2024. Május 28. - 21:58:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 193525 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 03. - 15:57:47
Válasz #180
Nem elérhető

H. Laci



2009. Április 03. - 16:00:38
Válasz #181
Nem elérhető

H. Laci



2009. Április 03. - 16:08:39
Válasz #182
Nem elérhető

zotja


fú az a lábtoló igen hardcore  :P

2009. Április 03. - 17:41:11
Válasz #183
Nem elérhető

H. Laci



2009. Április 03. - 21:25:31
Válasz #184
Nem elérhető

halaszbarnus


Komoylak a gépek nagyon ;D Pláne a lábtológép @:-)  =/+'
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Április 03. - 21:30:53
Válasz #185
Nem elérhető

H. Laci


amúgy a lábtolónál, nem a deszkán fekszünk  :-<
szét szedjük az egyik fekpadot és a támlájat rá rakjuk, a fenekünkhöz meg a koncentrált bicepszező pad üllőkéjét rakjuk  ;D

2009. Április 06. - 20:38:12
Válasz #186
Nem elérhető

H. Laci


máma toltam egy jó kis mell bic tric edzést
ROHADT JÓ LETT  (:-) (:-)

mell:
fekv3nyomás
fekvenyomás ~30fokon
tárogatás ~30 fokon

bic.
két kezes bicepsz állva egyenes rúddal
beforgatás bicepsz egy kezessel
koncentrált bicepsz

tric.
szűknyomás
csigás letolás széles fogással
ticepsz nyújtás fekve fejfölött egy kezesekkel


mint emlitettük a sulyt be kell adni szűknyomásnál  :-Đ  de nem volt senki  :-\  mérgemben fogtam és be rángattam a guggoló keretbe a fekpadot, oszt jóvan   :D

mai napomról egy kis összefogalaló

reggell alig birtam fel kelni  :-Đ  aztán jött 6 óra suli ebben egy kis kémia tz  :-Đ egy tesi,ahol kellet futni is kb 1km :-Đ ami nem sok,de suliban sosincs kedvem futni, aztán haza, itthonról terem (kb 1,5 óra edzés, elég keményen, magamhoz képest), haza jöttem lecke írás, utána a muterékkal futni ~4 km-t, aztán visszajöttünk és elmentünk kb 3 mázsa szikláért, amit nekem kellet felrakni a futóra, itthon sziklakert készítés, és még egy 4-5talicska föld hordás(a szikla kerthez) 
nekem elég ütős lett ez a nap, lehet másnak egy lóf@sz,de ennél 100* lazábbak szoktak lenni a napjaim

VÉGE  ;D

2009. Április 07. - 14:20:58
Válasz #187
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem Lacika neked még nem kell akkora súllyal szűken nyomni, amit nem tudsz kiemelni a villából. Le fogsz sérülni  ***

2009. Április 07. - 14:24:26
Válasz #188
Nem elérhető

hopika


Szerintem Lacika neked még nem kell akkora súllyal szűken nyomni, amit nem tudsz kiemelni a villából. Le fogsz sérülni  ***

Sőt:szerintem felesleges...

Én mostanra eljutottam egy olyan közöny szintre(sajnos) a kezdőkkel kapcsolatban,hogy nagyon kirívó esetben szólok csak nekik,illetve próbálok tanácsot adni.
Akinél látom értelmét,ott beszélek egy kicsit a gyakorlatról,a célzott izomcsoportról,edzésprioritásról,stb.
Ahol 99%-ig biztos vagyok,hogy értelmetlen,ott inkább erőt gyűjtök a következő saját gyakorlatomhoz...
Sorry,de belefáradtam a felesleges észosztásba.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Április 07. - 19:14:44
Válasz #189
Nem elérhető

H. Laci


Szerintem Lacika neked még nem kell akkora súllyal szűken nyomni, amit nem tudsz kiemelni a villából. Le fogsz sérülni  ***

