2024. Június 06. - 12:11:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAC World Championship 2009 Hága  (Megtekintve 39634 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 08. - 20:16:16
Válasz #120
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Június 08. - 21:40:30
Válasz #121
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Gyors komment tőlem  :-\

Röviden,velősen: ELBASZTAM! Túlfogytam mint a fos és egy nap úgy gondoltam elég lesz egy szuper visszatöltésre. Mivel az úgynevezett athlettic vagy classic badi súlyhatárt túlléptem 3-4 kilógrammal...így ezzel a pehelysúllyal kellett kiállnom a nagyok ellen. A nagy töltéses igyekezetnek az lett a vége hogy puffadtam és savasodtam,meg vizesedtem.
Amit erre a versenyre vittem az nem testépítés hanem tes amortizáció. 2 hét majdnem 0 ch, a verseny hetén vízhajtás,verseny előtti 2 napban hashajtás, a mérlegelés napján hashajtás (de ezen a napon tripla adag guttalax sem hozott már ki semmi matériát belőlem)
Ha tudjuk hogy elesünk,akkor előtte leülünk. Na így jártam én is. Egy kényelmesebb készüléssel jobban jártam volna. És akkor a súlyom maradhatott volna a 84 kilón.

Mentegetőzésnek tűnik meg magyarázkodásnak...de ez van. Tanultam belőle. Jön a kemény alapozás. Visszafelé már nincs út. Csak előre!

A magyar "csapatban" kicsit klikkesedés volt...de a Tozó Team-Eszteró Team asszem remekül kiegészítette egymást. Gratulálok a szép eredményekhez minden versenyzőnek. Egyszerre voltam csalódott és büszke,de nem az én eredményemet tekintve. Az érmek csilloghattak volna szebben is.

A szállás kurvajó volt!  @:-) ....a "haddarazsibbhaddarab arab étterem" éjszakai kutyahúsos tálja ami tönkretette az éjszakámat az már kevésbé. A holland palacsinta olyan nehéz mint az állat,olyan laktató mint a disznósajt,finom mint a dög. Nekem találták ki.  ;D

Nagy Feri: Megérdemelten győzött. Remek forma és szárazság. Vihette volna az abszolútot is.A külcsínre több időt kell fektetnie.
Kormány Misi: Brutális! Mindenki kivolt akadva szokás szerint a combon meg a vádlin. Letette a névjegyét. Földönkívüli,pedig még nem is a top formáját látták.

Gróf Brigi: Simán nyerhetett volna.
Bánkuti Gabó: ...nálam a fotók visszanézése után ő a testforduló nyertese. Feljebb kellett volna végezni még akkor is ha gyengébb a gyaki.

Tirpák Zsuzsi: Jó gyaki de nem volt top a forma. Szerintem.

Jenei Pisti: Igazi sportember és példakép!!!!  @:-) Minimum harmadik helyre!!!!

Erdős Ádám: Ha megtanulod Ádám hogy a kötelezőkben is úgy add elő magad mint a szabadgyakiban akkor előréb jutsz. A nagyok még neked is nagyfalat volt.

Yvette: Egész nap para volt.  ;D A német Yvonne Scleiptől volt berezelve. Jó volt az Yvonne,de nem volt száraz. Yvette részemről meg bocs...csak 85 kiló fölött leszek melletted újra. Igyekszem jóvátenni. Minden  NAC vezető egy Cornelia Brandt - Balla Yvette csatát szeretne látni. Yvette igazi sztárrá vált!!! De megérdemelte!  :-){


Páros: Balla-Eszteró: Megbomlott a szerkezti arány és egység. Hülye Eszteró!  ˝=/ ....meg rakhattunk volna egy lapáttal valóban a gyakira is. ...de isten családos emberek vagyunk.

Bánkuti-Erdős: Klassz szerkezeti egység,jó és tetszetős szabadgyaki.  :-)!
Köszönet a bennünket kísérő csapatnak: Lauránal a profi fotósnak,Zolinak az Utának, LACINAK (Yvette Urának) aki nélkül félkarú óriások lettünk volna. Köszönet Jenei Pistinek a sok segítségért!!!!

