2024. Június 16. - 07:46:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Clomid vagy Nolvadex? Melyik a jobb? (A Nagy Vita, amiről jobb ha többet tudsz)  (Megtekintve 80531 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 19. - 20:10:48
Válasz #75
Nem elérhető

Taki


köszi srácok tisztul a kép!!!Szóval ez csak az arra érzékeny embereknél fordul elő vagy mindenkinél elő jőhet
???

2010. Április 19. - 20:19:11
Válasz #76
Nem elérhető

Milo


Riceman

2010. Április 19. - 20:20:40
Válasz #77
Nem elérhető

Maszat


mindenkinél előjöhet.

és mégis vannak olyanok akik nem is tudják mi az a proviron vagy tamoxifen, a sustanont meg szurkálják. Érdekes dolog ez...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 19. - 20:25:15
Válasz #78
Nem elérhető

Milo


sokmindentől függ:dózis,hajlam egyéb kiegészítők stb... De aki nagy dózisba tolja a tesztót, nem használ ösztro ellen semmit sztem lehet akármilyen hajlama ugy is előjön.
Riceman

2010. Április 19. - 20:28:05
Válasz #79
Nem elérhető

atleeta


Azért vannak kivételek. Fél évig csak szemes folyamatban majd heti 2-3 sustával kiegészítve még egy fél évig.Igaz h volt egy kevés összeesés  ;D de gynoja nem lett a srácnak, kúra közben sem és utána sem.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 19. - 21:15:42
Válasz #80
Nem elérhető

doncicco


mindenkinél előjöhet.

és mégis vannak olyanok akik nem is tudják mi az a proviron vagy tamoxifen, a sustanont meg szurkálják. Érdekes dolog ez...

Az elején én sem nagyon foglalkoztam ilyenekkel.. aztán egyszer csak felfigyelte..

2010. Április 20. - 09:21:04
Válasz #81
Nem elérhető

doncicco


Arra azért kíváncsi vok., hogy ha az itt leírt tüneteket mindenki önszorgalomból nolvaval kezeli és véletlenül mégsem a feltételezett okok állnak a háttérben milyen hormonváltozást ill. negatív hatást gyakorolhat a nolva a normál ffi. szervezetre?

2010. Április 20. - 11:46:38
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg


Arra azért kíváncsi vok., hogy ha az itt leírt tüneteket mindenki önszorgalomból nolvaval kezeli és véletlenül mégsem a feltételezett okok állnak a háttérben milyen hormonváltozást ill. negatív hatást gyakorolhat a nolva a normál ffi. szervezetre?

Ösztrogén szintet leszorítja, némi libidó csökkenés lehetséges, más szerintem nem.. Hosszú távon nem lenne jó szedni (évekig)..

2010. Április 20. - 11:58:50
Válasz #83
Nem elérhető

doncicco


Egyéb rendellenes hormonváltozásnak nincs kitéve a szervezet?

2010. Április 20. - 12:05:46
Válasz #84
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyéb rendellenes hormonváltozásnak nincs kitéve a szervezet?

Ilyen szinten én nem tudom a hatásmechanizmusát, Efit lenne az embered szerintem  :-}

2010. Április 20. - 12:08:32
Válasz #85
Nem elérhető

doncicco


Nagyon kiváncsi lennék a véleményére, de nem jelenik itt meg mostanában. Efit!! hahó!!! :-<

2010. Április 20. - 18:10:18
Válasz #86
Nem elérhető

Maszat


Nagyon kiváncsi lennék a véleményére, de nem jelenik itt meg mostanában. Efit!! hahó!!! :-<

a nolvadex nem szorít le ösztrogént, Én úgy tudom. Egyszerűen blokkolja az ösztrogén hatását azzal,h verseng a receptorokért. Azok a szerek szorítják le az ösztrogént amik hatással vannak az aromatáz enzimekre, tudtommal a nolvadex nincsen.

Amugy tesztoszteron szint emelkedést okoz, de azt nem tudom mi álltal és most nincs is kedvem megint elolvasni. A koleszterint szintre is hatással van, jó irányban.



mod:

"Férfiakban mindkét gyógyszer anti-ösztrogénként működik, használva az ösztrogén negatív visszacsatolást ellenző kapacitásukat a hipotalamusznál és stimulálják a megnövelt GnRH(Gonadotropint Kiválasztó Hormon) kiválasztást. Ennek eredménye, hogy az LH(Lutenizáló Hormon) kiválasztás növekszik ezáltal az agyalapi mirigynél, amely emiatt növeli a tesztoszteron szintet a herék munkája révén."

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 20. - 21:14:59
Válasz #87
Nem elérhető

doncicco


Nagyon kiváncsi lennék a véleményére, de nem jelenik itt meg mostanában. Efit!! hahó!!! :-<

a nolvadex nem szorít le ösztrogént, Én úgy tudom. Egyszerűen blokkolja az ösztrogén hatását azzal,h verseng a receptorokért. Azok a szerek szorítják le az ösztrogént amik hatással vannak az aromatáz enzimekre, tudtommal a nolvadex nincsen.

Amugy tesztoszteron szint emelkedést okoz, de azt nem tudom mi álltal és most nincs is kedvem megint elolvasni. A koleszterint szintre is hatással van, jó irányban.



mod:

"Férfiakban mindkét gyógyszer anti-ösztrogénként működik, használva az ösztrogén negatív visszacsatolást ellenző kapacitásukat a hipotalamusznál és stimulálják a megnövelt GnRH(Gonadotropint Kiválasztó Hormon) kiválasztást. Ennek eredménye, hogy az LH(Lutenizáló Hormon) kiválasztás növekszik ezáltal az agyalapi mirigynél, amely emiatt növeli a tesztoszteron szintet a herék munkája révén."



Maszat Téged ezennel kinevezlek örök megbízható szövegértelmezőnek. :-){ ****)

2010. Április 20. - 21:19:24
Válasz #88
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 20. - 21:24:44
Válasz #89
Nem elérhető

doncicco


Má' ki Vagy nevezve, tessék méltósággal viselni a feladatot! ;D egyébként a tesztoszteron emelő hatása a rejtély számomra is, ha nem az ösztrogén leszorítással éri el, akor hogyan?

Mert ez azt jelentené, ha bármely ffi aki nolvát kezd használni - csak önmagában és nem kiegészítésként, ill. levezetésként - majdnem ugyanazt a hatást érheti el mint a legálisan megvásárolható anitaromatázokkal ????...