2024. Június 04. - 10:20:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 471173 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Április 30. - 21:34:00
Válasz #285
Nem elérhető

skl


nem az érdekel hogy ki énekli, hanem magam a szöveg  #:-)   ;)
nekem tetszik, nem tudom te milyen zenét hallgatsz, de lehet az meg pont nem tetszik  ;)
Épp az előadó miatt röhej a szöveg ****:))) Ezek a srácok nem a valóságban élnek, hanem beképzelnek maguknak mindent, hogy itt mekkora Harlem gettó van M.o.-n, közben a legtöbb balhét az ilyen ropik verik egymás között a tinidiszkóban, nem véletlenül van a Bank helyszínnek a klipben !+"% A legtöbb embernek nem tetszik az én zeném, de leszarom, mert már kinőttem ebből a kinek mi tetszik hülyeségből, de ez akkor is röhej !+"% Remélem te nem képzelsz be magadnak ilyen gettó-feelinget ott Izsákon, mert még véletlenül beleszaladsz arrafelé egy egészséges parasztlengőbe :D
Már terorizálja egy 80kg-s kiscsaj  ***))))
A magyar Missy Elliott Łł=
A magyart lehet megkérdőjelezném :D
Mégis csak Izsákról van szó :D
Fatime?  ;D
Asszem valami ilyesmire gondoltam igen  ;-oo-;

2009. Április 30. - 22:22:53
Válasz #286
Nem elérhető

H. Laci


nem az érdekel hogy ki énekli, hanem magam a szöveg  #:-)   ;)
nekem tetszik, nem tudom te milyen zenét hallgatsz, de lehet az meg pont nem tetszik  ;)
Épp az előadó miatt röhej a szöveg ****:))) Ezek a srácok nem a valóságban élnek, hanem beképzelnek maguknak mindent, hogy itt mekkora Harlem gettó van M.o.-n, közben a legtöbb balhét az ilyen ropik verik egymás között a tinidiszkóban, nem véletlenül van a Bank helyszínnek a klipben !+"% A legtöbb embernek nem tetszik az én zeném, de leszarom, mert már kinőttem ebből a kinek mi tetszik hülyeségből, de ez akkor is röhej !+"% Remélem te nem képzelsz be magadnak ilyen gettó-feelinget ott Izsákon, mert még véletlenül beleszaladsz arrafelé egy egészséges parasztlengőbe :D
áááá. ez kész  ****:))) ****:))) ****:)))
amugy nem, csak szeretek ilyen zenét hallgatni,mondjuk azért igazad van egy részben, de én azt mondom ez csak zene,kikapocslódok tőle ;)  csak zene, nem képzelem bele magamat ilyenekbe, ****:)))))) 

2009. Április 30. - 22:46:39
Válasz #287
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"


2009. Április 30. - 23:05:05
Válasz #289
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 03. - 20:56:56
Válasz #290
Nem elérhető

H. Laci



2009. Május 04. - 09:14:15
Válasz #291

csery

Vendég
Asszem ha jólláttam makezdődőtek az érettségik, vagy rosszul láttam,ugyhogy Lacika kizárva, de szórja be akkor mindenki a kamaszkorom legszebb nyara típusú számokat, Ami valami fiatalkori emléket idézget.

2009. Május 04. - 09:26:37
Válasz #292

csery

Vendég
http://www.youtube.com/watch?v=ao-YwaEvTJQ


Nem kimondottan hallgatom az ilyen muzsikát, de a legvadabb középiskolai bulik idején mintha ez szólt volna, bár nem kimondottan emlékszem ;D

De ez ment, bár azokból az időkből egy erotikus filmet is forgathatnék, de gondolom sokan így vannak ezzel.

2009. Május 04. - 09:30:09
Válasz #293

csery

Vendég

2009. Május 05. - 20:46:13
Válasz #294
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 06. - 08:51:58
Válasz #295

Torony

Vendég
végre meg tudtam venni Kowa új albumát... nemrossz, nemrossz...


2009. Május 06. - 11:38:43
Válasz #297
Nem elérhető

zotja


aki szereti az atb-t az szedje le az uj albumát... sztem igen jóra sikerült  :o   :violinplay3:  @-o

2009. Május 06. - 17:50:20
Válasz #298
Nem elérhető

Gabe


aki szereti az atb-t az szedje le az uj albumát... sztem igen jóra sikerült  :o   :violinplay3:  @-o
Én bírom andre tannebergert!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 06. - 21:28:44
Válasz #299
Nem elérhető

AtisFace


aki szereti az atb-t az szedje le az uj albumát... sztem igen jóra sikerült  :o   :violinplay3:  @-o
Én bírom andre tannebergert!  @:-)

me too, leszedtem és tényleg jó. Hozza a régi albumjainak a hangulatát.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!