2024. Június 08. - 07:31:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 195296 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 03. - 18:47:07
Válasz #735
Nem elérhető

H. Laci


cső László. A brutálon 6-12 ismétlés közt kell csinálni a gyakorlatokat? vagy hogy van?
Igen de a 12es ismétlés szám a legoptimálisabb, 3-3 sorozatot lehet csinálni mindenből. Ha van vmi kérdésed, szívesen segítek. ;)

2009. Október 03. - 18:48:25
Válasz #736
Nem elérhető

zotja


cső László. A brutálon 6-12 ismétlés közt kell csinálni a gyakorlatokat? vagy hogy van?
Igen de a 12es ismétlés szám a legoptimálisabb, 3-3 sorozatot lehet csinálni mindenből. Ha van vmi kérdésed, szívesen segítek. ;)

lesz itt a közelbe nemsokára,,kipróbálom magam :)

2009. Október 03. - 18:49:24
Válasz #737
Nem elérhető

H. Laci


cső László. A brutálon 6-12 ismétlés közt kell csinálni a gyakorlatokat? vagy hogy van?
Igen de a 12es ismétlés szám a legoptimálisabb, 3-3 sorozatot lehet csinálni mindenből. Ha van vmi kérdésed, szívesen segítek. ;)

lesz itt a közelbe nemsokára,,kipróbálom magam :)
Mit jelent a közelben?

2009. Október 03. - 18:53:05
Válasz #738
Nem elérhető

zotja


cső László. A brutálon 6-12 ismétlés közt kell csinálni a gyakorlatokat? vagy hogy van?
Igen de a 12es ismétlés szám a legoptimálisabb, 3-3 sorozatot lehet csinálni mindenből. Ha van vmi kérdésed, szívesen segítek. ;)

lesz itt a közelbe nemsokára,,kipróbálom magam :)
Mit jelent a közelben?

20kmre tőlem :)

2009. Október 03. - 21:12:36
Válasz #739
Nem elérhető

fastor


cső László. A brutálon 6-12 ismétlés közt kell csinálni a gyakorlatokat? vagy hogy van?
Igen de a 12es ismétlés szám a legoptimálisabb, 3-3 sorozatot lehet csinálni mindenből. Ha van vmi kérdésed, szívesen segítek. ;)

lesz itt a közelbe nemsokára,,kipróbálom magam :)
Mit jelent a közelben?

20kmre tőlem :)
melyik állomásra mész? én mostmár csak idegböl is elmegyek a szigethalmira, aztán persze a CBA fittnessesre is
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 03. - 21:19:36
Válasz #740
Nem elérhető

zotja



2009. Október 03. - 21:21:01
Válasz #741
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 03. - 21:56:58
Válasz #742
Nem elérhető

zotja


ja és a különböző gyakorlatokat milyen sorrendben kell elvégezni?

2009. Október 03. - 21:58:56
Válasz #743
Nem elérhető

fastor


ja és a különböző gyakorlatokat milyen sorrendben kell elvégezni?
változó
attól függ,hogy hol van üres hely
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 05. - 20:34:21
Válasz #744
Nem elérhető

H. Laci


Mell-Tricepsz-Bicepsz  @:-) @:-)

Mell:
-Fekve nyomás ( 70kg*6 tehát 1 ismétlést javítottam az előző mellezés óta.  ;)  )
-Ferde pados nyomás
-Tárogatás simán

Tricepsz:
-Szűk nyomás 
-Homlokra engedés francia rúddal
-Csigás letolás szűken

Bicepsz:
-Sima rudas bicepsz (kezd elmúlni a alkar fájdalmam, így lehet tudok majd sima rúddal is bicepszezni, nem kell francia rúd)
-Beforgatás állva

Ennyi volt a mai edzés, nagyon jóra sikerült, elégedett is vagyok vele.  :-):-)::

Ja és levágattam 3 millisre a hajam.  @:-) Egyre többen megjegyzik hogy hasonlítok a "Szökés"-ben szereplő vékonyabbik srácra.  ****:))) ****:))) 

2009. Október 07. - 20:30:58
Válasz #745
Nem elérhető

H. Laci


Na itt vagyok, ragyogok. Most már elhatároztam hogy vezetem is ezt a naplót normálisan, mert lassan chat topic lesz belőle.  :D