Mindig tanul az ember újat! Most is így történt. Ez többet nem fordulhat elő,és nem is fog. Muszály beindítani a szeptemberi Nutzillát! Yvettet egyre többen szeretnék megnézni milyen betömegelve. (ÉN IS!  @-o) ....tehát legközelebb ősszel és tavasszal ne csodálkozzatok ha kisebbségi komplexusotok lesz Yvette mellett.  ;)

 

Ezért az írásért tiszteletem ****) :-){
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 08. - 21:51:24
Válasz #122
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Konkrét magyar vonatkozású eredmények:

Body Overall

Mihaly Kormany (HUN)


Athletic Overall

Ferenc Nagy(HUN)

Ms. Fitness

1.


Silvia Malachovská
SVK


2.


Zsuzsanna Tirpark
HUN



3.


Gabriella Bankuti
HUN



4.


Ana Maria Zvinca
ROM


5.


Corinna Kempe
GER


6.


Eva Matouskova
SVK


7.


Marina Crnjak
GER


8.


Willeke Bartels
NED


9.


Diana Calderon
ESP


10.


Elsje Bollen
BEL


out of Top 10:
Cynthia Marinelli (BEL), Marie Ricosset (BEL),
Nina Beauchamp (BEL), Aurelia Martin (BEL),
Oxana Shatalova (RUS)


Body Over 40


1.


Jürgen Michael
BEL


2.


Tony Hanson
GBR


3.


Jose Antonio Sanchez
ESP


4.


Aziz Bozkurt
NED


5.


Filippo Territo
BEL


6.


Reto Wetzel
SUI


7.


Thierry Bidault
FRA


8.


Laurent Monnet
FRA


9.


Richard Lugens
BEL


10.


Heinz Holbach
GER


out of Top 10:
Hans Heinkele (GER), Stefan Klein (GER), Michael Tirado (ESP), Pascal Wagener (FRA), Marc Gollub (GER), Jean-Michel Leroy (BEL), Pierre Daniel (FRA), Daniel Lungu (NED), Roman Tibor (HUN), Manuel Galvez (ESP)


Athletic II

1.


Sabri Inanc Egeaka
TUR


2.


Kevin Gillespie
GBR


3.


John Davis
ESP


4.


Guy Masson
FRA


5.


Jorge Alberto Sanchez
ESP


6.


Dietmar Haubold
GER


7.


Joseph Doutau
BEL


8.


Oliver Darwiche
GER


9.


Zsolt Sinka
HUN



10.


Frank Didelle
FRA


out of Top 10:
Darren Hallet (GBR)


Athletic I

1.


Ferenc Nagy
HUN



2.


Raul Lopez Rodriguez
ESP


3.


Pavel Patsura
RUS


4.


Ulrich Stein
GER


5.


Kai Baldauf
GER


6.


Karolis Zilinskas
LIT


7.


Daniel Ortega
ESP


8.


Manuel Lauterbach
GER


9.


Chaouib Abdel Kader
BEL


10.


Benjamin Coutin
FRA

Ms. Figure Over 35



1.


Natalia Bystrova
RUS


2.


Brigitta Grof
HUN



3.


Blandine Bergeron
ESP


4.


Patricia Reniers
BEL


5.


Alice Santos
ESP


6.


Heike Baier
GER


7.


Ilva Kirsbauma
LAT


8.


Dhabia Lakbabchi
FRA


9.


Silvia Hahn
GER


10.


Guilla di Vinchenzo
BEL



Ms. Figure


1.


Natalia Knyazeva
RUS


2.


Nicoletta Chireon
IRE


3.


Gisa ter Haar
NED


4.


Silvana Imbrogo
GBR


5.


Martina Seidlova
SVK


6.


Silvia Reyss
GER


7.


Frank Ildiko
HUN


8.


Virginia Gonzalez
ESP


9.


Andrea van der Merbel
GER


10.


Stacey Cosse
NED


out of Top 10:
Chantal Peeters (NED), Jaimy Maktari (NED), Regina Annuzzi (GER),Isabelle Leveau (FRA), Delphine Berthe (FRA), Lydie Saintoyant (FRA), Monia Valmorin (FRA)


Ms. Physique



1.


Yvette Balla
HUN


2.


Yvonne Schleip
GER


3.


Oana Hreapca
ROM


4.


Varvara Koriki
GRE


5.


Indira Ward
IRE


6.


Lucette Daulcle
FRA



Men Body III


1.


