2024. Május 28. - 22:00:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 193526 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 12. - 16:37:33
Válasz #210
Nem elérhető

endre66


Azért szokták ajánlani kifejezetten az úszást asztmásoknak, mert ott nem nyeled a port, meg nem szívod a szmogot mozgás közben.  ;)

2009. Április 12. - 16:47:12
Válasz #211

csery

Vendég
Egy húszast oda-vissza meg lecsavarsz simán bringával, fiatal erős györek vagy te.

2009. Április 12. - 16:51:48
Válasz #212
Nem elérhető

H. Laci


Egy húszast oda-vissza meg lecsavarsz simán bringával, fiatal erős györek vagy te.
ezt csak én nem értem?
20km-t biciklizzek?

2009. Április 12. - 16:57:57
Válasz #213
Nem elérhető

zotja


Egy húszast oda-vissza meg lecsavarsz simán bringával, fiatal erős györek vagy te.
ezt csak én nem értem?
20km-t biciklizzek?
csak te  ****)

2009. Április 12. - 16:59:57
Válasz #214

csery

Vendég
Egy húszast oda-vissza meg lecsavarsz simán bringával, fiatal erős györek vagy te.
ezt csak én nem értem?
20km-t biciklizzek?

Kerékpározz át az úszási lehetőségedhez lavi!!!!!

2009. Április 12. - 17:18:47
Válasz #215
Nem elérhető

fastor


Egy húszast oda-vissza meg lecsavarsz simán bringával, fiatal erős györek vagy te.
ezt csak én nem értem?
20km-t biciklizzek?
úgy értette, hogy a strand,20 km re van, simán letekered, meg vissza, azt kész!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 15. - 19:15:21
Válasz #216
Nem elérhető

H. Laci


ma nyomattam egy jó kis mell bic tric edzést  @:-) @:-) :-/- :-/- =/+' =/+'
le irom szokás szerint a gyaksikat  ;D
mell: fekvenyomás (milyen meglepő)
fekvenyomás ferdén
tárogatás ferdén

bicepsz
két kezes bicepsz francia rúddal állva
kalapács bicepsz
beforgatós bicepsz

tricepsz
tricepsz nyújtás fekve egykezesekkel
szűknyomás  @:-)
csigás letolás szélesen

nagyon jó lett  @:-) @:-)  hnap veretek egy jó kis láb edzést  :-/- :-/- :-/-  :-!   aztán egy hát-vállt pénteken és ennyi lesz a hetem  =/+'

2009. Április 16. - 18:06:11
Válasz #217
Nem elérhető

H. Laci


MA EGY LÁB VOLT yeeeeee  =/+' =/+' =/+' =/+' :-/- :-/- :-/-

guggolás 5 sorozat 50KG-BA BELE MENT 7  @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) MOST ROHADT ELÉGEDETT VAGYOK
lábtolás 5sorozat
comb hajlitás 5sorozat
lábnyújtás 5sorozat
felhuzás (merev lábal) 4sorozat, a gerincem miatt 15ös ismétlés számmal, nem nagy súllyal, sokáig akarok még élni gerinc problémák nélkül  :laugh: ;)  @:-)
álló vádli keretben  5sorozat

nagyon jó volt  @:-) most egyenlőre nem is emelek azon az 50kg-on csak ha majd 12 bele megy, majd akkor  8)

2009. Április 16. - 18:06:47
Válasz #218
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
fotót miért nem csináltál?  ;)

2009. Április 16. - 18:10:32
Válasz #219
Nem elérhető

H. Laci


mer  ;D
majd csinálok,voltak is fenn, csinálhattunk volna, csak az a baj hogy nálunk csakis a nővéremnek van egy fényképezője, aztán annak meg le van merülve az eleme, és nem lett feltöltve  :P
de majd egyszer, bár már ezerszer kértétek, és ezerszer megigértem  :laugh:
ja és kart megmértem: a kezdet méretéhez képest kerek 2CM-T NŐTT A BÁJSZEPSZ  8-)  ;D
nem nagy vmi, de még tanulási fázisban vagyok  :laugh:   ****)

2009. Április 16. - 18:49:05
Válasz #220
Nem elérhető

George



ja és kart megmértem: a kezdet méretéhez képest kerek 2CM-T NŐTT A BÁJSZEPSZ  8-)  ;D

És lassan kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy hamarosan minden egyes centiért vért kell izzadni >:D ;D

2009. Április 16. - 18:50:29
Válasz #221
Nem elérhető

H. Laci



ja és kart megmértem: a kezdet méretéhez képest kerek 2CM-T NŐTT A BÁJSZEPSZ  8-)  ;D

És lassan kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy hamarosan minden egyes centiért vért kell izzadni >:D ;D
:'( tudom  :'(

2009. Április 16. - 18:54:22
Válasz #222
Nem elérhető

H. Laci



ja és kart megmértem: a kezdet méretéhez képest kerek 2CM-T NŐTT A BÁJSZEPSZ  8-)  ;D

És lassan kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy hamarosan minden egyes centiért vért kell izzadni >:D ;D
de ha szedek napo-t  akkor nem is kell gyurnom és 40es karom lesz  ****:))) ****:)))
vagy veszek valami kogsz pórt  ****:))))))  ****:))) ****:))) ****:))) 

2009. Április 16. - 19:04:20
Válasz #223
Nem elérhető

dumbass



ja és kart megmértem: a kezdet méretéhez képest kerek 2CM-T NŐTT A BÁJSZEPSZ  8-)  ;D

És lassan kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy hamarosan minden egyes centiért vért kell izzadni >:D ;D
de ha szedek napo-t  akkor nem is kell gyurnom és 40es karom lesz  ****:))) ****:)))
vagy veszek valami kogsz pórt  ****:))))))  ****:))) ****:))) ****:))) 

Hanyas most a karod?

2009. Április 16. - 19:07:59
Válasz #224
Nem elérhető

H. Laci



ja és kart megmértem: a kezdet méretéhez képest kerek 2CM-T NŐTT A BÁJSZEPSZ  8-)  ;D

És lassan kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy hamarosan minden egyes centiért vért kell izzadni >:D ;D
de ha szedek napo-t  akkor nem is kell gyurnom és 40es karom lesz  ****:))) ****:)))
vagy veszek valami kogsz pórt  ****:))))))  ****:))) ****:))) ****:))) 

Hanyas most a karod?
hadi titok  ****:))) ****:)))
magyarán kiröhögnétek, akkora xd
de mondtam 2cmet nőtt a karom a kezdéshez képest, a kezdő méretek itt vannak a topicomba ;)