2024. Június 03. - 08:24:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 159940 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 08. - 21:37:50
Válasz #360
Nem elérhető

dumbass


dred: Nagyon jó hogy elkezdtek eddzeni, öcsémet én is fogom vinni, most lesz 14, de még várunk kicsit mert későn érő, még szvsz nem nagyon van értelme. Addig marad neki a küzdősport.
"Osztálytársaik cigiznek, isznak, drogoznak, péntek-szombat este hajnalig "buliznak"." - Ez is ismerős, nekem is van sok ilyen osztálytársam. És még ők mondják nekem mindig hogy a testépítés nem sport... ˝=/ Amúgy néha ki kell kapcsolni, 1-2 havonta 1 buli szerintem belefér. Itt persze nem sárga földig lerészegedésre gondolok...

vekony: Szép kis történet, köszi hogy megosztottad :)

pmiller06: Újpestre járok iskolában ott vannak a haverjaim. "Mostanában már a nem cigány gyerekek egy része is becigányosodik, mert nem figyelnek a szülők..." Ez nagyon igaz, baromi sok ilyet látok. Múltkor jöttek haza egyetemista haverommal, küzdősport versenye volt, beültünk újpesten egy helyre, és megittunk egy bambit. Vártuk a busz-t, lehetett vagy 1 óra. 2srác 2 csaj elment mellettünk, tök normális fiatalok 16-17 évesek. Erre jött 3 másik srác (fehér), 2 csajjal. Járda közepén álltunk, minket kikerültek, és elkezdtek beszólogatni a 2 másik srácnak. Meg ilyeneket mondtak hogy: "namivan be k.anyáztál??". 2 srác meg se szólalt... Végül elment a 3 gyerek, de ha oda került volna a sor tuti segítettünk volna. Arról nem is beszélve hogy az emberek szarnak mindenre és mindenkire.
Nem hiszem el, hogyha egy lányt, 3 kis 10 éves brázsil gyerek fenyeget, telóját elveszik, akkor az emberek elfordítják a fejüket. Szerencsére haverommal edzés után mentünk haza, és sikerült "megmenteni" a lányt. Szegény ott sírt, a kis rohadékok meg röhögtek rajta. Ez most csak kijött....

2010. November 08. - 21:43:42
Válasz #361
Nem elérhető

pmiller06


Nagyon gáz... Én ma újra buszoztam (általában sétálok, vagy kocsival közlekedem itt Pesten)... 3 megállót utaztam, de amit ezek a kis cigányok, meg fehér cigók műveltek a telefonról zenélésükkel, köpködésükkel, verekedésükkel, ordibálásukkal, abból 15 másodperc is rengeteg... Továbbra is úgy gondolom, hogy ha nem büntetnék, nagyon sok ilyet bántanék ;D

2010. November 08. - 21:45:35
Válasz #362
Nem elérhető

dred


Nagyon gáz... Én ma újra buszoztam (általában sétálok, vagy kocsival közlekedem itt Pesten)... 3 megállót utaztam, de amit ezek a kis cigányok, meg fehér cigók műveltek a telefonról zenélésükkel, köpködésükkel, verekedésükkel, ordibálásukkal, abból 15 másodperc is rengeteg... Továbbra is úgy gondolom, hogy ha nem büntetnék, nagyon sok ilyet bántanék ;D
;D :-){ /:-)

2010. November 09. - 20:17:18
Válasz #363
Nem elérhető

dumbass


Kar volt, jó volt :D

Bicepsz állva franciarúddal:
10kg*15
20kg*8
30kg*6
30kg*6
30kg*4, 20kg*5, 10kg*10 (vetkőző)

Scott-pad egyenes rúddal:
10kg*10
15kg*8
20kg*6
20kg*6
15kg*8

Fordított fogású karhajlítás: (azt találtam ki hogy eddzek alkarra is, mert baromi gyenge, és ennek bicepsz edzés közben iszom meg a levét...)
10kg*8
15kg*8
15kg*8

Beforgatós bicepsz, ferde padon:
6kg*8
7kg*8
9kg*8
9kg*8


Fordított fogású egykezes letolás:
15,12,10,8

Homlokraengedés francia rúddal:
10kg*8
20kg*8
20kg*8
25kg*8

Szűknyomás Smith-gépen:
25kg*10
35kg*10
45kg*8
35kg*8

Bedobok egy képet is pájszerről :D Kicsi is, rövid is, de az enyém :D

(jelenlegi súlyom pontosan 70kg)

2010. November 10. - 19:48:10
Válasz #364
Nem elérhető

dumbass


Mell volt, nem volt jó. Valahogy nem éreztem... Ez van, van ilyen edzés...

