2024. Június 16. - 03:24:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 474117 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Április 04. - 21:19:12
Válasz #105
Nem elérhető

H. Laci


Nem hozom fel hálacit tamponnak támpontnak, csak ezek szerint nem változott az elmúlt 10-15 évben semmi!
Így van, gyökerek mindenhol vannak!
Egyébként visszakerestem és Cresslernek volt egy olyan postja, ami kicsit tükrözi az átlagrokker hozzáállását!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=751.msg93389#msg93389
Igaz George szerint meg Tori Amos néninek elgurult a gyógyszere!  8-}  ;D
kész vagy  ****:))) ****:)))

2009. Április 04. - 21:22:10
Válasz #106
Nem elérhető

Boresz


Amúgy pont a nagy nyári melegben lehet lemérni,hogy ki a nagy rokker. 40 fokban hogy bírja a bakancs,a fekete kapucnis pulcsi,és a fekete hosszúszárú farmer nyújtotta jó meleg öltözéket.Izzad vagy sem jókat röhögök rajtuk,mindegyik idiótán,még a havert is szemberöhögöm,mert nem a ruhától vagy az aki,hanem a személyiségtől.Nekem furák,a higiéniáról már nem is beszélve.
a csilivili rappergyerekek pont ilyen viccesek  ;D
jajaja, amikor szeged jártam télen,elmentem egy hip-hop bolt előtt,vaze hát miféle ruhákat láttam
a zamcsi klippekből koppintott sapka,lánc,dzseki jááááj de szépek voltak
de ettől még a rokkereknek sokkal több süsü példánya van,mint más rétegzenei formának,itthon legalábbis ezt látom
Ilyen statisztikát még nem láttam. De az vicces amikor a rappergyerek  hordja 3 hétig egyfojtába ugyanazt a hokimezt de 2 játékost nem ismer a csapatból.
rosszul fogalmaztam,de te is elsiklottál hogy itthon ezt veszem észre
ujra nekifutok: ahol lakom, a nyári dögmelegben sokkal több bakancs,és fekete husszúpulcsi kombinációja van jelen,mint a bogárszemüveges diszkós,vagy a bőgatyás repper,ennyi
amúgy feltétel hogy amit hord csapatmezt a srác az erősebb kötelékként szolgáljon annál,hogy szimplán jó a mezen található motívum? én a lakótelepi arcokon látok 2 heti vetésforgó módon ruhatárt( 2 nadrág,3 póló,2 pulcsi) az adott réteget nézve van ahol több van ahol kevesebb
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 04. - 21:24:56
Válasz #107
Nem elérhető

Gabe


'csém Cresslernek saját statisztikai hivatala van  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 04. - 21:35:59
Válasz #108
Nem elérhető

Cressler


Amúgy pont a nagy nyári melegben lehet lemérni,hogy ki a nagy rokker. 40 fokban hogy bírja a bakancs,a fekete kapucnis pulcsi,és a fekete hosszúszárú farmer nyújtotta jó meleg öltözéket.Izzad vagy sem jókat röhögök rajtuk,mindegyik idiótán,még a havert is szemberöhögöm,mert nem a ruhától vagy az aki,hanem a személyiségtől.Nekem furák,a higiéniáról már nem is beszélve.
a csilivili rappergyerekek pont ilyen viccesek  ;D
jajaja, amikor szeged jártam télen,elmentem egy hip-hop bolt előtt,vaze hát miféle ruhákat láttam
a zamcsi klippekből koppintott sapka,lánc,dzseki jááááj de szépek voltak
de ettől még a rokkereknek sokkal több süsü példánya van,mint más rétegzenei formának,itthon legalábbis ezt látom
Ilyen statisztikát még nem láttam. De az vicces amikor a rappergyerek  hordja 3 hétig egyfojtába ugyanazt a hokimezt de 2 játékost nem ismer a csapatból.
rosszul fogalmaztam,de te is elsiklottál hogy itthon ezt veszem észre
ujra nekifutok: ahol lakom, a nyári dögmelegben sokkal több bakancs,és fekete husszúpulcsi kombinációja van jelen,mint a bogárszemüveges diszkós,vagy a bőgatyás repper,ennyi
amúgy feltétel hogy amit hord csapatmezt a srác az erősebb kötelékként szolgáljon annál,hogy szimplán jó a mezen található motívum? én a lakótelepi arcokon látok 2 heti vetésforgó módon ruhatárt( 2 nadrág,3 póló,2 pulcsi) az adott réteget nézve van ahol több van ahol kevesebb