 ????...
Ki bírom emelni,csak ott fogom a rudat ahol pont bele megy a villába. És igy pont nem birom ott megfogni. Az meg úgy még sem fasza, hogy ki veszem aztán szűkitem le a fogás távolságot. Vágod, nem?
Amugy köszi hogy figyelsz.  :-){

2009. Április 07. - 19:35:29
Válasz #190
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem Lacika neked még nem kell akkora súllyal szűken nyomni, amit nem tudsz kiemelni a villából. Le fogsz sérülni  ***

 ????...
Ki bírom emelni,csak ott fogom a rudat ahol pont bele megy a villába. És igy pont nem birom ott megfogni. Az meg úgy még sem fasza, hogy ki veszem aztán szűkitem le a fogás távolságot. Vágod, nem?
Amugy köszi hogy figyelsz.  :-){

Ja értem, ok!

2009. Április 07. - 19:39:07
Válasz #191
Nem elérhető

H. Laci


Szerintem Lacika neked még nem kell akkora súllyal szűken nyomni, amit nem tudsz kiemelni a villából. Le fogsz sérülni  ***

 ????...
Ki bírom emelni,csak ott fogom a rudat ahol pont bele megy a villába. És igy pont nem birom ott megfogni. Az meg úgy még sem fasza, hogy ki veszem aztán szűkitem le a fogás távolságot. Vágod, nem?
Amugy köszi hogy figyelsz.  :-){

Ja értem, ok!
azért, köszi, mégegyszer  :-){ ****:))))))

na akkor be is irom a mai edzést
láb-vádli

guggolás
lábtolás
lábnyújtás
combhajlitás
álló vádli keretben

most csak ennyi volt  :P
am jó edzés volt,de jobb is lehetet volna

2009. Április 08. - 21:12:45
Válasz #192
Nem elérhető

H. Laci


a multkor rámszoltak a teremben hogy ne menjek le a guggolásnál fullig (én addig megyek le ameddig tudok) mert akkor nem dolgozik a lábam  ????...
igaza van?
vagy csak egy okos köcsöggel állok szemben?  ****:)))
ki mit mond? ki hogy szokta?  várom itt sztereó és steve és egyéb emberek tanácsait, véleményét, illetve minden más fórumozóra is kiváncsi lennék mit mond  ;)

2009. Április 08. - 21:16:22
Válasz #193

SheHulk

Vendég
a multkor rámszoltak a teremben hogy ne menjek le a guggolásnál fullig (én addig megyek le ameddig tudok) mert akkor nem dolgozik a lábam  ????...
igaza van?
vagy csak egy okos köcsöggel állok szemben?  ****:)))
ki mit mond? ki hogy szokta?  várom itt sztereó és steve és egyéb emberek tanácsait, véleményét, illetve minden más fórumozóra is kiváncsi lennék mit mond  ;)


na aggódj 170nel már csak vízszintig fogsz lemenni...

2009. Április 08. - 21:20:52
Válasz #194
Nem elérhető

H. Laci


a multkor rámszoltak a teremben hogy ne menjek le a guggolásnál fullig (én addig megyek le ameddig tudok) mert akkor nem dolgozik a lábam  ????...
igaza van?
vagy csak egy okos köcsöggel állok szemben?  ****:)))
ki mit mond? ki hogy szokta?  várom itt sztereó és steve és egyéb emberek tanácsait, véleményét, illetve minden más fórumozóra is kiváncsi lennék mit mond  ;)


na aggódj 170nel már csak vízszintig fogsz lemenni...
Jelenlegi álláspontom szerint azt mondom hogy NEM
mert akkor nem 170el guggolok, hanem visza veszek annyit a súlyból hogy teljesen le tudjak menni

am ne értsétek félre nem csak steve és sztereo és egyéb emberkékre vok kiváncsi, hanem MINDENKIRE,mert komollyan foglalkoztat most ez  ;D