Tehát: Ma lábazás volt terítéken. Nem vagyok benne valami erős, de azért megpróbálok mindent kiadni magamból.  ;)  És meg is lesz az eredménye.  ;)   

-Guggolás 80kg*3*2    --)  --) 
-Lábkitolás
-Merev lábas felhúzás
-Combhajlítás
-Lábnyújtás

 
Ennyiből állt a mai lábikó, jövő héten jobban odabaszok.  @:-) @:-) @:-) @:-)   

2009. Október 07. - 20:37:00
Válasz #746
Nem elérhető

God Vazzeg


Na itt vagyok, ragyogok. Most már elhatároztam hogy vezetem is ezt a naplót normálisan, mert lassan chat topic lesz belőle.  :D

Tehát: Ma lábazás volt terítéken. Nem vagyok benne valami erős, de azért megpróbálok mindent kiadni magamból.  ;)  És meg is lesz az eredménye.  ;)   

-Guggolás 80kg*3*2    --)  --) 
-Lábkitolás
-Merev lábas felhúzás
-Combhajlítás
-Lábnyújtás

 
Ennyiből állt a mai lábikó, jövő héten jobban odabaszok.  @:-) @:-) @:-) @:-)   

Vádli csaje?  ;D

2009. Október 07. - 20:40:28
Válasz #747
Nem elérhető

H. Laci


Na itt vagyok, ragyogok. Most már elhatároztam hogy vezetem is ezt a naplót normálisan, mert lassan chat topic lesz belőle.  :D

Tehát: Ma lábazás volt terítéken. Nem vagyok benne valami erős, de azért megpróbálok mindent kiadni magamból.  ;)  És meg is lesz az eredménye.  ;)   

-Guggolás 80kg*3*2    --)  --) 
-Lábkitolás
-Merev lábas felhúzás
-Combhajlítás
-Lábnyújtás

 
Ennyiből állt a mai lábikó, jövő héten jobban odabaszok.  @:-) @:-) @:-) @:-)   

Vádli csaje?  ;D

 :-[ :-[ :-[   
Azt bepótolom pénteken.  ;) Csak basszál fültövön hogy eszembe jusson.  :D

2009. Október 07. - 20:43:27
Válasz #748
Nem elérhető

God Vazzeg


Na itt vagyok, ragyogok. Most már elhatároztam hogy vezetem is ezt a naplót normálisan, mert lassan chat topic lesz belőle.  :D

Tehát: Ma lábazás volt terítéken. Nem vagyok benne valami erős, de azért megpróbálok mindent kiadni magamból.  ;)  És meg is lesz az eredménye.  ;)   

-Guggolás 80kg*3*2    --)  --) 
-Lábkitolás
-Merev lábas felhúzás
-Combhajlítás
-Lábnyújtás

 
Ennyiből állt a mai lábikó, jövő héten jobban odabaszok.  @:-) @:-) @:-) @:-)   

Vádli csaje?  ;D

 :-[ :-[ :-[   
Azt bepótolom pénteken.  ;) Csak basszál fültövön hogy eszembe jusson.  :D

Meglesz  /:-)  :D

2009. Október 09. - 20:51:08
Válasz #749
Nem elérhető

H. Laci


Ma csináltam egy hát-váll edzést, a hét lezárása képen.  :-!  Végre itt a hétvége, vasárnapi családi ebéd, magyaros tyúkhúsleves, délben kelés.  :-!    Na de térjünk az edzésre  :-}  :

Hát:

  -Mellhez húzás csigán (melegítésnek 2sorozat a húzóckodához)
  -Húzóckodás 3-szor amennyi megy.
  -Felhúzás 3sorozat
  -Döntött törzsű evezés 5*10-12
  -Mellhez húzás szűken (vetkőző sorozat  :-!  :-!  :-!  )

Váll:

  -Mellről nyomás egyenes rúddal (kib@szott brutálisan szétrombolja a vállam  =/+'  =/+'  )
  -Oldalemelés állva
  -Döntött törzsű oldal oldalemelés

Na meg persze a beígért vádli, ami most is majdnem elmaradt. :-}   De megcsináltam.  >:D  Kb 1,5 percem volt rá.  ;D
  -Álló vádli keretben