha gondoljátok. Sziasztok.
súlyok? csakhogy mérhessük számonkérhessük a fejlödést

>:D
jah...és... KÉPet  :-/--  ****)  ;D
Olyan szar vagyok hogy nem adok most képet. Én még egyenlőre bojler vagyok, de sajnos még annak is kicsi.

De azért csinálok majd 2 hét múlva, és akkor már rendbe rakom a kaját mert 2 hét múlva már meló, tehát lesz pénzem,  akkor neki kezdek tömegezni egyet és nyár végén is csinálok képeket aztán akkor hozom nyilvánosságra őket. (de szépen fogalmaztam  @-o  )

2009. Június 05. - 16:15:23
Válasz #383
Nem elérhető

H. Laci


Császtok! Ujra jelentkezem.
hátaztam egyet, és egy gyengét vállaztam

T- rudas evezés
Széles lehúzás ,mellhez
Szűk le húzás mellhez
Felhúzás
Hiper hajlítás

kétkezes mellről nyomás ülve
Döntött törzsű oldal emelés

ennyi volt, eléggé jól ment, most inkább a szabályosságra törekedtem, nem nagyon érdekeltek a súlyok, de nagyin jó lett  ****:))))))

2009. Június 05. - 16:55:56
Válasz #384
Nem elérhető

H. Laci


Császtok! Ujra jelentkezem.
hátaztam egyet, és egy gyengét vállaztam

T- rudas evezés
Széles lehúzás ,mellhez
Szűk le húzás mellhez
Felhúzás
Hiper hajlítás

kétkezes mellről nyomás ülve
Döntött törzsű oldal emelés

ennyi volt, eléggé jól ment, most inkább a szabályosságra törekedtem, nem nagyon érdekeltek a súlyok, de nagyon jó lett  ****:))))))

2009. Június 06. - 17:11:34
Válasz #385
Nem elérhető

H. Laci


Hahó!!!!!!!!!!!  #:-)
Ma indultam a II. Kolon kupa futó versenyen, 2500m-es távon  ;D (csak azért a 2500mes mert a következő kategória a 10.000 m-es az meg nekem sok) hát nem értem el nagyon jó helyezést, pontosan nem tudom hányan indultak de olyan 100 ember indult én a 16. lettem.  :-Đ :-Đ Ha nem lett volna izomláz a lábamba(a szerdai lábazás miatt), és nem csak 1 étkezésem lett volna egész nap, ami csak virsli volt magában, + nyújtok előtte illetve ittam volna egy kávét akkor a nyakamat teszem rá hogy 1ső lettem volna.  Az utolsó 200m Sprintbe ment, de úgy, hogy beértem és a nézők fogtak meg  :D mert el löktem volna mindenkit, aztán kaptunk frissítő csomagot a nagy tömegben, oda is az emberek cibáltak be. Mikor be jegyezték hogy hányadik lettem, csak arra emlékszem hogy fehér pólóban volt az a csávó(vagy nő) és hogy lökdöstek. A sprintből is csak az maradt meg hogy szól a zene és tapsolni kezdtek, mert látták hogy mindent bele adok, és hallottam ahogy a lábam éri minden lépésnél a földet. Szóval nagy élmény volt,és valamilyen szinten büszke is vagyok mert kb 2 hónapja már nem is futottam, nem hogy készültem volna.  >:D

2009. Június 06. - 18:26:18
Válasz #386
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 08. - 16:52:08
Válasz #387
Nem elérhető

H. Laci


idöd? :-}
whac?  ;D

Na akkor egy úttal be írom a mai edzést is.

fekve nyomás sima padon két kezessel (itt ment 55kg*3 ;D jól van na, nem vagyok erős  :-[  )
fekve nyomás 30 fokon két kezessel
tárogatás ferdén (30fok)

francia rudas bicepsz (az utolsó 2 sorozat 21ezés ként )
beforgatós bic állva
koncentrált bicepsz

tolóckodás   :D (saját súllyal "természetesen")
tricepsz nyújtás fej felett egy kezesekkel
csigás letolás rúddal (normál szélességben)

eléggé jó edzés lett, már a melegítésnél is be durrantam  :o  ilyet még nem tapasztaltam  :P

2009. Június 08. - 16:57:16
Válasz #388
Nem elérhető

God Vazzeg


idöd? :-}
whac?  ;D

Na akkor egy úttal be írom a mai edzést is.

fekve nyomás sima padon két kezessel (itt ment 55kg*3 ;D jól van na, nem vagyok erős  :-[  )
fekve nyomás 30 fokon két kezessel
tárogatás ferdén (30fok)

francia rudas bicepsz (az utolsó 2 sorozat 21ezés ként )
beforgatós bic állva
koncentrált bicepsz

tolóckodás   :D (saját súllyal "természetesen")
tricepsz nyújtás fej felett egy kezesekkel
csigás letolás rúddal (normál szélességben)

eléggé jó edzés lett, már a melegítésnél is be durrantam  :o  ilyet még nem tapasztaltam  :P

Erősödjé be, oszt edzünk együtt  >:D

2009. Június 08. - 20:03:45
Válasz #389
Nem elérhető

halaszbarnus


idöd? :-}
whac?  ;D

Na akkor egy úttal be írom a mai edzést is.

fekve nyomás sima padon két kezessel (itt ment 55kg*3 ;D jól van na, nem vagyok erős  :-[  )
fekve nyomás 30 fokon két kezessel
tárogatás ferdén (30fok)

francia rudas bicepsz (az utolsó 2 sorozat 21ezés ként )
beforgatós bic állva
koncentrált bicepsz

tolóckodás   :D (saját súllyal "természetesen")
tricepsz nyújtás fej felett egy kezesekkel
csigás letolás rúddal (normál szélességben)

eléggé jó edzés lett, már a melegítésnél is be durrantam  :o  ilyet még nem tapasztaltam  :P
Iődevel jó lesz ****:)))))) Szal nyomasssad =/+'  :-/--
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane