2024. Június 16. - 07:06:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 474193 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. November 21. - 16:34:27
Válasz #3270
Nem elérhető

VG



2010. November 21. - 16:45:57
Válasz #3271
Nem elérhető

VG



2010. November 21. - 18:10:26
Válasz #3272
Nem elérhető

Maszat


Nagyon nagy  @-o

Kis pocs koromban  :D 2003 szilveszter viva elektro partyn volt Green Velvet  ;D

Budai jatszott 11tol ejfelig, o leadta Dave Clarke remixben, Green Velvet meg lenyomta kesobb live-ban  8)
Megvan a zene ami este 10tol reggel 6ig ment, Radio Deejay-n leadtak  ;D

biztos nem az első sorban ugráltam azon a bulin... ;D

Nekem nem tetszett a szettje, csak 2 száma meg ahogy mc-zett. Ennyi. De azért jó buli volt. Érdekes,h tele vagyok emlékkel arrol a bulirol, pedig talán az volt a legvadabb az eddigiek közül  ;D

azon a bulin játszott Surgeon és Regis is. Na az már meleg volt!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 21. - 20:49:17
Válasz #3273
Nem elérhető

pwz


Vigyazz en sem az elso sorban ugraltam, hanem inkabb a kordonon  ;D
Jaja, Velvet utan jott Surgeion & Regis.
Nagyon fasza zene volt egesz este, millioszor vegighallgattam mar a mixet itthon is.

Na, hogy ne offoljam szet a topikat beteszem ezt:


2010. November 21. - 21:20:23
Válasz #3274
Nem elérhető

pmiller06


Én kis fiatal pöcs vagyok. De a La la land-ot rommá hallgattuk mi is... Én Máltán voltam Green Velveten.. azon a nyáron Vitalic is ott járt... komoly kis bulik voltak ;D

Régen mennyivel jobb volt bulizni menni.. mostanában mennyi paraszt van  !+"%



Schumi mekkora  (:-)

2010. November 22. - 14:53:29
Válasz #3275
Nem elérhető

pwz



2010. November 22. - 16:53:27
Válasz #3276
Nem elérhető

miki_nrg


Green Velvettől a lala land tényleg nagy sláger volt.
Ami még nagyob bejött tőle az a Destination Unkown, Flash, Coitus kiba. nagy zenék voltak meg azok is most is  ;)

2010. November 22. - 16:55:04
Válasz #3277
Nem elérhető

Maszat


Green Velvettől a lala land tényleg nagy sláger volt.
Ami még nagyob bejött tőle az a Destination Unkown, Flash, Coitus kiba. nagy zenék voltak meg azok is most is  ;)

Destination Unkown   @:-)


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 22. - 16:58:29
Válasz #3278
Nem elérhető

miki_nrg


Nagyon nagy  @-o

Kis pocs koromban  :D 2003 szilveszter viva elektro partyn volt Green Velvet  ;D

Budai jatszott 11tol ejfelig, o leadta Dave Clarke remixben, Green Velvet meg lenyomta kesobb live-ban  8)
Megvan a zene ami este 10tol reggel 6ig ment, Radio Deejay-n leadtak  ;D
akk igazán megoszthatnál egy linket arról a mixről. Mikor én elkezdtem bulizni 2006 körül, akkor mentek ki a divatból azok a zenék amiket igazán szeretek  !+"% A pattogós, feszes techno muzsikák. Az igazi techno kihalt. Lett belőle hard techno (ami nem embernek való  :laugh: ) meg a minimal.




Ezzel nem értek egyet. 1997óta követem nyomon az elektronikus zenét és pont az hogy a 2000-es évek környékén jött az a szétcsapott, darálos hangzás ami elég gyors is volt. Aztán ugye jött a hard techno a még száguldósabb embereknek  ;D Ahogy bejött 2006-ban a minimal utánna kb 2éve a tech-house úgy vett vissza a síma techno is sebességből és születnek ujra igazán fasza zenék.
Szetintem 2002 és 2009között alig volt techno mix amit megtartottam. Most ugy lassan egy éve szinte megint csak techno van  ;)

2010. November 22. - 17:07:48
Válasz #3279
Nem elérhető

miki_nrg


Viszont ha már szóba került az a viva elektro party.
Valakinek nincsen véletlenül "korabeli" Igor élő mixe?  :)
Szerintem ő volt az egyik legjobb a hyperen magyarok közül. Hot X stílusa nagyon nem jön be, a sok vokálos faszságával...

2010. November 22. - 17:12:06
Válasz #3280
Nem elérhető

Maszat


Én 2002ben kezdtem el techno bulikba járni. Akkor már gyorsult a dolog, akkor kezdett Ruhs divat lenni és jött be a shranz Liebing jóvoltábol. Mi éltük nagyon, ráadásul a társaságbol sok HC-s volt, így amikor bejött a hard, arra is rákaptunk. Aztán kicsit sok lett, rááltunk a darkra, olyan 2005 környékén. Akkoriban elég sok dark dj-t hívtak az országba, Bas Mooy,Takaaki Itoh stb stb. De éltük nagyon Tokyt is.

És  olyan 2008vége 2009 ben a house és a techouse olyan szinten összefonódott. A techno lassult a house meg már szinte olyan durva lett,h alig tudtunk különbséget tenni. Nekem ez a mostani house és techouse hangzás ami bejön nagyon.

A tipikus elvont minimal idegesít, de a lassabb, monotonabb de ugyanakkor feszes és táncolhato mostani Hawtin bejön. De a nagyon elvont nem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 22. - 18:06:03
Válasz #3281
Nem elérhető

pwz


1 mixem van Igortol - Live @ Shockwave (Kashmir) 2003.09.13
Ha kell jovoheten fel tudom tolteni

Nekem bejon a mostani techno is, de neha ugy ramjon a nosztalgia es akkor egy igazi regi csapatos buliba ugy elmennek  @-o

2010. November 22. - 18:07:41
Válasz #3282
Nem elérhető

Maszat


azon is ottvoltam!!!  ;D  2003.01.17.-i Shockwave volt az első és egészen 2008ig vagy meddig ment, csak 1et hagytam ki, mert külföldön voltam! Valamikor 2005ben, ha jól emléxem, vagy 2006ban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 22. - 18:16:17
Válasz #3283
Nem elérhető

pwz


En egyszer voltam Kashmirban akkor Oscar Mulero volt es Igor ;D

Amugy most elkezdtem hallgatni ezt az Igor mixet, nagyon nagy zuzda

mod: baszki lehet, hogy ezen voltam, mert emlekszem elotte nyaron voltunk szigeten Rush-on  ;D ;D ;D

2010. November 22. - 19:12:42
Válasz #3284
Nem elérhető

Maszat


En egyszer voltam Kashmirban akkor Oscar Mulero volt es Igor ;D

Amugy most elkezdtem hallgatni ezt az Igor mixet, nagyon nagy zuzda

mod: baszki lehet, hogy ezen voltam, mert emlekszem elotte nyaron voltunk szigeten Rush-on  ;D ;D ;D

azon a Rushon is voltam! pont augusztusa 11.-re esett. A szülinapomra!!  ;D csütörtöki napra! :D  ez 2005ben volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26