Francisco Marra
ESP


2.


Gilberto Ciriello
ITA


3.


Jerry Koolhoven
NED


4.


Jenei Istvan
HUN



5.


Carlos Fernandez
ESP


6.


Younes Seyour
BEL


7.


Dominique Dion
FRA


8.


Zsolt Esztero
HUN



9.


Karim Bouali
BEL


10.


Enrico Lückemann
GER


out of Top 10:
Adam Erdös (HUN), Kennet Hutsebaut (BEL), Albert Ibanez Cuesta (PHI), Eduardo Pastor (ESP), Mariano Cereza (FRA), Eyüp Simsek (TUR), Andrey Kolosov (RUS), Mickael Cauchois (BEL), Jukka-Pekka Nousiainen (FIN), Nabil Aramane (FRA), Tom van der Laan (NED)


Men Body II


1.


Azzedine Daouadji
BEL


2.


Mehmet Kasap
TUR


3.


Reginald Gill
NED


4.


Yannick Cereza
FRA


5.


John Elesen
NED


6.


Isidor Sayadi Live
FRA


7.


Tamas Pengo
HUN


8.


Kemal Uysal
TUR


9.


Alexander Piel
BEL


10.


Guaca Relu
IRE


out of Top 10:
Gordon Piechulek (GER), Fabio Castelnuovo (ITA), Filip van der Veken (BEL), Clement Malezieu (FRA)

Men Body I



1.


Mihaly Kormany
HUN



2.


Harry Thibaudier
NED


3.


Jurijs Gucans
LAT


4.


John Jonk
NED


5.


Daniel Radosevic
FRA


6.


Ersin Kuruel
TUR


7.


Bert Willemsen
NED


8.


Attila Couin
BEL


9.


Swen Kellner
GER


10.


Youcef Doudi
BEL

Couples

1.


Gabriella Dorrotya +
Adam Erdös
HUN


2.


Yvette Balla +
Zsolt Esztero
HUN



3.


Alice Santos +
Francisco Marra
ESP


4.


Nicoletta Chireon +
Guaca Relu
IRE


5.


Cynthia Marinelli +
Jean-Michel Leroy
BEL


6.


Isabelle Leveau +
Jesael Leveau
FRA


7.


Blandine Bergeron +
Michael Tirado
ESP


8.


Nina Beauchamp +
Joseph Doutau
BEL







2009. Június 08. - 21:55:46
Válasz #123
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ami azért jólesik hogy még így pehelysúllyal is majdnem döntős lettem!  @:-)

Viszem az egyébként meglévő plussz 8 kilómat és viszem a men body 3 kategóriát mint a fost.  @-o ;D

Az eredménylista itt áttekinthetőbben:

http://www.nac-international.com/

2009. Június 09. - 06:17:28
Válasz #124
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


Ami azért jólesik hogy még így pehelysúllyal is majdnem döntős lettem!  @:-)

Viszem az egyébként meglévő plussz 8 kilómat és viszem a men body 3 kategóriát mint a fost.  @-o ;D

Az eredménylista itt áttekinthetőbben:

http://www.nac-international.com/

Na végre! Kezd alakulni, már azt hittem sosem tér vissza beléd az élet! #:-)
Nagyon jók voltatok és azért csak hazahoztál egy vb ezüstöt Yvettel!
(nekem személy szerint még Brigi ezüstje szúrja a szemem, sztem az arany lett volna a jogos de mind1)

2009. Június 09. - 08:46:44
Válasz #125
Nem elérhető

sasa


Kösz Dia!
Brigi valóban kimagaslott a mezőnyből. Az over 35 a legerősebb kategória és volt 4-5 komoly lány a mezőnyben. Az első egy orosz lány lett akinek komoly múltja van a NAC-nál. Brigi jobb volt, de mi így is emelt fővel és büszkén jöttünk haza. Ami megnyugtat minket, hogy nem egy szar, hanem egy nagyon jó felépítésü lány előzte meg Brigit.

2009. Június 09. - 12:16:34
Válasz #126
Nem elérhető

franko


Román Tibi masters...: Nagyszerű ember...aki szereti a csokit. Remek forma...de iszonyú erős masters kategória.