Fekvenyomás:
20kg*15
40kg*8
50kg*8
60kg*6
65kg*5

Chest-Press gép:
10,8,6,12

Negatív pados nyomás:
20kg*35 (őrült 8-asnak indult, de kifulladtam :D )
40kg*8
50kg*8
60kg*4

Kábeles összetolás:
8,8,8,8

Ha minden igaz jövőhét fele elkezdek egy kreatinkúrát. Kipróbálom áldásos hatásait, eddig életemben nem használtam. A kérdés hogy töltés mennyi idő legyen, illetve a szintentartás mennyi? Mindenhol mást írnak...
Feltöltés 30g-vel fog történni, 5-10 napon keresztül, majd ti megmondjátok mennyi kell :D
Szintentartásra napi 10g-t gondoltam, 40? napon keresztül...
Majd ti kiokosítottok, mert megkavarták rendesen a fejem :D

2010. November 10. - 19:52:11
Válasz #365
Nem elérhető

trobert2


ez attól függ milyen creatint akarsz szedni,van olyan amit tölteni kell,van olyat amit nem,én javaslom neked azt a fajtát améket nem kell tölteni,mert töltés időszakba meg fogsz undorodni tőle(én megundorodtam) ,és nem is volt valami nagy szám!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 10. - 20:25:13
Válasz #366
Nem elérhető

Milito


Én nem használtam eddig monohidrátot, de a mostani tömegelésembe beveszem. Az öcsém/17 éves/ azt ette meg pár kieget és látványosan nőtt, hízott 2-3 hónap alatt vagy 10 kilót. Szóval szerintem hatásos, bár nem a saját tapasztalatom, de láttam hogy ő szépen fejlődött.

2010. November 10. - 20:45:28
Válasz #367
Nem elérhető

dumbass


ez attól függ milyen creatint akarsz szedni,van olyan amit tölteni kell,van olyat amit nem,én javaslom neked azt a fajtát améket nem kell tölteni,mert töltés időszakba meg fogsz undorodni tőle(én megundorodtam) ,és nem is volt valami nagy szám!!

Köszi itt is a tanácsot trobert, de arra jutottam hogy maradok a mono-nál. Ha nem válik be akkor még gondolkodok más alternatíván, de így diákként, saját kereset nélkül, drága mulatság nekem a cellmass :)

Milito: Meglátjuk rendes kaja mellett mennyit hoz :)

2010. November 10. - 20:50:18
Válasz #368
Nem elérhető

Norbert002


Én mikor életembe először használtam nekem szépen hozott, mind erőbe mind tömegbe. 5 napig ment a feltölés napi 30gr, majd napi 10gr szintentartásnak.

2010. November 10. - 21:12:40
Válasz #369
Nem elérhető

dumbass


Én mikor életembe először használtam nekem szépen hozott, mind erőbe mind tömegbe. 5 napig ment a feltölés napi 30gr, majd napi 10gr szintentartásnak.

Remélem én is ilyen dolgokról számolhatok majd be :)

2010. November 10. - 21:47:35
Válasz #370
Nem elérhető

trobert2


csak akkor beszéljünk arról is hogy a kreatin az olyan hogy gyorsan hoz(vizet)És gyorsan le is megy abba hagyás után!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 10. - 21:51:27
Válasz #371
Nem elérhető

Maszat


dumbass, a pólusba miylen a terem? és mennyi a havibérlet??
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 10. - 21:54:47
Válasz #372
Nem elérhető

trobert2


Én a mamutot ajánlom neked,Nézz be oda dúrva terem,de az ár is vicces mikor kimondják hogy a napijegy 5 ezer, ha nincs meghívásod!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 10. - 21:59:35
Válasz #373
Nem elérhető

Maszat


Én a mamutot ajánlom neked,Nézz be oda dúrva terem,de az ár is vicces mikor kimondják hogy a napijegy 5 ezer, ha nincs meghívásod!

persze a 15ből átkocsikázom minden nap majd Budára...Robi-Robi... !+"% ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 10. - 22:10:05
Válasz #374
Nem elérhető

VG


Üdv!
Szeretnék hozzászólni, de csak annyit h 100%-os monohydrate-ot vegyél, nekem bevált, bár nem nagy durranás, igazából "stagnálásnál benyomok egy kúrát"