2024. Május 28. - 22:10:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 193527 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 15. - 15:09:20
Válasz #105
Nem elérhető

H. Laci


de az ovulációs küszöböd eléréséhez sok-sok hiperextenziót kell végezni!

Nemfeltétlen. Az ovulációs küszöbnél a herék tengelygürbületénél vagy egy ún. rotációs ráta,amely azért felelős hogy az ovulciós küszöb eléréséhez szükséges hormonokat,mint valami kis kapu szabályozza. A régebbi tanulányok valóban kitértek a hiperextenzióra,de én már elavultnak tartom. Végső esetben a szabályozás érdekében meg lehet próbálni,de a visszacsatolás miatt szerintem egy "flash" hatás alakul ki,ennek értelmében pont a szabályozás az amibe beleszólsz.  ;)
Oké, oké! De az általad vázolt eset csak akkor lehetséges, ha a bicepsz-tricesz redukált egyismétléses vektorkettőse nem magasabb, a here tengelygörbületi szögénél, ellenkező esetben pont ellentétes eredményeket fogunk produkálni!!!
Ezt azért nem mellékes megemlíteni!

 ;-oo-;

Szólj Lackó ha valahol elakadtál.

...s bár röhejesen hangzik,de több egyszerű tanulányt is végeztek amivel a szint egyszerűen bár nem számszerúleg meghatározható. A ejakulációs színspetrummérés. Bonyolultan hangzik pedig nem az. Kora reggel ejakulációs mintát kell venni. ( lásd belevered egy petricsészébe ) és az ejakulátumba fehér alapszínű de rendkívűl erős mentholtartalmú fogkrémet kell nyomni. A fehér fogkrém abban az esetben elszíneződik zöldre ha az ovulációs hormonok szintje túl magas. Ez pont amiatt van hogy a menthol egyfajta reakcióba,kölcsönhatásba lép ezzel az ondóban lévő cukrokkal. Amikor mértem,nálam sokszor habzott is. De nem kell vele törődni. A lényeg hogy ha a fogkrém fehér marad akkor nincs ok az aggódásra.

MOST AKKO VERjEM BELE EGY FOGKRÉMES TUBUSBA  !+"%

na de most komolyan mond má el hogy mi a GDP????

2009. Február 15. - 15:09:52
Válasz #106
Nem elérhető

Cressler


ha ezt a zh-ban mind leírtam volna a gdp-ről  ;D ;D ;D
és az NDP-ről mit tudtok?

Nemzeti Demokrata Párt....

...Cressler valami iróniát érzek a szavaid mögött. Kibaszott sok gyüjtómunka van az általam leírt tudományos tudáshalmaz mögött.  :-/-(-:
iróniát  ????...  inkább maximális tiszteletet, megduplázódott a tudásom a gdp-ről
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 15. - 15:10:32
Válasz #107
Nem elérhető

nes



2009. Február 15. - 15:51:17
Válasz #108
Nem elérhető

FirstLady


Nes, manapság ez már nem divat, ezek szerint  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 15. - 16:32:34
Válasz #109
Nem elérhető

nes


Nes, manapság ez már nem divat, ezek szerint  ;D

én ezt már nem bírtam tovább... :D

2009. Február 15. - 16:46:09
Válasz #110
Nem elérhető

Suncity


 :-}
abbol a pénzből inkább vegyél, annyi tápanyagot amenynit birsz
és azzal egészítsd, ki az otthoni kajád ;-oo-;
pl: tojásfehérjerúd- 500g-240ft
mélyfagyasztott tengerihalfilé 700-800ft/kg
túró   350-450Ft/500g
rizs- az meg kb 230Ft/kg
ezek nem olyan vészesek, azért árban @:-)

2009. Február 15. - 16:56:52
Válasz #111
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
:-}
abbol a pénzből inkább vegyél, annyi tápanyagot amenynit birsz
és azzal egészítsd, ki az otthoni kajád ;-oo-;
pl: tojásfehérjerúd- 500g-240ft
mélyfagyasztott tengerihalfilé 700-800ft/kg
túró   350-450Ft/500g
rizs- az meg kb 230Ft/kg
ezek nem olyan vészesek, azért árban @:-)
bocs az offért lacikától, de a tojásfehérje rúdról mesélhetnél, honnan lehet beszerezni?  ::)
 ;-oo-;


Amott ezé a kérdésért már ölnek.  !+"%

2009. Február 15. - 17:01:15
Válasz #112
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Capriovus...kiviszik több helyre is az országban. Úgy néz ki mint egy rúd párizsi,és ha leveszed a "héjját" akkor a főtt tojás ugyanúgy szeletelhető mint a párizsi.