Frank Ildi: Egy év alatt nagyon sokat javult. Érdemes folytatnia!!! Nagyon tetszik fazonilag! Grat Ildi!!!
Köszi Zsolti! :D  Mi meg hatalmasat csalodtunk egész Esteró Teamben, persze pozitívan!  8)

2009. Június 09. - 13:55:11
Válasz #127
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Román Tibi masters...: Nagyszerű ember...aki szereti a csokit. Remek forma...de iszonyú erős masters kategória.

Frank Ildi: Egy év alatt nagyon sokat javult. Érdemes folytatnia!!! Nagyon tetszik fazonilag! Grat Ildi!!!
Köszi Zsolti! :D  Mi meg hatalmasat csalodtunk egész Esteró Teamben, persze pozitívan!  8)

 8-) ****:)))))) ;D

...Franko...az eresítést csináld tovább! Egyre komolyabb a fazon! Nem elfelejteni mert ősszel ellenörzöm!  ;D

2009. Június 09. - 15:50:31
Válasz #128
Nem elérhető

izomboy



2009. Június 09. - 16:40:01
Válasz #129
Nem elérhető

Frank Ildiko


Román Tibi masters...: Nagyszerű ember...aki szereti a csokit. Remek forma...de iszonyú erős masters kategória.

Frank Ildi: Egy év alatt nagyon sokat javult. Érdemes folytatnia!!! Nagyon tetszik fazonilag! Grat Ildi!!!
Köszi Zsolti! :D  Mi meg hatalmasat csalodtunk egész Esteró Teamben, persze pozitívan!  8)

 8-) ****:)))))) ;D

...Franko...az eresítést csináld tovább! Egyre komolyabb a fazon! Nem elfelejteni mert ősszel ellenörzöm!  ;D
rendben ;)  ;D

2009. Június 09. - 16:49:42
Válasz #130
Nem elérhető

Gabcsika


Gyors komment tőlem  :-\

Röviden,velősen: ELBASZTAM! Túlfogytam mint a fos és egy nap úgy gondoltam elég lesz egy szuper visszatöltésre. Mivel az úgynevezett athlettic vagy classic badi súlyhatárt túlléptem 3-4 kilógrammal...így ezzel a pehelysúllyal kellett kiállnom a nagyok ellen. A nagy töltéses igyekezetnek az lett a vége hogy puffadtam és savasodtam,meg vizesedtem.
Amit erre a versenyre vittem az nem testépítés hanem tes amortizáció. 2 hét majdnem 0 ch, a verseny hetén vízhajtás,verseny előtti 2 napban hashajtás, a mérlegelés napján hashajtás (de ezen a napon tripla adag guttalax sem hozott már ki semmi matériát belőlem)
Ha tudjuk hogy elesünk,akkor előtte leülünk. Na így jártam én is. Egy kényelmesebb készüléssel jobban jártam volna. És akkor a súlyom maradhatott volna a 84 kilón.

Mentegetőzésnek tűnik meg magyarázkodásnak...de ez van. Tanultam belőle. Jön a kemény alapozás. Visszafelé már nincs út. Csak előre!

A magyar "csapatban" kicsit klikkesedés volt...de a Tozó Team-Eszteró Team asszem remekül kiegészítette egymást. Gratulálok a szép eredményekhez minden versenyzőnek. Egyszerre voltam csalódott és büszke,de nem az én eredményemet tekintve. Az érmek csilloghattak volna szebben is.

A szállás kurvajó volt!  @:-) ....a "haddarazsibbhaddarab arab étterem" éjszakai kutyahúsos tálja ami tönkretette az éjszakámat az már kevésbé. A holland palacsinta olyan nehéz mint az állat,olyan laktató mint a disznósajt,finom mint a dög. Nekem találták ki.  ;D

Nagy Feri: Megérdemelten győzött. Remek forma és szárazság. Vihette volna az abszolútot is.A külcsínre több időt kell fektetnie.
Kormány Misi: Brutális! Mindenki kivolt akadva szokás szerint a combon meg a vádlin. Letette a névjegyét. Földönkívüli,pedig még nem is a top formáját látták.

Gróf Brigi: Simán nyerhetett volna.
Bánkuti Gabó: ...nálam a fotók visszanézése után ő a testforduló nyertese. Feljebb kellett volna végezni még akkor is ha gyengébb a gyaki.

Tirpák Zsuzsi: Jó gyaki de nem volt top a forma. Szerintem.