Nem feltétel de pl fradimezt sem azért hord az ember mert szereti a zöld színt
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 04. - 22:32:52
Válasz #109
Nem elérhető

God Vazzeg


Én mikor rapper voltam, akkor is nyáron rövidnadrág és bő póló volt a viselet. Akiket ti emlegettek azok az idióták, mindenhol van belőlük ahogy George mondja. Mondjuk olyan azért volt, hogy 3/4-es nadrág, és hozzá a kifűzött bakancs. Az nem meleg nyáron se, és elég kényelmes is  @:-)

2009. Április 04. - 22:51:07
Válasz #110

SheHulk

Vendég
Najó.. A zene zene az ember ember.. Tori Amos kurvajó csaj. Nagyon ügyes. Voltam is koncerten, elégé király.. Járok Tankra és voltam Slayeren is..(amire elmegyek azt szeretem és hallgatom).. Engem itt senki sem küldhetne el a jó anyámba.. Viszont.. Ez egy zenés topik.. Aki hülye az akkor is hülye ha nincs füle.. Az emberekkel van baj akkor is ha tökmáson vezetik le.. Valaki verekszik, valaki edz....Valaki táncol.. Valaki hörög meg pogózik.. Valaki a Palace előtt sír hogy nem jutott be Tiestora de a lényeg h ott van.... Valakinek meg ma is Blümchen üvölt az mp3ából.. Lehet hogy a földhöz közelebb álló rockerék nyersebbek mint a kenőccsel kent disco-s cicafiúk... EZ VAN.. Bárcsak ne változtak volna át a szerepek de ez nem a zene miatt van hanem az ember miatt... De vissza is a földre... Szerintetek mi marad életben ha elmegy az ÁRAM?? Ott nem lesz Tiesto..... Én már csak ilyen tyúk etetős nagyi leszek aki tudja melyik része az állatnak a bélszín és azt is hogy kell azt kiszedni... Mind emellett felszínes szar a világ. Ez van sajnos. Fel kell zárkózni különben lemaradunk..Semmiről.. Nem hiszem hogy olyan intim és szeret teljes hangulata lehet egy koncertnek ahol dijum disön dijum disön szól.. Ez van, de éljen..  Mindenki rájön akár az utolsó percében akár előbb hogy a felszín csak felszín..De eközben senkit sem KELL megetetni a sajátjával.. úgyhogy link link link...

2009. Április 05. - 00:37:36
Válasz #111
Nem elérhető

Cressler


'csém Cresslernek saját statisztikai hivatala van  ;D
ja szólj ha kell valami adat prezentációhoz  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 06. - 08:29:16
Válasz #112

csery

Vendég
Beütött a nyár kéremszépen, úgyhogy SheHulk hozzászólására alapozva, mindenféle zenei illetve bőrnadrági hovatartozás nélkül, mindenki dobjon be valami számára ehhez a gyönyörűséges naphoz illő , az ő meglátása és felfogása szerint ilyen nyárias számot.hagy csináljak belőle egyí válogatáscd-t magamnak. ;D

2009. Április 06. - 08:32:31
Válasz #113
Nem elérhető

God Vazzeg


Beütött a nyár kéremszépen, úgyhogy SheHulk hozzászólására alapozva, mindenféle zenei illetve bőrnadrági hovatartozás nélkül, mindenki dobjon be valami számára ehhez a gyönyörűséges naphoz illő , az ő meglátása és felfogása szerint ilyen nyárias számot.hagy csináljak belőle egyí válogatáscd-t magamnak. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=3hSx1AR8l1k

Ajánlom ezt a dalt Bajnai Gordonka miniszterelnök jelöltnek is  ***))))

2009. Április 06. - 12:41:04
Válasz #114
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!


2009. Április 06. - 21:24:19
Válasz #116
Nem elérhető

mack



2009. Április 09. - 10:21:55
Válasz #117

csery

Vendég
Beatallica koncert hétfőn az A38 hajón.... 8-}Az illetékest kérném hogy linkeljen számokat...

2009. Április 09. - 10:31:08
Válasz #118

SheHulk

Vendég

2009. Április 09. - 10:31:46
Válasz #119

csery

Vendég