2024. Június 04. - 15:02:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 471269 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Március 09. - 17:02:50
Válasz #1695
Nem elérhető

Yeti


Pedig azt hittem te legalább értékelni fogod...na ezt már nem lapátolod vissza  :'(

http://www.youtube.com/watch?v=dQ3RM_VIB4I
Na igeeeen! Eeeeez, már "Récsöl's song"!  @-o  ****:))))))
De itt a teljes: http://www.youtube.com/watch?v=tztrOz1A75M&feature=related

És ez lehet tőlem edzős, nem edzős, meccses, pihenős, "reppes" ... So, bármikor!  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 09. - 17:49:25
Válasz #1696
Nem elérhető

balic


Sven meg Paul érdekel.2 napnál nem akarok többet lenni, az 1ik lightos a másik züllős  ;D

Még nem tudom,h oldom meg, de 3-4 napot nem akarok adni.Paul napjára már le van fixálva 1 pécsi lánnyal 1 dugás, ugyhogy azon tuti ott leszek  ;D
... hát azért ez sztem nem lesz olyan könnyű.   ;D BS ugye ma Mo legkomolyabb fesztje és ha igaz amit terveznek: Villalobos, Hawtin, Sven, Luciano, Loco Dice, és ráadás Digweed, akkor ezzel elmondtam mindent!

2010. Március 09. - 17:51:11
Válasz #1697
Nem elérhető

atleeta


Sven meg Paul érdekel.2 napnál nem akarok többet lenni, az 1ik lightos a másik züllős  ;D

Még nem tudom,h oldom meg, de 3-4 napot nem akarok adni.Paul napjára már le van fixálva 1 pécsi lánnyal 1 dugás, ugyhogy azon tuti ott leszek  ;D
... hát azért ez sztem nem lesz olyan könnyű.   ;D BS ugye ma Mo legkomolyabb fesztje és ha igaz amit terveznek: Villalobos, Hawtin, Sven, Luciano, Loco Dice, és ráadás Digweed, akkor ezzel elmondtam mindent!
Nah mostmár kezd engem is érdekelni  :o
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 09. - 18:18:02
Válasz #1698
Nem elérhető

csesztike


"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 09. - 18:33:36
Válasz #1699
Nem elérhető

pmiller06


Sven meg Paul érdekel.2 napnál nem akarok többet lenni, az 1ik lightos a másik züllős  ;D

Még nem tudom,h oldom meg, de 3-4 napot nem akarok adni.Paul napjára már le van fixálva 1 pécsi lánnyal 1 dugás, ugyhogy azon tuti ott leszek  ;D
... hát azért ez sztem nem lesz olyan könnyű.   ;D BS ugye ma Mo legkomolyabb fesztje és ha igaz amit terveznek: Villalobos, Hawtin, Sven, Luciano, Loco Dice, és ráadás Digweed, akkor ezzel elmondtam mindent!
ez elég meredeknek hangzik. chemical brotherst se felejtsük azért el... :D:D:D


2010. Március 09. - 19:03:36
Válasz #1701
Nem elérhető

Cressler


Még a végén kiderül h itt mindenki (kivéve Jordant és Cresslert ) szereti a technot  ;D
csordaösztön  8-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 09. - 19:04:32
Válasz #1702
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Március 09. - 19:07:21
Válasz #1703
Nem elérhető

atleeta


Még a végén kiderül h itt mindenki (kivéve Jordant és Cresslert ) szereti a technot  ;D
csordaösztön  8-)
De együtt legyőzhetetlenek vagyunk  ;D ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 09. - 19:08:05
Válasz #1704
Nem elérhető

Cressler


Még a végén kiderül h itt mindenki (kivéve Jordant és Cresslert ) szereti a technot  ;D
csordaösztön  8-)
De együtt legyőzhetetlenek vagyunk  ;D ;D
ahogy Dobó István mondta inkább kevés oroszlán mint sok nyúl  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 09. - 19:08:08
Válasz #1705
Nem elérhető

Yeti


Még a végén kiderül h itt mindenki (kivéve Jordant és Cresslert ) szereti a technot  ;D
csordaösztön  8-)
De együtt legyőzhetetlenek vagyunk  ;D ;D
Osztán ki lesz a pásztor, he?  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 09. - 19:10:11
Válasz #1706
Nem elérhető

atleeta


Még a végén kiderül h itt mindenki (kivéve Jordant és Cresslert ) szereti a technot  ;D
csordaösztön  8-)
De együtt legyőzhetetlenek vagyunk  ;D ;D
ahogy Dobó István mondta inkább kevés oroszlán mint sok nyúl  :)
ááá nem írok semmit. Ez olyan mint a politika, mindenki a saját igazát fújja  ;-oo-; Te se leszel soha technos és én sem fogok rockot hallgatni
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 09. - 19:13:22
Válasz #1707
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 09. - 19:13:32
Válasz #1708
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 09. - 19:35:19
Válasz #1709
Nem elérhető

Cressler


Még a végén kiderül h itt mindenki (kivéve Jordant és Cresslert ) szereti a technot  ;D
csordaösztön  8-)
De együtt legyőzhetetlenek vagyunk  ;D ;D
ahogy Dobó István mondta inkább kevés oroszlán mint sok nyúl  :)
ááá nem írok semmit. Ez olyan mint a politika, mindenki a saját igazát fújja  ;-oo-; Te se leszel soha technos és én sem fogok rockot hallgatni
elmentem 10 percre tv-t nézni de még mindig nem találtál ki semmit?  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!