Jenei Pisti: Igazi sportember és példakép!!!!  @:-) Minimum harmadik helyre!!!!

Erdős Ádám: Ha megtanulod Ádám hogy a kötelezőkben is úgy add elő magad mint a szabadgyakiban akkor előréb jutsz. A nagyok még neked is nagyfalat volt.

Yvette: Egész nap para volt.  ;D A német Yvonne Scleiptől volt berezelve. Jó volt az Yvonne,de nem volt száraz. Yvette részemről meg bocs...csak 85 kiló fölött leszek melletted újra. Igyekszem jóvátenni. Minden  NAC vezető egy Cornelia Brandt - Balla Yvette csatát szeretne látni. Yvette igazi sztárrá vált!!! De megérdemelte!  :-){


Páros: Balla-Eszteró: Megbomlott a szerkezti arány és egység. Hülye Eszteró!  ˝=/ ....meg rakhattunk volna egy lapáttal valóban a gyakira is. ...de isten családos emberek vagyunk.

Bánkuti-Erdős: Klassz szerkezeti egység,jó és tetszetős szabadgyaki.  :-)!
Köszönet a bennünket kísérő csapatnak: Lauránal a profi fotósnak,Zolinak az Utának, LACINAK (Yvette Urának) aki nélkül félkarú óriások lettünk volna. Köszönet Jenei Pistinek a sok segítségért!!!!

Mindig tanul az ember újat! Most is így történt. Ez többet nem fordulhat elő,és nem is fog. Muszály beindítani a szeptemberi Nutzillát! Yvettet egyre többen szeretnék megnézni milyen betömegelve. (ÉN IS!  @-o) ....tehát legközelebb ősszel és tavasszal ne csodálkozzatok ha kisebbségi komplexusotok lesz Yvette mellett.  ;)

 

Ezért az írásért tiszteletem ****) :-){


Na mi lett volna, ha minden annyira simán ment volna. Pl: Jenei Pisti, Ádám, és Ildi is be lett volna nevezve, ha lett volna mindenkinek szállása, és én nem nyökögtem volna hulla fáradtan az angoltudásommal. Na mindegy ez is megvolt. És mi lett volna , ha nem azt az üzenetet kapom a verseny előtt, hogy térd feletti estélyi kell. És mi lett volna, ha én ezt nem vettem volna figyelembe, és mint a többiek én is hosszúba állok színpadra. Mi lett volna akkor? 20%-ot ért az estélyi.
Így ennyit vesztettem, hiszen láttam a bírókat, hogy mutogattak, hogy túl rövid!!!
Mi lett volna akkor?

Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Június 09. - 20:56:51
Válasz #131
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...ezt még lereagálom.

Gabó nélkül valóban szarban lettünk volna. Remekül intézkedett mindenki helyett,pedig ő is kivolt mint a kutya!  :-){ Ezért is borultam a nyakába!  :-*

Frank Ildi nevezésén csodálkoztam...ugyanis visszaigazolta Harald őt is. A többiek nevezését nem én intéztem.  ::)

A "közös lónak turós a háta" eseteknél mindig ez van.

Gabókám....Laura a fotósunk keresni fog és küldi neked is a fotókat!  ;)

Szeretünk nyugi!!!  <3!

2009. Június 09. - 23:01:26
Válasz #132
Nem elérhető

Gabcsika


...ezt még lereagálom.

Gabó nélkül valóban szarban lettünk volna. Remekül intézkedett mindenki helyett,pedig ő is kivolt mint a kutya!  :-){ Ezért is borultam a nyakába!  :-*

Frank Ildi nevezésén csodálkoztam...ugyanis visszaigazolta Harald őt is. A többiek nevezését nem én intéztem.  ::)

A "közös lónak turós a háta" eseteknél mindig ez van.

Gabókám....Laura a fotósunk keresni fog és küldi neked is a fotókat!  ;)

Szeretünk nyugi!!!  <3!

Én is titeket. Nézzétek:  http://www.kapos.hu/index.php?cid=71189
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Június 09. - 23:04:05
Válasz #133
Nem elérhető

pókerarc


Engedelmetekkel néhány Kormány Misi kép :-! ****:))))))

2009. Június 09. - 23:05:31
Válasz #134
Nem elérhető

pókerarc