2009. Február 15. - 17:54:29
Válasz #113
Nem elérhető

H. Laci


ja ja olyan mint a párizsi tisztára még állagra is hasonló
amugy a nyuszi is a Capriovus nál vásárolja
a 14-ik kerületben van
de azé belegondolunk hogy ki hozatunk 3 tojás fehérja rudat az 720 ft és 2000ft a házhoz szállítás

 asszem 5000ft felett szokott ingyenes a házhoz szállitás (legalább is általában, nem tudom hogy ők is igy csinálják-e)
annyiért meg nem éri meg de ha meg 5000 ftért veszel tojás fehérje rudat akko meg egy külön fagyó kell neki vagy pedig megromlik

ugy érné meg hogy össze állni 10 embernek és mindenki rendelne időnként és egyszere rendelné és akkor sokkal óccsóbb

2009. Február 15. - 17:58:54
Válasz #114
Nem elérhető

H. Laci


:-}
abbol a pénzből inkább vegyél, annyi tápanyagot amenynit birsz
és azzal egészítsd, ki az otthoni kajád ;-oo-;
pl: tojásfehérjerúd- 500g-240ft
mélyfagyasztott tengerihalfilé 700-800ft/kg
túró   350-450Ft/500g
rizs- az meg kb 230Ft/kg
ezek nem olyan vészesek, azért árban @:-)

gondoltam erre is de azért a vitamint minden képp meg akarom venni meg a fehérjét mert az non alap meg a dextróz
és majd akko megtoldom avval amit mondtá
legalább vki segit is  :D (nyugi ezt nem sértésből mondom senkinek)


amugy nem haragszok az offért (pamelának szol) mert örülök hogy legalább irnak a topicomba

ez egy szabad topic (már cask azért hogy minnél több hsz-em legyen  ****:)))  )

2009. Február 15. - 18:02:02
Válasz #115
Nem elérhető

H. Laci


ja ja olyan mint a párizsi tisztára még állagra is hasonló
amugy a nyuszi is a Capriovus nál vásárolja
a 14-ik kerületben van
de azé belegondolunk hogy ki hozatunk 3 tojás fehérja rudat az 720 ft és 2000ft a házhoz szállítás

 asszem 5000ft felett szokott ingyenes a házhoz szállitás (legalább is általában, nem tudom hogy ők is igy csinálják-e)
annyiért meg nem éri meg de ha meg 5000 ftért veszel tojás fehérje rudat akko meg egy külön fagyó kell neki vagy pedig megromlik

ugy érné meg hogy össze állni 10 embernek és mindenki rendelne időnként és egyszere rendelné és akkor sokkal óccsóbb


ha én rendelnék, akkor az nem lenne 10000 ft alatt  ;)

én még arra gondoltam hogy valami ismerőst kéne keresni aki tojatja a tyúkokat és tőle elkérni a tojásokat azokat amiket nem tud eladni mert el tört de csak a héja, az a burok nem ( mink régebben hoztuk és ingyen meg kaptuk és nem is volt semmi baja csak maga a héj sérült) azért naponta elhozni egy 10et és abból be lehet zabálni és ha jól jársz akorr ingyenbe van    /7%

2009. Február 15. - 18:09:43
Válasz #116
Nem elérhető

H. Laci


hát őő....................... eléggé bizarr  :-/-(-:  de csak ugy mondtam 

2009. Február 15. - 18:43:44
Válasz #117
Nem elérhető

H. Laci


nem tudja vki hogy lehet-e a metroban vagy az auchanba tojásfehérje rudat vennI?

2009. Február 19. - 19:50:19
Válasz #118
Nem elérhető

hrcak


még egyikben sem láttam.

2009. Február 20. - 10:44:33
Válasz #119
Nem elérhető

H. Laci


végre vki válaszolt
azért kösz
kár, pedig oda betudnék járni minden héten teljesen ingyen

azért extra hogy betudnék menni mert 25km-es körzeten belül itt nincs metro meg auchan sem